Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14576 Re: Juventus
jel se to vidal predomislio

- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14577 Re: Juventus
Juventus Stadium u 4 sezone oko 150 miliona €
a sve se nema

- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14579 Re: Juventus
Protiv Udinesea naredne nedjelje. Jedva čekam.
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#14581 Re: Juventus
Morace Fiat jos da pojaca finansije Juventusu. Tanko je ovih 17 miliona koje sada daju.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#14582 Re: Juventus
Ma to je smijesna cifra.Pa BM ce do 2030 dobiti preko 2 MILIJARDE eura od sponzora.Mislim da je dobra usporedba jer se radi o klubovima koji su po historiji,trofejima doneklr tu,ali su najbolji klubovi u svojoj zemlji.Uprava Juventusa bi se trebala okrenuti Qataru,ili nekom jakom americkom brendu.ElRe wrote:Morace Fiat jos da pojaca finansije Juventusu. Tanko je ovih 17 miliona koje sada daju.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#14583 Re: Juventus
ne mogu se okrenuti nekom drugom, jer Agnelli familija drži veliki dio Fiata
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14584 Re: Juventus
Ne radi se o tome. Jeep je dio Fiat/Chrysler grupe i reklamirat će se za ''smiješne'' pare dok gazde ne odluče drugačije. Reklama na dresu Juventusa vrijedi mnogo više za njih nego bilo kakve pare koje realno mogu dobiti od drugih sponzora.MOSALJOZE wrote:Uprava Juventusa bi se trebala okrenuti Qataru,ili nekom jakom americkom brendu.
Istina, lomi se preko leđa kluba, ali kad je Exor finansirao i davao kredite sa minimalnim kamatama niko se nije žalio. Posljednji put u januaru nekih 50ak mlna za operativne troškove i dijelom za finasiranje novog trening centra blizu stadiona.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14585 Re: Juventus
Ma hajd sto je od njih tako mala cifra, ali zasto addidas placa svega 23,5m dok Unitedu daju 94m?
I ako ne pratim te reklama i fazone i nije neka misterija, engleska liga je puno populranija.
Kada se sve sabere, klub je sada dobro stao na noge i vise nema nazad
I ako ne pratim te reklama i fazone i nije neka misterija, engleska liga je puno populranija.
Kada se sve sabere, klub je sada dobro stao na noge i vise nema nazad
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14586 Re: Juventus
Draxler, Isco, Snejider...a na kraju cemo dobiti qurac od ovce
Jadni mi sa onim invalidom, Khedirom
ako odigra 5 utakmica u citavoj sezoni treba se nogama u guzicu udarati 
Jadni mi sa onim invalidom, Khedirom
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#14588 Re: Juventus
Odličan posao sa Alexom Sandrom. Ali ne smije se na ovome stati, 3/4tista i da se ekipa kompletira. Mkhtarjan izgleda prva meta mada je bolje povisiti ponudu i dovesti Draxlera.
Armenac je pronasao igru sa Tuchelom i nisam siguran da ga zele prodati. Svakako je bolje da dovedemo mladjeg igrača i potancijalnu klasu kao Draxler.
Armenac je pronasao igru sa Tuchelom i nisam siguran da ga zele prodati. Svakako je bolje da dovedemo mladjeg igrača i potancijalnu klasu kao Draxler.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14589 Re: Juventus
Stižu potvrde za Sandra sa svih strana.
Accelerata decisiva e Alex Sandro che corre veloce verso la Juventus. Il terzino sinistro brasiliano, classe 1991, è davvero ad un passo dall’indossare la maglia della Juventus nella prossima stagione: intesa di massima raggiunta con il Porto sulla base di 22 milioni di euro più bonus, al giocatore contratto di cinque anni a 2.5 milioni di euro a stagione più bonus. Domani lo scambio di documenti tra i club, poi visite mediche e firma sui contratti. E spunta un retroscena: Alex Sandro aveva sul tavolo un’offerta contrattuale più alta per firmare a scadenza con il Manchester City, ma il giocatore anche per non andare via dal Porto a parametro zero ha decisivo di accettare la proposta bianconera. Colpo sulla sinistra, la Juventus ha in pugno Alex Sandro. (Di Marzio)
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14590 Re: Juventus
Samo da ne ostanemo bez famoznog AMC-a sto je Allegri trazio ili da dodje Saponara mrtvi.
Inace Sandro TITO.
Inace Sandro TITO.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14591 Re: Juventus
I Marchisio minimalno 20 dana out.
Potjerat ove Allegrijeve neznalice što prije. Očajno odrađen pripremni period. Barza, Chiellini, Khedira, Morata, Marchisio... Sve do jedne povrede mišića.
Potjerat ove Allegrijeve neznalice što prije. Očajno odrađen pripremni period. Barza, Chiellini, Khedira, Morata, Marchisio... Sve do jedne povrede mišića.
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14592 Re: Juventus
Imamo Padoina.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14593 Re: Juventus
Padowin dominator.

