Jedna pohvala...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Administrator
Forum administrator

#1 Jedna pohvala...

Post by Administrator » 15/01/2007 09:17

Od: KOGOD KADGOD
Upisano: 15/01/2007 06:05
Naslov teme: Pohvalan rad

Postovani administrator,

Samo bih zeljela da izrazim svoju impresioniranost radom, efikasnoscu i nepristrasnoscu moderatora @zoom66 na temi Religija i Filozofija.

Nekoliko puta sam imala potrebu za pomoci bilo tehnicke bilo eticke prirode, i naisla na brzo, efikasno i primjerno obracanje problemu.

Narocito me je impresioniralo podrobno i brzo dobijanje odgovora, kako od Vas kao administratora, tako i od moderatora @zoom66. Svjesna sam obima vasih obaveza za samo odrzavanje foruma, stoga je visoko pohvalna cinjenica da se na pitanja i poruke forumasa nadje vremena u roku od manje od 24 sata, nekad i instantno!

Mnoge web stranice imaju veoma slabo organizavanu tehnicku i uopstenu pomoc, da se ceka po 48 sati na odgovor (nakon prvog automatizovanog raspoznavanja prijema).

Takodje, hvala organizatorima ovog web sajta na prilici da ovako veliki spektrum ljudi razlicitih interesa, mogu izraziti i razmjenjivati svoja misljenja i stavove u "kontrolisanim" okolnostima, tj. pod nadzorom moderatora koji obezbjedjuju da se diskusije ne pretvore u sukobe i subjektivna medjusobna vrijedjanja.

Zelim vam jos bolji rad i uspijeh u buduce.

Danija - alias @KGKG
[/i]

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 15/01/2007 13:29

Ne bih da umanjim pohvalu, ali hvale i na temama, tj hvalili su, sad ne znam sta pisu :D

mIRCerka

Post by mIRCerka » 15/01/2007 14:54

zoom66 wrote:ko me hvali o zlu mi radi...:D:D:D
ko te hvalio, na tvom se klatio! :D kako li vec ide ona kletva...

black
Has thanked: 7 times
Been thanked: 105 times

Post by black » 15/01/2007 19:17

primjetio sam da je pravo opasna teta 8-) i pohvala je najvise radi banovanja piska..sa cim se ja bas i ne slazem ali et mogao se samo upozoriti..jer on je jedini joj proturijecio ono otvoreno mozda zadnjih par puta i suvise prosto ali pisko je dobar i momak dobro pise i poznaje tematiku (vezano za religiju)..ona je jako mudra i prefirgana osoba koliko sam uspio da je skontam.. :D sama sebi cesto proturijeci...u jednom momentu pise kako ne treba vrijedjati bla bla da bi nakon toga lika nazvala jadnikom itd. no nevazno..mislim da bi bilo ok da se pisku nakon par dana skine ban :)

mIRCerka

Post by mIRCerka » 21/01/2007 23:43

Post Reply