Kladionica (instrukcije) !!!???

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Sajo---:

#1 Kladionica (instrukcije) !!!???

Post by Sajo---: » 27/03/2007 00:54

ljudi moze vam se ciniti smjesno pitanje ali tu smo da pomognemo jedni drugima (u ovom slučaju vi meni :D), naime:
Interesuje me kako se na kladionicama odigraju sistemi, nisam nikada tako igrao a u ostalom nisam cesto ni "normalno igrao", tako da nemam iskustva s tim pa bih molio da mi objasnite, jer mislim da "uložim" :D koju kintu u taj vid zabave i moguce zarade (da pokušam spojiti ugodno s korisnim,... aha kako da ne) :D

papa

Post by papa » 27/03/2007 01:27

eh posto mi je dosadno haj da ti napisem koju :D

sistem ak ces igrat trebas koju marku vise uplatit :) mada mozes i na marku al sta ludo :D
na sistemu igras fiksne i promjenljive, a mozes ga igrat i bez fiksnih :D
fiksne moras pogodit sve, a na promjenljivim mozes fulat koji zavisi koji sistem odigras...
npr. odigras listic, 5 fiksnih (moras ih pogodit) i 6 promjenljivih, e na tim promjenljivim pravis sistem, igras npr. 4 od 6, sto znaci moras pogodit 4 a na dva mozes past :D

a za sta sluze sad fiksni :D eh kad igras sistem fiksni ti se pomnoze i imas npr. koef od fiksnih 5.50KM, e promjenljivi se u kladionici oznacavaju slovima pa tako da onda imas kad ti mnozi kombinaciju
5.50 x ABCD
5.50 X ABCE

valjda ces sta skontat od ovog :D a mozes odigrat i bez fiksnih al onda ti mal dobitak :D

haj nek ti je sa srecom :D :D

Sajo---:

Post by Sajo---: » 27/03/2007 01:38

Igrat ću ja i sa fiksnim nije problem, uplatiti i vise para nema veze :D

hvala velika na odgovoru ako en budem sta skontao pitat cu nekoga u kladionici boli me :D :D :D

Post Reply