kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

bedifferent12

#1 kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by bedifferent12 » 16/08/2007 00:33

sljedece:
ja znam sad nabrojati 5 parova iz moje blize okoline u kojima je ona ta koja je pametnica, okretna, uspjesna, gura fax i/ili karijeru... a on se jedva provlaci... obnavlja godine na faxu, ispija kafe s rajom i td.
sta je to sa djevojkom koja odluci da ce se vezati za nekoga ko, ocigledno, ne moze ni primirisati njenom potencijalu s jedne strane?
i, koji su fenomen momci, koji nemaju ambicija da prate svoji djevojku/zenu u korak?
sto je super: sve ove veze se cine kao da stvarno dobro ferceraju!? ona odusevljena sto je neko voli, a on sto ne mora nista raditi... i mirna bosna!
sta vi mislite?

homo_sapiens

#2 Re: kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by homo_sapiens » 16/08/2007 00:55

bedifferent12 wrote:sljedece:
ja znam sad nabrojati 5 parova iz moje blize okoline u kojima je ona ta koja je pametnica, okretna, uspjesna, gura fax i/ili karijeru... a on se jedva provlaci... obnavlja godine na faxu, ispija kafe s rajom i td.
sta je to sa djevojkom koja odluci da ce se vezati za nekoga ko, ocigledno, ne moze ni primirisati njenom potencijalu s jedne strane?
i, koji su fenomen momci, koji nemaju ambicija da prate svoji djevojku/zenu u korak?
sto je super: sve ove veze se cine kao da stvarno dobro ferceraju!? ona odusevljena sto je neko voli, a on sto ne mora nista raditi... i mirna bosna!
sta vi mislite?
Je li te to spopala ljubomora

O.o

Post by O.o » 16/08/2007 10:32

Zasto? E jesi nasla pitanje, nikad ne znas sta se kome po glavi mota.

Ima takvih parova, necemo ih sad streljat. My guess is: sve to pocne iz neke naivne ljubavi a onda predje u naviku pa dok jedno jurca naokolo i nema vremena da razmislja ono koje nista ne radi uopste ne razmislja.

I jos nesto, fakat smo mi zene grozne, to naravno primjetimo, kad je jedna fantasticna a sadasnjeg partnera parazita bi streljale dok kad je cura ta koja je nasla frajera koji je vrijedan i sve ostalo a ona hebivjetar onda obicno kazemo vidi jest se dobro udala i slicno... Mislim, to moze samo kod nas...

tataratira

Post by tataratira » 16/08/2007 12:36

sex

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

#5 Re: kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by ztluhcs » 16/08/2007 12:48

bedifferent12 wrote: sta je to sa djevojkom koja odluci da ce se vezati za nekoga ko, ocigledno, ne moze ni primirisati njenom potencijalu s jedne strane?
Isto ono ¹to i sa djevojkom koja hoda sa socijalnim sluèajem i narkomanom... Sa seljaèinom i èetvrtastom glavom...

Napraviæe ona ne¹to od njega... Polahko... Ide joj... Krenulo je... Popravlja se... Nauèio je mno¾enje i dijeljenje, boca se samo 2x sedmièno... Upisao je drugu godinu...

®ene boluju od toga :D:D:D

Armor protection... ON

amrino

Post by amrino » 16/08/2007 12:51

Vazno je da se sredine poklapaju :D

bedifferent12

Post by bedifferent12 » 16/08/2007 20:12

necu ja nikog ni za sta strijeljati, nego cisto primijetila fenomen... ko voli nek izvoli...
tataratira wrote:sex
:mrgreen: :thumbup:
iz nekog razloga nisam ni pomislila na ovo :) a bice da je najprije to :)

Sogan

Post by Sogan » 16/08/2007 20:21

bedifferent12 wrote:necu ja nikog ni za sta strijeljati, nego cisto primijetila fenomen... ko voli nek izvoli...
tataratira wrote:sex
:mrgreen: :thumbup:
iz nekog razloga nisam ni pomislila na ovo :) a bice da je najprije to :)
e sad duboko udahni i dobro razmisli zasto uopste nisi ni pomislila na ovo najlogicnije objasnjenje i ujedno najbitniji detalj u vezama, dakle sex :D

ztluhcs

Post by ztluhcs » 16/08/2007 21:31

...i javi nam da li je dobar (unutarbraèni) sex dovoljan razlog za metilja u ¾ivotu...

®ene... ©ta sve neæe zbog sexa uraditi :D

Bea_Trix
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#10 Re: kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by Bea_Trix » 16/08/2007 21:36

ztluhcs wrote:
bedifferent12 wrote: sta je to sa djevojkom koja odluci da ce se vezati za nekoga ko, ocigledno, ne moze ni primirisati njenom potencijalu s jedne strane?
Isto ono što i sa djevojkom koja hoda sa socijalnim slučajem i narkomanom... Sa seljačinom i četvrtastom glavom...

Napraviće ona nešto od njega... Polahko... Ide joj... Krenulo je... Popravlja se... Naučio je množenje i dijeljenje, boca se samo 2x sedmično... Upisao je drugu godinu...

Žene boluju od toga :D:D:D

Armor protection... ON
vidi :shock: slazemo se :D

ima tu jos nesto, a to su dvije stvari :D:D:D

1. u nasoj sredini, on nije "neka prilika" :roll: pa su manje sanse da ce joj ga neko preoteti, dakle, samo je njen.

