kad pukne veza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

aminchev2

kad pukne veza

Post by aminchev2 » 17/07/2007 21:11

cime se oporavaljate i sta vam pomaze da prebolite?

sexom, alkoholom, sportskim aktivnosti, ne ukljucujuci sex, citanjem, izlazeci
?

da cujemo
:)

sure_alma

Post by sure_alma » 17/07/2007 21:23

sport i raja... :D

aminchev2

Re: kad pukne veza

Post by aminchev2 » 17/07/2007 22:32

bosmen wrote:
aminchev2 wrote:cime se oporavaljate i sta vam pomaze da prebolite?

?

da cujemo

Ako ce ti sta pomoc onda bi trebala da se sto vise sexas......
:D :D :D

hahah
za mene je provod
odem sa drugaricama na vikend provoda
pjanstvo
plesanje
barenje
itd
HAOS bude
odmah ga zaboravis

rina*

Post by rina* » 17/07/2007 23:33

Posle sexa sport mi je najdraza metoda ispraznjavanja. Puknem 10 km i viska enrgije i negativnih emocija nejma 8)

Zhaba

Post by Zhaba » 17/07/2007 23:41

raja i izlasci :)

Dirty Harry

Post by Dirty Harry » 17/07/2007 23:41

Mada sa određene vremenske istance ovo izgleda prično bezveze, za kritične trenutke (dok je još friško) preporučujem stari oprobani harijev recept (preneseno sa već postojeće teme o ovoj problematici):

Dirty Harry wrote:1. Ljudi
Druži se s pravim ljudima. Valjda imaš nekog prijatelja/prijateljicu kojima se možeš izjadati. Oni će ti davati korisne savjete, ali koji će tebi biti apsurdni i beskorisni jer ti trenutno ne razmišljaš racionalno i ništa ti nema smisla. Međutim samim tim što možeš nekom sve ispričati biće ti lakše. Ali ne moraju to biti neki posebni prijatelji, nekad dobrog sagovornika možeš naći i u nekom s kim se i ne družiš posebno, to moraš sam skontati. Ovo po mogućnosti kombinovati sa tačkom 2.

2. "Kafana ti mati, kafane se lati"
Slobodno se napij, razvali, jer nećeš drugačije zaspati. Samo nemoj malo - biće ti gore, nego ono pravo da se onesvjestiš

3. Skreni misli
Jest da je ovo skoro pa nemoguće, probaj se baviti nečim. Moj prijedlog - sport ili neke druge fizičke aktivnosti. Misaone zaboravi, misli su ti ionako u qrcu. Ja sam odjednom počeo trčati do iznemoglosti, i vjeruj mi taj osjećaj kad ne možeš doći do zraka i mišići te razvaljuju je u tim trenucima tako dobaar. U slučaju da imaš višak kilograma ovo u kombinaciji sa iznenadnim i potpunim odsustvom apetita daje strašne rezultate, jebo sve dijete.

4. Nemoj je zvati
Ako ne želi da priča s tobom nemoj zvati! Nemoj je tražiti! A kad god te uhvati kriza i ruka sama krene telefonu (a to je često) odupri se, nazovi nekog iz tačke 1, pošalji meni pp, napiši nešto na forumu...

....

ima toga još ali ovo je prva pomoć. Liječenje je dugotrajnije ali ovo je samo za gašenje požara.

Sretno.

Naravno ovo nije primjenjivo na svaku individuu, ali mnogima bi pomoglo.
:D

Neelix

Post by Neelix » 17/07/2007 23:49

...a sta ako hoce da prica s tobom...al nece da bude s tobom... :-? :sad:

Neelix

Post by Neelix » 17/07/2007 23:53

a 3) pocinjem od sutra, ima da budem ko Image

lady midnight

Post by lady midnight » 18/07/2007 00:00

ma najbolje ti je bjezhi kud te noge nose... shto dalje to bolje.

Neelix

Post by Neelix » 18/07/2007 00:03

heh, lahko je reci.... :roll:

tech10

Post by tech10 » 18/07/2007 00:05

Krvari-iznutra. :D

Image

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

Post by ladyblue18 » 18/07/2007 00:09

N.ne pretjeruj.takvog te ni jedna vise ne bi pogledala :D
Eh sad kad pukne veza...meni tad na kraj pameti nije nista od tog sto dirty napisa :D
Ja prvo posteno odbolujem...zatvorim se u sobu,pustim sve najgore moguce balade,pakete maramica i opalim :D
Znam da sam freek al meni malo pomogne kad se isplacem,doduse kasnije bude samo gore al et :(
Nema tog recepta jednostavno,po kojem bi covje nakon sto raskine a narocito sa nekim koga je volio,mogao ponasat.
Treba pustiti da vrijeme ucini svoje jbg :(

pinkzelena

Post by pinkzelena » 18/07/2007 00:11

?

