Jeste li gledali Karleusu na Al jazeeri, sinoc?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#1 Jeste li gledali Karleusu na Al jazeeri, sinoc?

Post by zmijaIzmaj »

:D u okviru emisije 48, u kojoj novinarka provodi 48 sati u nekom gradu (sinoc je to bio beograd) i druzi se sa omladinom :D istrazuje grad mimo turistickih vodica i otkriva reprezentativna kulturna i drustvena dogadjanja lokacija...izmedju ostalih, s novinarkom je prico rambo amadeus, pricali su o turbo folku i na pitanje novinarke sta je to turbo folk, rambo odgovara, to je muzika losih muzicara, ambicioznih ljudi koji nemaju sposobnosti (muzicke), ruznih zena...slijedeca scena, jelena karleusa :D kao diva star, fotografa milion, priznaje da ima umetke u kosi, da je vrsila plasticne operacije i na pitanje novinarke, kako se bori u jednoj konzervativnoj :? srbiji sa takvim potezima, jelena, na jako solidnom engleskom jeziku, odgovara:

(parafraza :D)

here are dabble standards, we are christians country and the greatest christians here are greatest war criminals

:D :D
turbo folk je jako iskren koncept :D :D i ovdje se zapravo moze diskutovati o mnogo cemu...npr. jel se jedna takva reportaza placa, ili je beograde fakat toliko interesantan svijetu, i onda sta treba da se ucini da i sarajevo postane egzoticna, tranzicijska destinacija :D

link na 48
http://english.aljazeera.net/NR/exeres/ ... F673B9B%7d
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#2

Post by prleitihi »

zmiuga..sto te ovo šupci ignorišu? :shock: :D :D
User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#3

Post by sicky »

prleitihi wrote:zmiuga..sto te ovo šupci ignorišu? :shock: :D :D
prle idi na diskusije našla sam ti slike :lol:
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#4

Post by prleitihi »

:run:


:D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#5

Post by zmijaIzmaj »

moj post moze proci kao tema, sam za sebe :oops: :D :D nemaju ljudi sta dodati hihiihihi
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#6

Post by prleitihi »

sta god da kazu..suvisno je.. :oops: :D :D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#7

Post by zmijaIzmaj »

pa da je onda zakatancim i mody zalijepi na nju obavijest :? :D :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#8

Post by prleitihi »

ne propusti.. :oops: :D
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#9

Post by Ljubitelj Zabara »

Beograd je jedan jako interesantan svet, a Beogradjani su kulturni, sa prefinjenim manirima, istancanog ukusa, jako obrazovani i elokventni. :D :D
Pitanja?
:D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#10

Post by zmijaIzmaj »

:D :D ma bitno je da je ti ne propustas :D a ja sam se zijanila kad sam vidjela na al jazeeri beograd :shock: :D :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#11

Post by prleitihi »

ja tebe pomno pratim.. :oops: :D ..osim na temama o piramidama.. :D :D ..što ti je to čudno?..kao da muslimani ne vole silikone beogradskih pevaljki!?.. :oops: :D :D
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#12

Post by Ljubitelj Zabara »

Da li je gos`n Jusufspahic promuhabetio koju?
:D
User avatar
angevin
Posts: 230
Joined: 24/01/2007 10:29

#13 Re: Jeste li gledali Karleusu na Al jazeeri, sinoc?

Post by angevin »

[quote="zmijaIzmajturbo folk je jako iskren koncept :D :D i ovdje se zapravo moze diskutovati o mnogo cemu...npr. jel se jedna takva reportaza placa, ili je beograde fakat toliko interesantan svijetu, i onda sta treba da se ucini da i sarajevo postane egzoticna, tranzicijska destinacija :D

[/quote]

Treba dovesti tv ekipu da se uvjeri kako i mi "njegujemo" turbo folk :roll:
Mozda nece biti originalno, ali ce biti jednako bolno.
Citam u Jutarnjem kako je u Zagrebu planulo 5000 ulaznica za neki skorasnji turbo spektakl mijesanih bih-srbijanskih "zvijezda'". Cijena 190 kn
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#14

