kad prevara ucini svoje...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

sure_alma

kad prevara ucini svoje...

Post by sure_alma » 18/07/2006 21:29

gledam u tebe sa suzama u ocima...i pitam se zasto te prevarih...sto nam je to trebalo...nemam pravog odgovora...taj neki ljudski poriv...taj neki dusmanin u nama…nisam htjela da ti dadnem bol i tugu…samo sam htjela da budem tu pored tebe zauvijek…sad me gledas sa prezirom u svojim prelijepim ocima…govoris mi da sam niko i nista…kako sam samo mogla sramota na mene…ali ja samo sjedim i slusam tvoje uvrede, cak mi nekako i prijaju…reci mi sve i uvrijedi me jos jer sta god da kazes je premalo za ovu okrutnu moju dusu…jer da nije okrutna ne bi ti nikad dala tu bol i suze u ocima…a onda nakon svega ti me opet zagrlis jer ti je zao zbog rijeci izrecenih, zbog uvreda izrecenih…vidis kako si ti dobro ljudsko bice, tebi je zao mene a ja sam ta koja je nanijela bol nama…ma ja u pravu si, i treba da me zalis, to je nesto najgore sto ti se moze desiti, kad te neko pocne zaliti…ali ti duso moja ne brini za mene, jer moje srce je previse sitno i malo za ovaj svijet…mene eto neka samo da zivotarim kad ne znam da zivim…a ti, ti samo naprijed i ne daj se duso moja, ne daj dusmanima ko ja da ti mjenjaju pozlacene pute…

kako se osjecate nakon sto ste prevarili voljenu osobu?

hvala na citanju…

seha

Re: kad prevara ucini svoje...

Post by seha » 18/07/2006 21:48

Da ti nisi nosila sportske bijele carapice neki dan :D :D :D

Liquido

Post by Liquido » 18/07/2006 22:11

I ja :lol: :lol: :lol:

Anka

Post by Anka » 18/07/2006 22:14

U životu se često srećemo sa raznim iskušenjima,imamo želje,često lude i neprimerene... to je normalno.
Ali,na putu između želje i njene realizacije mora da postoji razum.
Ne radi drugome ono što ne želiš da se desi tebi.

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 18/07/2006 22:17

sure_alma wrote:kako se osjecate nakon sto ste prevarili voljenu osobu?

The point is kako se osjeæa¹ tik prije nego prevari¹ voljenu osobu...
Taj osjeæaj je bitniji jer ti govori malo vi¹e o jaèini osjeæaja prema starom partneru...

Lako se osjeæati ko govno kad zatvori¹ oèi "pod nebom iznad krajolika" - to mo¾e svako, treba se osjeæati ko govno kad okreæe¹ glavicu prema nebu puna nade u novog "skidaèa zvijezda" - to je malo te¾e :D :D :D

nineac

Post by nineac » 18/07/2006 22:25

Joj oplakah i ja :lol:
Jebiga almice, staces sad. Ako ti oprosti nemoj se zajebat pa ponovo to uraditi, ako ga stvarno volis, ali....

delightful

Post by delightful » 18/07/2006 22:36

Ovo me izluđuje - ima nas ovamo koji se sušimo pošteno, a ti dvojicu rabiš, pa još kukaš :-) Šta je previše...
Ako se već 'desi' onda barem ne bi trebalo partneru reći. Ako je rutina, onda je već druga priča. Samo se nemoj više hvaliti nama :lol:

crazybitch

Post by crazybitch » 18/07/2006 22:46

Ako volish- ne varas...narocito onoga koga volish..

Lace

Post by Lace » 18/07/2006 22:48

podjoh napisah...em ga prevarila em mu maze oci pisuci u stihovima i maltene mu kaze kako je ona bad bad girl koja ga ne zasluzuje...kazi ne volim te dovoljno da ti budem vijerna ..adios mi amor (spanske izjave ljubavi zvuce lazno a opet ih stalno cujemo) :D

ztluhcs

Post by ztluhcs » 18/07/2006 23:00

Lace wrote:podjoh napisah...em ga prevarila em mu maze oci pisuci u stihovima i maltene mu kaze kako je ona bad bad girl koja ga ne zasluzuje...kazi ne volim te dovoljno da ti budem vijerna ..adios mi amor (spanske izjave ljubavi zvuce lazno a opet ih stalno cujemo) :D

