Iznajmljivanje teniskih terena?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

uvala_borova

Iznajmljivanje teniskih terena?

Post by uvala_borova » 04/08/2008 12:22

Pozdrav,

Jel' neko zna da li se može zakupiti termin na nekom teniskom terenu u SA za potrebe rekreacije i koja je cijena? Postoji li mogućnost iznajmljivanja i opreme tj reketa?

Altsa

Re: Iznajmljivanje teniskih terena?

Post by Altsa » 04/08/2008 12:28

uvala_borova wrote:Pozdrav,

Jel' neko zna da li se može zakupiti termin na nekom teniskom terenu u SA za potrebe rekreacije i koja je cijena? Postoji li mogućnost iznajmljivanja i opreme tj reketa?

e i mene to zanima pa ako moze neko da kaze gdje je najbolje tj. gdje se uopste moze zakupiti teren.

BSn

Post by BSn » 04/08/2008 12:35

Cuo sam da ima na Mojmilu. Cijena je 10 KM, a ako ti treba oprema i ona je ukljucena u cijenu.
Sad, mnogima je gust igrati na terenima kod Zetre, mada sam cuo da su tamo termini mnogo skuplji.
Dakle, ovo je sve rekla-kazala od ljudi koji igraju tenis. Mene to ne interesuje, pa se nisam plaho ni raspitivao o temi, ali eto ovaj mi na Mojmilu zvuci nekako najpovoljnije. :D

slavkoimamodilera

Post by slavkoimamodilera » 04/08/2008 14:30

Imas u Hotonju terene (mislim da je 15 KM sat) gdje se moze iznajmiti i oprema koliko sam cuo (ali provjeri telefonom), imas na zetri (termin je medju jeftinijima), imas na Stupu kod Cenge.... ma ima jos terena, ali ne mogu sad da se sjetim...

Dori

Post by Dori » 04/08/2008 14:58

Ja sam prije 2 godine igrala na Zetri......Unutra 15KM, vani 10KM, plus reket 5KM

Eh, sad da li je isto i ove godine nisam sigurna

ventilator

Post by ventilator » 12/08/2008 18:14

mozes iznajmit kod zetre one terene 8km sat...

d2

Post by d2 » 13/08/2008 03:53

sada ima vise lokacija, ja sam isao na 3 lokacije

zetra vanjski tereni tartan podloga, unutrasnji tereni beton, 276 100 telefon , uzmi telefon sa rezervom jer nisam odavno isao tamo, nakon sto je zetra renovinrana bilo je ok medjutim tartan je vremenom prilicno propao a poslije su iznajmili stazu za brzo klizanje za karting, od tada vise nisam ni igrao, kakav je cejf igrati tenisa dok oko tebe letaju kartinzi... mana unutrasnjeg terena je sto znaju stediti na struji pa ne upale svjetla preko dana tako da se loptica zna prilicno lose vidjeti

tereni bosna
odmah iznad zetre, ulazi se sa ulice koja ide od raskrsnice na pijaci ciglane prema stadionu kosevo (tamo gdje je dundee), zemljani tereni, jako fino i ugodno ali ne daju da se skida majica dok se igra (posto mene nervira da igram mokre majice...) tu je inace i zid koji se mogao besplatno koristiti nekada prije, ne znam sada

tereni DIF, ovo su tereni od fakulteta, sasvim pristojni, ne mogu se vise sjetiti kakva je podloga bila, telefon je bio 668768, terenima se pristupa sa parkinga stadiona kosevo

pored toga znam i za teniske terene UNA, kod OMVa Stup ali tamo nisam isao

tada kada sam isao svi ovi tereni (osim UNE) su bili 10 km / sat

drama

Post by drama » 13/08/2008 21:19

BSn wrote:Cuo sam da ima na Mojmilu. Cijena je 10 KM, a ako ti treba oprema i ona je ukljucena u cijenu.
Sad, mnogima je gust igrati na terenima kod Zetre, mada sam cuo da su tamo termini mnogo skuplji.
Dakle, ovo je sve rekla-kazala od ljudi koji igraju tenis. Mene to ne interesuje, pa se nisam plaho ni raspitivao o temi, ali eto ovaj mi na Mojmilu zvuci nekako najpovoljnije. :D

jeste, ima na mojmilu... ima teren koji je opstina napravila da djeca ne bi bila na ulici, da opstina u kojoj zive socijalno najugrozeniji imaju neki BESPLATAN vid rekreacije... al' ne, to jedan prevarant drzi i NAPLACUJE termine po 10 km, cak vidim i trenira neku djecu, valjda malo mu... svaki dan popunjeni termini, jos trenira tu djecu...uzima lopatom..
da je covjek ulozio svoj trud, kapital, dig'o kredit il' sta ja znam postov'o bih ga al' ovake je samo bjednik jedan koji je nas'o nacin KRADE...od drzave, od nas....

