Je li samo meni muka od ovoga?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Zokipfc

Je li samo meni muka od ovoga?

Post by Zokipfc » 21/08/2015 14:28

http://www.klix.ba/vijesti/kultura/halj ... #komentari

Znao sam da su komentari na vijestima klix-a sramotni, plitkoumni itd... Ali da reakcije sa toliko prezira i mrznje dobiju toliko pluseva :-) I gle, to na vijest o donaciji za dobrotvorne svrhe. Odakle su ovi ljudi, tj. misevi koji samo znaju pljuvati??

trcicu trceci

Re: Je li samo meni muka od ovoga?

Post by trcicu trceci » 21/08/2015 14:33

Iskreno, das hiljadu maraka i to pricas na sva zvona, dodje ko neka samoreklama i to jeftina... Jedan sam od rijetkih koji podrzava Bozu, ali previse se eksponira

pedeset

Post by pedeset » 21/08/2015 14:37

Ne radi se tu o donaciji, nego o samopromociji i promociji LGBT. E to nije normalno i drago mi je da su ljudi zauzeli ovakav stav po pitanju pederluka. Niko ne želi da mu djeca gledaju muškarca u haljini jer bi vremenom mogli pomisliti da je to normalno. A u istim tim komentarima si mogao pročitati da je neki čovjek dao 250 000 KM i nije trčao u medije da to objavi. A još gore od ovoga je što dotični Božo skrnavi našu lijepu sevdalinku poistovjećujući je sa nečim nenormalnim kao što je LGBT. Tome se mora stati u kraj. FUJ.

Zokipfc

Post by Zokipfc » 21/08/2015 14:37

trcicu trceci wrote:Iskreno, das hiljadu maraka i to pricas na sva zvona, dodje ko neka samoreklama i to jeftina... Jedan sam od rijetkih koji podrzava Bozu, ali previse se eksponira

Ne zanima me on kao lik, u tome i nije poenta. Stvar je u tome sto ocigledno postoji ogromna masa ljudi kojim je samo do pljuvanja i omalozavanja.

NataliDizdar

Post by NataliDizdar » 21/08/2015 14:38

Meni jedino nije jasno kako u zemlji u kojoj ratni zlocinci hodaju na slobodi, da ljudi u sebi imaju vise gnjeva i mrznje prema nekom muskarcu u haljini. Zato smo tu gdje jesmo.

Zokipfc

Post by Zokipfc » 21/08/2015 14:39

pedeset wrote:Ne radi se tu o donaciji, nego o samopromociji i promociji LGBT. E to nije normalno i drago mi je da su ljudi zauzeli ovakav stav po pitanju pederluka. Niko ne želi da mu djeca gledaju muškarca u haljini jer bi vremenom mogli pomisliti da je to normalno. A u istim tim komentarima si mogao pročitati da je neki čovjek dao 250 000 KM i nije trčao u medije da to objavi. A još gore od ovoga je što dotični Božo skrnavi našu lijepu sevdalinku poistovjećujući je sa nečim nenormalnim kao što je LGBT. Tome se mora stati u kraj. FUJ.

A sta je po tebi definicija 'normalnog'? Svako da bude kao ti? I sta ako ga djeca vide sa haljinom, da ne postanu homoseksualci od jednom? :oops: Zadrtost i primitivizam na nivou :thumbup:

NataliDizdar wrote:Meni jedino nije jasno kako u zemlji u kojoj ratni zlocinci hodaju na slobodi, da ljudi u sebi imaju vise gnjeva i mrznje prema nekom muskarcu u haljini. Zato smo tu gdje jesmo.

E, to.

dobar osjecaj

Post by dobar osjecaj » 21/08/2015 14:44

Meni je dosadila prica o BV. Stvara muziku, kome se svidja neka ga slusa. Sve ostalo mi je suvisna prica i svejedno mi je za njegovim izborima, kako se oblaci, da li se osjeca kao muskarac ili zena. Osim muzike koju stvara nista drugo me ne zanima.
Ovih dana kad je pocela poplava njegovih fotografija i clanaka kojima se naglasava bitnost njegovog izbora, sudbina haljine i ostale drame, malo mi se dizao zeludac - ne od pogleda na njegove slike, bradu, ideju muskog tijela u odjeci zene - nego jednostavno mi je dosadila sva ta prica. Ne skrnavi nista moje, ne vrijedja me ni na koji nacin, jednostavno me ne zanima njegova prica.

insomnia78

Post by insomnia78 » 21/08/2015 14:45

Nisi jedini
I meni je muka od Boze :lol: :lol: :lol:

detroit-mercy

Post by detroit-mercy » 21/08/2015 14:45

pedeset wrote:Ne radi se tu o donaciji, nego o samopromociji i promociji LGBT. E to nije normalno i drago mi je da su ljudi zauzeli ovakav stav po pitanju pederluka. Niko ne želi da mu djeca gledaju muškarca u haljini jer bi vremenom mogli pomisliti da je to normalno. A u istim tim komentarima si mogao pročitati da je neki čovjek dao 250 000 KM i nije trčao u medije da to objavi. A još gore od ovoga je što dotični Božo skrnavi našu lijepu sevdalinku poistovjećujući je sa nečim nenormalnim kao što je LGBT. Tome se mora stati u kraj. FUJ.