Da je mu¹ko mogla bi bar reæi: "ja tebe u stvari volim, sa njom je samo seks bez osjeæaja" ali belaj pa ni mu¹ko nije. Bezizlazno... :D :D :D

izblajhana

Post by izblajhana » 18/07/2006 23:12

sure_alma wrote:gledam u tebe sa suzama u ocima...i pitam se zasto te prevarih...sto nam je to trebalo...nemam pravog odgovora...taj neki ljudski poriv...taj neki dusmanin u nama…nisam htjela da ti dadnem bol i tugu…samo sam htjela da budem tu pored tebe zauvijek…sad me gledas sa prezirom u svojim prelijepim ocima…govoris mi da sam niko i nista…kako sam samo mogla sramota na mene…ali ja samo sjedim i slusam tvoje uvrede, cak mi nekako i prijaju…reci mi sve i uvrijedi me jos jer sta god da kazes je premalo za ovu okrutnu moju dusu…jer da nije okrutna ne bi ti nikad dala tu bol i suze u ocima…a onda nakon svega ti me opet zagrlis jer ti je zao zbog rijeci izrecenih, zbog uvreda izrecenih…vidis kako si ti dobro ljudsko bice, tebi je zao mene a ja sam ta koja je nanijela bol nama…ma ja u pravu si, i treba da me zalis, to je nesto najgore sto ti se moze desiti, kad te neko pocne zaliti…ali ti duso moja ne brini za mene, jer moje srce je previse sitno i malo za ovaj svijet…mene eto neka samo da zivotarim kad ne znam da zivim…a ti, ti samo naprijed i ne daj se duso moja, ne daj dusmanima ko ja da ti mjenjaju pozlacene pute…

kako se osjecate nakon sto ste prevarili voljenu osobu?

hvala na citanju…

Draga Alma, prvo si imala bolnu pricu kako si ostavila momka, slomila mu srce i otisla daleko...on je dobio sina (u medjuvremenu), a ti postala "prosjak u dusi" ili tako nesto :?
(da obavijestim ostale forumashe da sam sad procitala almin proslu poruku...nesto me zagolica da malo bolje istrazim pricu :D :D ) Molila si ga za oprost, ali bijase kasno...
A sada, poslije nekog duzeg vremena, sa suzama u ocima gledas nekog drugog i pitas se zasto..."ali ja samo sjedim i slusam tvoje uvrede, cak mi nekako i prijaju"... :? :?
Nemoj misliti da imam nesto protiv tebe :-D Ali djevojko draga, ne samo da povrijedujes druge, nego ostavljas dojam da volis ulogu pacenika...daj saberi se, radi na sebi i prestani se kajati zbog stvari koje uradis ili ih nemoj vise raditi :-)

Hmm, a taman sam pomislila da se neko sprda sa nasom junakinjom u frotirnim carapicama :D :D :D

ztluhcs

Post by ztluhcs » 18/07/2006 23:16

izblajhana wrote:radi na sebi

Pa oèito da radi.... :lol: :lol: :lol:

izblajhana

Post by izblajhana » 18/07/2006 23:18

ztluhcs wrote:
izblajhana wrote:radi na sebi

Pa očito da radi.... :lol: :lol: :lol:

:-) :thumbup:

mala-i

Post by mala-i » 19/07/2006 00:02

nažalost nisam od onih koji kažu da su uvijek na strani žene.
tako alma da ti moram reći da ne razumijem.ne mogu reći da osuđujem jer ko sam ja da nekom sudim
sorry,ali rečenice su ti malo patetične da bih uopšte procijenila njihovu iskrenost
ali,i sama znaš..na greškama se uči
pamet u glavu za ubuduće!
ne može prevara dobrim rezultirati...

