Kako ste upoznali sadasnjeg momka/curu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Chischo

Kako ste upoznali sadasnjeg momka/curu?

Post by Chischo » 22/01/2007 00:50

Ima li neko kakvu (ne)interesantnu pricu?

ja cu drugi...

in medias res

Post by in medias res » 22/01/2007 00:55

komsije...jedno 10 godina......a upoznali se na faxu......nakon tih 10 godina.... :-)

in medias res

Re: Kako ste upoznali sadasnjeg momka/curu?

Post by in medias res » 22/01/2007 00:55

Chischo wrote:Ima li neko kakvu (ne)interesantnu pricu?

ja cu drugi...

hajde sad ti :D

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 22/01/2007 13:26

moja najbolja kolegica je muntala :D sa njegovim dobrim kolegom...
vrlo jednostavna prica,samo sto je on tek svijeze bio raskinuo,al sam se uspjesno ugurala :D :D :D

Drumer

Post by Drumer » 22/01/2007 13:34

PITARKA_SA wrote:moja najbolja kolegica je muntala :D sa njegovim dobrim kolegom...
vrlo jednostavna prica,samo sto je on tek svijeze bio raskinuo,al sam se uspjesno ugurala :D :D :D
E jesi objasnila svaka ti cast:)))) Ko je ko u ovoj prici?? Malo objasni...

[email protected]@

Post by [email protected]@ » 22/01/2007 13:41

PITARKA_SA wrote:moja najbolja kolegica je muntala :D sa njegovim dobrim kolegom...

Haj nam sad ispricaj kako si se ugurala i jel bilo tesko :D

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 22/01/2007 13:48

Drumer wrote:

:lol: :lol:

ja sam JA u ovoj prici :D
on je On ,logicno :D

bez zezanja,nista tako cudno,spektakularno...upoznali smo se preko zajednickih prijatelja ,koji su usput receno muntali izmadju sebe..
i sto je cudno bilo svidio mi se na prvi pomen,a ne pogled :D
kada su mi pricali u vezi njega kako je dobar,miran,fin,kulturan..vec sam znala da ga zelim,al stvarno :D i kao neka sudbina il sta ja znam,pet dana prije nego sto smo se upoznali,ja kazem bas toj kolegici;mi cemo biti skupa!

i tako igrom slucaja kod stadiona Kosevo :D se upoznamo,on sa nekom svojom rajom,ja sa svojom...i nista posebno,onako malo smekanja,jos manje price ..eheh

sedam dana nakon toga,opet se vidimo,sve po principu izlazaka sa istim prijateljima..i on opeeeeeeeet nista ne poduzima :D
i meni tu pukne film i ja se dignem ,da odem kuchi,kao moram,sutra imam posla,obaveza.... :D ..kad on mene za ruku povuce ,i kaze otpraticu te ..joooooooj meni srce ko katedrala :D
i tako ispred njegovog auta,nekako spontano i glupavo pade i poljubac,onaj fini,slatki poljubac :D

sve ostalo je istorija...svadje,ljubav,sreca,tuga,lom,uziavnje,prevare,vijernost,,sta god nabrojat mozes,mi smo vec prosli :D :D :D :D :D :D

hmmm sta jos ?
aa da,prvih pola godine veze ,stalna uplitanja njegove bivse i to ne jedne vec DVIJE :lol:
kako ga zovu da idu na more skupa,pa da dodje kod njih..pa bla,bla,bla..
znaci ono,pakao,samo takav :D
kad nisam pukla i ubila nekoga,gurnula pod trolu il makar mini bus :D necu nikada :D
helem,to bi bilo to,manje vishe :D
jel sad detaljno ? :D

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 22/01/2007 13:49

[email protected]@ wrote:

Haj nam sad ispricaj kako si se ugurala i jel bilo tesko :D

sto me nasmija :lol: :lol:
pa onako,ugurala sam se lako,samo je bilo malo teze ostati..al eto i to sam uspjela :D :lol: :lol:

