Kablovska ili digitalna?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Mlkvica

Kablovska ili digitalna?

Post by Mlkvica » 05/08/2006 03:36

Ima već četiri-pet godina kako smo kupili satelitsku (analognu) i međuvremenu su ukinuli prenose dosta programa
(onih boljih, naravno) jer su te stanice prešle na digitalne satelite. Pretpostavljala sam da se na duže staze više isplati nabaviti digitalni reciever, jer kablovska se ipak plaća svakog mjeseca, ali sjetih se da je za neke kanale na digitalnoj potrebno nabavljati i kartice. Bila bih zahvalna ako bi mi neko mogao to jasno i detaljno da objasni. Dakle, kablovska ili digitalna, what's it gonna be?

neko iz mase

Post by neko iz mase » 05/08/2006 07:11

i jedno i drugo :)
preko kablovske gledas lokalne kanale, a preko dig satelitske razbijas sve ostalo

eeeeeee

Re: Kablovska ili digitalna?

Post by eeeeeee » 06/08/2006 16:27

Mlkvica wrote:Ima već četiri-pet godina kako smo kupili satelitsku (analognu) i međuvremenu su ukinuli prenose dosta programa
(onih boljih, naravno) jer su te stanice prešle na digitalne satelite. Pretpostavljala sam da se na duže staze više isplati nabaviti digitalni reciever, jer kablovska se ipak plaća svakog mjeseca, ali sjetih se da je za neke kanale na digitalnoj potrebno nabavljati i kartice. Bila bih zahvalna ako bi mi neko mogao to jasno i detaljno da objasni. Dakle, kablovska ili digitalna, what's it gonna be?

Ako ti valjaju nasi kanali tipa hayat i bht i ftv... onda ti kablovska i ne treba jer sve ostale kanale koji su na kablovskoj, imas i na digitalnoj tv, a plus ne placas nista :x, to je sve od kada su ukinuli hrt2, ostali su ž i klj kanali europske produkcije, a jos i ne placas pretplatu od 11KM plus prikljucak...

U ovom trenutku dok nema hrt2 (a nece ni biti) u svakom slucaju digitalna al ne elob nego digitalna sa reciverom

Post Reply