Ja studenata...

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Locked
neupitan

Ja studenata...

Post by neupitan » 20/01/2012 12:27

... i go*ana!

Semir Osmanagić studentima u Zenici pričao o piramidama
http://www.sarajevo-x.com/bih/semir-osm ... /komentari

od komentara na clanak izdvajam ovaj:
Pa ovaj gospodin je došao na zahtjev nas studenata iz studentskog centra u zenici...i mi smo uz njega...a ovi negativni komentari...to su sigurno komentari...ljudi koji nemaju ni osam razreda...jer da su samo krenuli u srednju školu...podržavali bih ovog velikog gospodina...čovjek je institucija...pa jel vama u interesu da čovjek završi sa ovim šta je započeo..pa da nama ljudi dolaze...turisti...tu su pare...ove građevine da su bilo gdje drugo..do sada bih bile iskopane...ti šta pišeš protiv semira..jesil se nekada zapitao...šta sam to ja pozitivno uradio za ovu državu...za svoj narod...a ne samo razmišljat kako dobit od države...

Gospodine Semire....samo napred...uz tebe su budući intelektualci...nosioci razvoja društva...
Majko moja koje je ovo dno dna.

Dok mi otkopavamo piramide i stvaramo nove generacije idiota na hiljadu nasih idiotskih fakulteta, dotle se Slovenci bave primitivnim stvarima poput...
http://www.pipistrel.si/plane/sinus/overview

I onda neko prica o teorijama urote protiv Bosanaca.

belfy
Been thanked: 2 times

Re: Ja studenata...

Post by belfy » 20/01/2012 15:00

cemu takav zalet? ko kaze da je ovdje uopste rijec o studentu? mogao je napisati bilo koji semirov jaran. doza skepticizma bi dobro dosla prije otvaranja ovakve teme, mada o piramidama imaju vec otvorene dvije-tri.

neupitan

Post by neupitan » 20/01/2012 16:03

belfy wrote:cemu takav zalet? ko kaze da je ovdje uopste rijec o studentu? mogao je napisati bilo koji semirov jaran. doza skepticizma bi dobro dosla prije otvaranja ovakve teme, mada o piramidama imaju vec otvorene dvije-tri.
Mozda nije rijec o studentu u onom komentaru (mada je pisan u "prvom licu studenta") ali je cinjenica da je to predavanje bilo u STUDENTSKOM DOMU.

Istina, ima dosta tema o Semiru i piramidama, ali ovo nije prica o njemu (kao i u vecini slicnih tema), ovo je prica o bezgranicnoj bosanskoj gluposti.

Nije, ponavljam, problem u Torabiju (da je tako, problem je rijesen reisovom zabranom), nije problem u nadriarheologu Semiru i njegovoj prevari, nije problem na kraju krajeva ni u jednom pojedincu, problem je generalne naravi, ovaj narod je veoma zaostao, nepopravljivo poremecen i zapusten.
Ovdje vise niko ne pokusava da se bavi REALNIM problemima niti zeli da se suoci sa njima, vec smo sva svoja ocekivanja prebacili u nesto sto nije u nasim rukama. Niko nista ne radi samo se igra loto!
I kao jedina nada - da ce nas iz ovog stanja izvuci nove generacije...dobijemo ovakvo razocaranje - studente, koji prijepodne polazu ispite uz pomoc "spijun buba", a popodne se prepustaju turskim sapunicama, turbofolku i Semirovim bubama.

Ne, nije tema o piramidama.

nihil_

Post by nihil_ » 20/01/2012 16:15

Hahahaha studentarija je najveca mraka, znam to jer i ja sam dio te mrake. :lol:

threshold

Post by threshold » 20/01/2012 16:57

Ne diraj mi Semira ;)

Locked