Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2401 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Baudelaire wrote:Nisam večeras gledao utakmicu pa ne mogu ništa reći, ali generalno onako, nevjerovatno kako se često Marchisio nađe u ulozi strijelca, a prilično je limitiran igrač.
Nije on limitiran nego smo imali limitirane trenere. Npr ona ubleha sto sada kinter vodi.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2402 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Baudelaire wrote:Nisam večeras gledao utakmicu pa ne mogu ništa reći, ali generalno onako, nevjerovatno kako se često Marchisio nađe u ulozi strijelca, a prilično je limitiran igrač.
Cuj Marchisio limitiran. Koji ti fudbal pratis?
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2403 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Pred početak sezone mu se glava skidala. Sad je odjednom najbolji veznjak na svijetu?
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2404 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Ja sam ga kritikovao protiv Catanie, jer je odigrao loše, jel zbog toga limitiran igrač?

Ustvari, ekipa je odigrala loše, da budemo do kraja precizni.

I ko je rekao da je najbolji veznjak na svijetu? :-)
User avatar
spree
Posts: 8673
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2405 Re: Juventus FC

Post by spree »

pa ocigledno da mu je dopusteno malo vise slobode u igri. ne gleda se svaka njegova greska u igri, ima osigurano mjesto u timu, pa je valjda tako stekao samopouzdanje. igra fenomenalno. i ja sam mislio na pocetku sezone da bi trebao vidal igrati umjesto njega medjutim nadje conte mjesta svima. ova postavka je fantasticna :thumbup:. conte najzasluzniji :thumbup:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2406 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Atticus Finch wrote:Ja sam ga kritikovao protiv Catanie, jer je odigrao loše, jel zbog toga limitiran igrač?

Ustvari, ekipa je odigrala loše, da budemo do kraja precizni.
Koliko ja znam, Conte je došao sa namjerom da igra u 4-2-4, odnosno 4-4-2 formaciji i dovedeni su Pirlo i Vidal, kao igrači koji će igrati na pozicijama centralnih veznih igrača. Marchisio nije bio planiran među 11.

Evo spree iznad mene sve objasnio :)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2407 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Image
User avatar
spree
Posts: 8673
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2408 Re: Juventus FC

Post by spree »

Image

Image

Image

Image

Image :evil:
Finooo
Posts: 62
Joined: 29/09/2011 17:28

#2409 Re: Juventus FC

Post by Finooo »

Dzaba Juvi sve i trofeji i igraci, kad imaju jedne od najlosijih navijaca na svijetu ikada, rasna vrijedjanja i takve stvari se ne bi smjele tolerisati, zato su i sad dobili 10 K eura kazne.
Neka, neka...
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2410 Re: Juventus FC

Post by -TheChosenOne- »

Finooo wrote:Dzaba Juvi sve i trofeji i igraci, kad imaju jedne od najlosijih navijaca na svijetu ikada, rasna vrijedjanja i takve stvari se ne bi smjele tolerisati, zato su i sad dobili 10 K eura kazne.
Neka, neka...
ma bravo, onda isto dzaba sve liverpoolu, barci, chelseau jer su im igraci rasisticki nastorejeni :D
lelan
Posts: 186
Joined: 13/10/2008 00:24

#2411 Re: Juventus FC

Post by lelan »

to je bio samo odgovor na provociranje hajvana sa Giuseppe Meazza stadiona . Još samo jedno pitanje zašto igrate na tuđem stadionu MILAN-ovom
FORZA JUVE CAMPIONE
http://www.youtube.com/watch?v=9kZRT0m-_XI
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2412 Re: Juventus FC

Post by just principe »

lelan wrote:to je bio samo odgovor na provociranje hajvana sa Giuseppe Meazza stadiona . Još samo jedno pitanje zašto igrate na tuđem stadionu MILAN-ovom
FORZA JUVE CAMPIONE
http://www.youtube.com/watch?v=9kZRT0m-_XI

znaci ti opravdavas rasizam :-)
A ja ne znam koga su navijaci provocirali definitivno ako su Balotellija onda :lol: :lol: bash u Milanu ga vole :lol:

tudji stadioni :lol: :lol: pa reci mi ko jos u ITALIJI ima u posjedu SVOJ stadion osim juventusa a i to je od ove sezone tek....
Cuj milanov stadion :lol: Ciji je stadion u Rimu onda ili u Genovi ajde kad znas ciji je u Milanu odgovori mi :D
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2413 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