Pa i braca dodju u haljinama, zene ko nindze vodaju pa nesto ne vidim da iko djecu prepada njima, nego svi gledaju da im se sto vise uslihtaju nebil se koja marka izvukal.
Btw, nije onda normalno ni gledat zene u panotlama :mrgreen: .

pedeset

Post by pedeset » 21/08/2015 14:46

Zokipfc wrote:

A sta je po tebi definicija 'normalnog'? Svako da bude kao ti? I sta ako ga djeca vide sa haljinom, da ne postanu homoseksualci od jednom? :oops: Zadrtost i primitivizam na nivou :thumbup:

NataliDizdar wrote:Meni jedino nije jasno kako u zemlji u kojoj ratni zlocinci hodaju na slobodi, da ljudi u sebi imaju vise gnjeva i mrznje prema nekom muskarcu u haljini. Zato smo tu gdje jesmo.

E, to.

Definicija normalnog bi bila suprotna od ovoga što on/a radi. A vidim da si malo kontradiktoran budući da u ranijem postu kažeš da te on ne zanima a već u sljedećem ga braniš, ali nema veze shvatili smo o čemu se radi. Mislio sam pitati tebe, ali kad sam vidio koliko je sati pitat ću druge forumaše. Da li volite da vi i vaša djeca gledate muškarca sa bradom u haljini i u štiklama? Ja se grozim toga, a kako mogu primjetiti i velika većina. A ti "Zokipfc" priču o primitivizmu možeš okačiti mačku o rep. Pa nisu bosanci više ludi da nasjedaju na te fore. :bih: :bih: :bih:

Zokipfc

Post by Zokipfc » 21/08/2015 14:46

dobar osjecaj wrote:Meni je dosadila prica o BV. Stvara muziku, kome se svidja neka ga slusa. Sve ostalo mi je suvisna prica i svejedno mi je za njegovim izborima, kako se oblaci, da li se osjeca kao muskarac ili zena. Osim muzike koju stvara nista drugo me ne zanima.
Ovih dana kad je pocela poplava njegovih fotografija i clanaka kojima se naglasava bitnost njegovog izbora, sudbina haljine i ostale drame, malo mi se dizao zeludac - ne od pogleda na njegove slike, bradu, ideju muskog tijela u odjeci zene - nego jednostavno mi je dosadila sva ta prica. Ne skrnavi nista moje, ne vrijedja me ni na koji nacin, jednostavno me ne zanima njegova prica.

Ne razumjes, ne radi se ovdje o Bozi ;)

detroit-mercy

Post by detroit-mercy » 21/08/2015 14:46

insomnia78 wrote:Nisi jedini
I meni je muka od Boze :lol: :lol: :lol:

Bozo ima diva personality, imam takvog jednog na poslu :mrgreen:

Black swan

Post by Black swan » 21/08/2015 14:47

svi smo mi liberalni tamo daleko i u stvarima koje nas se ne tiču

božo je možda najmanji problem izgleda kulturan i ok

ALI :D

ko bi volio nekog od boža za majku oca brata sestru sina kćer???
:? :?

mnogo manje nego što ga sad podržavaju

detroit-mercy

Post by detroit-mercy » 21/08/2015 14:48

pedeset wrote:
Zokipfc wrote:

E, to.

Definicija normalnog bi bila suprotna od ovoga što on/a radi. A vidim da si malo kontradiktoran budući da u ranijem postu kažeš da te on ne zanima a već u sljedećem ga braniš, ali nema veze shvatili smo o čemu se radi. Mislio sam pitati tebe, ali kad sam vidio koliko je sati pitat ću druge forumaše. Da li volite da vi i vaša djeca gledate muškarca sa bradom u haljini i u štiklama? Ja se grozim toga, a kako mogu primjetiti i velika većina. A ti "Zokipfc" priču o primitivizmu možeš okačiti mačku o rep. Pa nisu bosanci više ludi da nasjedaju na te fore. :bih: :bih: :bih:

Jel ti sklanjas djecu kad braca dodju sa nidzama ko turisti :mrgreen:

broj dva

Post by broj dva » 21/08/2015 14:48

To je ta nasa tolerancija na djelu...

dječak sa šibicama

Post by dječak sa šibicama » 21/08/2015 14:48

Ja sam samo primjetio da Bozo Vreco iskace iz pastete zadnjih mjeseci.

