Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14601 Re: Juventus
Dobro bi bilo kad bi se mog'o Llorente direktno mijenjat' za Sneijdera, al' ne vjerujem da bi Turci (a ni Llorente) na to pristali. Uglavnom, trebali bi ga se rijesit', jer za njega stvarno vise nema mjesta u ekipi.
Meni jos uvijek nije jasno zasto je prodan Vidal, i to za relativno male pare. Njegovo odsustvo ce se dobro osjetit' u narednoj sezoni.
Meni jos uvijek nije jasno zasto je prodan Vidal, i to za relativno male pare. Njegovo odsustvo ce se dobro osjetit' u narednoj sezoni.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14602 Re: Juventus
Vidal je tražio da ide, tako bar kaže Marotta. Moglo se uzeti par miliona više al' jbg. Klub je procijenio da je to ok cijena s obzirom da je imao dosta problema sa koljenom prošle godine. Ne ide u prilog ni ona nesreća na Copi. Hebeš ga, ko će znati o čemu se tu radi. 
Inače, tradicionalnom utakmicom u Villar Perosi između Juventusa A i Juventusa B zvanično je počela nova sezona. Tradicinalna je bila i invazija navijača tako da je tekma prekinuta nešto ranije.


Inače, tradicionalnom utakmicom u Villar Perosi između Juventusa A i Juventusa B zvanično je počela nova sezona. Tradicinalna je bila i invazija navijača tako da je tekma prekinuta nešto ranije.


- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14606 Re: Juventus
daj jos dva-tri veznjaka i to bi bilo to za ovu sezonu

-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14608 Re: Juventus
Zašto mora igrati ovaj klošar Padoin, jao igrača pa nije za Viteza 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14609 Re: Juventus
Padoin bolji regista od Pirla.
Licht -Pereyra -Pogba- Sturaro -Evra
Može i ovako, ali onda gubiš Pogbin napadački potencijal i jasno je to Allegriju. Ja bih volio vidjeti Pereyru umjesto Sturara, pokretljiviji je, sposoban istrčat kontru i uradit nešto pred golom protivnika.
Nadam se da će uskoro riješiti još tu jednu kritičnu poziciju u timu i naravno oporavku povrijeđenih igrača.
Licht -Pereyra -Pogba- Sturaro -Evra
Može i ovako, ali onda gubiš Pogbin napadački potencijal i jasno je to Allegriju. Ja bih volio vidjeti Pereyru umjesto Sturara, pokretljiviji je, sposoban istrčat kontru i uradit nešto pred golom protivnika.
Nadam se da će uskoro riješiti još tu jednu kritičnu poziciju u timu i naravno oporavku povrijeđenih igrača.
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#14610 Re: Juventus
Padoin je odličan igrač za klupe. Svaku utakmicu prošle sezone je odigrao i više nego korektno. Ne možeš očekivati da ti na klupi sjedi igrač jednake kvalitete kao Pogba.Ras Al Ghul wrote:Zašto mora igrati ovaj klošar Padoin, jao igrača pa nije za Viteza
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14611 Re: Juventus
Ne diraj mi Sturara, mali me je fascinirao, iz naftalina smo ga ukrali, Padoina pod hitno poslati u pičku materinu, prodati ga za 200 milja u Poljsku i gurati Perejru i Komana, šta je sa Drakslerom?Atticus Finch wrote:Padoin bolji regista od Pirla.![]()
Licht -Pereyra -Pogba- Sturaro -Evra
Može i ovako, ali onda gubiš Pogbin napadački potencijal i jasno je to Allegriju. Ja bih volio vidjeti Pereyru umjesto Sturara, pokretljiviji je, sposoban istrčat kontru i uradit nešto pred golom protivnika.
Nadam se da će uskoro riješiti još tu jednu kritičnu poziciju u timu i naravno oporavku povrijeđenih igrača.