Chischo

Post by Chischo » 22/01/2007 13:50

kako sam ja upoznao...
na fakultetu, izasli rezultati iz najtezeg ispita i skupilo se nekoliko studenata ispred oglasne,
desetak sestica i jedna devetka, nema imena pored ocjena, nego samo brojevi indexa,
ja iznerviran sto nisam polozio, dreknem se, a u p.m., koji je ovo debil dobio 9?
i onda iza sebe cujem mili glasic: "ja sam..."
i onda naravno, milion puta izvini, zatim neka prica, tokom koje se desi "ona stvar" kad skontate da se svidjate jedno drugom itd...
poslije sam ja imao nekih internih problema da rascistim sam sa sobom, ali sad je ok...
:D

[email protected]@

Post by [email protected]@ » 22/01/2007 13:51

PITARKA_SA wrote:
Drumer wrote:

:lol: :lol:

ja sam JA u ovoj prici :D
on je On ,logicno :D

bez zezanja,nista tako cudno,spektakularno...upoznali smo se preko zajednickih prijatelja ,koji su usput receno muntali izmadju sebe..
i sto je cudno bilo svidio mi se na prvi pomen,a ne pogled :D
kada su mi pricali u vezi njega kako je dobar,miran,fin,kulturan..vec sam znala da ga zelim,al stvarno :D i kao neka sudbina il sta ja znam,pet dana prije nego sto smo se upoznali,ja kazem bas toj kolegici;mi cemo biti skupa!

i tako igrom slucaja kod stadiona Kosevo :D se upoznamo,on sa nekom svojom rajom,ja sa svojom...i nista posebno,onako malo smekanja,jos manje price ..eheh

sedam dana nakon toga,opet se vidimo,sve po principu izlazaka sa istim prijateljima..i on opeeeeeeeet nista ne poduzima :D
i meni tu pukne film i ja se dignem ,da odem kuchi,kao moram,sutra imam posla,obaveza.... :D ..kad on mene za ruku povuce ,i kaze otpraticu te ..joooooooj meni srce ko katedrala :D
i tako ispred njegovog auta,nekako spontano i glupavo pade i poljubac,onaj fini,slatki poljubac :D

sve ostalo je istorija...svadje,ljubav,sreca,tuga,lom,uziavnje,prevare,vijernost,,sta god nabrojat mozes,mi smo vec prosli :D :D :D :D :D :D

hmmm sta jos ?
aa da,prvih pola godine veze ,stalna uplitanja njegove bivse i to ne jedne vec DVIJE :lol:
kako ga zovu da idu na more skupa,pa da dodje kod njih..pa bla,bla,bla..
znaci ono,pakao,samo takav :D
kad nisam pukla i ubila nekoga,gurnula pod trolu il makar mini bus :D necu nikada :D
helem,to bi bilo to,manje vishe :D
jel sad detaljno ? :D

:thumbup: :D

encian

Post by encian » 22/01/2007 14:01

aikido. on trener, ja ucenica. u sportu i zivotu. povuci potegni, dva put prekidali. prezivjeli dugotrajnu razdvojenost i evo jos radi (ovdje duzna hvala Bogu na datom nam strpljenju) :-D

new_jazzWa

Post by new_jazzWa » 22/01/2007 14:08

Jos uvijek nisam upoznala sadasnjeg... :roll: :-)

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 22/01/2007 14:09

negra wrote:Jos uvijek nisam upoznala sadasnjeg... :roll: :-)

uzivaj dok mozes :D :D :D

[email protected]@

Post by [email protected]@ » 22/01/2007 14:17

negra wrote:Jos uvijek nisam upoznala sadasnjeg... :roll: :-)

Blago se tebi :D

new_jazzWa

Post by new_jazzWa » 22/01/2007 14:21

Uh,nemojte me ubijat u pojam,nisam vise tako mlada...

