Kako se pametno kladiti?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

FastRide1

#1 Kako se pametno kladiti?

Post by FastRide1 »

Odigram veceras tiket, i promasim kvotu 1.05, prije 2-3 veceri isto, sve pogodim i promasim Nadala seljaka na kojem je kvota bila 1.03. Da igram bas jace kvote to ne pokusavam jer kontam to cu tek da promasim. Pa sad jel ima neko ideju, kako se pametno okladiti, dobiti a ne samo gubi ti novac? E sad da li Vi koji igrate imate neku taktiku i slicno ili onako lupate kvote? :roll:
animals

#2 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by animals »

FastRide1 wrote:Odigram veceras tiket, i promasim kvotu 1.05, prije 2-3 veceri isto, sve pogodim i promasim Nadala seljaka na kojem je kvota bila 1.03. Da igram bas jace kvote to ne pokusavam jer kontam to cu tek da promasim. Pa sad jel ima neko ideju, kako se pametno okladiti, dobiti a ne samo gubi ti novac? E sad da li Vi koji igrate imate neku taktiku i slicno ili onako lupate kvote? :roll:
Kako god popusices..
pametno nema..
animals

#3 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by animals »

i ako vec igras..uzmi samo velike koeficijente i to samo do cetiri kluba..
ali na male uloge..pa ako dobijes, dobio si, ako izgubis, da nije velika steta..
Tesla10

#4 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Tesla10 »

"Pametno klađenje" je oksimoron. Nema pametnog klađenja. Gubiš uvijek. I ovo ti ozbiljno govorim.

Al' kladim se da ćeš i dalje to raditi :mrgreen: .
Ljakan

#5 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Ljakan »

tacno
Stoner

#6 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Stoner »

Igraj X na jednu ekipu i povecavaj ulog ko na ruletu. :mrgreen:
Treba ti strpljenje i banka. :evil:
Tesla10

#7 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Tesla10 »

Tesla10 wrote:Nema pametnog klađenja. Gubiš uvijek. I ovo ti ozbiljno govorim.

Al' kladim se da ćeš i dalje to raditi :mrgreen: .
Kikibombona

#8 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Kikibombona »

Stoner wrote:Igraj X na jednu ekipu i povecavaj ulog ko na ruletu. :mrgreen:
I ja to htio napisati. :D

Odaberes recimo tri ekipe. Lacio, Njukastl i Bilbao. Svako kolo ih igras x i duplas ulog dok nd pogodis i onda iznova. Krenes 2, 4, 8, 16 itd.. Sto kasnije dobijes to zarada veca.

Al opet nisam siguran da klade za ovo nisu nasle rjesenje..... Nisam probao, nemoj ni ti.

Ja se vise ne kladim nikako. Prestalo mi biti ceif.... Kada sam prestajao uplatim tiket i ne provjerim rezultate. Tek par dana nakon sjetim se pregledati.....

Sve u svemu, sranje, gubljenje novca, zivaca i vremena.
insomnia78

#9 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by insomnia78 »

Treba ti velika banka
hamelj

#10 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by hamelj »

ja sam prosle godine bio ko i dobar, sa 100 KM dosao na preko 3000 KM al jbga ja kad ofulam neku glupost mene to nazivcira i ja idem onda glavom kroz zid, 4-5 puta sam se dizao u zadnje 2-3 godine na vece iznose da bi sve spušio u dan-dva svaki put... trenutno se ne kladim, ima evo mjesec dana, nemam vise ni snage ni zivaca ponovo se dizat iz niceg, zadnja 2 tiketa sto sam odigrao i to bile su vece uplate, i ofulam detroit-new york nba keca 1.10, zavrsi x i to likovi u zadnjoj minuti zabiju 3 trojke i onda uplatim sve sto sam imao da bi ofulao oklahoma-philadelphia kec, takodjer x zavrsi :/ sta reci??
Stoner

#11 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Stoner »

Kikibombona wrote:

Odaberes recimo tri ekipe. Lacio, Njukastl i Bilbao. Svako kolo ih igras x i duplas ulog dok nd pogodis i onda iznova. Krenes 2, 4, 8, 16 itd.. Sto kasnije dobijes to zarada veca.

Al opet nisam siguran da klade za ovo nisu nasle rjesenje..... Nisam probao, nemoj ni ti.

Ja se vise ne kladim nikako. Prestalo mi biti ceif.... Kada sam prestajao uplatim tiket i ne provjerim rezultate. Tek par dana nakon sjetim se pregledati.....

Ja sam probao i dobio pare svaki put osim jednom kad sam zaboravio da se kladim uopste. :mrgreen:
Neke kladionice imaju limit na maksimalni ulog i tako mozes izgubiti.
zrakomlat

#12 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by zrakomlat »

Ulaži 1,00 KM. Ako prođe, dobro jest, ako ne prođe (vjerovatnija opcija) nije strašno. Ili se okani kladionice (najbolja opcija)
FreakyStyley

#13 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by FreakyStyley »

Nemoguce. Na duge staze, svi ga puse. Ne mozes ni ti biti izuzetak. Uvijek ces im visestruko vratiti sve pare koje dobijes.

