Tema je "juga 1960-1990".prog321 wrote:Hmm.
92e su imali puno povoljnije vojne uslove pa nisu uspjeli.
Pretpostavljam da si mislio na Dražu koji je 1946 završio sa metkom u potiljku ukopan u neku raku Ade Ciganlije ?
Nisu ga strijeljali marsovci nego Narodnoslobodilačka vojska jer mu je presuđeno zbog ratnih zločina i veleizdaje.
Da je taj čiko preživio ili gluho bilo pobijedio , ista sudbina bi sačekala Maršala Tita da mu je živ dopao šaka.
Svi Dražini neprijatelji bi završili na način kako je on ZA ŽIVOTA PREDLAGAO.
Nema neriješeno , nema nikakvih devedeset drugih godina.....čiča Draža je bio zlo koje je moglo pobijediti.
Da je on pobijedio je bih se zvala "Saveta" a ti "прог321"...razumiješ ? Nema neriješeno....
