Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#14526 Re: Juventus
mislio sam da ovo nikad neću dočekati ali se prevarih
najdraži igrač današnjice (dobro, možda malo manje draži od džeke koji ode onim ciganima) ali eto najdraži strani igrač da nosi broj i tako mijenja najdražeg igrača ikad...
grande ale - forza pogba - forza juve
najdraži igrač današnjice (dobro, možda malo manje draži od džeke koji ode onim ciganima) ali eto najdraži strani igrač da nosi broj i tako mijenja najdražeg igrača ikad...
grande ale - forza pogba - forza juve
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14527 Re: Juventus
Dosta je Lazio pusio od Juventusa, sutra je vrijeme da i oni nesto osvoje.
A sa ovakvom ekipom..... bojim se da ce tako i biti
A sa ovakvom ekipom..... bojim se da ce tako i biti
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14528 Re: Juventus
Cemu taj strah
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14529 Re: Juventus
U pravu si
ipak nismo spali na njihov nivo
Treba ba kukati pred pocetak sezone
znas da smo prosle godine svi kukali i zalili se na Alegrija a covjek udje u historiju
treba tako i ove godine 
Treba ba kukati pred pocetak sezone
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14530 Re: Juventus
Ako se po jutru poznaje dan, ove sezone ce biti dosta prostora za kukanje
previse smo navikli da rutinski zavrsavamo prvenstvo, mada za petu u nizu se mora poginuti 
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14531 Re: Juventus
pojacala se konkurencija, valja zavrnuti rukave pljunuti u sake za novu titulu. morace se potruditi
Last edited by insaneinthebrain on 07/08/2015 15:18, edited 1 time in total.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14532 Re: Juventus
Ali najgore od svega sto nam je ovo bila najbolja sezona u zadnjih XX godina...
Nakon takve sezone je ekipa trebala biti jaca i jos lakse pregaziti italju, a mi strahujemo od Lazia
2013 smo ih pregazili u onome superkupu
Nakon takve sezone je ekipa trebala biti jaca i jos lakse pregaziti italju, a mi strahujemo od Lazia
2013 smo ih pregazili u onome superkupu
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14533 Re: Juventus
Cudno ljeto definitivno, ali ako nista pozitivno je sto se tim postepeno podmladjuje, tesko je to odraditi bez stete po igru i rezultate. Ali tjesim se da je sezona duga i da obicno vec u januaru se vidi pravo stanje
konkurenti nemaju kontinuitet i to je dobro.
Samo stvarno bi bio red dovesti jos nesto vrijedno paznje u vezni red
Samo stvarno bi bio red dovesti jos nesto vrijedno paznje u vezni red
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14534 Re: Juventus
Pa ovaj tim ce biti machina tek one tamo sezone.
-
johnlock071
- Posts: 339
- Joined: 03/08/2013 17:38
#14535 Re: Juventus
Ne mogu da skontam nikako Mandžu i Zazu, ne vrijede ni blizu toliko para... Džeko je za njih dvojicu zajedno Ibrahimović. 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14537 Re: Juventus
Mandža je bolji od Džeke, ne čuva nogive kao ovaj, Mandža igra prljavo lakta se, ali ih i prima, gine na terenu, u kost ide ne jebe živu sili, takav nam i treba jedan, Zaza je već smiješan za Džeku!johnlock071 wrote:Ne mogu da skontam nikako Mandžu i Zazu, ne vrijede ni blizu toliko para... Džeko je za njih dvojicu zajedno Ibrahimović.
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#14538 Re: Juventus
Juventus je potpisao novi sponzorski ugovor, ugovor sa najjacom gradjevinskom kompanijom u Italiji i sire u svijetu koja je prije samo par dana odbila Milan i Inter, rijec je o gradjevinskoj firmi Pessina. Predstavljen je plan gradnje koji ce biti zavrsen u jesen 2017.godine. Uz kompleks gradjevinska firma Pessina ce imati svoju zgradu inace vlasnik firme je bilioner Stefano Pessina. U kompleksu ce biti i hotel, medjunarodna skola fudbala "Juventus" te najsavremeniji kamp za treniranje u svijetu koji ce imati pokretni krov, igraci Juventusa vise nece morati trenirati u Vinovu. U projekat ce biti ukljucena akademija SRG koja ce u ovaj posao unijeti dodatnih 65 miliona eura. Dodatnih 21,4 miliona ce u posao unijeti UBI banka sa kojom je potpisan ugovor na duze vrijeme kao bonus ukoliko posao bude odradjen na vrijeme. Vinovo ce biti prepusteno svim mladim selekcijama a kompleks koji se gradi ce biti u krugu od 500 metara od stadiona. U semptembru pocinje zvanicno otvaranje gradnje plana koji je vec predstavljen a koji izgleda zapanjujuce.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14539 Re: Juventus
Pisao sam je već o tome par puta na ovoj temi. Continassa je konačno dobila zeleno svjetlo i radovi uskoro počinju. Ustvari, radovi su već počeli jer se trenutno priprema teren za izgradnju klinike za sportsku medicinu (J|Medical) u sklopu kompleksa. Čitao sam da bi to trebalo biti gotovo u januaru 2016.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14541 Re: Juventus
Drago mi je što igra Coman, ali ne 3-5-2.
Dosta ovo tanko izgleda, bar na papiru. Sudeći po formi i stadiju pripreme, teško da možemo do ovog smješnog pokala. Ne znam doduše, u kakvom je stanju Lazio.
Dosta ovo tanko izgleda, bar na papiru. Sudeći po formi i stadiju pripreme, teško da možemo do ovog smješnog pokala. Ne znam doduše, u kakvom je stanju Lazio.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14542 Re: Juventus
Oni su vec podigli formu za nabijanje Vicenza, Andrlecht, Mainz
evo Juve ceka na red 
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14543 Re: Juventus
Kud ces vise kada nam je Sturaro postao prvotimac 
Ovo ce biti patnja
Ovo ce biti patnja
-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#14544 Re: Juventus
Nema mjesta u prvih 11 za Peryru, ali ima za Sturara.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14545 Re: Juventus
Jao uglova kamera

- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14546 Re: Juventus
Ceka se pogodak vjetra 
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#14547 Re: Juventus
Sturaro je bio jedan od onih koji se najvise trudio, uz Pogbu.Fast Driver wrote:Nema mjesta u prvih 11 za Peryru, ali ima za Sturara.
Teren je ocajan, forma nikakva i glupo je traziti nekog loseg kada su svi losi. Samo cu je traziti u Marotti koji treba dovesti 3 igrača minimalno, ali on je i dalje uvjeren da je dovoljan jedan veznjak (ne 3/4tista) i panj Siqueira.
Velike glavobolje nas očekuju ako se Draxler, jedna mezzala i kvalitetan mladi bek ne dovedu, a nece vjerovatno.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14548 Re: Juventus
Ocekivano dosadna utakmica. Jedino je Pogba na nivou 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14549 Re: Juventus
Što ne igra Rugani? Mali je već sad oploditelj za ostale štopere! Inače horor od utakmice, u rangu kantonalne lige, ali ima drugo poluvrijeme!
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#14550 Re: Juventus
I piedi di Licht sono made in china

