Izrada sanduka/kofera po mjeri

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
greatful_and_dead

Izrada sanduka/kofera po mjeri

Post by greatful_and_dead » 13/02/2016 21:38

Pozdrav svima,

Da li neko zna gdje se u Sarajevu (ili negdje drugo u BiH) može izraditi sanduk/kofer po mjeri. Od nekog lima, aluminija nešto tako. Možda i od drveta, ako ne bi bio pretežak. Koristio bi se za audio opremu.

Hvala!

greatful_and_dead

Re: Izrada sanduka/kofera po mjeri

Post by greatful_and_dead » 16/02/2016 14:26

Baš niko ništa?

sema911s

Post by sema911s » 16/02/2016 14:30

prvog stolara u blizini,.,

vi biste nesto lagano al izdrzljivo a da nije puno para,.,

drvo je dobro ali tesko kabasto i lahko za ostetit,.,
metal lagan izdrzljiv samo metal skupp,.,.

sta odprilike mjere i too

greatful_and_dead

Post by greatful_and_dead » 16/02/2016 15:44

sema911s wrote:prvog stolara u blizini,.,

vi biste nesto lagano al izdrzljivo a da nije puno para,.,

drvo je dobro ali tesko kabasto i lahko za ostetit,.,
metal lagan izdrzljiv samo metal skupp,.,.

sta odprilike mjere i too

Pa nisam baš rekao lagano a izdržljivo, a ni da nije puno para :) rekao sam samo da nije baš preteško, kako bi bilo npr. od punog drveta. Platio bih koliko treba.

Več sam obišao par stolara, nisu bili zainteresovani. Mislio sam da neko možda zna nekog konkretno.

Hvala u svakom slučaju.

hrle1976

Post by hrle1976 » 16/02/2016 16:52

Ako si u SA. Idi na Stup. Zadnja stanica prije Ilidze. Tamo gdje je benziska pumpa u toj ulici (Dobrinjska) ides jedno 100m s ljeve strane je ko neka devastirana supa odnosno nekad davno prije rata je to bio granap. Preko puta je mjesna zajednica (ko zuckasta manja kucica) i igraliste. U objektu gdje je nekad prije bio granap ima jedan 50+ godina stolar, on pretezno radi po narudjbi itd. Pokusaj tu.

greatful_and_dead

Post by greatful_and_dead » 16/02/2016 18:44

hrle1976 wrote:Ako si u SA. Idi na Stup. Zadnja stanica prije Ilidze. Tamo gdje je benziska pumpa u toj ulici (Dobrinjska) ides jedno 100m s ljeve strane je ko neka devastirana supa odnosno nekad davno prije rata je to bio granap. Preko puta je mjesna zajednica (ko zuckasta manja kucica) i igraliste. U objektu gdje je nekad prije bio granap ima jedan 50+ godina stolar, on pretezno radi po narudjbi itd. Pokusaj tu.

Super, hvala puno na informaciji! :thumbup:

sezma

Post by sezma » 10/03/2016 18:41

hrle1976 wrote:Ako si u SA. Idi na Stup. Zadnja stanica prije Ilidze. Tamo gdje je benziska pumpa u toj ulici (Dobrinjska) ides jedno 100m s ljeve strane je ko neka devastirana supa odnosno nekad davno prije rata je to bio granap. Preko puta je mjesna zajednica (ko zuckasta manja kucica) i igraliste. U objektu gdje je nekad prije bio granap ima jedan 50+ godina stolar, on pretezno radi po narudjbi itd. Pokusaj tu.

Dobro pamcenje za nekog ko je otisao iz BiH prije 40 godina. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

hrle1976

Post by hrle1976 » 12/03/2016 21:04

sezma wrote:

Dobro pamcenje za nekog ko je otisao iz BiH prije 40 godina. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bio sam nedavno u SA. Pa zato znam. A gdje sam rekao da sam otisao tacno prije 40 godina? Cetvrta decenija nije isto kao i 40 godina jer to je vec peta decenija.

muminovic

Post by muminovic » 13/03/2016 12:36

hrle1976 wrote:
sezma wrote:

Bio sam nedavno u SA. Pa zato znam. A gdje sam rekao da sam otisao tacno prije 40 godina? Cetvrta decenija nije isto kao i 40 godina jer to je vec peta decenija.

Po tvoj mišljenju imal nekog progresa ovdje ?

hrle1976

Post by hrle1976 » 13/03/2016 16:00

muminovic wrote:

Po tvoj mišljenju imal nekog progresa ovdje ?[/quote]

Ima progresa u vlastitoj rezij. Znaci pojedinacki kako ko moze i umije. Neko ima dobar naslonjac (primjer porodica) neko dobru ideju pa nekako gura ta ideja, neko srece na lutriji pa je pomoglo dosta, neko dobar posao pa zaradi fino, neko nema nista od toga ili djelimicno ili savsim malo pa se nekako snalazi. Onog cega nema jeste kolektivnog progresa.

Zavladao je teski individualizam. Mislim da je prirodna posljedica, nesto malo u mentalitetu je bilo ali to je kroz godine prevladalo situacijom. A sama situacija po sebi je odraz i politickog rukovodstva, a posto i narod ima nesto da kaze onda se moze zakljuciti da u neku ruku ima odgovornosti i kod naroda.

sezma

Post by sezma » 21/03/2016 20:25

hrle1976 wrote:
muminovic wrote:

Po tvoj mišljenju imal nekog progresa ovdje ?

Ima progresa u vlastitoj rezij. Znaci pojedinacki kako ko moze i umije. Neko ima dobar naslonjac (primjer porodica) neko dobru ideju pa nekako gura ta ideja, neko srece na lutriji pa je pomoglo dosta, neko dobar posao pa zaradi fino, neko nema nista od toga ili djelimicno ili savsim malo pa se nekako snalazi. Onog cega nema jeste kolektivnog progresa.

Zavladao je teski individualizam. Mislim da je prirodna posljedica, nesto malo u mentalitetu je bilo ali to je kroz godine prevladalo situacijom. A sama situacija po sebi je odraz i politickog rukovodstva, a posto i narod ima nesto da kaze onda se moze zakljuciti da u neku ruku ima odgovornosti i kod naroda.[/quote]

aha, sada razumjem

Post Reply