Izmještanje pancir osigurača sa tavana u ormarić sa brojilom

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
ZEDOX77
Posts: 1
Joined: 25/07/2018 08:37

#1 Izmještanje pancir osigurača sa tavana u ormarić sa brojilom

Post by ZEDOX77 »

Zanima me da li je netko upoznat sa procedurom izmještanja pancir osigurača. Naime zbog zamjene krova na kući trebalo bi izmjestiti pancir osigurače sa tavana u ormar sa brojilom. Naravno trebalo bi postaviti novi SKS kabal sa stuba i spustiti ga vanjskim zidom do brojila. Da li netko zna kakva je procedura. Hvala.
User avatar
holowey
Posts: 8485
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#2 Re: Izmještanje pancir osigurača sa tavana u ormarić sa brojilom

Post by holowey »

ZEDOX77 wrote: 25/12/2023 02:31 Zanima me da li je netko upoznat sa procedurom izmještanja pancir osigurača. Naime zbog zamjene krova na kući trebalo bi izmjestiti pancir osigurače sa tavana u ormar sa brojilom. Naravno trebalo bi postaviti novi SKS kabal sa stuba i spustiti ga vanjskim zidom do brojila. Da li netko zna kakva je procedura. Hvala.
prava adresa je elektrodistribucija najbliza tvojoj adresi...podneses zahtjev, (oni mogu ali ne moraju izaci na teren radi izvida), izdaju ti predracun, uplatis, zakazu izlazak na teren, izvrse radove

mjerni sat sam htio prebaciti iz predulaza na banderu pa sam provjerio u elektrodistribuciji o proceduri...ovo opisano vrijedi u ed pale, eprs...
Post Reply