kako je dos'o do tog terena ne znam, legalno tesko.... mozda i jest legalno s tim sto je to bilo namjenjeno
da sluzi zajednici a ne za interes vlastiti... igr'o sam nekoliko puta i ono sto me posebno nervira je njegov primitivizam,
te ima termin, te nema, hoces kupit' reket, kako ti je bilo, jel dobar teren i ta sranja k'o da ga je on pravio..

da li postoji neki nacin da se ovo prekine i da prevarant odgovara za to?

homo_sapiens

Post by homo_sapiens » 14/08/2008 00:00

drama wrote:
BSn wrote:Cuo sam da ima na Mojmilu. Cijena je 10 KM, a ako ti treba oprema i ona je ukljucena u cijenu.

jeste, ima na mojmilu... ima teren koji je opstina napravila da djeca ne bi bila na ulici, da opstina u kojoj zive socijalno najugrozeniji imaju neki BESPLATAN vid rekreacije... al' ne, to jedan prevarant drzi i NAPLACUJE termine po 10 km, cak vidim i trenira neku djecu, valjda malo mu... svaki dan popunjeni termini, jos trenira tu djecu...uzima lopatom..
da je covjek ulozio svoj trud, kapital, dig'o kredit il' sta ja znam postov'o bih ga al' ovake je samo bjednik jedan koji je nas'o nacin KRADE...od drzave, od nas....

kako je dos'o do tog terena ne znam, legalno tesko.... mozda i jest legalno s tim sto je to bilo namjenjeno
da sluzi zajednici a ne za interes vlastiti... igr'o sam nekoliko puta i ono sto me posebno nervira je njegov primitivizam,
te ima termin, te nema, hoces kupit' reket, kako ti je bilo, jel dobar teren i ta sranja k'o da ga je on pravio..

da li postoji neki nacin da se ovo prekine i da prevarant odgovara za to?

Onaj teren je taj "prevarant" napravio od svog novca, i uz mnogo opstrukcija iz Opcine N.Grad. Zahvaljujuci poznanstvima, uspio je odrzati teren. Njegovo je vlasnistvo sve tamo, znam pouzdano, znam momka, iako me je jako prevario prije nekoliko godina. I dobar je teniser, istina.

madnessa

Post by madnessa » 14/08/2008 00:06

neki dan sam prozujala pored plakata na kom je pisalo da je na zetri za studente 5KM... treba provjerit. vec neko vrijeme maltretiram raju da idu sa mnom, ali polahko odustajem, pa nisam ni obratila neku paznju na plakat...

River_isle

Post by River_isle » 14/08/2008 17:58

sto ces dzaba pare bacat na trotoar pa raspali :D :D :D taman "drvo zelena" boja

bmx

Post by bmx » 03/07/2009 12:34

Hej, ljudi, gdje je taj teren na mojmilu koji pominjete? Ima li neki kontakt, telefon, web, bilo sta? hvala :D

laguna84

Post by laguna84 » 03/07/2009 12:49

madnessa wrote:neki dan sam prozujala pored plakata na kom je pisalo da je na zetri za studente 5KM... treba provjerit. vec neko vrijeme maltretiram raju da idu sa mnom, ali polahko odustajem, pa nisam ni obratila neku paznju na plakat...

heheh sto se tice zetre tamo ja rekreativno igram tenis i cjena je kako kad nekad ti naplate 10 KM po terminu, a nekad 15 KM...... imaju i rekete iznajmiti sad jel 2.5KM ili 5 KM ne zanm sigurno samo ako ko hoce da igra preporuka ako vec nisu u sitaciji rekete da nabev nek nabave barem loptice jer znaju da daju jaok lose lopte... ja sam jos igrao u Hotonju tmao je 10KM termin i kod Bobana na altetskoj stazi tamo je 15 KM po osobi :)))

bmx

Post by bmx » 03/07/2009 13:05

laguna84 wrote:
madnessa wrote:neki dan sam prozujala pored plakata na kom je pisalo da je na zetri za studente 5KM... treba provjerit. vec neko vrijeme maltretiram raju da idu sa mnom, ali polahko odustajem, pa nisam ni obratila neku paznju na plakat...

