Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14901 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Atticus Finch wrote:Nema hljeba sa ovim mlakonjom na klupi. Ovu sezonu bacit niz vodu i od sljedeće pametnije.
ma niko ga ne j.... ni 2% igraju decki kako hoce, on samo kenja pored terena :-)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14902 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

nevjerovatno koliko fale vidal, tevez i pirlo. isto druga ekipa da je izasla ove sezone po kvalitetu :roll:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14903 Re: Juventus

Post by relativno84 »

insaneinthebrain wrote:nevjerovatno koliko fale vidal, tevez i pirlo. isto druga ekipa da je izasla ove sezone :roll:
fali tevez za ovakve tekme, ova dva i ne previse, nije ovo los tim ali dzaba kvalitet kada nema ko da to poslozi :roll:

pa covjek svaku tekmu krene s drugim sastavom :-)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14904 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

sredine i nema, jbt lemina organizuje napade :lol:
pogba kad se zalijepi za loptu ne pusta je :roll:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14905 Re: Juventus

Post by relativno84 »

sta ce jadni lemina kad pogba vise brine kakva mu je frizura i kako da pokaze da nije zasluzio 10 pa i nisi mamu ti j.... i onom ko ti je dao :-D :izet:
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14906 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Alegri pokazuje sva ogranicenja kad mu das set novih igraca, nije sto se gubi nego sto igre nikakve nema.
Plus sudiji jbem mater. :-D
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14907 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Pa mi jos nemamo prvi tim :lol: jednostavno nikad se ne zna ko ce igrati, igraci se blamiraju ali Max je totalno izgubio kompas :roll:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14908 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

svi igraju svako kolo sa najjacim sastavima, a mi 7 igraca promijenimo. izgleda rotacija pod moranje postala
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14909 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Allegri je totalan promasaj od trenera, al' fakat. Nema tri igraca i odmah kataklizma. :lol:
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#14910 Re: Juventus

Post by studeni76 »

Steta sto za "frizuru" ne uzese brdo para dok se moglo
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14911 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

jebem ti sudiju i majku glupu :-)
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14912 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Rutinski :stidljiv:

FORZA JUVE!!! Image
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14913 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Jedna od rijetkih ekipa koja sa 10 igraca igra bolje, jer konacno pocnu da se dodaju brzo i kratko kroz sredinu umjesto onih usmrdjelih sablona.
Kako sudija nije vidio onaj lakat u glavu Dybali...to je vec za ispitivanja ko doktora.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14914 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Hajd sto nece osvojiti titulu, ali sto nece doci ni do pozicija koja vodi u ligu prvaka :roll:
Ok, nije sramota zijaniti od Sasoula ( valjda :? ) ali brate da nemaju nikavu igru :-)
Jest da nije bilo onog invalida Khedira a ni Markizija, ali svejedno...

Tacno sam se razocarao u fudbal prateci ovaj Juventus. Toliko su dobrih stvari uradili sa malo para i napravili fenomenlane transfere, cim su se oparili, otisli su na "autopijacu" i to na onaj dio gdje su cigani i pokupovali smece.
Nikad necu shvatiti zasto su doveli ovoliko bezveznih igraca i zasto se za 100 miliona nisu dovela 3 covjeka koja znaju igrati.
Ekipa je bila solidna i bez Pirla, Vidala i Teveza. Trebalo ih je samo zamjeniti sa igracima slicnog kvaliteta. Morata je jedini napadac kojeg imamo.
Vade se na to da su "podmladili" ekipu. Pa sami odlasci Teveza i Pirla su smanjili prosjek godina...
Tako da mi ovaj prijelazni rok nema nikakvo opravdanje.


