Šteta što Prcića malo ne uvede..
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#14926 Re: Juventus
Nije Torino bio ovako dobar još od vremena kad im je Vedin Musić igrao
Šteta što Prcića malo ne uvede..
Šteta što Prcića malo ne uvede..
- insaneinthebrain
- Posts: 25472
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14927 Re: Juventus
jos jedna katastrofalna utakmica 
- insaneinthebrain
- Posts: 25472
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14928 Re: Juventus
alegri zatvara utakmicu
uvedi jos kojeg odbrambenog i to je to
taraba sam u napadu
uvedi jos kojeg odbrambenog i to je to
taraba sam u napadu
- insaneinthebrain
- Posts: 25472
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14929 Re: Juventus
dobro nije svirao faul sudija 
- insaneinthebrain
- Posts: 25472
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14932 Re: Juventus
ne znaju s torinom drugacije, i prosle sezone u zadnjim sekundama 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14933 Re: Juventus
Rutinski
FORZA JUVE!!!
FORZA JUVE!!!

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14934 Re: Juventus
U svakoj drugoj situaciji bih bio siguran da ovo mjenja sezonu, ovako sam 100% da neće. Jednostavno, sa Allegrijem niti ima karizme nit karaktera. Produžuje se ni na nebu ni na zemlji stanje.
- Nasa Stvar
- Posts: 315
- Joined: 16/07/2015 04:07
- Location: Ilidza
#14935 Re: Juventus
Juventini je l' vas stid ?
- insaneinthebrain
- Posts: 25472
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14936 Re: Juventus
odleprsaj trolcinoNasa Stvar wrote:Juventini je l' vas stid ?
- Nasa Stvar
- Posts: 315
- Joined: 16/07/2015 04:07
- Location: Ilidza
#14938 Re: Juventus
Samo nako pitam ba sta si se osjetio prozvanim odmainsaneinthebrain wrote:odleprsaj trolcinoNasa Stvar wrote:Juventini je l' vas stid ?
- insaneinthebrain
- Posts: 25472
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14939 Re: Juventus
boli nas kurac za tvojim pitanjimaNasa Stvar wrote:Samo nako pitam ba sta si se osjetio prozvanim odmainsaneinthebrain wrote:odleprsaj trolcinoNasa Stvar wrote:Juventini je l' vas stid ?
- Nasa Stvar
- Posts: 315
- Joined: 16/07/2015 04:07
- Location: Ilidza
#14940 Re: Juventus
bravo majstore odgovor kakav sam i ocekivao,pusa 
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14942 Re: Juventus
Jebes 3 boda.... draze bi mi bilo da su zijanili ali da se nesto promijenilo.
Svaka ekipa protiv koje igramo ima napad Barcelone, a odbranu proslogodisnjeg Juventusa.
Zao mi je Alegrija, ali on je jedini koji se moze kriviti za ovo stanje. Ovom pobjedom ce jos ostati na klupi a mi cemo nastaviti sa ovakvom igrom.
U iducem gostavnju u ligi je nemoguce ne uzeti 3 boda, tako da ce se navijaci i uprava zadovoljiti sa dvije pobjede u nizu, a nakon toga stize Milan..
Naravno, u tom periodu je i liga prvaka. Tu se nema sta pametovati, protiv Borusije i Citya se ne smije izgubiti.
Svaka ekipa protiv koje igramo ima napad Barcelone, a odbranu proslogodisnjeg Juventusa.
Zao mi je Alegrija, ali on je jedini koji se moze kriviti za ovo stanje. Ovom pobjedom ce jos ostati na klupi a mi cemo nastaviti sa ovakvom igrom.
U iducem gostavnju u ligi je nemoguce ne uzeti 3 boda, tako da ce se navijaci i uprava zadovoljiti sa dvije pobjede u nizu, a nakon toga stize Milan..
Naravno, u tom periodu je i liga prvaka. Tu se nema sta pametovati, protiv Borusije i Citya se ne smije izgubiti.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14943 Re: Juventus
Max je truba i to vise nije sporno. Ali i po cijenju njegovog produzavanja boravka na klupi dobro je sto smo dobili, posebno na ovaj nacin.
igraci gostujuceg tima odlaze sa stadiona kao da su bili na sahrani

Vec iduca ce pokazati nase drugo lice, tako da ima dovoljno prostora za promjenu trenera, samo nam treba period kad nema tekmi svako tri dana
Vec iduca ce pokazati nase drugo lice, tako da ima dovoljno prostora za promjenu trenera, samo nam treba period kad nema tekmi svako tri dana
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14944 Re: Juventus

malo je falilo da pokvare slavlje
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#14945 Re: Juventus
mozda ova pobjeda pokrene igrace napokon
. roma izgubila samo 9 bodova do 1 mjesta 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- insaneinthebrain
- Posts: 25472
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14949 Re: Juventus
vratio se stefko, idemo po pobjedu


- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14950 Re: Juventus
Sretno momci




