kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post Reply
almanesic
Posts: 151
Joined: 09/02/2009 12:46

#1 kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by almanesic »

glasajte! zelim vam ugodno i fer ucesce u anketi.
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#3 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by gurabija78 »

fali glavni kandidat, Zeljko Komsic :D
User avatar
Real Khan
Posts: 2552
Joined: 23/11/2006 10:58
Location: Cyber-skyscraper

#4 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Real Khan »

Eto...I ja upisao svoj glas, mada je postavljač teme zaboravio staviti i mene :D , ali...koga nema, bez njega ili nje se mora :D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#5 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by bingov buraz »

Kakav izbor,prosto covjek ne zna koga od ovih da izabere :evil: cast Seferu

Image
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#6 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by felipe kajetano »

Majka mu stara, na listi ponudjenih nema niko iz SDP-a?Zasto?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45455
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Chmoljo »

felipe kajetano wrote:Majka mu stara, na listi ponudjenih nema niko iz SDP-a?Zasto?
zato što su SDP-ovci pametni :)
User avatar
Noddle
Posts: 164
Joined: 12/05/2010 08:45

#8 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Noddle »

Ja ne bih glasala niti za jednog od ponudjenjih.

Haris je lopov nad lopovima. Samo jos nije na eBay stavio da prodaje drzavu Bosnu i Hercegovinu veoma povoljno.
Tihic u narodu poznat kao Gargamel ne zna sam ni u WC otici, a jos je i lopovcina.
Bakir je posebna prica, od njega mi se kosa na glavi dize.
Radoncic nece dobiti moj glas zato sto dijeli Bosnu i Hercegovinu i dogovara se sa Covicem i Dodikom, a jos je i na Dodikovoj platnoj listi.
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#9 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by felipe kajetano »

Chmoljo wrote:
felipe kajetano wrote:Majka mu stara, na listi ponudjenih nema niko iz SDP-a?Zasto?
zato što su SDP-ovci pametni :)
Moze li ako nije sta da objasnis "pamet"?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45455
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#10 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Chmoljo »

felipe kajetano wrote:
Moze li ako nije sta da objasnis "pamet"?
pa slušaju. poslušali ljudi Dodika kako kaže da treba biti realan i djelovati u skladu s tim. ljudi poslušali.

poslušali hrvatske stranke kako se žale da su ugroženi, SDP se potrudi i stavi svog čovjeka da im pomogne.

poslušali su i Bošnjake, koji su im zamjerali da su previše pasivni i vječna opozicija, a eto sad imaju kandidata koji prijeti da pomete i zajedničkog kandidata za hrvatskog člana predsjedništva...

pamet je u slušanju...
almanesic
Posts: 151
Joined: 09/02/2009 12:46

#11 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by almanesic »

Noddle wrote:Ja ne bih glasala niti za jednog od ponudjenjih.

Haris je lopov nad lopovima. Samo jos nije na eBay stavio da prodaje drzavu Bosnu i Hercegovinu veoma povoljno.
Tihic u narodu poznat kao Gargamel ne zna sam ni u WC otici, a jos je i lopovcina.
Bakir je posebna prica, od njega mi se kosa na glavi dize.
Radoncic nece dobiti moj glas zato sto dijeli Bosnu i Hercegovinu i dogovara se sa Covicem i Dodikom, a jos je i na Dodikovoj platnoj listi.

onda za SEfera glasaj! ;)
User avatar
Truba
Posts: 81614
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#12 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Truba »

po neće fahro u predsjedništvo
garant će u parlament BiH
User avatar
Adriatic
Posts: 3390
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#13 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Adriatic »

almanesic wrote:
Noddle wrote:Ja ne bih glasala niti za jednog od ponudjenjih.