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14612 Re: Juventus
Očigledno je da pojma nemaš.Ras Al Ghul wrote:Zašto mora igrati ovaj klošar Padoin, jao igrača pa nije za Viteza
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14613 Re: Juventus
Kad Padoin bude pricao unucima o titulama koje osvojio igrajuci za Juve

Roma tanka veceras, ocekujem rutinsku pobjedu iduce sedmice od 0:1
Roma tanka veceras, ocekujem rutinsku pobjedu iduce sedmice od 0:1
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14614 Re: Juventus
Di Marzio potvrdio da je Cuadrado blizu prelaska u Juventus. Očekivano, Chelsea je spreman da ga pusti na jednogodišnju posudbu, ostaje da Marotta odluči da ili ne.
Siguran sam da vagaju druge opcije, mada je bih ga uzeo ako je u pitanju neobavezna posudba bez obzira planiraju li dovoditi još nekoga.
S druge strane Cuadrado je daleko od kvalitetnog trequartiste, a baš to nam je neophodno za kompletiranje ekipe.
Siguran sam da vagaju druge opcije, mada je bih ga uzeo ako je u pitanju neobavezna posudba bez obzira planiraju li dovoditi još nekoga.
S druge strane Cuadrado je daleko od kvalitetnog trequartiste, a baš to nam je neophodno za kompletiranje ekipe.
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14615 Re: Juventus
Ide Draxler ko da ocima gledam, Cuadrado ako se bude trudio kao kod Murinja nek ne dolazi. Treba obaviti razgovor sa njim kao sa Tevezom
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14616 Re: Juventus
Trebalo bi pljunuti pare za Drakslera, prejben je mali!
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14617 Re: Juventus
Kolumbijac dolazi samo na posudbu bez opcije da se kupi.Cornholio_ wrote:Ide Draxler ko da ocima gledam, Cuadrado ako se bude trudio kao kod Murinja nek ne dolazi. Treba obaviti razgovor sa njim kao sa Tevezom
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14618 Re: Juventus
Dolaskom Kolumbijca bi bila ispunjena kvota od dva non eu igrača (Alex Sandro). Vjerujem da i o tome razmišljaju, jer onda i definitivno otpadaju neka imena koja su se povezivala sa Juventusom zadnjih mjeseci. Naravno, ako uopće imaju namjeru dovoditi još nekoga.
Kažem ja, Sneijder i Cuadrado, najrealniji ishod.
Mogli bi i 4-2-3-1 igrati.
Svega mi, milion opcija.
Kažem ja, Sneijder i Cuadrado, najrealniji ishod.
Mogli bi i 4-2-3-1 igrati.
Code: Select all
Buffon
Licht Bonucci Chiellini Evra
Marchisio Pogba
Cuadrado Sneijder A.Sandro
MandžukićSvega mi, milion opcija.
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14619 Re: Juventus
Njemu ako se bude igralo ima da leti, ako ne...Juve uvijek mora da ima jednog Eliju/Romula/Islu na klupi.Rockefeller wrote:Kolumbijac dolazi samo na posudbu bez opcije da se kupi.Cornholio_ wrote:Ide Draxler ko da ocima gledam, Cuadrado ako se bude trudio kao kod Murinja nek ne dolazi. Treba obaviti razgovor sa njim kao sa Tevezom
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14620 Re: Juventus
Nemoj Sneijdera kruha tiAtticus Finch wrote:Dolaskom Kolumbijca bi bila ispunjena kvota od dva non eu igrača (Alex Sandro). Vjerujem da i o tome razmišljaju, jer onda i definitivno otpadaju neka imena koja su se povezivala sa Juventusom zadnjih mjeseci. Naravno, ako uopće imaju namjeru dovoditi još nekoga.![]()
Kažem ja, Sneijder i Cuadrado, najrealniji ishod.![]()
Mogli bi i 4-2-3-1 igrati.![]()
Code: Select all
Buffon Licht Bonucci Chiellini Evra Marchisio Pogba Cuadrado Sneijder A.Sandro Mandžukić![]()
Svega mi, milion opcija.
