Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#14526 Re: Juventus

Post by salle_eh1986 »

mislio sam da ovo nikad neću dočekati ali se prevarih
najdraži igrač današnjice (dobro, možda malo manje draži od džeke koji ode onim ciganima) ali eto najdraži strani igrač da nosi broj i tako mijenja najdražeg igrača ikad...
grande ale - forza pogba - forza juve
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14527 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Dosta je Lazio pusio od Juventusa, sutra je vrijeme da i oni nesto osvoje.
A sa ovakvom ekipom..... bojim se da ce tako i biti :skoljka:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14528 Re: Juventus

Post by relativno84 »

:nevjerujem: :nevjerujem: :nevjerujem:

Cemu taj strah :? Ok nismo jos u zavidnoj formi, doduse ni tim nije jos uvijek slozen, dosta povreda ali nebesko plavi su bili i ostali karina :D sutra se nastavlja nabijanje komleksa :izet:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14529 Re: Juventus

Post by I am Happy »

U pravu si :D ipak nismo spali na njihov nivo 8)

Treba ba kukati pred pocetak sezone :D :D znas da smo prosle godine svi kukali i zalili se na Alegrija a covjek udje u historiju :D treba tako i ove godine :lol:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14530 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Ako se po jutru poznaje dan, ove sezone ce biti dosta prostora za kukanje :lol: :lol: :lol: :lol: previse smo navikli da rutinski zavrsavamo prvenstvo, mada za petu u nizu se mora poginuti :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#14531 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

pojacala se konkurencija, valja zavrnuti rukave pljunuti u sake za novu titulu. morace se potruditi
Last edited by insaneinthebrain on 07/08/2015 15:18, edited 1 time in total.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14532 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Ali najgore od svega sto nam je ovo bila najbolja sezona u zadnjih XX godina...
Nakon takve sezone je ekipa trebala biti jaca i jos lakse pregaziti italju, a mi strahujemo od Lazia :lol:
2013 smo ih pregazili u onome superkupu
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14533 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Cudno ljeto definitivno, ali ako nista pozitivno je sto se tim postepeno podmladjuje, tesko je to odraditi bez stete po igru i rezultate. Ali tjesim se da je sezona duga i da obicno vec u januaru se vidi pravo stanje :D konkurenti nemaju kontinuitet i to je dobro.

Samo stvarno bi bio red dovesti jos nesto vrijedno paznje u vezni red :D
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#14534 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Pa ovaj tim ce biti machina tek one tamo sezone.
johnlock071
Posts: 339
Joined: 03/08/2013 17:38

#14535 Re: Juventus

Post by johnlock071 »

Ne mogu da skontam nikako Mandžu i Zazu, ne vrijede ni blizu toliko para... Džeko je za njih dvojicu zajedno Ibrahimović. :)
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14536 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Jos malo :izet: :D
:pusi2:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14537 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

johnlock071 wrote:Ne mogu da skontam nikako Mandžu i Zazu, ne vrijede ni blizu toliko para... Džeko je za njih dvojicu zajedno Ibrahimović. :)
Mandža je bolji od Džeke, ne čuva nogive kao ovaj, Mandža igra prljavo lakta se, ali ih i prima, gine na terenu, u kost ide ne jebe živu sili, takav nam i treba jedan, Zaza je već smiješan za Džeku!
User avatar
ElRe
Posts: 16938
Joined: 12/12/2011 11:28

#14538 Re: Juventus

Post by ElRe »

Juventus je potpisao novi sponzorski ugovor, ugovor sa najjacom gradjevinskom kompanijom u Italiji i sire u svijetu koja je prije samo par dana odbila Milan i Inter, rijec je o gradjevinskoj firmi Pessina. Predstavljen je plan gradnje koji ce biti zavrsen u jesen 2017.godine. Uz kompleks gradjevinska firma Pessina ce imati svoju zgradu inace vlasnik firme je bilioner Stefano Pessina. U kompleksu ce biti i hotel, medjunarodna skola fudbala "Juventus" te najsavremeniji kamp za treniranje u svijetu koji ce imati pokretni krov, igraci Juventusa vise nece morati trenirati u Vinovu. U projekat ce biti ukljucena akademija SRG koja ce u ovaj posao unijeti dodatnih 65 miliona eura. Dodatnih 21,4 miliona ce u posao unijeti UBI banka sa kojom je potpisan ugovor na duze vrijeme kao bonus ukoliko posao bude odradjen na vrijeme. Vinovo ce biti prepusteno svim mladim selekcijama a kompleks koji se gradi ce biti u krugu od 500 metara od stadiona. U semptembru pocinje zvanicno otvaranje gradnje plana koji je vec predstavljen a koji izgleda zapanjujuce.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14539 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Pisao sam je već o tome par puta na ovoj temi. Continassa je konačno dobila zeleno svjetlo i radovi uskoro počinju. Ustvari, radovi su već počeli jer se trenutno priprema teren za izgradnju klinike za sportsku medicinu (J|Medical) u sklopu kompleksa. Čitao sam da bi to trebalo biti gotovo u januaru 2016.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14540 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image

:izet: :izet: :izet: :D :run:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14541 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Drago mi je što igra Coman, ali ne 3-5-2. :-)

Dosta ovo tanko izgleda, bar na papiru. Sudeći po formi i stadiju pripreme, teško da možemo do ovog smješnog pokala. Ne znam doduše, u kakvom je stanju Lazio. :D
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14542 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Oni su vec podigli formu za nabijanje Vicenza, Andrlecht, Mainz :izet: evo Juve ceka na red :lol:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14543 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Kud ces vise kada nam je Sturaro postao prvotimac :D

Ovo ce biti patnja :D
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#14544 Re: Juventus

Post by Fast Driver »

Nema mjesta u prvih 11 za Peryru, ali ima za Sturara.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14545 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Jao uglova kamera :lol: :lol:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14546 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Ceka se pogodak vjetra :lol:
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14547 Re: Juventus

Post by ortodont »

Fast Driver wrote:Nema mjesta u prvih 11 za Peryru, ali ima za Sturara.
Sturaro je bio jedan od onih koji se najvise trudio, uz Pogbu.

Teren je ocajan, forma nikakva i glupo je traziti nekog loseg kada su svi losi. Samo cu je traziti u Marotti koji treba dovesti 3 igrača minimalno, ali on je i dalje uvjeren da je dovoljan jedan veznjak (ne 3/4tista) i panj Siqueira.

Velike glavobolje nas očekuju ako se Draxler, jedna mezzala i kvalitetan mladi bek ne dovedu, a nece vjerovatno.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14548 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Ocekivano dosadna utakmica. Jedino je Pogba na nivou :-D
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14549 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Što ne igra Rugani? Mali je već sad oploditelj za ostale štopere! Inače horor od utakmice, u rangu kantonalne lige, ali ima drugo poluvrijeme!
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14550 Re: Juventus

Post by ortodont »

I piedi di Licht sono made in china
:pisnuo:
Post Reply