Kako prezivjeti kraj

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Babbuka
Posts: 147
Joined: 18/08/2014 17:46

#301 Re: Kako prezivjeti kraj

Post by Babbuka »

mnjonja wrote: 14/04/2024 15:56
Babbuka wrote: 04/01/2024 00:22
mnjonja wrote: 03/01/2024 18:05 ...
Mire se ljudi koji prolaze turbulencije. Kao što je neko napisao, taj tvoj je dugo vintao u glavi i vjeruj mi da bi bilo kakvo mirenje bilo samo produžavanje agonije.
U svemu tome, nemoj se iznenaditi ako se za koji mjesec pojavi nova mlada sa njim, samo što je ona sve osim nova i on nju vjerovatno već duže ima i to krije, dal' zbog osude okoline ili da tebe manje povrijedi.
Da bude gore, ako se to desi, to će ti udariti na samopouzdanje, u glavi se počne svašta dešavati, na oko izgleda da je on našao nekog boljeg, ergo ti si manje vrijedna.

A u suštini od toga najčešće ništa nije istina i nadmašuješ tu osobu uveliko, ali ona ima veće sise... :D
Bio si i pravu
pošto me je krenulo, rado bih ti dao savjet, iako ih odavno ne dijelim (nekad mi je neko pametan rekao da ne dijeli savjete jer ljudi uglavnom traže samo potvrdu svog mišljenja, pa mu onda to tođe kao uzaludno trošenje energije.

Presaberi se, shvati da kao što nisu sve žene iste, nisu ni muškarci. Nemoj biti zatvorena za novi brak (naravno ne treba ništa nazor).
Idealan muškarac je razveden muškarac koji ima svoju djecu i kojeg je bivša dooooobro iskarinđala. Takav zna cijeniti ispravnu ženu i taj će te usreći.

Sretno
Post Reply