ma niko ga ne j.... ni 2% igraju decki kako hoce, on samo kenja pored terenaAtticus Finch wrote:Nema hljeba sa ovim mlakonjom na klupi. Ovu sezonu bacit niz vodu i od sljedeće pametnije.
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14901 Re: Juventus
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14902 Re: Juventus
nevjerovatno koliko fale vidal, tevez i pirlo. isto druga ekipa da je izasla ove sezone po kvalitetu 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14903 Re: Juventus
fali tevez za ovakve tekme, ova dva i ne previse, nije ovo los tim ali dzaba kvalitet kada nema ko da to posloziinsaneinthebrain wrote:nevjerovatno koliko fale vidal, tevez i pirlo. isto druga ekipa da je izasla ove sezone
pa covjek svaku tekmu krene s drugim sastavom
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14904 Re: Juventus
sredine i nema, jbt lemina organizuje napade
pogba kad se zalijepi za loptu ne pusta je
pogba kad se zalijepi za loptu ne pusta je
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14905 Re: Juventus
sta ce jadni lemina kad pogba vise brine kakva mu je frizura i kako da pokaze da nije zasluzio 10 pa i nisi mamu ti j.... i onom ko ti je dao

-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14906 Re: Juventus
Alegri pokazuje sva ogranicenja kad mu das set novih igraca, nije sto se gubi nego sto igre nikakve nema.
Plus sudiji jbem mater.
Plus sudiji jbem mater.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14907 Re: Juventus
Pa mi jos nemamo prvi tim
jednostavno nikad se ne zna ko ce igrati, igraci se blamiraju ali Max je totalno izgubio kompas 
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14908 Re: Juventus
svi igraju svako kolo sa najjacim sastavima, a mi 7 igraca promijenimo. izgleda rotacija pod moranje postala
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14909 Re: Juventus
Allegri je totalan promasaj od trenera, al' fakat. Nema tri igraca i odmah kataklizma. 
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#14910 Re: Juventus
Steta sto za "frizuru" ne uzese brdo para dok se moglo
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14911 Re: Juventus
jebem ti sudiju i majku glupu 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14912 Re: Juventus
Rutinski
FORZA JUVE!!!
FORZA JUVE!!!

-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14913 Re: Juventus
Jedna od rijetkih ekipa koja sa 10 igraca igra bolje, jer konacno pocnu da se dodaju brzo i kratko kroz sredinu umjesto onih usmrdjelih sablona.
Kako sudija nije vidio onaj lakat u glavu Dybali...to je vec za ispitivanja ko doktora.
Kako sudija nije vidio onaj lakat u glavu Dybali...to je vec za ispitivanja ko doktora.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14914 Re: Juventus
Hajd sto nece osvojiti titulu, ali sto nece doci ni do pozicija koja vodi u ligu prvaka
Ok, nije sramota zijaniti od Sasoula ( valjda
) ali brate da nemaju nikavu igru
Jest da nije bilo onog invalida Khedira a ni Markizija, ali svejedno...
Tacno sam se razocarao u fudbal prateci ovaj Juventus. Toliko su dobrih stvari uradili sa malo para i napravili fenomenlane transfere, cim su se oparili, otisli su na "autopijacu" i to na onaj dio gdje su cigani i pokupovali smece.
Nikad necu shvatiti zasto su doveli ovoliko bezveznih igraca i zasto se za 100 miliona nisu dovela 3 covjeka koja znaju igrati.
Ekipa je bila solidna i bez Pirla, Vidala i Teveza. Trebalo ih je samo zamjeniti sa igracima slicnog kvaliteta. Morata je jedini napadac kojeg imamo.
Vade se na to da su "podmladili" ekipu. Pa sami odlasci Teveza i Pirla su smanjili prosjek godina...
Tako da mi ovaj prijelazni rok nema nikakvo opravdanje.
Mnogi kazu da se za tim "navija" i kada gube i tu se slazem. Ok je kada nemas para i kada gubis od jacih i skupljih ekipa. Ali, jedna ovako vrijedna ekipa da igra kao oni, pa ovo je tuga.
Prosle godine sam uporno ponavljao da je snaga Juventusa bila u uigranosti i poznavanju igraca. To je bila i istina, ekipa nije neki specijalni kvalitet bila ali su opet uspjeli izbaciti velik Real.
E ove godine toga nema...ovo mi lici na Mancester City i fakat mi se ne gledaju utakmice.
Ne znam zbog cega ih jos uvijek i gledam, valjda luda navika...
Utakmice su tacno postale dosadne i ekipa je postala neefikasna. Jebenih 11 golova u 10 kola i uz to su primili 9
pa kao da gledam neku levatsku, ametersku ekipu.
Nicega nema, ni napada ni odbrane ni igre... ostaju samo glupe i depresivne utakmice. Skoro pa kao da gledam nasu ligu.
Optimizam polako nestaje i mislim da vise nemaju sanse da se ukljuce u borbu za titulu. Roma igra sampionski, gazi sve pred sobom i na pravom su putu. Mada, znamo da su tako radili i proteklih godina, pa poceli padati u drugom dijelu sezone.
Ali, proslo je 10 kola i mislim da se vise nemamo cemu nadati, ne moze se vise pricati o tome da nisu uigrani, da nemaju srece....bla bla. Vise opravdanja nema, kao ni nade za titulu.
Uostalom, i "strucnjaci" tako misle. Barem tako rece komentator na Areni.
Rece da su radili anketu i ispitali 50 tih nekavih italijanskih strucnjaka, ne sjecam se tacnih podataka ali znam da preko 40 njih misli da ce Roma uzeti titulu, a samo dva su na strani Juventusa.
Ok, nije sramota zijaniti od Sasoula ( valjda
Jest da nije bilo onog invalida Khedira a ni Markizija, ali svejedno...
Tacno sam se razocarao u fudbal prateci ovaj Juventus. Toliko su dobrih stvari uradili sa malo para i napravili fenomenlane transfere, cim su se oparili, otisli su na "autopijacu" i to na onaj dio gdje su cigani i pokupovali smece.
Nikad necu shvatiti zasto su doveli ovoliko bezveznih igraca i zasto se za 100 miliona nisu dovela 3 covjeka koja znaju igrati.
Ekipa je bila solidna i bez Pirla, Vidala i Teveza. Trebalo ih je samo zamjeniti sa igracima slicnog kvaliteta. Morata je jedini napadac kojeg imamo.
Vade se na to da su "podmladili" ekipu. Pa sami odlasci Teveza i Pirla su smanjili prosjek godina...
Tako da mi ovaj prijelazni rok nema nikakvo opravdanje.
Mnogi kazu da se za tim "navija" i kada gube i tu se slazem. Ok je kada nemas para i kada gubis od jacih i skupljih ekipa. Ali, jedna ovako vrijedna ekipa da igra kao oni, pa ovo je tuga.
Prosle godine sam uporno ponavljao da je snaga Juventusa bila u uigranosti i poznavanju igraca. To je bila i istina, ekipa nije neki specijalni kvalitet bila ali su opet uspjeli izbaciti velik Real.
E ove godine toga nema...ovo mi lici na Mancester City i fakat mi se ne gledaju utakmice.
Ne znam zbog cega ih jos uvijek i gledam, valjda luda navika...
Utakmice su tacno postale dosadne i ekipa je postala neefikasna. Jebenih 11 golova u 10 kola i uz to su primili 9
Nicega nema, ni napada ni odbrane ni igre... ostaju samo glupe i depresivne utakmice. Skoro pa kao da gledam nasu ligu.
Optimizam polako nestaje i mislim da vise nemaju sanse da se ukljuce u borbu za titulu. Roma igra sampionski, gazi sve pred sobom i na pravom su putu. Mada, znamo da su tako radili i proteklih godina, pa poceli padati u drugom dijelu sezone.
Ali, proslo je 10 kola i mislim da se vise nemamo cemu nadati, ne moze se vise pricati o tome da nisu uigrani, da nemaju srece....bla bla. Vise opravdanja nema, kao ni nade za titulu.
Uostalom, i "strucnjaci" tako misle. Barem tako rece komentator na Areni.
Rece da su radili anketu i ispitali 50 tih nekavih italijanskih strucnjaka, ne sjecam se tacnih podataka ali znam da preko 40 njih misli da ce Roma uzeti titulu, a samo dva su na strani Juventusa.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14915 Re: Juventus
Sjesti i plakati..... 273 miliona
kako je jebeni Frosinone mogao uzeti bod u Torinu


- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14916 Re: Juventus
Ta dva strucnjaka znaju sta govore ovih 48 su levati koji imaju kompleks od Juventusove dominacije 
Daleko od toga da je ovo nesto ocekivano, ali previse smo navikli da dobijamo i kad igramo lose, tako da ova sezona to bas pokazuje. Jesmo dosta kiksali ali jos je dovoljno bodova u igri sto bi rekao Pape
gledajuci timove jedini imamo sirinu da igramo citavu sezonu maximalno, sto to nije bio slucaj do sada mozemo pitati Maxa jer je on taj koji nije jos uspio ukomponovati ove igrace koje ima na raspolaganju.
Nekad se nerviram, nekada manje, ali opet kad vidim onu Pogbinu frizuricu, pa ono prepravljanje broja 10 kojeg je sam papcic trazio na startu sezone, bude mi lakse
Idemo oderati komsije pa svabe i onda samo nebo je granica

Daleko od toga da je ovo nesto ocekivano, ali previse smo navikli da dobijamo i kad igramo lose, tako da ova sezona to bas pokazuje. Jesmo dosta kiksali ali jos je dovoljno bodova u igri sto bi rekao Pape
Nekad se nerviram, nekada manje, ali opet kad vidim onu Pogbinu frizuricu, pa ono prepravljanje broja 10 kojeg je sam papcic trazio na startu sezone, bude mi lakse
Idemo oderati komsije pa svabe i onda samo nebo je granica
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14917 Re: Juventus
Pa i ja koji Juve prati od sredine devedesetih nakon 4 uzastopne titule i prije same sezone mislio sam da Juve nece uzet.Jbga tako to ide, nije ovo BundesligaI am Happy wrote:
Uostalom, i "strucnjaci" tako misle. Barem tako rece komentator na Areni.
Rece da su radili anketu i ispitali 50 tih nekavih italijanskih strucnjaka, ne sjecam se tacnih podataka ali znam da preko 40 njih misli da ce Roma uzeti titulu, a samo dva su na strani Juventusa.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14918 Re: Juventus

Ima da ih nema
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14919 Re: Juventus
khedira kao da je od papira 
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14921 Re: Juventus
sad ti ne smeta frizurarelativno84 wrote:
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14923 Re: Juventus
nisam je ni primjetio od ljepote ovog udarcainsaneinthebrain wrote:sad ti ne smeta frizurarelativno84 wrote:![]()
![]()
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14925 Re: Juventus
Gigi amater 