car-x

Post by car-x » 22/01/2007 14:27

veli meni moja dugogodisnja druga, hajd ba dodji u tz da se vidimo, nismo se vidjeli sto godina.. i doso ja..

bila neka ekipa, par zajednickih poznanika i par lica koje nisam ranije sreto, a znao sam da su prijatelji od moje druge, i medju njima moja Mrka.. i tako mi u pricu, drzi ne daj.. promijenili jedno tri kafane (ili su mozda bile cetiri) i u neka doba razvozam ja njih doma.. cvrcnuta cijela ekipa, a meni se uz sve to jos i prispavalo, a valja doma (nekih 45-60 minuta voznje).. Mrka ostala zadnja, veli meni, drago dijete, kako ces ti kuci tako.. kontam, tesko, ali jebaji ga, valja..

i obeca ona meni da ce me svako malo zvati na mobac ili slati poruke i u tu svrhu uze broj telefona (svoj mi ne dade, a nisam ja ni trazio, mada mi je bila skroz napeta).. i ne bi nit pisma nit razglednice..

kad sam se probudio, vidim neki sms-vadiona, ono crkla mi baKterija na mobacu, a punjac bio u maminoj sobi, nisam joj smjela onako pijana na oci,i moze li lula mira, nako za oprost sto je zajebala..

vise se ne sjecam, jesam li je zvao ili odgovorio na sms.. moze, ako ces izaci sa mnom veceras.. i to izlazenje se razvuklo na jedno 10ak dana. u to vrijeme sam u austriji imo vezu koja je vec bila pred raspadom, i nista nisam pokusavo s Mrkom.. a mlogo mi se svidjala.. Uhh.. kad se samo sjetim..

i onda meni veza iz austrije napise mejl, veli, eto, super si ti meni i vako-nako, al vrijeme je da nam se putevi razdvoje.. aman, niko sretniji od mene sto me cura ostavila.. ja sav sretan zovem Mrku van, i navalio na nju ko mutav na telefon, a zaboravio pomenuti taj mali detalj da sam od te veceri slobodan (Mrka je od pocetka znala da imam curu)..

prodje od tada 10 bajrama, a mi jos uvijek zajedno.. a akobogda pa mi zivi i zdravi, ove godine bi definitivno trebali sastaviti koordinate u jedan svijet.. bumo vidjeli hoce li nam se zelja ispuniti..

Dedda

Post by Dedda » 22/01/2007 15:17

Ja upoznao svoju prije nekih 45 dana na dating.ba portalu.
I evo da kucnem u drvo, akobogda u martu se uzimamo :)))

car-x

Post by car-x » 22/01/2007 15:19

Dedda wrote:Ja upoznao svoju prije nekih 45 dana na dating.ba portalu.

svaka cast, ja ne bi smio..

alek

Post by alek » 22/01/2007 15:20

joj deda je zajeban :D

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 22/01/2007 15:23

:shock:

godine lete ,il sta?? :D

cestitam,svakako :D

dinash

Post by dinash » 22/01/2007 15:23

na nekom workshopu (a gdje drugo).
ona pjana, ja napusen i pjan, nju pustili iz zatvora, ja joj otisao po sendvic i sarmirao je citirajuci Kasimira Malevicha.
to je ukratko to.

Dedda

Post by Dedda » 22/01/2007 15:24

sto kume.
pa evo vec je provela samnom mjesec dana skupa.
cak sta vise od prije 10 dana zivimo zajedno... mislim da sam ograjis'o na onu pravu 8-)

Saian
Been thanked: 1 time

Post by Saian » 22/01/2007 15:25

alek wrote:joj deda je zajeban :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: joj zamislio sam te s ovim rijechima i oplakah instantno :D :D :D :D

dinash

Post by dinash » 22/01/2007 15:42

to zuris da se ne istopi ili sta?

tigris

Post by tigris » 22/01/2007 15:56

pritisla mlada :D

sto se mene tice............kunem dan kad sam ga srela :oops: :D :D :zzzz:

Post Reply