Jeste li varali u braku?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Da li ste varali u braku?

Jesam-muskarac
10
16%
Jesam-zena
1
2%
Nisam-muskarac
36
56%
Nisam-zena
17
27%

Total votes: 64

sadie_forever

Jeste li varali u braku?

Post by sadie_forever » 01/09/2015 17:48

Da li ste varali muza/suprugu?

trcicu trceci

Re: Jeste li varali u braku?

Post by trcicu trceci » 01/09/2015 17:50

Nisam nikada

AstorH

Post by AstorH » 01/09/2015 17:51

Nisam ženjen

ho oponopono

Post by ho oponopono » 01/09/2015 17:51

...nisam...ne kajem se... niti cu...svakako idem u topliji dio...:pusi2:

KPNCTNJAH

Post by KPNCTNJAH » 01/09/2015 19:43

Ovi vasi odgovori joj ne idu u korist... podrzite zenu pravim razmisljanjem, vi's da vaga :mrgreen:

_BataZiv_0809

Post by _BataZiv_0809 » 01/09/2015 19:44

Zanimljivo pitanje za nekog ko se tek udao, a prije toga mjesecima trazio savjete po forumu.

nikimostar

Post by nikimostar » 01/09/2015 21:49

Ne

spreca

Post by spreca » 01/09/2015 21:53

ja cu ti pomoci da prevaris za inat svekrvi :oops: :lol:

suspect_zero

Post by suspect_zero » 01/09/2015 23:58

Aman ove Sadije :lol: :lol: :lol:

jel' to već kren'o da ''šara'' ili je tebi pun klinac svekrve pa bi nekoga da te utješi? :D

animals

Post by animals » 02/09/2015 00:11

sadie_forever wrote:Da li ste varali muza/suprugu?

ma samo varaj, nista sladje.. :D

insomnia78

Post by insomnia78 » 02/09/2015 00:14

Ae, svakako nema nista gore nego tudje pare brojati i svoju zenu jebavati :lol:

Šveđanin

Post by Šveđanin » 02/09/2015 00:17

Sta swingeri da oznace..

animals

Post by animals » 02/09/2015 00:19

insomnia78 wrote:Ae, svakako nema nista gore nego tudje pare brojati i svoju zenu jebavati :lol:

