Karburator

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Sarajevski
Posts: 345
Joined: 19/11/2005 12:25
Location: Sarajevo
Contact:

#1 Karburator

Post by Sarajevski »

hajd pomozite dobre duše forumaške :-D

treba mi u sarajevu dobar majstor koji mi moze pogledat karburator (barem mislim da je do njega) na dvici benzinjari

odnedavno mi puno trosi, slabo vuce i unutra jako, jako smrdi na benzin

dakle, dobar majstor ko to moze rijesiti, osim onog lika u lukavici

hvala puno
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2 Re: Karburator

Post by Qler »

Negdje u Lukavici ima majstor koji je odavno poznat kao vrhunski majstor za stelovanje karburatora. Raspitaj se malo, ne znam tacno gdje dodje, ali je islo dosta mojih poznanika i dobrih jarana, svi su prezadovoljni.
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#3 Re: Karburator

Post by vozač »

Sarajevski wrote:hajd pomozite dobre duše forumaške :-D

treba mi u sarajevu dobar majstor koji mi moze pogledat karburator (barem mislim da je do njega) na dvici benzinjari

odnedavno mi puno trosi, slabo vuce i unutra jako, jako smrdi na benzin

dakle, dobar majstor ko to moze rijesiti, osim onog lika u lukavici

hvala puno
meho košarić u dobrinji ulica voje dimitrijevića, ako radi onda otiđi iza 16.00, radi u garaži na broju 5 (nisam baš siguran). ako sam šta fulio upitaj raju iz komšiluka, znaju ga svi, meni je rastavio i sastavio karburator, kad sam imao golfa prije 5-6 godina, to ti je ona ulica kad ideš trolejbusom pa skreneš lijevo na ulicu gdje je merkator, tu se negdje odmah odvoji krak na desnu stranu i uđeš u naselje.
meho je malo na prvu ljut, voli da se naručiš i dodješ, ne prima raju preko reda, al je u suštini dobar. ja kad sam vidio koliko dijelova ima karburator i šta je vode iz njega izlio, ne vjerujem da puno majstora može to uraditi.
otiđi kod njega, ako ga uspiješ stići i ako je karburator smatraj problem riješenim. pošalji pp ako hoćeš broj telefona.
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#4 Re: Karburator

Post by saabsa »

Majstor Slavko , kad sa Vraca krenes prema Lukavici prva lijevo ides prema crkvi odma preko puta crkve je njegova radionica.
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#5 Re: Karburator

Post by vnm »

meni je slavko radio karburator. kad god sam mu isao imao je minimalno 4 auta na cekanju, toliko je popularan.
radionicu ne mozes fuliti jer obicno ispred stoji nekoliko golfova i jugica.
M@RKO
Posts: 133
Joined: 15/05/2010 09:23

#6 Re: Karburator

Post by M@RKO »

U potpunosti se slazem za Slavka. Odlican majstor, i ja sam cekao 4 sata i dok sam tamo bio doslo je 6 auta. Poslije toga auto se preporodilo :) Preporuke za njega.
Sarajevski
Posts: 345
Joined: 19/11/2005 12:25
Location: Sarajevo
Contact:

#7 Re: Karburator

Post by Sarajevski »

e raja dobro vece
jel cuo neko za majstora za karburatore koji radi u vogosci, negdje kod zgrade farmavite? zove se nesho il tako nesto? navodno je dobar
hvala za pomoc svakako :thumbup:
User avatar
AmADin_gospo
Posts: 2202
Joined: 14/05/2010 11:29

#8 Re: Karburator

Post by AmADin_gospo »

saabsa wrote:Majstor Slavko , kad sa Vraca krenes prema Lukavici prva lijevo ides prema crkvi odma preko puta crkve je njegova radionica.
slavko i samo slavko :thumbup:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#9 Re: Karburator

Post by johntra »

Sarajevski wrote: dakle, dobar majstor ko to moze rijesiti, osim onog lika u lukavici
Qler wrote:Negdje u Lukavici ima majstor
morao sam... :D
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#10 Re: Karburator

Post by Qler »

Hoces mi vjerovati da nisam vidio da je to napisao :)

Do mene je :D
Sarajevski
Posts: 345
Joined: 19/11/2005 12:25
Location: Sarajevo
Contact:

#11 Re: Karburator

Post by Sarajevski »

Hvala deco! :D
Post Reply