Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2101 Re: Juventus FC
Juvemania u Torontu!

- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2102 Re: Juventus FC
Joj prekida utakmice ofirnog, ko ce sad zaspat
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2103 Re: Juventus FC
Sad će valjda nastavak, prestalo je padati...

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2104 Re: Juventus FC
Pasquato!!!
lijep gol!
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- ReD aka Socijalista
- Posts: 2187
- Joined: 22/08/2010 00:23
- Location: U Daytonu General major
#2106 Re: Juventus FC
Kapacitet? 40.000?Atticus Finch wrote:
- motachjointa
- Posts: 856
- Joined: 27/06/2007 00:49
#2107 Re: Juventus FC
predobar stadion, jedina mana onaj klinac vani sa onim sajlama sto drze krov, ono mi je malo "grdno"
Nije interesantno bez juventusa u vrhu evropskog fudbala, vrijeme je da se dizu mada ova ekipa ne daje puno razloga za optimizam.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2109 Re: Juventus FC
Juve se ne propušta.
Očekujem Pirla u drugom poluvremenu, sa Pazienzom i Marchom na sredini kreativnost nije na zavidnom nivou, sve u svemu zadovoljan, očekujem još neki gol u drugom.
Forza Juve!
....
Očajna pas igra u drugom poluvremenu, nadam se da će se nešto naučiti iz ovoga, kako Conte, tako i gospoda u fancy odjelima!
Sve u svemu 1-0 pobjeda, pomalo iritirajuća.
Očekujem Pirla u drugom poluvremenu, sa Pazienzom i Marchom na sredini kreativnost nije na zavidnom nivou, sve u svemu zadovoljan, očekujem još neki gol u drugom.
Forza Juve!
....
Očajna pas igra u drugom poluvremenu, nadam se da će se nešto naučiti iz ovoga, kako Conte, tako i gospoda u fancy odjelima!
Sve u svemu 1-0 pobjeda, pomalo iritirajuća.
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2110 Re: Juventus FC
Odvratno, mnogo odvratno. Kazu da Vucko stize u Ponedjeljak. Treba nam jos bar 1 igrac, neozbiljno izgledaju.Atticus Finch wrote:Juve se ne propušta.![]()
Očekujem Pirla u drugom poluvremenu, sa Pazienzom i Marchom na sredini kreativnost nije na zavidnom nivou, sve u svemu zadovoljan, očekujem još neki gol u drugom.![]()
Forza Juve!
....
Očajna pas igra u drugom poluvremenu, nadam se da će se nešto naučiti iz ovoga, kako Conte, tako i gospoda u fancy odjelima!![]()
Sve u svemu 1-0 pobjeda, pomalo iritirajuća.
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#2111 Re: Juventus FC
pored Vucke doce jos Lugano i Mister x, kako su oni rekli. Nije to to, al hajde makar se dovode igraci koje trener hoce.PasHon1 wrote:Odvratno, mnogo odvratno. Kazu da Vucko stize u Ponedjeljak. Treba nam jos bar 1 igrac, neozbiljno izgledaju.Atticus Finch wrote:Juve se ne propušta.![]()
Očekujem Pirla u drugom poluvremenu, sa Pazienzom i Marchom na sredini kreativnost nije na zavidnom nivou, sve u svemu zadovoljan, očekujem još neki gol u drugom.![]()
Forza Juve!
....
Očajna pas igra u drugom poluvremenu, nadam se da će se nešto naučiti iz ovoga, kako Conte, tako i gospoda u fancy odjelima!![]()
Sve u svemu 1-0 pobjeda, pomalo iritirajuća.
- ReD aka Socijalista
- Posts: 2187
- Joined: 22/08/2010 00:23
- Location: U Daytonu General major
#2112 Re: Juventus FC
Kad ce biti gotov novi stadion?
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2113 Re: Juventus FC
Otvorenje je 8. septembra, ako se ne varam.


- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2114 Re: Juventus FC
Kad dodje Mister x - Aqua iz Liverpoola nazad
To je taj strasni transfer
Da hoce Vargasa dovest, strasan igrac.
To je taj strasni transfer
Da hoce Vargasa dovest, strasan igrac.
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2115 Re: Juventus FC
Vučko je stigao, a vjerovatno se sprema trampa Amauri - Kasano.
-
odsutraopetultra
- Posts: 179
- Joined: 25/05/2010 17:37
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2117 Re: Juventus FC
na vikipediji pise da su ga platili 15 mil.
bolje da su kupili onog japanca
bolje da su kupili onog japanca
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2118 Re: Juventus FC
Ma dobar je Vucko, nadam se da ce se isplatiti.
Idemo sad dalje, cekamo veliko pojacanje. Valjda ce da ga dovedu na otvorenje stadiona
Idemo sad dalje, cekamo veliko pojacanje. Valjda ce da ga dovedu na otvorenje stadiona
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2119 Re: Juventus FC
ja im ne vjerujem za to pojacanje
ko bi mogao biti?
ko bi mogao biti?
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2120 Re: Juventus FC
Samo je kod nas tako,najave Marca Van Batena,a dovedu Edina Pehlica
Prosle godine sam gledao samo jednu tekmu,ove godine ne planiram ni jednu

Prosle godine sam gledao samo jednu tekmu,ove godine ne planiram ni jednu
- dexi
- Posts: 19
- Joined: 24/06/2011 00:21
#2121 Re: Juventus FC
i ja sam ocekivao nesto drugo. ali opet bolje vucinic nego rossi. jeftiniji je za 15 milki, a nije nista slabiji igrac. nego red bi bio da se dovede neko dobro lijevo krilo. vargas se u posljednje vrijeme cesto spominje. ne bi bilo lose.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2122 Re: Juventus FC
Jest bolji u svakom slucaju od Rossia,ali ono sto imaju na klupi nije nista losije od Vucinica! Po meni ako hoces da odskocis onda moras kupovati bolje od onoga sto imas na klupi 
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2123 Re: Juventus FC
treba jedan plejmejker
ne moze ovako, nema smisla
ne moze ovako, nema smisla
- dexi
- Posts: 19
- Joined: 24/06/2011 00:21
#2124 Re: Juventus FC
naravno. i ja bih volio da je doso aguero, al je fakat bila suluda cijena otkupa ugovora i plate koju bi trebao primati. jebiga nije to onaj juventus od prije desetak godina kada je realu, barci, milanu ... i ostalim ispred nosa uzimao igrace kako je htio. za sada sa pirlom, vidalom, vucinicem, matrijem, quagliarelom, lischtainerom, i eventualno vargasom ne izgleda nimalo naivno kao prosle sezone.wickerman wrote:Jest bolji u svakom slucaju od Rossia,ali ono sto imaju na klupi nije nista losije od Vucinica! Po meni ako hoces da odskocis onda moras kupovati bolje od onoga sto imas na klupi
- no_mani=no_fjučr
- Posts: 741
- Joined: 25/07/2011 08:02
#2125 Re: Juventus FC
Dugotrajni pregovori između Juventusa i Rome okončani su potpisivanjem četverogodišnjeg ugovora kapetana Crne Gore Mirka Vučinića s Juventusom.
Nakon liječničkih pregleda i odrađivanja prvog treninga s novom momčadi Mirko Vučinić i službeno je predstavljen kao član Stare dame.
"Jako sam sretan što sam došao u Juventus. Roma je bila u mom srcu, ali sada je taj dio karijere iza mene," izjavio je Vučinić za službenu klupsku stranicu.
"Mogu igrati na poziciji klasičnog napadača ili polušpice. Ako treba mogu biti i lijevo krilo, a ako mi trener Conte nađe neku četvrtu poziciju spreman sam i za to. Učiniti ću sve da ispunim njegove zahtjeve."
Za kraj se Vučinić osvrnuo na riječi Dejana Savičevića koji vjeruje da je Vučinić jedan od pet najboljih napadača na svijetu: "Dejan malo pretjeruje, ali naravno da je to lijepo čuti," zaključio je.
Nakon liječničkih pregleda i odrađivanja prvog treninga s novom momčadi Mirko Vučinić i službeno je predstavljen kao član Stare dame.
"Jako sam sretan što sam došao u Juventus. Roma je bila u mom srcu, ali sada je taj dio karijere iza mene," izjavio je Vučinić za službenu klupsku stranicu.
"Mogu igrati na poziciji klasičnog napadača ili polušpice. Ako treba mogu biti i lijevo krilo, a ako mi trener Conte nađe neku četvrtu poziciju spreman sam i za to. Učiniti ću sve da ispunim njegove zahtjeve."
Za kraj se Vučinić osvrnuo na riječi Dejana Savičevića koji vjeruje da je Vučinić jedan od pet najboljih napadača na svijetu: "Dejan malo pretjeruje, ali naravno da je to lijepo čuti," zaključio je.


