Javna tajna

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
vedderedi

Post by vedderedi » 08/10/2005 20:06

Jesam ja. Onako, nije loshe za pocetak. Vidjecemo kako ce nastaviti.

lakisu

javna tajna

Post by lakisu » 21/10/2005 05:44

ja sam veceras gledala javnu tajnu. Mislim da je ovo bila treca emisija po redu. Sve mi je super. :-D Cini mi se da se ovdje radi o pravim profesionalcima i ljudima koji znaju sta hoce. Nesto sasvim novo u moru neprofesionalnih i huskackih politickih magazina. Svaka prica je postena, objektivna a usto zanimljiva. Samo naprijed momci i djevojke. naziv magazina mi je pravo cool. Voditelj je skroz dobar, a usput sexy. :-)

Panta Rei

Post by Panta Rei » 21/10/2005 07:07

Pa da je baš toliko dobro, nije. Imaju fula. Evo sinoć sam gledao. Priča o Blidinju je površna, ono o evropskim integracijama apstraktno i potpuno smušeno, ono o poligamiji očajno poredano i nigdje mišljenja stručnjaka psihologo, sociologa i sl. Voditelj cjepka kad govori i ima nekakav teatralan ton, kao da se radi o krucijanim stvarima za opstanak.
:-)
Dakle, nije baš toliko odlično, ali da je novo i osvježavajuće - jeste. Na BHT-u zaista rade profesionalci i ta će emisija bi OK. Trenutno je Duškino "Pošteno govoreći" najbolji talk show!

edmondBA

Post by edmondBA » 21/10/2005 07:32

Nemoj Dušku majke ti ... Novinar koji zbog nazalnog glasa nije mogao raditi na radiju, pa po nacionalnom ključu dobio da vodi jedan talk show i svaki utorak to potvrđuje svojom kvazi stručnošću i ekskluzivom ... Ma daj... :sad:

Panta Rei

Post by Panta Rei » 21/10/2005 09:17

edmondBA wrote:Nemoj Dušku majke ti ... Novinar koji zbog nazalnog glasa nije mogao raditi na radiju, pa po nacionalnom ključu dobio da vodi jedan talk show i svaki utorak to potvrđuje svojom kvazi stručnošću i ekskluzivom ... Ma daj... :sad:

Ti očigledno nisi pratio njen rad tokom godina. U ratu je uređivala i vodila Dnevnik, izvještavala, bila ratni reporter s terena, što je najteži novinarski posao. Poslije rata je radila razne intervjue s poznatim ljudima... Ona je izuzetno stručna, a "Pošteno govoreći" je dobar talk show.

edmondBA

Post by edmondBA » 21/10/2005 09:33

Aha ... :)

edmondBA

Post by edmondBA » 21/10/2005 09:46

Najslađa mi je kad stavi prst na usta kao Denis Latin :) Ma dobro, želim joj uspjeh naravno i poboljšanje emisije, ali mi je nekako nesigurna, nedovoljno pripremljena za emisiju ili "na silu" hoće ekskluzivu,ne znam šta je. Ja redovno gledam taj šou, ali mi nekako sve prepisano,nazor ... Ništa loše, samo moje mišljenje.

Grozny

Post by Grozny » 21/10/2005 09:47

ovo za dusku se slazem da je losa. Strasno me iznenadjuju komentari u kojima se kaze da je ona "vrlo profesionalna".

eeeeeeej....profesionalnost se ogleda u tome kako se ko pripremi za emisiju. kako ko vlada gradivom....a duska nema pojma o temama o kojima bi da pravi emisije
sem onog njenog izraza lica kao ja sam mrtva ozbiljna i ja sebe strasno postujem nema ljudi nicega. Nula cista

Dalje za ovu javnu tajnu.....ma dajte i ono je sinoc bila katastrofa. A najvise mislim na razgovor sa padijem. jedan nas avilijaner....koji jos uvijek pisa u gace, zavrsio je fakultet, pocesljo kosu i stavio kravatu i konta da je u stanju razapeti u svom studiju na krst koga zeli. A izabrao je za gosta jednog jos goreg firgu....engleskog firgu koji je proso sve i svasta....
padi je ocistio pod sa njim. mali je nuuuuuula cista.
amater teski!