Ako ti je do para, a ne do samog uzbudjenja i iscekivanja (mogucih) para - nemoj se kladit. Ostavljaj iducih mjesec dana sa strane onoliko koliko inace mjesecno trosis na kladionicu. Garantujem ti da ces 30og u mjesecu imati sumu vecu od najvece koju si ikad dobio na kladionici.
mirsek

#14 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by mirsek »

Kad bih imao tri fiksa sa kvotama preko 1.25 ili dva fiksa preko 1.40 ili jedan fiks sa kvotom preko 1.8 a da ih pogadjam, UVIJEK tj. 100% bi bio u plusu ili na odlicnom dobitku zavisno od uloga i pogodjenih parova za razradu.
Kolika je vjerovatnoca tj. kolike su mi sanse da cu pogoditi te fikseve to je vec drugi par opanaka i tu treba kvalitetna analiza . :D
Logovan

#15 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Logovan »

FastRide1 wrote:Odigram veceras tiket, i promasim kvotu 1.05, prije 2-3 veceri isto, sve pogodim i promasim Nadala seljaka na kojem je kvota bila 1.03. Da igram bas jace kvote to ne pokusavam jer kontam to cu tek da promasim. Pa sad jel ima neko ideju, kako se pametno okladiti, dobiti a ne samo gubi ti novac? E sad da li Vi koji igrate imate neku taktiku i slicno ili onako lupate kvote? :roll:
Kladiš se na kvote 1.05, 1.03? :lol: :-) Nikad se nemoj kladiti na ove kvote, em možeš pasti (što si i sam primijetio :D ), em haman ni ne povećava dobitak. :D

I nema pametnog klađenja. Najbolje ti je kada sam skontaš taktiku kako dobijati, a ne da ti drugi govore, a još bolje ti je kada se ostaviš kladionice.
Šveđanin

#16 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Šveđanin »

Kladionicu treba posmatrati kao zabavu vikendom, trosenje vremena u vidu te marke sto cete uloziti pa onda narednih par sati pratiti rezultate I zanimati se necim ako vec nema sta pametnije. Pametnog kladjenja nema. Ako ima, to su rijetki izuzeci. Velika vecina daje mnogo vise nego sto dobija.. Problem je kad neko umisli da preko kladionice moze doci do brze velike zarade. Oni smaraci sa fejsbuka sto kazu da zive od kladjenja, slikaju listice, daju dojave i ne mogu stici sve potrositi su posebna prica. :D
U-zap

#17 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by U-zap »

Znas kako se pametno kladiti: odes u banku i otvoris racun i kad god pomislis pare potrositi na kladionicu umjesto toga odes u banku i stavis taj novac. Kladionica je porez na debile
Truba

#18 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Truba »

pametno klađenje
isto ko mirišljavo govno

ne postoji
situacija11

#19 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by situacija11 »

Odigras tri utakmice sa 2+ . Uplatis 10 KM ,dobitak oko 20 KM :)
dustaban

#20 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by dustaban »

uzmes KLADU i udaras se njome u glavu dok se ne OPAMETIS.
To ti je PAMETNO KLADJENJE.
Kinesko prkno

#21 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Kinesko prkno »

Naravno da se moze zaraditi od kladjenja,ali u realnosti to je maksimalno 15% ulozenog novca,npr.da mjesecno ulozis 2000 km,bio bi dobar 300 km.
Ako nemas 10-tak sati dnevno da posvetis kladjenju,ostavi se toga ili plati za tipove ljudima koji zaradjuju na kladionici :-)
Mlad i Nevin

#22 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Mlad i Nevin »

Nije da se ne moze zaraditi, ima na fb likova koji daju dobre analize i parove, al treba tu dosta para u pocetku. Oni prave kvote oko 2 i moras ulagati vece sume. Ja sam prije par sedmica poceo s 15 km i obrnuo dosta para i tiketa al je bilo i pusenja i to u zadnjim minutama. Mozda sam oko 50 KM u plusu. Bude tu i nekih info meceva sa jacim kvotama (dogovor klubova i sl) koji uglavnom prolaze. Neki dan sam dobio info za Slobodu, oba daju gol i proslo je.
Mlad i Nevin

#23 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by Mlad i Nevin »

Nije da se ne moze zaraditi, ima na fb likova koji daju dobre analize i parove, al treba tu dosta para u pocetku. Oni prave kvote oko 2 i moras ulagati vece sume. Ja sam prije par sedmica poceo s 15 km i obrnuo dosta para i tiketa al je bilo i pusenja i to u zadnjim minutama. Mozda sam oko 50 KM u plusu. Bude tu i nekih info meceva sa jacim kvotama (dogovor klubova i sl) koji uglavnom prolaze. Neki dan sam dobio info za Slobodu, oba daju gol i proslo je.

Ove prevarante na fb koji toboze imaju dojave i prodaju za 50-100 eura obavezno ignorisati. Da imaju pravu dojavu ne bi se kurcili po netu vec stavili sve sto imaju na taj tip.
JThomas

#24 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by JThomas »

nikako. možeš se samo igrati - ako ti je to zanimljivo i ako ne gubiš više nego što možeš sebi priuštiti.
azdralovic

#25 Re: Kako se pametno kladiti?

Post by azdralovic »

Kikibombona wrote:

Jesu a zove se maksimalni dobitak... tako da ako ne bude X 12-13 kola za redom vec si preko maksimalnog dobitka... :run:
Post Reply