Romeo Agresti @romeoagresti 23m23 minutes ago
La #Juventus lavora per definire l'acquisto di Alex Sandro dal Porto e, parallelamente, nelle prossime ore alzerà l'offerta per #Draxler.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14594 Re: Juventus



Ne cudi sto imamo toliko povreda kad ih Max forsira da lete na treningu
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14595 Re: Juventus
Priča se i o Cuadradu. Chelsea je voljan da ga posudi bez obaveze otkupa (Pedro je valjda blizu potpisa) što se ne treba propustiti. Dobivamo širinu i mogućnost za 4-3-3. Još ako ulove Draxlera, e jbg onda, to je već perverzija.
Code: Select all
Buffon
Lichtsteiner Bonucci Chiellini Sandro
Khedira Marchisio Pogba
Cuadrado Mandzukic Draxler- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14596 Re: Juventus
Cuadrado je moguc, Draxler vec malo teze. Jako je tesko iscupat' mlade njemacke talente iz klubova gdje su nastali, a i oni koji se iscupaju vecinom ostaju u Bundesligi. Ali svakako bi bilo fantasticno, igrac je dobar.
Ako je ovo istina za Sandra, to je jako, jako dobra vijest. Meni licno jedan od najboljih lijevih bekova trenutno.
Ako je ovo istina za Sandra, to je jako, jako dobra vijest. Meni licno jedan od najboljih lijevih bekova trenutno.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14597 Re: Juventus
Marotta je potvrdio Sandra, to je gotov posao.
Draxler, jasno, vrlo teško.
Ja bih uzeo Cuadrada na posudbu i ganjao bih Sneijdera.
Draxler, jasno, vrlo teško.
Ja bih uzeo Cuadrada na posudbu i ganjao bih Sneijdera.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14598 Re: Juventus
Bravo za Sneijdera.
Inter je prop'o k'o zeton otkako je on otis'o, a s njim su osvojili sve, od Coppa Italije do Scudetta, pa i Ligu Sampiona. Sneijder bi bez dileme silov'o Serie A u sredini, pogotovo u tandemu sa talentima iz Juventusa (prije svega sa Pogbom).
Inter je prop'o k'o zeton otkako je on otis'o, a s njim su osvojili sve, od Coppa Italije do Scudetta, pa i Ligu Sampiona. Sneijder bi bez dileme silov'o Serie A u sredini, pogotovo u tandemu sa talentima iz Juventusa (prije svega sa Pogbom).
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#14599 Re: Juventus
Mozda bi dominirao,ali vec naredne sezone bi ga proglasili starim,i sporim.Ekipa se mora graditi oko Pogbe,Morate i ostalih kvalitetnih igraca.Pravi projekat je kupiti Draxlera,koji je igrac za narednih 10 godina,a ne za sezonu,to sto njega Salke sprema za Bayern,Real ili Barcu je druga prica.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14600 Re: Juventus
Sneijderu dati ugovor sličan kao Evri. Dvije godine uz opciju za produženje ako se sve strane slože. Kako sam već rekao, ima on još fudbala u nogama, pogotovo u Italiji, koja mu itekako leži. Donosi iskustvo koji je jednim dijelom umanjeno odlaskom Pirla i Teveza. Donosi balans u podmlađnu ekipu (Coman, Rugani, Sturaro, Sandro, Dybala, Morata itd). Prekid, zadnji pas, slobodnjak itd.
Cuadrado donosi širinu. Može igrati desnog isturenog, za nuždu i lijevog, ne bi mu bilo prvi put. Također, za nuždu može i na mezzalu jer je i to igrao i vjerujem da ne bi bio problem u Allegrijevom sistemu. I u 3-5-2 može biti koristan. Dakle, igrač kakav odgovara ovom Juventusu, uz to tipičan ''Marotta'' posao. Posudba con diritto di riscato.
Ovo je po meni realan scenarij, jer je više nego jasno da su šanse za Draxlera i ostala imena koja se pominju zadnjih dana vrlo male. Pogotovo što je keširan Alex Sandro.
Llorente je višak i na tome treba raditi u narednim danima.
Sad je na Beppeu da odradi posao.
Cuadrado donosi širinu. Može igrati desnog isturenog, za nuždu i lijevog, ne bi mu bilo prvi put. Također, za nuždu može i na mezzalu jer je i to igrao i vjerujem da ne bi bio problem u Allegrijevom sistemu. I u 3-5-2 može biti koristan. Dakle, igrač kakav odgovara ovom Juventusu, uz to tipičan ''Marotta'' posao. Posudba con diritto di riscato.
Ovo je po meni realan scenarij, jer je više nego jasno da su šanse za Draxlera i ostala imena koja se pominju zadnjih dana vrlo male. Pogotovo što je keširan Alex Sandro.
Llorente je višak i na tome treba raditi u narednim danima.
Sad je na Beppeu da odradi posao.

