Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14551 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Oca mu :-) :lol:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14552 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

MANDŽAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sturaro oploditelj!
Last edited by Ras Al Ghul on 08/08/2015 15:30, edited 1 time in total.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14553 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Mandzoooooooooooooooooooooooooooooooooooo :izet:

Image
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14554 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Trpaj levate :izet: :izet:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14555 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

MANDŽO OPLODITELJU!

DIBALAAAAAAAAAAAAAAAAA
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14556 Re: Juventus

Post by ortodont »

Trofej kao trofej je dobrodošao, ali me brine Marotta koji će nakon ovoga reći da nam ne trebaju pojačanja. Sve ostaje kao i prije utakmice, a to su pojačanja.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14557 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Rutinski :oops:

Ima jos vremena da se poveca kvalitet ekipe, doce ovo sve na svoje :D

FORZA JUVE!!! Image
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14558 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

ortodont wrote:Trofej kao trofej je dobrodošao, ali me brine Marotta koji će nakon ovoga reći da nam ne trebaju pojačanja. Sve ostaje kao i prije utakmice, a to su pojačanja.
:thumbup:

Ne smije zavarati ova tekma. Trebaju još dva pojačanja. Prioritet ofanzivni vezni.

Pohvale za Pogbu i Bonuccija. Najbolji danas.

Kako je Dybala zakuca momački, svaka čast.

Bravo i za Mandžu. :izet:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14559 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Gigi dobi dvije medalje :lol: :lol: :lol:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14560 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Lako je protiv ovih leavat :D
Njima je Juve nabio kompleks u zadnjih par godina... :D

Nista nisu ni uradili svih 90 minuta :-)
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14561 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Image

:D
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#14562 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Bas sam isto pomislio kao dvojac iznad da bi ovs tekma mogla zavarti Marottu i drustvo, sto se iskreno nadam nece desiti.

Jos minimalno dva kvalitetna igraca su neophodna ovoj ekipi.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14563 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Doviđenja i prijatno 8-)
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14564 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Bianconeri1988 wrote:Bas sam isto pomislio kao dvojac iznad da bi ovs tekma mogla zavarti Marottu i drustvo, sto se iskreno nadam nece desiti.

Jos minimalno dva kvalitetna igraca su neophodna ovoj ekipi.
Allegri je već pominjao da mu treba kreativac da poveže linije i vjerujem da se radi na tome. Iskreno se nadam da će uskoro riješiti tu poziciju.

Siqueira je valjda blizu za lijevog beka. Nisam oduševljen, al' jbg. Još možda mezzala, jer pitanje da l' će Khedira biti u stanju da spoji ozbiljnu seriju. Posebno kad ni Asamoah nije sa zdravljem 100%. Strah me da će Marotta naći nekog polovnog univerzalca koji može podjednako loše igrati na više pozicija u sredini. :D Posebno sad kad nam treba isprofilisan ofanzivni veznjak, a ne neko divlje riješenje kojem to nije prirodna pozicija. :-)

Ovako kad gledam popunjeni smo na stoperskim pozicijama, ali povrede i tu prave probleme. Barza muku muči već dugo, u zadnje vrijeme je i Chiellini sve više van stroja. O Caceresu da ne pričam... Ostaju Bonucci i mali Rugani. Čisto sumnjam da će dovoditi 6. stopera, ali u slučaju da pomenuti opet zakače neku povredu, eto problema. :-)

Inače, Kinezi odradili očajan posao. Teren katastrofa, tv organizacija još gora. Ali jbg kad skontaš da je prije par dana otvoren online shop za azijsko tržište ovo je bila savršena prilika za promociju. Valja širiti brend i prodavati dresove. :D

http://www.juvestoreasia.com/

Samo čekam trenutak da Marotta potpiše nekog Kineza. :P
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14565 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image

Tradicija se nastavlja :D :izet:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25547
Joined: 12/08/2013 12:51