Post by prleitihi »

a šega mi je kad kažu..zagreb je grad!!!..whowwww..grad čine ljudi..ja mislim da je razlika izmedju sarajeva..zagreba..i beograda u 5 deka..govorim o ljudima!
User avatar
angevin
Posts: 230
Joined: 24/01/2007 10:29

#15

Post by angevin »

prleitihi wrote:a šega mi je kad kažu..zagreb je grad!!!..whowwww..grad čine ljudi..ja mislim da je razlika izmedju sarajeva..zagreba..i beograda u 5 deka..govorim o ljudima!
Iako se na hrvatskim medijima nikada nije favorizirala narodna muzika, njezini konzumenti su itekako prisutni. Kazu da ima prilican broj folk klubova u Zg. I onda odmah ospu paljbu (pojedinci) po Bosancima kao da su ih Bosanci puskom natjerali da se "ubijaju" uz Cecu.
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#16

Post by Ljubitelj Zabara »

a šega mi je kad kažu..zagreb je grad!!!..whowwww..grad čine ljudi..ja mislim da je razlika izmedju sarajeva..zagreba..i beograda u 5 deka..govorim o ljudima!
Aha, kako da ne. Jedino ako je razlika u 5 deka. Razlika je prijatelju moj, civilizacijska.
Znam iz licnog iskustva.
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#17

Post by sofist »

Ljubitelj Zabara wrote:
a šega mi je kad kažu..zagreb je grad!!!..whowwww..grad čine ljudi..ja mislim da je razlika izmedju sarajeva..zagreba..i beograda u 5 deka..govorim o ljudima!
Aha, kako da ne. Jedino ako je razlika u 5 deka. Razlika je prijatelju moj, civilizacijska.
Znam iz licnog iskustva.
Znam dosta sarajlija, beogradjana i zagrepcana. Supci i jedni i drugi i treci.
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#18

Post by Ljubitelj Zabara »

Druze, nemoj da se ljutis, ali mislis da ti je poredjenje pogresno. Vi biste trebali da se poredite sa Zenicanima, Nislijama ili Osijecanima.
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#19

Post by sofist »

Ljubitelj Zabara wrote:Druze, nemoj da se ljutis, ali mislis da ti je poredjenje pogresno. Vi biste trebali da se poredite sa Zenicanima, Nislijama ili Osijecanima.
Zar smo toliko losi ? Mogao si nas bar sa Splitom i Novim Sadom svrstati ..... :lol:
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#20

Post by Ljubitelj Zabara »

Image

Image

Image
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#21

Post by pitt »

ne gledam al jazzeru......samo fox news :D:D:D
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#22

Post by Ahmmed »

Ljubitelj Zabara wrote:Druze, nemoj da se ljutis, ali mislis da ti je poredjenje pogresno. Vi biste trebali da se poredite sa Zenicanima, Nislijama ili Osijecanima.

I na kraju balade, ti se dovuko iz Beograda, u Sarajevo :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#23

Post by urbanagerila »

Ljubitelj Zabara wrote:Druze, nemoj da se ljutis, ali mislis da ti je poredjenje pogresno. Vi biste trebali da se poredite sa Zenicanima, Nislijama ili Osijecanima.
Alal vera Munevera ... i tu nam ga zabar sukne ... :D ... pa eto i prijedloga kad na Jeeziri budu imali kakú emisiju sto se zove 24h (bez Jack Bauera) morebit da se sjete i kasabe .... :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#24

Post by prleitihi »

Ljubitelj Zabara wrote:Druze, nemoj da se ljutis, ali mislis da ti je poredjenje pogresno. Vi biste trebali da se poredite sa Zenicanima, Nislijama ili Osijecanima.
mason radžo bi bio ponosan.. :oops: :D :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#25

Post by Svemirski_Jebach »

hahaha :lol: :lol:

cuj gledaju Al dzeziru...kako vas nije stid...svi ste vi mundzosi i jelena karleusa :D :D :D

nego, nije JK uopce glupa, to sam se uvjerio kad je istresla onu dvojicu levata, A. Sarajlica zvanog Kurton Kapica i maloumnog Amela Vode-Me-Cika_Sem-po-Meksik Baftica zvanog Bafta :D :D
Post Reply