da cujemo

shoping liječi sve boljke :D

Bea_Trix
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

Post by Bea_Trix » 18/07/2007 00:12

Dirty Harry wrote:Mada sa određene vremenske istance ovo izgleda prično bezveze, za kritične trenutke (dok je još friško) preporučujem stari oprobani harijev recept (preneseno sa već postojeće teme o ovoj problematici):

Dirty Harry wrote:1. Ljudi
Druži se s pravim ljudima. Valjda imaš nekog prijatelja/prijateljicu kojima se možeš izjadati. Oni će ti davati korisne savjete, ali koji će tebi biti apsurdni i beskorisni jer ti trenutno ne razmišljaš racionalno i ništa ti nema smisla. Međutim samim tim što možeš nekom sve ispričati biće ti lakše. Ali ne moraju to biti neki posebni prijatelji, nekad dobrog sagovornika možeš naći i u nekom s kim se i ne družiš posebno, to moraš sam skontati. Ovo po mogućnosti kombinovati sa tačkom 2.

2. "Kafana ti mati, kafane se lati"
Slobodno se napij, razvali, jer nećeš drugačije zaspati. Samo nemoj malo - biće ti gore, nego ono pravo da se onesvjestiš

3. Skreni misli
Jest da je ovo skoro pa nemoguće, probaj se baviti nečim. Moj prijedlog - sport ili neke druge fizičke aktivnosti. Misaone zaboravi, misli su ti ionako u qrcu. Ja sam odjednom počeo trčati do iznemoglosti, i vjeruj mi taj osjećaj kad ne možeš doći do zraka i mišići te razvaljuju je u tim trenucima tako dobaar. U slučaju da imaš višak kilograma ovo u kombinaciji sa iznenadnim i potpunim odsustvom apetita daje strašne rezultate, jebo sve dijete.

4. Nemoj je zvati
Ako ne želi da priča s tobom nemoj zvati! Nemoj je tražiti! A kad god te uhvati kriza i ruka sama krene telefonu (a to je često) odupri se, nazovi nekog iz tačke 1, pošalji meni pp, napiši nešto na forumu...

....

ima toga još ali ovo je prva pomoć. Liječenje je dugotrajnije ali ovo je samo za gašenje požara.

Sretno.

Naravno ovo nije primjenjivo na svaku individuu, ali mnogima bi pomoglo.

genijalno harry :) :D :D :D 8-) :P

potpisujem

Bea_Trix
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

Post by Bea_Trix » 18/07/2007 00:14

Neelix wrote:...a sta ako hoce da prica s tobom...al nece da bude s tobom... :-? :sad:

niposto, ni za zivu glavu ne pricaj s njom ako nece vise da bude s tobom ... mucenje, lazne nade, opet mucenje...

mislim, to ja savjetujem :-)

mada meni nije nista "taze", dobro se sjecam osjecaja :D

Bea_Trix

Post by Bea_Trix » 18/07/2007 00:18

lady midnight wrote:ma najbolje ti je bjezhi kud te noge nose... shto dalje to bolje.

(jesam se natakarila na temu :D dosadno mi :D)

lady ima pravo, treba dodati onim Harryjevim tackama jos jednu kao opciju: PUTOVANJE, makar i ne neko veliko i daleko, ipak, ali odlazak - odlicna stvar ako si u mogucnosti.

isto tako dodajem: imati nekog kome ces se izjadati, u onom prvom naletu obavezno, ali upoznati NOVE ljude (recimo na ovom putovanju :D). ne moraju biti potencijalni momci/cure, jednostavno nova poznanstva. jer, zna bit za*ebano, kao u mom slucaju, da si daleko od svog drustva... a zna se da se ne smije piti sam :D

lady midnight

Post by lady midnight » 18/07/2007 00:29

dawn_upon_dawn wrote:
lady midnight wrote:ma najbolje ti je bjezhi kud te noge nose... shto dalje to bolje.

lady ima pravo, treba dodati onim Harryjevim tackama jos jednu kao opciju: PUTOVANJE, makar i ne neko veliko i daleko, ipak, ali odlazak - odlicna stvar ako si u mogucnosti.