#14566 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

cestitke na novom trofeju, ocekujemo ih jos nekoliko ove sezone :thumbup:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14567 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Ja sam spremio da kukam po Mariu i da kazem da je propala investicija...iskupio se sa onim golom glavom :D
Mada, onu priliku sto je fulio, Tevez bi zmireci realizovao.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14568 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Vidal meni vec vise od sezone nije onaj pravi tako da mi ne fali nesto :D Tevez je definitivno klasa ali ako ce igrati preko neke stvari bolje da ide gdje zeli, dao je dovoljno i neka mu je sretno. Prilo mi fali vec skoro dvije sezone :D njegovi prekidi prije svega, na terenu i ne bas :D

Svidja mi se ovaj spoj u timu trenutno, sve su to mladi igraci s dosta iskustva i znanja, to mora imati pozitivan kraj. Samo vremena da se neke stvari posloze, ako jos neko dodje super. Kad smo trpili Padoina, Islu i kompaniju godinama mozemo i Zazu pustiti da se pokaze, a Super Mario je definitivno bolja verzija Fernanda, Dybala je cudo u nastanku :D

Ocekivati je da ova sezona ponudi dosta vise napetosti do samog kraja, samo ako ispustimo petu u nizu jer je nekome bilo zao puci jos 40mil za kvalitetnog veznjaka necu halaliti :oops: :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14569 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Falit će Tevez da riješi kad ne bude išlo to je sigurno, ali jbg, on više nije tu i mora se tražit novi sistem, raznovrsnost je sad prioritet.

Kontam sad nešto i hebeš mi sve da bi Sneijder bio sasvim solidno riješenje ako ne ulove nekog kapitalca, a sve su prilike da neće. :-) U zadnjoj je godini ugovora, može se uzet jeftino, a klasa je to + iskustvo. Dat mu ugovor na 2 godine + 1 ako svi budu zadovoljni i mirna Bosna. Naravno, to samo u slučaju da propadnu sve opcije.

Nadam se će uskoro kompletirati ekipu.

Računam na prodaju Llorentea za bilo kakvu sumu. preveliku platu on ima da bi sjedio na klupi, a to mu je jedina opcija.
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14570 Re: Juventus

Post by ortodont »

Atticus Finch wrote:Kontam sad nešto i hebeš mi sve da bi Sneijder bio sasvim solidno riješenje.
:nindzastajl:
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#14571 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Ma treba ganjati igrace do 25 godina, kad je vec poceo proces podmladjivanja treba ga maskimalno odraditi.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14572 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Bianconeri1988 wrote:Ma treba ganjati igrace do 25 godina, kad je vec poceo proces podmladjivanja treba ga maskimalno odraditi.
Ma nema to veze. Podmlađivanje je dugogodišnji proces, ne može za jedno ljeto. Ekipa je osvježena dovoljno, jedan igrač 30+ neće naškoditi ako je jbna klasa. Može samo unaprijediti ekipu i povući kad zakoči. Što više razmišljam sve sam više siguran da bi nam Sneijder odlično legao. Odlično izvodi prekide, vrhunski slobodnjak, igrač koji zna izmisliti gol, izbaciti igrača u šansu itd. A na to sve naviknut na Italiju, zna jezik, zna šta znači pobjeđivati.

I Marchisio i Pogba i Dybala mogu samo napredovati gledajući njega. Spominjem njih je su većinom preuzeli izvođenje prekida ove sezone.

Godište kao Tevez, a svi bi bili presretni da je Argentinac ostao još 2 sezone. Godine, dakle, nemaju veze, ;-) ima on još fudbala u nogama. Uvaliti Fernanda nekom i dati mu njegovu platu, ako dogovore da igra za manje još bolje. :D
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14573 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Jos na sve to dosta je cvrst, nije sklon povredama :D i definitivno fali neko za prekide, ovo trenutno nije na nekom nivou. Izdmedju njega i ovog malog Draxlera uvijek bih radije nekog s iskustvom na sredini, i pri tome ovaj mali je ocito previse osjetljiv na kontakt :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14574 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

http://www.transfermarkt.com/wesley-sne ... ieler/4673

Dovodili smo mi i gore što se povreda tiče. :D

Vidjet ćemo šta će čika Beppe uraditi do kraja. :)
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14575 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image
:izet: :izet: :izet: :lol:
Post Reply