Mnogi kazu da se za tim "navija" i kada gube i tu se slazem. Ok je kada nemas para i kada gubis od jacih i skupljih ekipa. Ali, jedna ovako vrijedna ekipa da igra kao oni, pa ovo je tuga.
Prosle godine sam uporno ponavljao da je snaga Juventusa bila u uigranosti i poznavanju igraca. To je bila i istina, ekipa nije neki specijalni kvalitet bila ali su opet uspjeli izbaciti velik Real.
E ove godine toga nema...ovo mi lici na Mancester City i fakat mi se ne gledaju utakmice.
Ne znam zbog cega ih jos uvijek i gledam, valjda luda navika...
Utakmice su tacno postale dosadne i ekipa je postala neefikasna. Jebenih 11 golova u 10 kola i uz to su primili 9 :-) pa kao da gledam neku levatsku, ametersku ekipu.
Nicega nema, ni napada ni odbrane ni igre... ostaju samo glupe i depresivne utakmice. Skoro pa kao da gledam nasu ligu.

Optimizam polako nestaje i mislim da vise nemaju sanse da se ukljuce u borbu za titulu. Roma igra sampionski, gazi sve pred sobom i na pravom su putu. Mada, znamo da su tako radili i proteklih godina, pa poceli padati u drugom dijelu sezone.

Ali, proslo je 10 kola i mislim da se vise nemamo cemu nadati, ne moze se vise pricati o tome da nisu uigrani, da nemaju srece....bla bla. Vise opravdanja nema, kao ni nade za titulu.

Uostalom, i "strucnjaci" tako misle. Barem tako rece komentator na Areni.
Rece da su radili anketu i ispitali 50 tih nekavih italijanskih strucnjaka, ne sjecam se tacnih podataka ali znam da preko 40 njih misli da ce Roma uzeti titulu, a samo dva su na strani Juventusa.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14915 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Sjesti i plakati..... 273 miliona :cry: kako je jebeni Frosinone mogao uzeti bod u Torinu :-)

Image
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14916 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Ta dva strucnjaka znaju sta govore ovih 48 su levati koji imaju kompleks od Juventusove dominacije :D

Daleko od toga da je ovo nesto ocekivano, ali previse smo navikli da dobijamo i kad igramo lose, tako da ova sezona to bas pokazuje. Jesmo dosta kiksali ali jos je dovoljno bodova u igri sto bi rekao Pape :D gledajuci timove jedini imamo sirinu da igramo citavu sezonu maximalno, sto to nije bio slucaj do sada mozemo pitati Maxa jer je on taj koji nije jos uspio ukomponovati ove igrace koje ima na raspolaganju.

Nekad se nerviram, nekada manje, ali opet kad vidim onu Pogbinu frizuricu, pa ono prepravljanje broja 10 kojeg je sam papcic trazio na startu sezone, bude mi lakse :D

Idemo oderati komsije pa svabe i onda samo nebo je granica :izet:
:pusi2:
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14917 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

I am Happy wrote:
Uostalom, i "strucnjaci" tako misle. Barem tako rece komentator na Areni.
Rece da su radili anketu i ispitali 50 tih nekavih italijanskih strucnjaka, ne sjecam se tacnih podataka ali znam da preko 40 njih misli da ce Roma uzeti titulu, a samo dva su na strani Juventusa.
Pa i ja koji Juve prati od sredine devedesetih nakon 4 uzastopne titule i prije same sezone mislio sam da Juve nece uzet.Jbga tako to ide, nije ovo Bundesliga :D
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14918 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image
Ima da ih nema :izet: :izet: :izet:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14919 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

khedira kao da je od papira :roll:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14920 Re: Juventus

Post by relativno84 »

:izet:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14921 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

relativno84 wrote::izet:
sad ti ne smeta frizura :oops: :D :izet:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#14922 Re: Juventus

Post by Mali_Vuk »

Fin gol :thumbup:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14923 Re: Juventus

Post by relativno84 »

insaneinthebrain wrote:
relativno84 wrote::izet:
sad ti ne smeta frizura :oops: :D :izet:
nisam je ni primjetio od ljepote ovog udarca :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#14924 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

zaprdi ga bovo :-)
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14925 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Gigi amater :oops:
Post Reply