Haris je lopov nad lopovima. Samo jos nije na eBay stavio da prodaje drzavu Bosnu i Hercegovinu veoma povoljno.
Tihic u narodu poznat kao Gargamel ne zna sam ni u WC otici, a jos je i lopovcina.
Bakir je posebna prica, od njega mi se kosa na glavi dize.
Radoncic nece dobiti moj glas zato sto dijeli Bosnu i Hercegovinu i dogovara se sa Covicem i Dodikom, a jos je i na Dodikovoj platnoj listi.

onda za SEfera glasaj! ;)
Čuj za Sefera hahahaha
Jel to onaj tvorac Mušana Topalovića? Naravno da jeste.
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#14 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Eborg »

Svi znamo da će Bošnjaci glasati za Komšića tako da im Bošnjak i nije pretjerano bitan kako stvari stoje. :-)
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#15 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by felipe kajetano »

Chmoljo wrote:
felipe kajetano wrote:
Moze li ako nije sta da objasnis "pamet"?
pa slušaju. poslušali ljudi Dodika kako kaže da treba biti realan i djelovati u skladu s tim. ljudi poslušali.

poslušali hrvatske stranke kako se žale da su ugroženi, SDP se potrudi i stavi svog čovjeka da im pomogne.

poslušali su i Bošnjake, koji su im zamjerali da su previše pasivni i vječna opozicija, a eto sad imaju kandidata koji prijeti da pomete i zajedničkog kandidata za hrvatskog člana predsjedništva...

pamet je u slušanju...
Aha...pa Hrvati su sad sretni i valjda im pomoc nije vise potrebna, sto bi se reklo problem je stavljen ad acta :) ...brate nije fer radi ostatka, mislim da se odnosite suvise diskriminatorski prema ostalim :-x ...proteziranje Hrvata na ustrb ostatka je kontraproduktivno i nije u duhu zajednistva :x
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#16 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Corto Maltese »

Ja ne bih mijenj'o. Šta fali Komšiću?
User avatar
Noddle
Posts: 164
Joined: 12/05/2010 08:45

#17 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Noddle »

almanesic wrote:
Noddle wrote:Ja ne bih glasala niti za jednog od ponudjenjih.

Haris je lopov nad lopovima. Samo jos nije na eBay stavio da prodaje drzavu Bosnu i Hercegovinu veoma povoljno.
Tihic u narodu poznat kao Gargamel ne zna sam ni u WC otici, a jos je i lopovcina.
Bakir je posebna prica, od njega mi se kosa na glavi dize.
Radoncic nece dobiti moj glas zato sto dijeli Bosnu i Hercegovinu i dogovara se sa Covicem i Dodikom, a jos je i na Dodikovoj platnoj listi.

onda za SEfera glasaj! ;)

Ma njega sam zaboravila spomenuti, ali sam prema njemu indiferentna. Sreca ima drugih opcija. :)
User avatar
Adriatic
Posts: 3390
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#18 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Adriatic »

Corto Maltese wrote:Ja ne bih mijenj'o. Šta fali Komšiću?
Kako šta fali????????????
Nema ni jednu krivičnu prijavu a kamoli presudu za kriminal, nije za treći entitet, nije iz Hercegovine, ne ide po mišljenje u Zagreb, .....
Sve grijeh do grijeha.
almanesic
Posts: 151
Joined: 09/02/2009 12:46

#19 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by almanesic »

moderator wrote:Opet almanesic sa temom za Sefera.

moja privatna stvar za koga navijam. imam pravo da to cinim na korektan nacin kao sto radim. sretno.
liliac
Posts: 65
Joined: 10/05/2010 13:31

#20 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by liliac »

naprosto ne mogu da odolim, ali kad je vec rijec o kandidatima za bosnjackog clana predsjednistva, evo sta je silajdzic dobio za instanbulsku deklaraciju (citaj: kapitulaciju).

Snežana Malović
Srbija neće odustati od ekstradicije za Ganića

Objavljeno 18.5.2010 u 14:43

Ministar pravde Srbije Snežana Malović izjavila je da Srbija neće odustati od zahtjeva za ekstradiciju iz Velike Britanije člana ratnog Predsjedništva BiH Ejupa Ganića zbog optužbi za ratni zločin nad pripadnicima JNA u Sarajevu, 1992. godine.

Malovićeva je rekla da londonski sud treba da odluči o zahtjevu Srbije za ekstradiciju Ganića, naglašavajući da je srpsko pravosuđe stručno i kadrovski spremno da sudi Ganiću u Srbiji.