Enis Beslagic na aparatima.

Black swan

Post by Black swan » 21/08/2015 14:49

paštete na aparatima :lol:

detroit-mercy

Post by detroit-mercy » 21/08/2015 14:50

Black swan wrote:svi smo mi liberalni tamo daleko i u stvarima koje nas se ne tiču

božo je možda najmanji problem izgleda kulturan i ok

ALI :D

ko bi volio nekog od boža za majku oca brata sestru sina kćer???
:? :?

mnogo manje nego što ga sad podržavaju

Ko bi volio nekog nabildanog celavca, deklariranog ustasu, cetnika, vehabiju za majku, oca, brata, sestru :mrgreen: .
Koji vam je kurc sa Bozom, ne dira vas ne dirajte ga.

Black swan

Post by Black swan » 21/08/2015 14:50

tuđmana

dobar osjecaj

Post by dobar osjecaj » 21/08/2015 14:50

Zokipfc wrote:Ne razumjes, ne radi se ovdje o Bozi ;)

Razumijem da se iscudjavas i da te zgrozavaju komentari bolesnika, dokolicara i placenika. Svi pisu iz razlicitih razloga. Da nije anonimnosti, ne bi bilo ni 2% tih komentara.

detroit-mercy

Post by detroit-mercy » 21/08/2015 14:51

dječak sa šibicama wrote:Ja sam samo primjetio da Bozo Vreco iskace iz pastete zadnjih mjeseci.

Enis Beslagic na aparatima.

Pa hoce i Sarjev'o da bude metropola :mrgreen:
A ko je vama Fudinim fanovim kriv sto Fudo vise nije glavna riba u carsiji :mrgreen: .

Zokipfc

Post by Zokipfc » 21/08/2015 14:52

pedeset wrote:Definicija normalnog bi bila suprotna od ovoga što on/a radi. A vidim da si malo kontradiktoran budući da u ranijem postu kažeš da te on ne zanima a već u sljedećem ga braniš, ali nema veze shvatili smo o čemu se radi. Mislio sam pitati tebe, ali kad sam vidio koliko je sati pitat ću druge forumaše. Da li volite da vi i vaša djeca gledate muškarca sa bradom u haljini i u štiklama? Ja se grozim toga, a kako mogu primjetiti i velika većina. A ti "Zokipfc" priču o primitivizmu možeš okačiti mačku o rep. Pa nisu bosanci više ludi da nasjedaju na te fore. :bih: :bih: :bih:

Ko te cera da ga gledas? I da, ne zanima me covjek. Takodjer smatram da se previse 'gura' na Klixu, ali to uopste nije tema. Tema su mrzovoljni komentari, bas kao tvoji. Ali nemam ja tebi sta dokazati, samo skrivaj djecu da ne bi vidjeli Bozu, opasna je bolest ta homofilija. Cak i veoma zarazna :oops: :run:

pedeset

Post by pedeset » 21/08/2015 14:52

broj dva wrote:To je ta nasa tolerancija na djelu...

ahahahha pa šta je trebalo 92-ge. Oni pucaju a mi da budemo "tolerantni" pa da ne uzvraćamo :maca: :maca:

pedeset

Post by pedeset » 21/08/2015 14:54

Zokipfc wrote:
pedeset wrote:Definicija normalnog bi bila suprotna od ovoga što on/a radi. A vidim da si malo kontradiktoran budući da u ranijem postu kažeš da te on ne zanima a već u sljedećem ga braniš, ali nema veze shvatili smo o čemu se radi. Mislio sam pitati tebe, ali kad sam vidio koliko je sati pitat ću druge forumaše. Da li volite da vi i vaša djeca gledate muškarca sa bradom u haljini i u štiklama? Ja se grozim toga, a kako mogu primjetiti i velika većina. A ti "Zokipfc" priču o primitivizmu možeš okačiti mačku o rep. Pa nisu bosanci više ludi da nasjedaju na te fore. :bih: :bih: :bih:

Ko te cera da ga gledas? I da, ne zanima me covjek. Takodjer smatram da se previse 'gura' na Klixu, ali to uopste nije tema. Tema su mrzovoljni komentari, bas kao tvoji. Ali nemam ja tebi sta dokazati, samo skrivaj djecu da ne bi vidjeli Bozu, opasna je bolest ta homofilija. Cak i veoma zarazna :oops: :run:

Niko me ne tjera ali neću da ga serviraju svako pola sata. Kapiraš?

travar

Post by travar » 21/08/2015 14:55

Božo nije tema, izabere članak o Boži.

Image

Post Reply