Moze i Vasquez i Soriano i Zajko Zeba itd
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14621 Re: Juventus
Zašto? Najbolje dostupno nam riješenje za poziciju iza napadača. Provjerena klasa.
Ja ne vidim niti jedan realan razlog da se bude protiv njegovog dovođenja.
Ja ne vidim niti jedan realan razlog da se bude protiv njegovog dovođenja.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#14622 Re: Juventus
Svjestan si da Snajder ima 32 godine??Draxler je BUDUCNOST,Snajder je tu da se zakrpi neka pozicija.Neosporna je njegova kvaliteta,ali nije igrac na duze staze,a Juventusu ce trebati dosta takvih.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14623 Re: Juventus
Ima godina kao i Tevez.
Nađi mi jednog navijača Juventusa koji ne bi volio da je Tevez ostao još dvije godine?
Dakle, godine nemaju veze. Pirlo nam je igrao sa 36.
Ti pričaš o budućnosti, a ja o trenutnoj realnosti par dana pred kraj mercata. Ja bih sad potpisao Draxlera, Isca, Oscara, itd. itd. Ali nije realno, razumiješ.
Hajmo tražit najbolje realno riješenje?
Nađi mi jednog navijača Juventusa koji ne bi volio da je Tevez ostao još dvije godine?
Dakle, godine nemaju veze. Pirlo nam je igrao sa 36.
Ti pričaš o budućnosti, a ja o trenutnoj realnosti par dana pred kraj mercata. Ja bih sad potpisao Draxlera, Isca, Oscara, itd. itd. Ali nije realno, razumiješ.
Hajmo tražit najbolje realno riješenje?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#14624 Re: Juventus
TRENUTNO bi svi voljeli da igra.Ja sam siguran da bi on donio puno toga Juventusu,ali je za mene bolja investicija neko od tih koji si nabrojao.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14625 Re: Juventus
Sve da Juventus ima da iskešira 40+ miliona, niti Real, niti Chelsea ne bi pustili ovu dvojicu. Draxler je već specifičan, jer klubovi ne mogu da se dogovore oko novca i načina plaćanja. Juventus želi bonusima da zaokruži cifru koju traži Schalke ovi to ne žele.
Čak je Marotta rekao nedavno da su skoro napustili tu opciju. Možda blefira, možda ne, uglavnom nema razloga da se forsira ta priča više. Očigledno nema dogovora među klubovima. Ako se dogovore svi sretni, mada šanse su male.
Slažem se ja za investiciju, resale value i sve što ide uz to, ali kako kad ne mogu da se dogovore, a vrijeme prolazi?
Dovedeš relativno jeftino, a itekako provjereno rješenje da tim ne ispašta, pa sljedeće godine praviš nove planove.
Da budem jasan do kraja, Snijeder se čak niti ne spominje ozbiljno i ne vjerujem da razmatraju tu opciju. Ovo je čisto jedna od ideja za koju ja mislim da je od mogućih najbolja.
Čak je Marotta rekao nedavno da su skoro napustili tu opciju. Možda blefira, možda ne, uglavnom nema razloga da se forsira ta priča više. Očigledno nema dogovora među klubovima. Ako se dogovore svi sretni, mada šanse su male.
Slažem se ja za investiciju, resale value i sve što ide uz to, ali kako kad ne mogu da se dogovore, a vrijeme prolazi?
Dovedeš relativno jeftino, a itekako provjereno rješenje da tim ne ispašta, pa sljedeće godine praviš nove planove.
Da budem jasan do kraja, Snijeder se čak niti ne spominje ozbiljno i ne vjerujem da razmatraju tu opciju. Ovo je čisto jedna od ideja za koju ja mislim da je od mogućih najbolja.