To je najpametnija misao u povijesti :D

HAVANA

Post by HAVANA » 02/09/2015 07:57

Ja kod tebe nake bracne zajednice a tek u nastajanju.Dje si ba navalila, nisi ni pocela kako treba,te vjesala,te svekrva,te varanje...Vi bi trebali med da kusate,tek ste na pocetku,jos problema niste vidjeli kako treba.
Nisam i necu.Da dodje do toga da razjebem sve u zivotu i povrijedim osobu koju sam ja izabrao ,radi 10 minuta guranja u rupe koje mi i zena ima,nema ih u ove druge nista vise,necu.Em ko ce se jos s tim jebavat pored svega sto moram smisli i razmislit.Dje si bio,sta rec,kako,s kim,sto...pa ce me provalit,nema sanse da me ne provali,20 godina me gleda u svim mogucim situacijama,pa ide svadja,pa galama,vika,cika,pa djeca gledaju,pa sutra djeca isto tako...Ko je duze u braku i ko je zivio taj brak,nema sanse da ne provali prevaru.Svi znaju.Il ce brzo doznati.Pa jebo te mene vise nervira,pijemo kafu,dumam nesta...kaze hoces to nesto kupiti majke ti,opet kredit? :shock: Bekno nisam nista...Hocu reko,nego majke ti kako znas? Kaze vidim po pogledu,polozaju,grickas usnu... :? Krenem iz dnevnog,na izlazu kaze hoces to svirati? :shock: E eto kako to znas,mozda sam poso u halu kenjat,mozda se presvuc... :twisted: I da dodjem sa smajlijem na licu,zabio ga deset minuta a sretan ko da sam hipotekarni otplatio...odma bi me upitala :D a ja bi reko,ne bi lago,nije zasluzila da je lazem nista.Jesam,umocio sam malkice,sta cu.I ode sve u 3pm sto sam skoro 20 godina stvarao.Porodica rasturena,djeca odose,sve ode...Ja s nakom sisatom guram sad u njenu rupu,nesretan,opet zivot ide,racuni stizu,ista kolotecina...al sad ti jos losije...Udade se cerka,pa sad gleda muza sumnjicavo misleci na oca i njegove postupke,pa muza nervira,pa ode on selameta trazit u drugoj rupi,pa ode ona paznje trazit kod drugog,pa ti unuk osta bez roditelja...pa ukrug...Dajte djeci smijeha,srece,porodicu,pozitivu...vide oni sve.
Mozda serem,mozda drobim ovako jer sam ja djete iz braka gdje je ocu dusa bilo metat dje stigne a mi gledali mater kako place, dok mu nije rekla mrs, iako se nisu nikad posvadjali kako treba,al vide djeca.Al sta ces,voli covjek picic neg ista na svijetu,i dan danas sa skoro 8 banki.
Ne zenite se prerano,prozivite,da vam sve dojadi.Bar ja to tako gledam,sve sam probao,sve sam vidio,i sto treba i sto ne treba...i na kraju odes na ono sto i treba da je na kraju ludovanja i provoda.Smiraj,porodica,djeca,sreca.Prava zena je spas za muskarca,mi smo ba budale totalne.I pravi muskarac je spas za zenu,one su lude skroz.Kad se poklope,normala,ide to.Zato ne kontam onog vrecu. :D A fino pjeva.

Tomahawk11
Globalni moderator

Post by Tomahawk11 » 02/09/2015 08:08

HAVANA wrote:Ja kod tebe nake bracne zajednice a tek u nastajanju.Dje si ba navalila, nisi ni pocela kako treba,te vjesala,te svekrva,te varanje...Vi bi trebali med da kusate,tek ste na pocetku,jos problema niste vidjeli kako treba.
Nisam i necu.Da dodje do toga da razjebem sve u zivotu i povrijedim osobu koju sam ja izabrao ,radi 10 minuta guranja u rupe koje mi i zena ima,nema ih u ove druge nista vise,necu.Em ko ce se jos s tim jebavat pored svega sto moram smisli i razmislit.Dje si bio,sta rec,kako,s kim,sto...pa ce me provalit,nema sanse da me ne provali,20 godina me gleda u svim mogucim situacijama,pa ide svadja,pa galama,vika,cika,pa djeca gledaju,pa sutra djeca isto tako...Ko je duze u braku i ko je zivio taj brak,nema sanse da ne provali prevaru.Svi znaju.Il ce brzo doznati.Pa jebo te mene vise nervira,pijemo kafu,dumam nesta...kaze hoces to nesto kupiti majke ti,opet kredit? :shock: Bekno nisam nista...Hocu reko,nego majke ti kako znas? Kaze vidim po pogledu,polozaju,grickas usnu... :? Krenem iz dnevnog,na izlazu kaze hoces to svirati? :shock: E eto kako to znas,mozda sam poso u halu kenjat,mozda se presvuc... :twisted: I da dodjem sa smajlijem na licu,zabio ga deset minuta a sretan ko da sam hipotekarni otplatio...odma bi me upitala :D a ja bi reko,ne bi lago,nije zasluzila da je lazem nista.Jesam,umocio sam malkice,sta cu.I ode sve u 3pm sto sam skoro 20 godina stvarao.Porodica rasturena,djeca odose,sve ode...Ja s nakom sisatom guram sad u njenu rupu,nesretan,opet zivot ide,racuni stizu,ista kolotecina...al sad ti jos losije...Udade se cerka,pa sad gleda muza sumnjicavo misleci na oca i njegove postupke,pa muza nervira,pa ode on selameta trazit u drugoj rupi,pa ode ona paznje trazit kod drugog,pa ti unuk osta bez roditelja...pa ukrug...Dajte djeci smijeha,srece,porodicu,pozitivu...vide oni sve.
Mozda serem,mozda drobim ovako jer sam ja djete iz braka gdje je ocu dusa bilo metat dje stigne a mi gledali mater kako place, dok mu nije rekla mrs, iako se nisu nikad posvadjali kako treba,al vide djeca.Al sta ces,voli covjek picic neg ista na svijetu,i dan danas sa skoro 8 banki.
Ne zenite se prerano,prozivite,da vam sve dojadi.Bar ja to tako gledam,sve sam probao,sve sam vidio,i sto treba i sto ne treba...i na kraju odes na ono sto i treba da je na kraju ludovanja i provoda.Smiraj,porodica,djeca,sreca.Prava zena je spas za muskarca,mi smo ba budale totalne.I pravi muskarac je spas za zenu,one su lude skroz.Kad se poklope,normala,ide to.Zato ne kontam onog vrecu. :D A fino pjeva.