2. ukoliko je zena koja voli da je superiorna i dominira u svakodnevnici i intelektualno, ovo joj odgovara.

eh sad, ko dominira u sexu, to samo oni znaju :wink: ja samo znam da muskom libidu bas i ne godi kad je ona ta koja "nosi pantalone" if you know what i mean :D :)

Krhljo

Post by Krhljo » 16/08/2007 21:40

Evo mene za primjer :D. Djevojka mi krenula na fax prije mene zavrsila a ja sam fakat imao i belaja ali ga jos nisam zavrsio. Voli me, cini mi se da dise za mene ali i ja za nju. Jebiga treba da skontas iz drugog ugla mozda on i nije tako bezze koliko ti mislis jer da je bezze ostavila bi ga ili ostavila bi me. Npr. ona na poslu ja kod kuce lezim na krevetu i naprdjivam se dali cu uciti ili necu ali jos taj dan nam i neka nasa godisnjica pa se levat i ne javljam na telefon niti je zovem :D, ali druga medalja price je da sam ja prije 2 dana otisao i narucio buket da joj covjek donese u kancelariju sa porukicom :D, pa se necu da javim jer cekam dok on ne dodje i da joj cvijece eh onda ja jos pored poruke roknem neki slogan i to je to :D, nije ljubav paradajz :D.

Imam belaja sa djevojkom jer je vazdan pitaju sto ce sa zgubidanom i akrepom ko sto sam ja ali me ona brani :D.

JANNINA

#12 Re: kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by JANNINA » 16/08/2007 21:54

bedifferent12 wrote:sljedece:
sta vi mislite?
ej znam i ja tih slucajeva..jedna cura 5 god gradjevine a on automehanicar!i sta sad ako takve cure mogu voljeti takve momke neka ih

JANNINA

Post by JANNINA » 16/08/2007 21:58

ztluhcs wrote:...i javi nam da li je dobar (unutarbračni) sex dovoljan razlog za metilja u životu...

Žene... Šta sve neće zbog sexa uraditi :D
jao jao a vi muskarci upravo to govorite....pa samo vam je sex vazan...mi znske mozemo bez sex ihihihiihhihi samo da znate

ztluhcs

Post by ztluhcs » 16/08/2007 22:14

JANNINA wrote:
ztluhcs wrote:...i javi nam da li je dobar (unutarbraèni) sex dovoljan razlog za metilja u ¾ivotu...

®ene... ©ta sve neæe zbog sexa uraditi :D
jao jao a vi muskarci upravo to govorite....pa samo vam je sex vazan...mi znske mozemo bez sex ihihihiihhihi samo da znate
TI onda jal nisi ¾ensko, jal ne mo¾e¹ bez ljubavi, jal samo voli¹ teoretisati... You tell me...

:D

JANNINA

Post by JANNINA » 16/08/2007 22:23

ztluhcs wrote:
JANNINA wrote:
ztluhcs wrote:...i javi nam da li je dobar (unutarbračni) sex dovoljan razlog za metilja u životu...

TI onda jal nisi žensko, jal ne možeš bez ljubavi, jal samo voliš teoretisati... You tell me...

pa ko ne vooli sex...al receno je "sta vi zene necete tzbog sex uraditi" to dovodi do zakljucka da smo opsjednute sexom...ona se neko0pogresno izrazio....

danas

#16 Re: kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by danas » 17/08/2007 01:18

jel' ovo volume II one teme kako joj momak/muz mora imati faks :?

sad zeljno iscekujem 'obrazovanu' zensku postavu da doleti, da se pohvale malo kako hairlija u njihA ima zavrsen fakultet :D nije sala bome :D ha ja, pa nece one SUsvakim :wink: -- kad vec puse, nek je makar qurac sa diplomom :D

Bea_Trix
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#17 Re: kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by Bea_Trix » 17/08/2007 01:22

danas wrote:jel' ovo volume II one teme kako joj momak/muz mora imati faks :?

sad zeljno iscekujem 'obrazovanu' zensku postavu da doleti, da se pohvale malo kako hairlija u njihA ima zavrsen fakultet :D nije sala bome :D ha ja, pa nece one SUsvakim :wink: -- kad vec puse, nek je makar qurac sa diplomom :D
nema nikog ba :roll: sve spavaju normalno u ovo doba :D osim mene :D

danas

#18 Re: kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by danas » 17/08/2007 01:26

dawn_upon_dawn wrote:

nema nikog ba :roll: sve spavaju normalno u ovo doba :D osim mene :D
a nista onda, cekacu ja do sutra :D :D :lol: :P

amrino

#19 Re: kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by amrino » 17/08/2007 08:38

O.o

#20 Re: kad on i ona igraju u razlicitim ligama

Post by O.o » 17/08/2007 10:01

amrino wrote:

ahahaha :lol:

Svaka cast :D

Kwaheri

Post by Kwaheri » 17/08/2007 10:04

ja bih nesto rekla..al teta danas se nahorozila :D :oops:

ztluhcs

Post by ztluhcs » 17/08/2007 10:06

image name... :D

Image

©vabe èak imaju i uzreèicu u vezi ovog...

danas

Post by danas » 17/08/2007 11:17

zena wrote:ja bih nesto rekla..al teta danas se nahorozila :D :oops:
cu nahorozila :?
ma 'vaka sam ti ja uvijek :D samo ti reci :oops: :D

debela

Post by debela » 17/08/2007 11:24

rekla bih i ja nesto ali mi mrsko roviti da potkrijepim :-?

*mima*

Post by *mima* » 17/08/2007 11:31

A sta sve nece muskarci uraditi zbog sexa!!!!!!!!

Post Reply