isto tako dodajem: imati nekog kome ces se izjadati, u onom prvom naletu obavezno, ali upoznati NOVE ljude (recimo na ovom putovanju :D). ne moraju biti potencijalni momci/cure, jednostavno nova poznanstva. jer, zna bit za*ebano, kao u mom slucaju, da si daleko od svog drustva... a zna se da se ne smije piti sam :D

ma jadna ne bila, kakvo putovanje :-) :-):-) ja sam vishe mislila onu taktiku spaljene zemlje... batali sve (ako imash ishta; ako nemash, josh lakshe), zadrzhi dva-tri kofera i dovoljno pari cipela za puta :oops: :D i mijenjaj grad, drzhavu, kontinent :oops: :D
jes' da je malchice radikalno :D, ali zato pomazhe :D:D:D:D

Bea_Trix

Post by Bea_Trix » 18/07/2007 00:33

lady midnight wrote:
dawn_upon_dawn wrote:

ma jadna ne bila, kakvo putovanje :-) :-):-) ja sam vishe mislila onu taktiku spaljene zemlje... batali sve (ako imash ishta; ako nemash, josh lakshe), zadrzhi dva-tri kofera i dovoljno pari cipela za puta :oops: :D i mijenjaj grad, drzhavu, kontinent :oops: :D

jes' malcice, recimo zbog posla i tak to :D mada ne kazem da ne bih tad i to uradila... eee, al ne moze :D
zato je, barem meni, putovanje dobra kompenzacija... nije bitno koliko daleko, ali da je duuugo.

eh sad, ako su ovi fiktivni ljubavnici zivjeli zajedno, onda jedno od njih dvoje nista ne sprjecava da ode u drugi grad sa jednim ruksakom stvari :D

mada kazem, sve je do situacije. necu sad posao i zivot ostavit zbog nekog ko mi i nije bio tako kolosalno bitan :-) :-) :-)

Dirty Harry

Post by Dirty Harry » 18/07/2007 08:51

ladyblue18 wrote:N.ne pretjeruj.takvog te ni jedna vise ne bi pogledala :D
Eh sad kad pukne veza...meni tad na kraj pameti nije nista od tog sto dirty napisa :D
Ja prvo posteno odbolujem...zatvorim se u sobu,pustim sve najgore moguce balade,pakete maramica i opalim :D
Znam da sam freek al meni malo pomogne kad se isplacem,doduse kasnije bude samo gore al et :(
Nema tog recepta jednostavno,po kojem bi covje nakon sto raskine a narocito sa nekim koga je volio,mogao ponasat.
Treba pustiti da vrijeme ucini svoje jbg :(

Ha, kao što rekoh, nije primjenjivo na svakog, ali u većini sluačajeva radi :D

Lace

Post by Lace » 18/07/2007 10:09

pinkzelena wrote:

?

da cujemo

i frizerski salon...i putovanje :D

Lace

Post by Lace » 18/07/2007 10:10

dawn_upon_dawn wrote:
lady midnight wrote:
dawn_upon_dawn wrote:

jes' malcice, recimo zbog posla i tak to :D mada ne kazem da ne bih tad i to uradila... eee, al ne moze :D
zato je, barem meni, putovanje dobra kompenzacija... nije bitno koliko daleko, ali da je duuugo.

eh sad, ako su ovi fiktivni ljubavnici zivjeli zajedno, onda jedno od njih dvoje nista ne sprjecava da ode u drugi grad sa jednim ruksakom stvari :D

mada kazem, sve je do situacije. necu sad posao i zivot ostavit zbog nekog ko mi i nije bio tako kolosalno bitan :-) :-) :-)

sto se ne smije...evo meni predstoji putovanje...odmor...sama...u krizi sam i znam da cu piti sama :-? :D

BHG

Post by BHG » 18/07/2007 10:12

Lace wrote:
pinkzelena wrote:

?

da cujemo

vutra vako vutra nako... :D

BHG

Post by BHG » 18/07/2007 10:15

veca_sa wrote:
BHG wrote:
Lace wrote:
pinkzelena wrote:

?

da cujemo

vutra vako vutra nako... :D

trokin kuhar, vutra na hiljadu nacina

naravno...bez obzira jel veza pukla il nije... :D

rihakm

Post by rihakm » 18/07/2007 10:18

eh,prvo jedan dan ostani u kuci i pati....shvatices koliko si ti dobra osoba,a njega ces zamrziti....drugi dan idi na pijanku dobru s rajom i sve ce biti ok..provjereno ko zna koliko puta vjeruj mi!!! :D

Dirty Harry

Post by Dirty Harry » 18/07/2007 10:24

dawn_upon_dawn wrote:

Dobra ti je i ova ideja ... prihvaća se, ubacuje u recept koji ćemo odsad pa nadalje i ubuduće zvati "Dawn 'n Harry get-over-it in 5 steps" :D , a onda ćemo zamijeniti onog dr Phila kod Opre, izdati knjigu i postati bogati :-)

Post Reply