Kako se „po zakonu“ maltretira i istjeruje iz kuće stara, srpska, visočka porodica Vasiljević

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Drinski

Re: Kako se „po zakonu“ maltretira i istjeruje iz kuće stara, srpska, visočka porodica Vasiljević

Post by Drinski » 23/07/2015 10:17

jao_situacije wrote:iskreno boli nas ćošak, srbin mujo suljo marsovac, ima sud pa riješi to na sudu
seljačka politika, kuku majko ja srbin ugrožen ha hu, da je to sve čisto ne bi oni kukumakali po medijima
Srbi su uvijek ugroženi.

hrasno38
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Kako se „po zakonu“ maltretira i istjeruje iz kuće stara, srpska, visočka porodica Vasiljević

Post by hrasno38 » 23/07/2015 10:22

Drinski wrote:
jao_situacije wrote:iskreno boli nas ćošak, srbin mujo suljo marsovac, ima sud pa riješi to na sudu
seljačka politika, kuku majko ja srbin ugrožen ha hu, da je to sve čisto ne bi oni kukumakali po medijima
Srbi su uvijek ugroženi.
Jel u pitanju sarkazam, zajebancija ili nesto trece???

Drinski

Post by Drinski » 23/07/2015 10:25

hrasno38 wrote:
Drinski wrote:
Srbi su uvijek ugroženi.
Jel u pitanju sarkazam, zajebancija ili nesto trece???
kod mene ovo prvo, kod nekoga drugog je to realno uvjerenje.

malamirha

Post by malamirha » 23/07/2015 11:01

Drinski wrote:
malamirha wrote:
PM72 wrote:Ako u papiri bili čisti i vlasništvo uredno- privremeni stanari su izlijetali kao fišek.Znam za slučaj jedne srpske porodice na Hrasnom brdu što već 20 godina vodi spor sa opštinom .Kuća izgrađena prije rata i bez dozvole,u ratu zapaljena i u nju sad useli cigoši.zemlja vlasništvo pet porodica i dok ih sve iskupiš - prođe 20 godina a cige i dalje "uživaju" bez kirije...
nekome je bolje da zive cigosi nego da se srbi vrate.to je bar jasno.
kakvi su to Srbi koji su ostali sa muslimanima i jos se sa njima zene i udaju.
:lol:
kako kakvi? pitas se dal su crni,bijeli,visoki,niski,obrasli,brkati,prljavi...men's cini da nisu rogati. :lol:

Drinski

Post by Drinski » 23/07/2015 11:09

malamirha wrote:
Drinski wrote: kakvi su to Srbi koji su ostali sa muslimanima i jos se sa njima zene i udaju.
kako kakvi? pitas se dal su crni,bijeli,visoki,niski,obrasli,brkati,prljavi...men's cini da nisu rogati. :lol:
ma kako se ponasaju, ko da su rogati.

malamirha

Post by malamirha » 23/07/2015 11:13

Drinski wrote:
malamirha wrote:
Drinski wrote: kakvi su to Srbi koji su ostali sa muslimanima i jos se sa njima zene i udaju.
ma kako se ponasaju, ko da su rogati.
uzas,drznici, traze svoju imovinu. :roll:

Drinski

Post by Drinski » 23/07/2015 11:16

malamirha wrote: uzas,drznici, traze svoju imovinu. :roll:
ma ne mozes ti nikad narodu ugoditi, pogotovo kad ne plaća racune.

Post Reply