Lace

Post by Lace » 19/07/2006 00:13

ztluhcs wrote:
Lace wrote:podjoh napisah...em ga prevarila em mu maze oci pisuci u stihovima i maltene mu kaze kako je ona bad bad girl koja ga ne zasluzuje...kazi ne volim te dovoljno da ti budem vijerna ..adios mi amor (spanske izjave ljubavi zvuce lazno a opet ih stalno cujemo) :D

Da je muško mogla bi bar reći: "ja tebe u stvari volim, sa njom je samo seks bez osjećaja" ali belaj pa ni muško nije. Bezizlazno... :D :D :D

ma to ti kazem...nema opravdanja...ako si zensko i jos varas...varaj sa stilom :D ...kakvi stihovi i budalastine...kao zao ti

znas kako kazu...posle jebanja nema kajanja...a ti se em pokajala em svima to priznala ovom temom :D

ztluhcs

Post by ztluhcs » 19/07/2006 00:23

Lace wrote:
ztluhcs wrote:

Da je mu¹ko mogla bi bar reæi: "ja tebe u stvari volim, sa njom je samo seks bez osjeæaja" ali belaj pa ni mu¹ko nije. Bezizlazno... :D :D :D

ma to ti kazem...nema opravdanja...ako si zensko i jos varas...varaj sa stilom :D ...kakvi stihovi i budalastine...kao zao ti

znas kako kazu...posle jebanja nema kajanja...a ti se em pokajala em svima to priznala ovom temom :D

E jedina stvar koja je mo¾e izvuæi - ako mu je prva ljubav... E onda mo¾e da izvine¹ po glavi.... :lol: :lol: :lol:

daduli_sa

Post by daduli_sa » 19/07/2006 00:39

seha wrote:Da ti nisi nosila sportske bijele carapice neki dan :D :D :D

:lol: :lol: :lol:

Michun

Post by Michun » 19/07/2006 10:33

ztluhcs wrote:

Da je muško mogla bi bar reći: "ja tebe u stvari volim, sa njom je samo seks bez osjećaja" ali belaj pa ni muško nije. Bezizlazno... :D :D :D

Pa ztluhcs je jako pametan momak. :D Moji komplimenti. Drustvo nas uci da se momku moze oprostiti kad prevari jer vecina cura iz ljubavi oprosti. Pa kao desava se to svakoj drugoj. Vecina muskih vara, pa draga Almice da nisi ti njega on bi tebe. E sad malo je veci problem sto zene i kad prevare - kao ljute i mogu one to ko muski - osjete da su za****le do daske. Nije to bas fin osjecaj.
ztluhcs - kako bi trebao da se izgovori tvoj nick? To kontam vec duuuuugo :?

vodolija_33

Post by vodolija_33 » 19/07/2006 10:42

Ne mogu da vjerujem da ste "naletili" na ovu pričicu :D:D:D:D

qq :lol:

tigris

Post by tigris » 19/07/2006 10:51

ma to je iz onih romana sa trafike :D erotski su bolji baj d vej :-) :D

alma vjecba romanopisanje :D :roll: ako ne, onda...njezin zivot je zivot je zivot je sexi magazin :? :D :D
Last edited by tigris on 19/07/2006 10:52, edited 1 time in total.

shin

Post by shin » 19/07/2006 10:51

hoax

Pearl

Post by Pearl » 19/07/2006 11:06

ma vidjela cura da je slicna tema prevare (ali sam slikama i novinski popracena) napunila 12 strana, pa mislila da ce mozda dobiti na popularnosti

:D

remake

Post by remake » 19/07/2006 11:21

da li se ovo pika kao prevara:

upoznali se, "posli", izasli par puta,

dogovorili se naci na jednoj tramvajskoj stanici blizu njene zgrade pa ce kod nje na kafu, starci su na vikendici

na putu do tramvajske ona ugleda "njega" nekoga ko joj se svidja sto godina, ali jos nista nije bilo izmedju njih, on je pita gdje ce, ima li vremena za kafu

ona mu kaze da sjedne u kafic pored njene zgrade i da dolazi za par minuta

odlazi na tramvajsku, i kaze onom sa pocetka price, zao mi je ali starci su se ranije vratili, moram ici, vidimo se drugi put

.. nije se nikada vise vidjela s njim :roll:

horns&drums
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

Post by horns&drums » 19/07/2006 11:25

Ja to nebih racunao kao prevaru nego kao laz malenu :D

Svakako su izasli par puta i nije bilo nista ozbiljno i sigurno ce mu kad-tad reci sta je bilo posrijedi. E sad jebeno je ako je on nezgodan ili komplexas jer takvi to smatraju prevarom i onda, na zalost po zenu, dolazi i do fizickog obracuna

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Post by manijak1 » 19/07/2006 11:33

Ova sure alma je puna tuge :D :D ovo je jedno petsto milionita tema o nesretnoj ljubavi :( :D s njene strane .
P.S. Dobro slikam tj. fotografiram :oops: :D

Post Reply