Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Son1
- Posts: 1225
- Joined: 24/07/2012 16:29
#14701 Re: Juventus
Tanak vezni red, ne obecava ovo, ali cemo da vidimo hoce li se moci sta
-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#14702 Re: Juventus
Valjda će dovesti Draxlera konačno, koja borba ko da CR-a dovode.
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14703 Re: Juventus
Nije do Juventusa koliko je svaba tezak u pregovorima. Zamparini na sterodima.
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14704 Re: Juventus
Drax izabravo veci klub, Wolfsburg. 
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#14705 Re: Juventus
Mohamad Sissoko wrote:Drax izabravo veci klub, Wolfsburg.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#14706 Re: Juventus
Kakvo je raspoloženje u ovom protivničkom taboru pred ovaj veliki meč? 
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14708 Re: Juventus
kakav pritisak,
sreca pa je mire ne zabi
sreca pa je mire ne zabi
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#14709 Re: Juventus
kakav je ovo sastav sa 7 odbranbenih...samo Pogba i ona 2 u napadu su ko ofanzivni
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14710 Re: Juventus
Dobro je ovo
jos uvijek nije primljen gol 
Jbg, trebat ce par mjeseci dok se ovo sve kompletira
Jbg, trebat ce par mjeseci dok se ovo sve kompletira
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#14711 Re: Juventus
Da, izgleda fali najviše Marchisio, da poveže malo taj vezni red. Kad se vrati on, Morata i kad se novopridošli adaptiraju, opet će Juve da haraI am Happy wrote:Dobro je ovojos uvijek nije primljen gol
Jbg, trebat ce par mjeseci dok se ovo sve kompletira
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14713 Re: Juventus
Nešto ko Aston Villa-Manchester United.Fast Driver wrote:Roma - Juve veliki meč?![]()
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#14714 Re: Juventus
to je veći derbi, Aston Villa je 7 puta bila prvak engleske, Roma samo 3 puta u ItalijiMohamad Sissoko wrote:Nešto ko Aston Villa-Manchester United.Fast Driver wrote:Roma - Juve veliki meč?![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14715 Re: Juventus
Nek su oni doveli ovu dvojicu da guse Moratu 
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14716 Re: Juventus
jos uigravanja treba da se vidi na cemu smo, i tek kad budu svi na broju. ovako vrlo slabo
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#14717 Re: Juventus
Sta vam radimo
OVO JE ROMA(BOSNA)
OVO JE ROMA(BOSNA)
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#14719 Re: Juventus
Haj lakše vam je podnijeti poraz, kad su golove Džeko i Pjanić postigli.
P.S. Vi se Mandžukićem pojačavate
P.S. Vi se Mandžukićem pojačavate
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14720 Re: Juventus
ma mandzukic panj, odmah sam ja to rekao al pojedinci ga ovdje nesto branili.
zasluzen poraz sto jest, jest
zasluzen poraz sto jest, jest
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#14721 Re: Juventus
Zaslužen poraz, al sezona je duga i tim sa većim kvalitetom će isplivati naprijed
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#14722 Re: Juventus
zero punti

-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#14724 Re: Juventus
Steta za Bonucia, malo je falilo da levati zijane dva gola prednosti. Peryra i Cuadrado su morali igrati od prve minute.
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14725 Re: Juventus
Izgubi Alegri utakmicu. Nema muda da napadne, bezze sa 352 pokusava a zna da je to propala formacija.