heheh sto se tice zetre tamo ja rekreativno igram tenis i cjena je kako kad nekad ti naplate 10 KM po terminu, a nekad 15 KM...... imaju i rekete iznajmiti sad jel 2.5KM ili 5 KM ne zanm sigurno samo ako ko hoce da igra preporuka ako vec nisu u sitaciji rekete da nabev nek nabave barem loptice jer znaju da daju jaok lose lopte... ja sam jos igrao u Hotonju tmao je 10KM termin i kod Bobana na altetskoj stazi tamo je 15 KM po osobi :)))

ja sam prije 5 minuta zvala zetru i kazu ovako za cijene:
vani do 16h - 5KM/sat
vani od 16h do paljenja reflektora - 10KM/sat

unutra do 16h - 10KM/sat
unuzra od 16h - 15KM/sat

iznajmljivanje reketa: 2,5KM

laguna84

Post by laguna84 » 03/07/2009 13:39

bmx wrote:
laguna84 wrote:

ja sam prije 5 minuta zvala zetru i kazu ovako za cijene:
vani do 16h - 5KM/sat
vani od 16h do paljenja reflektora - 10KM/sat

unutra do 16h - 10KM/sat
unuzra od 16h - 15KM/sat

iznajmljivanje reketa: 2,5KM

hehe e nek si provjerila bas mi je drago ma meni svejedno koliko platim dobro je u zetri fina podloga, a ne prlja se kao na zemljanim terenima

cute poison

Post by cute poison » 03/07/2009 17:33

Gdje ima stolova za stoni tenis :D da ne otvaram drugu temu?! I ako ima kandidata da igramo :D

burek_in_space

Post by burek_in_space » 03/07/2009 17:43

Teniski tereni Vogoshca,kod sportske dvorane

do 17 h-6 KM

0d 19 h pa nadalje-10 KM

reketi,1 KM :D

Mislim da u skopu sportske dvorane postoje i stolovi za stoni tenis,pa ne bi bilo loshe da se raspitash oko toga,ja stvarno ne znam.

laguna84

Post by laguna84 » 03/07/2009 21:25

cute poison wrote:Gdje ima stolova za stoni tenis :D da ne otvaram drugu temu?! I ako ima kandidata da igramo :D

nisam kandidat al ih je bilo u zetri sad ne zanm jel ih gore jos ima

bmx

Post by bmx » 04/07/2009 17:50

sto se stonog tenisa tice, ja sam negdje prije mozda godinu dana isla na zetru..1sat - 10KM, ukljucujuci i rekete i loptice...ambijent nije nesto posebno lijep, ali nije ni lose...ne znam ima li gdje drugo..

Betandwin

Post by Betandwin » 04/07/2009 18:16

bmx wrote:Hej, ljudi, gdje je taj teren na mojmilu koji pominjete? Ima li neki kontakt, telefon, web, bilo sta? hvala :D

pitaj na mojmilu gdje Osmin teren ,svak će ti reći

cute poison

Post by cute poison » 05/07/2009 15:09

laguna84 wrote:
cute poison wrote:Gdje ima stolova za stoni tenis :D da ne otvaram drugu temu?! I ako ima kandidata da igramo :D

ok, hvala, nisam u zetri jos igrao, moram otici :D

cute poison

Post by cute poison » 05/07/2009 15:09

laguna84 wrote:

ok, hvala, nisam u zetri jos igrao, moram otici :D

stidljiv

Post by stidljiv » 21/05/2010 23:17

Ima li kakvih novih informacija i cijena na ovu temu? :D

hotazmaj

Post by hotazmaj » 22/05/2010 00:13

Cuo sam da Hotel Merona od nedavno nudi tu mogucnost. Pitaj cika google za broj pa nazovi i pitaj

Wind

Post by Wind » 23/05/2010 17:05

pa sad ti je aktuelan tenis na otvorenom, dakle tereni kod Zetre....

Cijena 10 KM/h

Post Reply