e tako

lakisu

Post by lakisu » 21/10/2005 10:22

Moj grozny. Mogu zamisliti koliko si ti fakat grozny pa si ljubomoran na Amira. Ja mislim da si ti jedini koji misli to o njemu. Osim što super izgleda, što je gospodin, pametan je brate. Razgovor s Pedijem je svojoj mojoj raji bio super. Konačno da mu se neko u brk usprotivi.
On, Duška, ona Suzana isl. fakat postavljaju standarde. Gledaj stvari s ljepše strane. :-)

Grozny

Post by Grozny » 21/10/2005 10:26

vi zene izgleda nemate drugih kriterija sem "sladak i fino izgleda"...preporucujem ti da pogled sa međunozja podignes prema gore...i osluhnes sta sljudi govore

edu

Post by edu » 21/10/2005 11:07

Grozny wrote:vi zene izgleda nemate drugih kriterija sem "sladak i fino izgleda"...preporucujem ti da pogled sa međunozja podignes prema gore...i osluhnes sta sljudi govore

bas si grozan..pa i njenoj raji se svidio.. :D :D :D

Grozny

Post by Grozny » 21/10/2005 13:38

lakisu wrote:Moj grozny. Mogu zamisliti koliko si ti fakat grozny pa si ljubomoran na Amira. Ja mislim da si ti jedini koji misli to o njemu. Osim što super izgleda, što je gospodin, pametan je brate. Razgovor s Pedijem je svojoj mojoj raji bio super. Konačno da mu se neko u brk usprotivi.
On, Duška, ona Suzana isl. fakat postavljaju standarde. Gledaj stvari s ljepše strane. :-)

i razmisljam uopste otkud tebi na repertoaru ova emisija. Mozda u pauzama izmedju spanskih serija???

lakisu

Post by lakisu » 10/11/2005 22:13

Grozny. Nisam zeljela nastaviti komunikaciju jer si ocigledno zlonamjeran i nekulturan. Osim sto si rigidan u komentarima, ti si i zenomrzac. Nema veze. Drzava nam je puna takvih.
Javila sam se samo da ti kazem da po svaku cijenu pogledas vecerasnju javnu tajnu. Ako si iskreno i mislio lose o Amiru i sadrzaju definitivno ces promijeniti misljenje. Ovakvih emisija nam treba. Jake teme, profi uradjene. A ne kao 60 minuta. Ako to vec nisi ucinio mozes je pogledati i na pbsbih.ba. Emisija je bila odlicna. A mozda ti to i ne razumijes. Anyway, ne bi ti bilo lose da budes malo korektiniji u komunikaciji s ljudima koji se popnu na forum. Pozdrav tebi i svim ostalim.

mawerick

Post by mawerick » 13/11/2005 16:06

a, kakve tek GUZOVE Amir ima! vece od Tome Djurica i Adnana Rondica zajedno :lol: SUPER LOOK :lol: smijesno do bola! papak iz Srebrenice, koji se stidi mjesta rodenja!

lakisu wrote:Moj grozny. Mogu zamisliti koliko si ti fakat grozny pa si ljubomoran na Amira. Ja mislim da si ti jedini koji misli to o njemu. Osim što super izgleda, što je gospodin, pametan je brate. Razgovor s Pedijem je svojoj mojoj raji bio super. Konačno da mu se neko u brk usprotivi.

lakisu

Post by lakisu » 15/11/2005 10:38

Ha,ha. Ne znam kakva mu je stražnjica, ali prema onome što se može vidjeti na ekranu čovjek izgleda božanstveno. :-) Ja znam masu žena koje bi ga rado ščepale za tu guzu. No, nije tema Amirov izgled nego emisija javna tajna. Mislim da je krajnje primitivno navoditi kao manu njegovo porijeklo. Ako i jeste iz Srebrenice (što u ovoj konstelaciji uopšte nije važno) to mu treba uzeti kao vrlinu a ne kao manu. Valjalo je nekome iz Srebrenice (ako je tačno da jeste iz tog napaćenog grada) dospjeti na poziciju glavnog urednika na državnoj televiziji. Niko ne bira mjesto rodjenja, ali bira i bori se za ono što će biti u životu. Samo propaliteti drugome kao vječnu manu žele nametnuti mjesto rodjenja. Ja sam rodjena Sarajka a sve sa strane koji su uspješni i potrebni društvu, Sarajevu, koji nešto dobro mogu donijeti, hoću pozdraviti dobrodošlicom. Mi nažalost suosjećanja za Srebrenicu imamo samo 11.jula a svim ostalim danima u godini ljudi iz Srebrenice za nas su papci. :( Amir je svjetski čovjek, gospodin i mislim da je njemu i Sarajevo malo. Samo u primitivnoj sredini (što je nažalost postao moj grad) takvi kao ti, mawerick, uzmu sebi za pravo da ljude kao što je Amir blate i vrijedjaju. Trebao bi o ljudima suditi na osnovu onoga što rade i kakvi su a ne na osnovu mahalske priče ko je odakle i kakav mu je neki dio tijela.
Nemojmo svakoga ko se za sekundu izdigne iznad ostalih odmah sasjeći. :-D