Nije bas u vlasnistvu Milana, ali Milan tu igra od otvaranja, a Inter od 1947 :)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2414 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Podstanari! haj'te s ove teme pa raspravljajte cija je Meazza :razz: 8-)
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2415 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

just principe wrote:
lelan wrote:to je bio samo odgovor na provociranje hajvana sa Giuseppe Meazza stadiona . Još samo jedno pitanje zašto igrate na tuđem stadionu MILAN-ovom
FORZA JUVE CAMPIONE
http://www.youtube.com/watch?v=9kZRT0m-_XI

znaci ti opravdavas rasizam :-)
A ja ne znam koga su navijaci provocirali definitivno ako su Balotellija onda :lol: :lol: bash u Milanu ga vole :lol:

tudji stadioni :lol: :lol: pa reci mi ko jos u ITALIJI ima u posjedu SVOJ stadion osim juventusa a i to je od ove sezone tek....
Cuj milanov stadion :lol: Ciji je stadion u Rimu onda ili u Genovi ajde kad znas ciji je u Milanu odgovori mi :D
Treba biti realan pa reći da su Interovi navijači puno goru stvar napravili provocirajući žrtve Heysela na subotnjoj utakmici.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2416 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

ne mozes porediti rasisticke uvrede sa zrtvama jedne nesrece.

uostalom, cekamo 5 godina da ponovo budemo na vrhu, zato bjez' s teme, ako ne's nesto fino postat :mrgreen: :lol:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2417 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Evo i slike:
Image
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2418 Re: Juventus FC

Post by -TheChosenOne- »

Atticus Finch wrote:Evo i slike:
Image
dali su najbolji odgovor na to, a to su dva komada u mrezi :D
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2419 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

Službeno, Juventus je osvojio 53 trofeja, od toga 40 u svojoj državi, što je rekord, te 11 u svim evropskim takmičenjima. Stara dama je četvrti najuspješniji klub u Evropi, a sedmi u svijetu sa najviše priznatih međunarodnih titula od strane federacija svih šest kontinenata i same FIFE.

Juventus je jedini tim na svijetu koji je osvojio sva službena međunarodna klupska takmičenja i prvi klub u Evropi koji je osvojio sva tri UEFA-ina glavna takmičenja.Nijedan drugi klub nije imao četiri godine zaredom svoje igrače kao dobitnike Zlatne lopte, a čak sedam igrača Juventusa je osvajalo zlatnu loptu, što također predstavlja rekord. U Italiji je klub sa daleko najviše navijača, jer za njega navija skoro polovina svih navijača u toj državi (12 miliona), dok je širom Starog Kontinenta smješteno njih oko 43 miliona. Širom svijeta (naročito na Dalekom Istoku) ukupno ima oko 200 miliona navijača. Klub je osnivač i Evropske Asocijacije Klubova, te je član grupe G-14, koja okuplja najelitnije svjetske timove. Juventus je najuspješniji italijanski klub u 20. Stoljeću i drugi najuspješniji u Evropi, odmah iza Real Madrida.
copy/paste sa ss.ba :D :roll:
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2420 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

ja sto slaga za najuspjesnije u europi :)
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2421 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

Jeff Bingham wrote:ja sto slaga za najuspjesnije u europi :)
mislim da je istina, samo sto su ovo podaci do kalcopolija :roll:
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2422 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

kako je istina? pod "u evropi" se misli na evropska takmicenja, pretpostavljam? ako je tako, nema teorije da su uspjesniji od milana :)
Last edited by Jeff Bingham on 02/11/2011 18:47, edited 1 time in total.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2423 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

Jeff Bingham wrote:kako je istina? pod "u evropi" se misli na evropska takmicenja, pretpostavljam? ako je tako, nema teorije da su najuspjesniji od milana :)
de mi citiraj tu spornu recenicu :roll:
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2424 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

eto je zadnja ;)
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2425 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

Jeff Bingham wrote:eto je zadnja ;)
gledaju se sve titule, ne samo osvojene LP ;-)
Post Reply