Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2326 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Samo drama je Juve napredovao za razliku od proslih sezona gdje se forsirala taktira "sutni Del Pieru/Diegu/Krasicu pa sta bude bude".
Puno su svi pozrtvovaniji,jaci,brzi samo ima tu jos posla da se uvjezba zavrsnica,fali tu zadnji pas,sut bilo sta :-) i Juve, sa Napolijem, kandidat za titulu definitivno. Nekako idu na silu previse a moglo bi i bit ce to puno bolje.
Krasic se malo popravio u defanzivi zato u napadu katastrofa. On igra ili napad ili odbranu ne more oboje da ga j*bes. Dok se ne nauci klupa a dotad Giacherrini nek igra. Nije neki igrac ali bar se trudi. Inace svi ostali cista 10.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2327 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2328 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Last edited by Atticus Finch on 03/10/2011 10:32, edited 1 time in total.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2329 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Jeff Bingham wrote:
2407 wrote: Idemo po sva tri boda :thumbup:
Forza Juve!!!
:lol: :D sta ima kod tebe :P
:dance: :dance: :dance: :mrgreen:

Sljedeci! 8-)

Ako se zadrzi ova borbenost i ovaj stav, nema zime za Juventus ove sezone :-D
Forza Juve!!!
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2330 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Milan nije centar prešao kako treba. :lol:

Rutinska pobjeda.

Kakva borbenost. Luđak je lijevo bio odličan, a Licht desno ko pitbul. Vidal i Marchisio grizu u sredini, a Pirlo klasični umjetnik.

Kako je Capitano Conte lud na kraju bio..hahaha...

FORZA JUVE!
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2331 Re: Juventus FC

Post by Comrad »

Konacno pravi izgled tabele, Juve na svom mjestu, gdje treba da bude!
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#2332 Re: Juventus FC

Post by Gandalf »

Nisam navijač Juvea ali mi je bilo prelijepo gledati kako sinoć nabijaju Milaneze :thumbup:
Novi stadion vam je fenomenalan :thumbup:
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2333 Re: Juventus FC

Post by Riddle »

Jao kakav sex je ovaj prvi gol. U 5 dodira kroz kompletnu odbranu Milana. :thumbup:

http://www.football-italia.net/news.html
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#2334 Re: Juventus FC

Post by Bianconeri1988 »

Boga mi dobar ovaj naš novi Juve! :D

Ono sinoć je bio onaj klasični Stile Juve, vraćamo se polako!
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2335 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Pogled sa juga. :-D

User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2336 Re: Juventus FC

Post by Obuca9 »

Vala vam se poserem u bivse zvijezde Bonieka i Platinija.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2337 Re: Juventus FC

Post by sumirprimus »

hz__semir wrote:Vala vam se poserem u bivse zvijezde Bonieka i Platinija.
:lol: :lol: kralj kreno redom :D
taman te poceli prozivat,samo da velim priduzujem se cestitkama :mrgreen: :skoljka: :bih:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2338 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

hz__semir wrote:Vala vam se poserem u bivse zvijezde Bonieka i Platinija.
Poserem im se i ja u usta mtere im se najebem.
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2339 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Je*o sam i ja mater jučer Bonieku, pa da je 500 puta igrao za Juvntus. :D

Inače, nisu ni jedan omiljeni kod navijača Juventusa, tako da psovanje nije uvreda. :thumbup: :-D
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2340 Re: Juventus FC

Post by Obuca9 »

juventus wrote:Inače, nisu ni jedan omiljeni kod navijača Juventusa, tako da psovanje nije uvreda. :thumbup: :-D
Oubiljno? A šta je razlog?
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2341 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

hz__semir wrote:
juventus wrote:Inače, nisu ni jedan omiljeni kod navijača Juventusa, tako da psovanje nije uvreda. :thumbup: :-D
Oubiljno? A šta je razlog?

Platini jeste omiljen, Boniek nije. Nakon igranja u klubu imo je non-stop neke negativne izjave o Juventusu sto je navuklo bijes navijaca. Cak mu je bila dodijeljena i jedna od 50 zvijezdi na "walk of fame" na novom stadionu, medjutim zbog protesta navijaca i medija povezanih s Juventusom povucena je i umjesto njega ju je dobio Edgar Davids.
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2342 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Evo za Bonieka je donekle objasnio, a za Platinija, navijači ga ne gotive više u Italiji, jer nije iskoristio svoj autoritet i poziciju i barem nekom izjavom pomogao Juventusu u naštimanoj aferi Farsopoli od strane Morattija i još nekih uticajnih ljudi.

Čak i sada kada se i UEFA uključila u istragu, on se ne oglašava, čak ni sa nekom riječi podrške.

