Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2101 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Juvemania u Torontu!




:D
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2102 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Joj prekida utakmice ofirnog, ko ce sad zaspat
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2103 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Sad će valjda nastavak, prestalo je padati... :-)

:mrgreen:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2104 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Pasquato!!! :) lijep gol!
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2105 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Image
Image
User avatar
ReD aka Socijalista
Posts: 2187
Joined: 22/08/2010 00:23
Location: U Daytonu General major

#2106 Re: Juventus FC

Post by ReD aka Socijalista »

Atticus Finch wrote:Image
Image
Kapacitet? 40.000?
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#2107 Re: Juventus FC

Post by motachjointa »

predobar stadion, jedina mana onaj klinac vani sa onim sajlama sto drze krov, ono mi je malo "grdno" :D Nije interesantno bez juventusa u vrhu evropskog fudbala, vrijeme je da se dizu mada ova ekipa ne daje puno razloga za optimizam.
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2108 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Gleda l' ko ovu ?
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2109 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Juve se ne propušta. :-D
Očekujem Pirla u drugom poluvremenu, sa Pazienzom i Marchom na sredini kreativnost nije na zavidnom nivou, sve u svemu zadovoljan, očekujem još neki gol u drugom. :)

Forza Juve!

....

Očajna pas igra u drugom poluvremenu, nadam se da će se nešto naučiti iz ovoga, kako Conte, tako i gospoda u fancy odjelima! :x

Sve u svemu 1-0 pobjeda, pomalo iritirajuća. :zzzz:
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2110 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Atticus Finch wrote:Juve se ne propušta. :-D
Očekujem Pirla u drugom poluvremenu, sa Pazienzom i Marchom na sredini kreativnost nije na zavidnom nivou, sve u svemu zadovoljan, očekujem još neki gol u drugom. :)

Forza Juve!

....

Očajna pas igra u drugom poluvremenu, nadam se da će se nešto naučiti iz ovoga, kako Conte, tako i gospoda u fancy odjelima! :x

Sve u svemu 1-0 pobjeda, pomalo iritirajuća. :zzzz:
Odvratno, mnogo odvratno. Kazu da Vucko stize u Ponedjeljak. Treba nam jos bar 1 igrac, neozbiljno izgledaju.
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2111 Re: Juventus FC

Post by -TheChosenOne- »

PasHon1 wrote:
Atticus Finch wrote:Juve se ne propušta. :-D
Očekujem Pirla u drugom poluvremenu, sa Pazienzom i Marchom na sredini kreativnost nije na zavidnom nivou, sve u svemu zadovoljan, očekujem još neki gol u drugom. :)

Forza Juve!

....

Očajna pas igra u drugom poluvremenu, nadam se da će se nešto naučiti iz ovoga, kako Conte, tako i gospoda u fancy odjelima! :x

Sve u svemu 1-0 pobjeda, pomalo iritirajuća. :zzzz:
Odvratno, mnogo odvratno. Kazu da Vucko stize u Ponedjeljak. Treba nam jos bar 1 igrac, neozbiljno izgledaju.
pored Vucke doce jos Lugano i Mister x, kako su oni rekli. Nije to to, al hajde makar se dovode igraci koje trener hoce. :-)
User avatar
ReD aka Socijalista
Posts: 2187
Joined: 22/08/2010 00:23
Location: U Daytonu General major

#2112 Re: Juventus FC

Post by ReD aka Socijalista »

Kad ce biti gotov novi stadion?
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2113 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Otvorenje je 8. septembra, ako se ne varam.

Image
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2114 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Kad dodje Mister x - Aqua iz Liverpoola nazad :D
To je taj strasni transfer :lol:

Da hoce Vargasa dovest, strasan igrac.
User avatar
Zvek
Posts: 1494
Joined: 16/10/2010 19:58

#2115 Re: Juventus FC

Post by Zvek »

Vučko je stigao, a vjerovatno se sprema trampa Amauri - Kasano.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2117 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

na vikipediji pise da su ga platili 15 mil. :roll:
bolje da su kupili onog japanca :D
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2118 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Ma dobar je Vucko, nadam se da ce se isplatiti.
Idemo sad dalje, cekamo veliko pojacanje. Valjda ce da ga dovedu na otvorenje stadiona :D
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2119 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

ja im ne vjerujem za to pojacanje :roll:
ko bi mogao biti?
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2120 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

Samo je kod nas tako,najave Marca Van Batena,a dovedu Edina Pehlica :x :x
Prosle godine sam gledao samo jednu tekmu,ove godine ne planiram ni jednu :x :x
User avatar
dexi
Posts: 19
Joined: 24/06/2011 00:21

#2121 Re: Juventus FC

Post by dexi »

i ja sam ocekivao nesto drugo. ali opet bolje vucinic nego rossi. jeftiniji je za 15 milki, a nije nista slabiji igrac. nego red bi bio da se dovede neko dobro lijevo krilo. vargas se u posljednje vrijeme cesto spominje. ne bi bilo lose.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2122 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

Jest bolji u svakom slucaju od Rossia,ali ono sto imaju na klupi nije nista losije od Vucinica! Po meni ako hoces da odskocis onda moras kupovati bolje od onoga sto imas na klupi :)
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2123 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

treba jedan plejmejker :roll:
ne moze ovako, nema smisla :D
User avatar
dexi
Posts: 19
Joined: 24/06/2011 00:21

#2124 Re: Juventus FC

Post by dexi »

wickerman wrote:Jest bolji u svakom slucaju od Rossia,ali ono sto imaju na klupi nije nista losije od Vucinica! Po meni ako hoces da odskocis onda moras kupovati bolje od onoga sto imas na klupi :)
naravno. i ja bih volio da je doso aguero, al je fakat bila suluda cijena otkupa ugovora i plate koju bi trebao primati. jebiga nije to onaj juventus od prije desetak godina kada je realu, barci, milanu ... i ostalim ispred nosa uzimao igrace kako je htio. za sada sa pirlom, vidalom, vucinicem, matrijem, quagliarelom, lischtainerom, i eventualno vargasom ne izgleda nimalo naivno kao prosle sezone.
User avatar
no_mani=no_fjučr
Posts: 741
Joined: 25/07/2011 08:02

#2125 Re: Juventus FC

Post by no_mani=no_fjučr »

Dugotrajni pregovori između Juventusa i Rome okončani su potpisivanjem četverogodišnjeg ugovora kapetana Crne Gore Mirka Vučinića s Juventusom.

Nakon liječničkih pregleda i odrađivanja prvog treninga s novom momčadi Mirko Vučinić i službeno je predstavljen kao član Stare dame.

"Jako sam sretan što sam došao u Juventus. Roma je bila u mom srcu, ali sada je taj dio karijere iza mene," izjavio je Vučinić za službenu klupsku stranicu.

"Mogu igrati na poziciji klasičnog napadača ili polušpice. Ako treba mogu biti i lijevo krilo, a ako mi trener Conte nađe neku četvrtu poziciju spreman sam i za to. Učiniti ću sve da ispunim njegove zahtjeve."

Za kraj se Vučinić osvrnuo na riječi Dejana Savičevića koji vjeruje da je Vučinić jedan od pet najboljih napadača na svijetu: "Dejan malo pretjeruje, ali naravno da je to lijepo čuti," zaključio je.
Post Reply