Kako pojacati skuter da se ne prepada uzbrdice ispred sebe..

Podforum za motocikliste...
ekola
Posts: 152
Joined: 05/12/2009 09:07

#26 Re: Kako pojacati skuter da se ne prepada uzbrdice ispred se

Post by ekola »

HaHaHa2 wrote:
ekola wrote:Skuter pojacan, ide uz brdo ko flak, bez obzira na stepen nagiba...hvala svima na konstruktivnim i na manje konstruktivnim prijedlozima...
i jos napisi gdje, sta, kako, koliko itd. pa bi mozda JOS NEKO isto to uradio :wink:
Neko od forumasa mi je predlozio ovog momka http://www.pik ba/profil/stankor1 i kod njega sam nasao ovaj artikal http://www.pik.ba/artikal/581671/power- ... t-skutere/ koji skuteru daje jos nekih 20-30 ccm i kosta 60,00 KM. Ovdje u Sarajevu mi majstor naplatio 30,00 KM za zamjenu i sada sam prezadovoljan.Sa ovim sam dobio ono sto mi je bilo potrebno na mom skuteru, ne prepada se vise uzbrdice ispred sebe, nije dobio nesto na max brzini ali to mi i nije bio cilj jer mi je ovih 60-70 km/h sasvim dovoljno ali je zato dobio na ubrzanju.I koliko sam za sada primjetio, potrosnja skoro da se i nije povecala. :mrgreen:
technoGeek
Posts: 334
Joined: 21/02/2012 19:27

#27 Re: Kako pojacati skuter da se ne prepada uzbrdice ispred se

Post by technoGeek »

Drago mi je da si zadovoljan, ni za ruke nisi puno platio te vise nemas brige. Momak sto prodaje dijelove je sasvim korektan, tako da i za ostale stvari nemas brige, bilo da se tice dijelova za odrzavanje ili bilo cega drugog :thumbup:
otsam
Posts: 368
Joined: 14/06/2011 10:36

#28 Re: Kako pojacati skuter da se ne prepada uzbrdice ispred se

Post by otsam »

kod kojeg majstora si išao :?:
ekola
Posts: 152
Joined: 05/12/2009 09:07

#29 Re: Kako pojacati skuter da se ne prepada uzbrdice ispred se

Post by ekola »

Kod momka od kojeg sam i kupio motor...Radio je u servisu u Data Project-u, radi uglavnom kineze ali sada nema neku svoju radionicu vec radi onako ispred garaze...Ako zelis mogu ti poslati njegov broj na pp...
eldar786
Posts: 1
Joined: 24/02/2014 09:12

#30 Re: Kako pojacati skuter da se ne prepada uzbrdice ispred se

Post by eldar786 »

De napisi broj od tog majstora. hvala
Post Reply