Uvijek je bio rezervisan prema klubu koji ga je stvorio, a to ni jedan navijač ne voli.

Ne kažem da ga sad posebno mrze, ali sigurno da nije jedan od omiljenih. Veliki igrač svakako, ali tanak kao neka ljudska veličina.
candy_Man
Posts: 146
Joined: 07/10/2011 14:08

#2343 Re: Juventus FC

Post by candy_Man »

ma idemo dalje, ebo platinija i bonieka :dance:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2344 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Chievo je još jedan primjer da vrlo slabo igramo protiv ekipa koje se grčevito brane. Igra sa jednim špicem u situaciji kad Krasić i Pepe, pogotovo Krasić, ništa ne urade, jednostavno nema prolaza. Krasić katastrofa, Vidal loš, ali u poređenju sa Krasićem gine za svaku loptu, trči, prekida napade. Miloš samo smeta, podhitno OUT. Očekujem pogodak u drugom. :D

Forza Juve!
candy_Man
Posts: 146
Joined: 07/10/2011 14:08

#2345 Re: Juventus FC

Post by candy_Man »

valjda ce u drugom poluvremenu biti bolje
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2346 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Tanko, tanko u napadu ovo. Dobro smo odigrali u odbrani i na sredini ali fali nam mastovitosti u napadu.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2347 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Cim Kraske izadje Juve procvjeta :-)
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2348 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Ostaje žal za onom stativom Del Piera. Opet smo i više nego dominantni na terenu, posjed lopte, šutevi po golu i pored, ali fali završnica. Sredina terena danas nije odradila posao, a i Vučinić se slabo kretao. Chievo je izuzetno nezgodan tim, mnogi će pasti na Bentegodiju to je sad sasvim izvjesno. Mora se priznati da su majstorski krali vrijeme, iritantno izležavanje, svaki prekid itd. Sve u svemu, mora biti bolje, pogotovo što sljedeće dvije utakmice igramo kući protiv Genoe i Fiorentine, a onda Inter i Napoli u gostima, huh. Ipak utakmicu po utakmicu, pa da poslije prve sedmice novembra i dalje budemo na prvom mjestu.

Forza Juve. :)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2349 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Atticus Finch wrote:Ostaje žal za onom stativom Del Piera. Opet smo i više nego dominantni na terenu, posjed lopte, šutevi po golu i pored, ali fali završnica. Sredina terena danas nije odradila posao, a i Vučinić se slabo kretao. Chievo je izuzetno nezgodan tim, mnogi će pasti na Bentegodiju to je sad sasvim izvjesno. Mora se priznati da su majstorski krali vrijeme, iritantno izležavanje, svaki prekid itd. Sve u svemu, mora biti bolje, pogotovo što sljedeće dvije utakmice igramo kući protiv Genoe i Fiorentine, a onda Inter i Napoli u gostima, huh. Ipak utakmicu po utakmicu, pa da poslije prve sedmice novembra i dalje budemo na prvom mjestu.

Forza Juve. :)
Sredina je odigrala dobro. Ali krila su zakazala u napadu totalno i to nam je boljka. Sredina izgleda jako cvrsto, dobro povezuje odbranu i napad, razbija njihove napade ali krila su nam jako slaba karika. Ako prorade Krasic i Elia bit ce ovo puno bolje.

Sto se tice sljedecih utakmica, crno se pise i Genoi i Violi na nasem stadionu. S cvrstom igrom i publikom na nasoj strani rasut' cemo ih.
Forza Juve!!!
candy_Man
Posts: 146
Joined: 07/10/2011 14:08

#2350 Re: Juventus FC

Post by candy_Man »

Odlazak legende :(
Del Piero se oprašta od Juventusa na kraju sezone

Predsjednik italijanskog nogometnog giganta Juventusa Andrea Agnelli najavio je da je sezona 201./12. oproštajna za nogometnu legendu Alessandra del Piera

Iskusni napadač je potpisao ugovor s vodećim timom Serije A do ljeta 2012. godine, a Agnelli je istakao da mu neće biti ponuđen novi ugovor, prenose mediji.

"Jedina veza između starog i novog Juventusa je naš kapiten Alessandro Del Piero. Želio je biti s nama još godinu dana i ovo će biti njegova posljednja sezona u crno-bijelom dresu'', kazao je Agnelli.

Del Piero (36) još nije najavio kraj karijere, što nogometna javnost očekuje da uradi do ljeta 2012.

Italijan je prešao u Juventus iz Padove u junu 1993. godine, od kada je zabilježio više od 650 nastupa za torinski klub.

GRANDE ALEX, IL CAPITANO :thumbup:

&feature=player_embedded
Post Reply