mawerick

Post by mawerick » 16/11/2005 17:01

lakisu wrote:Ha,ha. Ne znam kakva mu je stražnjica, ali prema onome što se može vidjeti na ekranu čovjek izgleda božanstveno. :-) Ja znam masu žena koje bi ga rado ščepale za tu guzu. No, nije tema Amirov izgled nego emisija javna tajna. Mislim da je krajnje primitivno navoditi kao manu njegovo porijeklo. Ako i jeste iz Srebrenice (što u ovoj konstelaciji uopšte nije važno) to mu treba uzeti kao vrlinu a ne kao manu. Valjalo je nekome iz Srebrenice (ako je tačno da jeste iz tog napaćenog grada) dospjeti na poziciju glavnog urednika na državnoj televiziji. Niko ne bira mjesto rodjenja, ali bira i bori se za ono što će biti u životu. Samo propaliteti drugome kao vječnu manu žele nametnuti mjesto rodjenja. Ja sam rodjena Sarajka a sve sa strane koji su uspješni i potrebni društvu, Sarajevu, koji nešto dobro mogu donijeti, hoću pozdraviti dobrodošlicom. Mi nažalost suosjećanja za Srebrenicu imamo samo 11.jula a svim ostalim danima u godini ljudi iz Srebrenice za nas su papci. :( Amir je svjetski čovjek, gospodin i mislim da je njemu i Sarajevo malo. Samo u primitivnoj sredini (što je nažalost postao moj grad) takvi kao ti, mawerick, uzmu sebi za pravo da ljude kao što je Amir blate i vrijedjaju. Trebao bi o ljudima suditi na osnovu onoga što rade i kakvi su a ne na osnovu mahalske priče ko je odakle i kakav mu je neki dio tijela.
Nemojmo svakoga ko se za sekundu izdigne iznad ostalih odmah
sasjeći. :-D

slazem se s tobom. a, o ukusima ne vrijedi raspravljati. uopste mi nije bila namjera doticnog vrijedati. sa guzovima, koji uistinu jesu MASHALA :-) i sigurno te ne bi privukli da ih stipkas, ni ti, a niti vecina tvojih "stipkalica" :sad: , bila je sala. radi to sto radi. i neka radi. mane se ne dotice, tako da nemam apslolutno nikakvog razloga i namjere za vrijedanje. za mene je samo primitivizam stidjeti se mjesta rodenja, ma kako se ono zvalo!

mawerick

Post by mawerick » 16/11/2005 17:02

lakisu wrote:Ha,ha. Ne znam kakva mu je stražnjica, ali prema onome što se može vidjeti na ekranu čovjek izgleda božanstveno. :-) Ja znam masu žena koje bi ga rado ščepale za tu guzu. No, nije tema Amirov izgled nego emisija javna tajna. Mislim da je krajnje primitivno navoditi kao manu njegovo porijeklo. Ako i jeste iz Srebrenice (što u ovoj konstelaciji uopšte nije važno) to mu treba uzeti kao vrlinu a ne kao manu. Valjalo je nekome iz Srebrenice (ako je tačno da jeste iz tog napaćenog grada) dospjeti na poziciju glavnog urednika na državnoj televiziji. Niko ne bira mjesto rodjenja, ali bira i bori se za ono što će biti u životu. Samo propaliteti drugome kao vječnu manu žele nametnuti mjesto rodjenja. Ja sam rodjena Sarajka a sve sa strane koji su uspješni i potrebni društvu, Sarajevu, koji nešto dobro mogu donijeti, hoću pozdraviti dobrodošlicom. Mi nažalost suosjećanja za Srebrenicu imamo samo 11.jula a svim ostalim danima u godini ljudi iz Srebrenice za nas su papci. :( Amir je svjetski čovjek, gospodin i mislim da je njemu i Sarajevo malo. Samo u primitivnoj sredini (što je nažalost postao moj grad) takvi kao ti, mawerick, uzmu sebi za pravo da ljude kao što je Amir blate i vrijedjaju. Trebao bi o ljudima suditi na osnovu onoga što rade i kakvi su a ne na osnovu mahalske priče ko je odakle i kakav mu je neki dio tijela.
Nemojmo svakoga ko se za sekundu izdigne iznad ostalih odmah sasjeći. :-D

