Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#15001 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

zatvori majstore na vrijeme, dok ga niste primili :lol:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#15002 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Daj, ovaj analfabet mora dobiti nogu, nema druge. :lol:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15003 Re: Juventus

Post by relativno84 »

bravo mali :izet:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#15004 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

bravo majstore, prva prilika na utakmici i gol :izet:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#15005 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

vadi dybalu ubacuj jos jednog odbrambenog :run:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#15006 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

e tarabo tarabo :-)
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15007 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Rutinski kao sto rekoh :oops: bilan apsolutno nije imao zelje da uradi bilo sta, mi standardno losi ali eto dobijamo :D

FORZA JUVE!!! Image
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#15008 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

zamalo ac penal da ga zabije. rutinsko vadjenje zivaca citavu utakmicu :run:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#15009 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Zamalo na kraju, pustiše čovjeka da se namjesti i šuta. :-)

Dybali dat slobodu da radi šta hoće na terenu. Fali još samopuzdanja, kad to riješi bit će zvjer.

Sturaro, Hernanes, Mandžukić loši. Sve Allegrijevi puleni. :lol:

I ovo potencijala što ima Allegri se istinski trudi da razjebe. :lol:
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15010 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Taktički teška i tipična italijanska utakmica na kraju zaslužena pobjeda, ali majke mi je neshvatljivo kako neki igrači koji igraju na vrhunskom nivou ne znaju primiti loptu ili dodati na nekoliko metara čist pas, a ja se čudim Željinim ''zvijezdama'' na Grbavici.

Jedino je važno da vežemo pobjede, a igri znamo svi kakva je. Alex Sandro izdominiro na lijevom beku, napakon jedna njegova dobra utakmica, Marchisio vrhnunki na registi, a u napadu Dybala će samo biti bolji i bolji, nova svjetska zvijezda se polako rađa.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15011 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Mnogo cudna sezona :lol: sve sto dolazi je velika nepoznanica, moze biti dosta srece ali i jos vise frustracije. Bodovi se povecavaju ali kvalitet samog tima ne raste. Max stvarno nema pojma ali ovi rezultati ga drze i cini se da ce bar do kraja sezone biti tako. Previse mjeseci da se gleda ova neshvatljiva igra.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#15012 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Dibala ako se dovoljno dugo zadrži u Juventusu biće najbolji strani strijelac kluba u historiji, samo da ovaj klošar na klupi skonta da on mora svaku igrati od početka. Otjerati hrvatinu, i još par debila, dovesti Veratija, Ramosa, Humelsa i Busketsa :D
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15013 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

A teško je razmišljati o nekoj dobroj i super igri kad zaostajemo previše u prvenstvu pa je u svakoj utakmici pobjeda pod moranjem. Veliki je pritisak na igračima i treneru.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#15014 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Bianconeri1988 wrote:A teško je razmišljati o nekoj dobroj i super igri kad zaostajemo previše u prvenstvu pa je u svakoj utakmici pobjeda pod moranjem. Veliki je pritisak na igračima i treneru.
Januar je naš, odmah poslije hrišćanskih praznika, Allah nas pogleda :D
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15015 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Ma ja sve čekam da Inter i Fiorentina počnu kikasti s vremena na vrijeme, ali teško vala. Sreća iskoristimo ovaj Romin remi. :-D
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15016 Re: Juventus

Post by relativno84 »

:lol:

Konkurencija se jos otima ali i to ce doci na svoje :izet:
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#15017 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Odigrali ko mlohava chuna, sreca pa ima ono cesko dijete.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15018 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Samo šteta zbog izgubljenih bodova protiv Frosinonea i Chieva na domaćem terenu, sad bi sve drukčije bilo. Pa i protiv Intera smo bezveze ispustili dva boda.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15019 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Osim tekme protiv keruse u svakoj smo imali realne prilike za vise ali eto, sad je muka sve to nadoknaditi. Igra ne daje preveliku nadu, ali rezultati se polako vracaju, mozda januar donese neko osvjezenje u svlacionici mada tesko :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#15020 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

i protiv sassuola :roll:
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15021 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Ma kad bi do 19. kola bili na -5 ja bih bio prezadovoljan.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#15022 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Od ekipa koje pretenduju za vrh tabele, Juventus, definitivno, ima najgoru transformaciju iz defanzive u ofanzivu u Evropi. Večeras je to savršeno došlo do izražaja. Jako bitan segment modernog fudbala kod Juvea ne postoji. To je jedan od ključnih problema, odgovorno tvrdim. Kad ti se ekipe brane sa 10 igrača jako je teško na postavljenu odbranu probit i jbni Frosinone. Zamisli samo da ovaj segment funkcionira. :-)

Mora bolje da se radi. Allegri je mediokritet i neophodno je da se traži bolje rješenje. Ili da se dovode klase poput Ibre ili Teveza da mu spašavaju guzicu kad sjebe stvar. :-) :D

Plejmejker, desni bek i vrhunski napadač moraju biti sljedeće investicije.
Last edited by Atticus Finch on 21/11/2015 23:43, edited 1 time in total.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15023 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Slažem se da sve izgleda presporo i da sporije od ovoga ne može, nervira me i što bi Džeko rekao ''alibi igra'', dosta igrača igra na sigurno i boji se da rizikuje prilikom nekog pasa, ali eto s Cuadradom to izgleda koliko-toliko brže i imamo kakav-takav kontra napad, a opet ako igra Cuadrado onda prema Allegrijevoj logici ne može igrati Dybala. :D

Možda od Alexa Sandra bude nešto ako uveže nekoliko utakmica u kontinuitetu, vidi se da ima hrabrosti i ne boji se krenuti naprijed.

Ali mora se priznati da je akcija kod gola bila vrhunska.
Last edited by Bianconeri1988 on 21/11/2015 23:44, edited 1 time in total.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15024 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Neko da ovo sve poveze ko ima ideju, i naravno da je sposoban proklete prekide pretvoriti u prilike a ne izgubljene lopte :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#15025 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Bianconeri1988 wrote:...
Što se tiče A. Sandra, to mu i je glavna kvaliteta. I to moraš da mu pustiš da igra ako si ga već doveo, dakle pravilno razvijati potencijal.

Cudarado puno zuji, ali moram biti iskren nisam toliko oduševljen. Mora bolje u završnici, inače ništa od driblinga, brzine itd. Gervinho vol.2.

Hernanes je promašaj i ne vidim ga kao ozbiljnog kandidata niti na registi, ni na mezzali ni na trequartisti. Nula bodova.



:mrgreen:
Post Reply