:thumbup:

studiorum_tuzlaensis

Post by studiorum_tuzlaensis » 02/09/2015 08:34

frajer objasnio. Naklon do poda. :zoka: :zoka: :)

dust in the wind

Post by dust in the wind » 02/09/2015 08:44

ovu pomamu teme te varane u vezi, braku, u vanbracnoj zajednici treba zabraniti...pa ubise vise.ne znam jel postavljac zestok troll. a I da jeste, daj malo mijenjaj fazon pitanja.

ultima_palabra

Post by ultima_palabra » 02/09/2015 10:17

Pokretač je žena koliko i ja.

dust in the wind

Post by dust in the wind » 02/09/2015 10:47

nebitno mi je jel musko, zensko, hermafrodit... smarac je

Fallen Angels

Post by Fallen Angels » 02/09/2015 11:05

Kako jednostavno i prirodno objasnjen smisao zivota, ni knjizevnici ne bi bili u stanju takvo nesto rec. Ev jednog primjera i putokaza virtualnim zagondzijama kako treba zivit, te da tih par minuta radi rupe koju i sama tvoja zena ima nije vrijedno srusit godine i vrijednost svega sto ste izgradili. Te snove najcesce ruse izuzetno mladi i zivotno neiskusni supruznici. Jest ono slatko pogledat i zamislit to jebanje okolo, jebi ga to prokletstvo lezi u covjekovoj prirodi, al zar nismo na visokoj razini inteligencije i karaktera gdje moral mora bit cvrst i nepokoriv primjer cistog obraza i vrijednosti?
Usput receno, bio bi red da ove Sadije i Hamdije prestanu trolat, ak grijesim nek me grom malo zvekne, al co'ece te udaja te varanje te prvi sex ovo ono. Koji kurac, za 5 mjeseci ces stavit temu ''Mislim da moj muz umace u drugu, sta da radim?'' :-)
I zelim dodati da je dobri Kubanac svojom pamecu i svojim finim karakterom vec zakljucao ovu temu. Svaki naredni post je suvisan jer je i sama tema podosta blentava. Imas moje veliko postovanje Kubanac! A Bozo ko Bozo, bar nece umakat okolo kad se uda :mrgreen:

Tomahawk11
Globalni moderator

Post by Tomahawk11 » 02/09/2015 11:09

Fallen Angels wrote:Kako jednostavno i prirodno objasnjen smisao zivota, ni knjizevnici ne bi bili u stanju takvo nesto rec. Ev jednog primjera i putokaza virtualnim zagondzijama kako treba zivit, te da tih par minuta radi rupe koju i sama tvoja zena ima nije vrijedno srusit godine i vrijednost svega sto ste izgradili. Te snove najcesce ruse izuzetno mladi i zivotno neiskusni supruznici. Jest ono slatko pogledat i zamislit to jebanje okolo, jebi ga to prokletstvo lezi u covjekovoj prirodi, al zar nismo na visokoj razini inteligencije i karaktera gdje moral mora bit cvrst i nepokoriv primjer cistog obraza i vrijednosti?
Usput receno, bio bi red da ove Sadije i Hamdije prestanu trolat, ak grijesim nek me grom malo zvekne, al co'ece te udaja te varanje te prvi sex ovo ono. Koji kurac, za 5 mjeseci ces stavit temu ''Mislim da moj muz umace u drugu, sta da radim?'' :-)
I zelim dodati da je dobri Kubanac svojom pamecu i svojim finim karakterom vec zakljucao ovu temu. Svaki naredni post je suvisan jer je i sama tema podosta blentava. Imas moje veliko postovanje Kubanac! A Bozo ko Bozo, bar nece umakat okolo kad se uda :mrgreen:

Ovo nije pravilo, nisi u pravu. Cesto se znaju stari kenjci i zene koje bi vec trebale biti prilicno ozbiljne upaliti ko kutnjak. Najlakse je mladosti pripisati prevaru. Ovi stari kad se upale su puno gori.

insomnia78

Post by insomnia78 » 02/09/2015 11:12

@'avana :thumbup:
:lol: :lol: :lol:

Fallen Angels

Post by Fallen Angels » 02/09/2015 11:23

Tomahawk11 wrote:Ovo nije pravilo, nisi u pravu. Cesto se znaju stari kenjci i zene koje bi vec trebale biti prilicno ozbiljne upaliti ko kutnjak. Najlakse je mladosti pripisati prevaru. Ovi stari kad se upale su puno gori.

Iskreno mi je drago sto u dobroj mjeri razumijes kako zivot funkcionira, al me nisi shvatio na onaj nacin kako sam htio opisati ono sto si izvadio iz konteksta. Svi se upale covjece, od 17 do 77 godina, jasno je to i drvetu. Ja sam htio objasnit kako su tome puno skloniji mladi koji nisu dovoljno iskusili zivot. Nisu dovoljno hodali po trnju nit su prozivili sve one kljucne momente kojim se i izgradjuje sama licnost. Nigdje nisam u krivu, samo sam rekao da su mladi najvise ''ranjivi'' kad je u pitanju zajednicki zivot. Mlad covjek se zaleti s vrha zgrade u zelji da poleti, a da li ce poletit? Neiskustvo ce uvijek nosit svoje posljedice. Ajd shvatit ces me vec nekako :)

rizibizi

Post by rizibizi » 02/09/2015 11:25

HAVANA wrote:Ja kod tebe nake bracne zajednice a tek u nastajanju.Dje si ba navalila, nisi ni pocela kako treba,te vjesala,te svekrva,te varanje...Vi bi trebali med da kusate,tek ste na pocetku,jos problema niste vidjeli kako treba.

Ovo je i pocetak i kraj ove teme, ukratko, a sad mozete naprdjivati sta hocete. Svaka ti cast jarane ja ga bolje ne bih napisao. Odavno duzi i bolji post nisam procitao. Fino isfuras sve filmove na vrijeme, povuces rucnu, uplovis u bracne vode, uknjizis dvoje-troje djece, u skladu s mogucnostima moze i vise i lagano. Onda te stignu bracne obaveze, djeca i sve ostalo tako da htio ne htio upinjes se da namiris i ovu jednu kako treba, a kamoli dvije i vise. Nek si ti nama kralju ziv i zdrav, svaka ti cast.

EDIT: Malo je anketa bezveze, ko da treba Bozo da zaokruzuje, jesam muskarac, nisam muskarac, sta sam ili mozda nisam? Pa ti stisni i zaokruzi. :D

Post Reply