broj1

Post by broj1 » 17/11/2005 22:39

Grozny wrote:vi zene izgleda nemate drugih kriterija sem "sladak i fino izgleda"...preporucujem ti da pogled sa međunozja podignes prema gore...i osluhnes sta sljudi govore

Zanimljiv nacin da obracanja jedinoj dami na ovoj temi (bar koliko vidim)...to sa medjunozjem je mjesto gdje si bas ti gledao prvo u svom postu...a osim toga ....ispravite me ako grijesim....koliko ja znam i zenama , kao i nama nisu oci organ sluha vec usi.... :shock:

Sto se tice emisije mislim da je upravo onakva kakav joj je naziv....price o svemu onom sto svi mi pricamo, prepricavamo, nacujemo....u principu znamo, ili bar slutimo...samo nam jos treba vise informacija...

Gosti koji su do sada bili u emisiji su pravo dobro "obradjeni"....i taj Pedi...cuveni....koji se nama obicnim gradjanima obraca kao da smo poluidioti....dok se prica o krucijalnim pitanjima za napredak ove zemlje, on nam "ponosito" objasnjava kako je uzivao u jeguljama u Hutovom blatu, ili siru na Vlasicu....i kada mu konacno neko kaze kako ga ima pravo sve pitati jer je ovo nasa zemlja i mi tu ostajemo poslije tzv."mandata" pojedinci to smatraju "brisanjem poda"!!? :roll:

Evo i veceras gledah emisiju....cijenim novinare koji mi ne govore sta trebam da mislim vec mi daju materijal...a moje je da prosudim po vlastitim mjerilima ....

P.S.bas zovnuh dragu da pogleda voditelja ...onako zenski ugao o njegovom izgledu.....veli 'vako :" lafcina....dosta vise tipova koji stanu u leviske 29, i nose cipele 40...konacno neki muskarac..." :lol: :thumbup:

taxi_driver

Post by taxi_driver » 17/11/2005 23:00

Grozny wrote:

i razmisljam uopste otkud tebi na repertoaru ova emisija. Mozda u pauzama izmedju spanskih serija???

grozny,ne budi papak.ako se neko ne slaze s tvojim misljenjem,nije razlog da ga vrijedjas.
kako primjecujem ovdje na forumu su vecinom neki kompleksasi koji traze sitne greske u pravopisu,razmisljanju,izrazavanju da bi onda lijecili svoje komplekse i naravno svima nama dokazivali kako su oni pametni i obrazovani.
posjecujem forume u holandiji i mogu reci da su tamo nisu optereceni ni porijeklom ni izrazavanjem.forum sluzi za razmjenu misljenja a ne za vrijedjanje i amalovazavanje.
elem grozny izvuce mi zivku i morao sam ovo napisati.a ti sada nadji greske u pisanju i reci mi da sam seljak i nepismen.

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Post by manijak1 » 17/11/2005 23:08

Zašto ne pišeš početak naredne rečenice početnim velikim slovom ( a uredno stavljaš točke i tačke :D ) ..........ako nije javna tajna ? :D :D

lakisu

Post by lakisu » 24/11/2005 22:13

A sta kazete za vecerasnju Javnu tajnu? Meni je bila veoma dobra. Puna zanimljivih tema. :-D

broj1

Post by broj1 » 24/11/2005 22:29

"Smrt fasizmu...." pozdravlja gosta u studiju,ucesnika ZAVNOBIH-a.....ma covjek je legenda :lol:
Mene "kupio" za sva vremena..... :lol: a teme su bile ekstra.....
:bih: eee jadna moja domovino kad vidim kakve smo tipove poslali da "zvone zvoncicima" Hejsu i inim Amerima

lakisu

Post by lakisu » 24/11/2005 22:43

Meni je i onaj dedo bio super. Malo je takvih ostalo zivo. Fasizam kod nas jos postoji, a "antifasisti" u republici srpskoj podrzavaju cetnike. :x

Post Reply