"Srbija je podnela zahtev za ekstradiciju Ganića i mi od svog zahteeva za ekstradiciju ne odustajemo, a odluka je suda u Londonu da vidimo da li će ta ekstradicija biti omogućena Srbiji. Sačekaćemo odluku u ekstradicionom postupku engleskog suda“, rekla je Malovićeva novinarima poslije razgovora sa predstavnicima Društva sudija Srbije.

Danas ističe rok do kog Ganićeva odbrana treba da dostavi sve dokaze koji će biti korišteni u slučaju koji se vodi pred sudom u Westminsteru.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45455
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#21 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Chmoljo »

felipe kajetano wrote:
Aha...pa Hrvati su sad sretni i valjda im pomoc nije vise potrebna, sto bi se reklo problem je stavljen ad acta :) ...brate nije fer radi ostatka, mislim da se odnosite suvise diskriminatorski prema ostalim :-x ...proteziranje Hrvata na ustrb ostatka je kontraproduktivno i nije u duhu zajednistva :x
vaaaauuuuuu, kako si samo suosjećajan. istini za volju ja bih glasao za Bogićevića, ali avaj, ko će onda tebe predstavljati...

ah, da, ne može se Bogićević ni kandidovati... toliko o diskriminaciji...
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#22 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by cyprus »

Za Tihića od ponuđenih :D sva sreća pa ovo nije cjelokupna ponuda na izborima :D :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55614
Joined: 15/12/2008 16:53

#23 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by ultima_palabra »

Kad smo već kod Sefera, čovjek ima nesumnjive pluseve u odbrani od agresije, protivljenju islamizacije Armije od strane SDA, časnoj odbrani u Haagu, pa i ono nešto što je bio ministar je bilo ok. Ipak, od njegove stranke ljude mnogo odbijaju kadrovi, a mogu reći i forumski agitatori, pa nekako uvijek mislim da se iza te stranke krije nešto što se ne vidi na prvi pogled :roll:
Što se tiče ostale četvorice, ova država bi bila mnogo bolja da se nikad nisu ni rodili :x
Inače, zamjerka na anketu je ta što se Radončić sigurno neće kandidovati, vjerovatno neće ni Tihić, a ni za Izetbegovića nije sigurno...
almanesic
Posts: 151
Joined: 09/02/2009 12:46

#24 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by almanesic »

ultima_palabra wrote:Kad smo već kod Sefera, čovjek ima nesumnjive pluseve u odbrani od agresije, protivljenju islamizacije Armije od strane SDA, časnoj odbrani u Haagu, pa i ono nešto što je bio ministar je bilo ok. Ipak, od njegove stranke ljude mnogo odbijaju kadrovi, a mogu reći i forumski agitatori, pa nekako uvijek mislim da se iza te stranke krije nešto što se ne vidi na prvi pogled :roll:
Što se tiče ostale četvorice, ova država bi bila mnogo bolja da se nikad nisu ni rodili :x
Inače, zamjerka na anketu je ta što se Radončić sigurno neće kandidovati, vjerovatno neće ni Tihić, a ni za Izetbegovića nije sigurno...
hvala na mišljenju. sto se tice BPS-a, mislim da se u svoje misljenje trebas uvjeriti ili razuvjeriti. a to mozes tako sto odes i provjeris ono sto te zanima. mislim da je to korektan nacin. sretno!
Luisa
Posts: 147
Joined: 26/03/2010 16:14

#25 Re: kandidat za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH?

Post by Luisa »

ultima_palabra wrote:Kad smo već kod Sefera, čovjek ima nesumnjive pluseve u odbrani od agresije, protivljenju islamizacije Armije od strane SDA, časnoj odbrani u Haagu, pa i ono nešto što je bio ministar je bilo ok. Ipak, od njegove stranke ljude mnogo odbijaju kadrovi, a mogu reći i forumski agitatori, pa nekako uvijek mislim da se iza te stranke krije nešto što se ne vidi na prvi pogled :roll:
Što se tiče ostale četvorice, ova država bi bila mnogo bolja da se nikad nisu ni rodili :x
Inače, zamjerka na anketu je ta što se Radončić sigurno neće kandidovati, vjerovatno neće ni Tihić, a ni za Izetbegovića nije sigurno...

Sefer nije politicar vec general, njegovu kandidaturu treba iskljuciti!
Post Reply