izgubljen pekinezer na dobrinji

Za sve koji vole ta divna stvorenja...
Post Reply
elma_flafi

izgubljen pekinezer na dobrinji

Post by elma_flafi » 07/03/2011 11:40

Image

Pas se odaziva na ime Flafi,star 5 godina. Nestao je u petak 4.marta. napravila sam njegove plakate i polijepila na svim mogucim lokacijama na dobrinji,medjutim neki od njih su skinuti vjerovatno namjerno da mu ne bi usla u trag. Ne znam da li sam dobro postavila sliku ako nisam molim vas da mi pomognete kako da to uradim??? Molim sve ljude dobre volje ukoliko ga vide negdje da me kontaktiraju(prozovu) na broj 062-050-775; nudim i nagradu tj. novcanu naknadu ukoliko ga neko nadje, jako mi nedostaje hvala vam jos jednom od srca!!!!!!! Elma

elma_flafi

Re: izgubljen pekinezer na dobrinji

Post by elma_flafi » 07/03/2011 11:51

nije mi uspjela slika, molim vas ako neko zna kako ja sam pokusala onako kako je receno,ocigledno sam smotana :))

Richard Peti

Post by Richard Peti » 07/03/2011 11:56

.
Last edited by Richard Peti on 01/05/2015 08:52, edited 2 times in total.

elma_flafi

Post by elma_flafi » 07/03/2011 12:05

joj , hvala ti od srca , nemas pojma koliko znaci kad vidim da je nkom stalo!!! hvala jos jednom!

jaca-maca

Post by jaca-maca » 09/03/2011 23:46

elma_flafi wrote:Pas se odaziva na ime Flafi,star 5 godina. Nestao je u petak 4.marta. napravila sam njegove plakate i polijepila na svim mogucim lokacijama na dobrinji,medjutim neki od njih su skinuti vjerovatno namjerno da mu ne bi usla u trag. Ne znam da li sam dobro postavila sliku ako nisam molim vas da mi pomognete kako da to uradim??? Molim sve ljude dobre volje ukoliko ga vide negdje da me kontaktiraju(prozovu) na broj 062-050-775; nudim i nagradu tj. novcanu naknadu ukoliko ga neko nadje, jako mi nedostaje hvala vam jos jednom od srca!!!!!!! Elma

gdje je nestao? na kojoj dobrinji?

elma_flafi

Post by elma_flafi » 10/03/2011 17:50

naselje c-5, zgrada odmah do dobrinje 1, tu je bio, imao plavu ogrlicu onu oko nogu sto ide i crnu za buhe,nije mu bas sada dlaka kao na slici dosta je manja ......

jaca-maca

Post by jaca-maca » 10/03/2011 19:07

elma_flafi wrote:naselje c-5, zgrada odmah do dobrinje 1, tu je bio, imao plavu ogrlicu onu oko nogu sto ide i crnu za buhe,nije mu bas sada dlaka kao na slici dosta je manja ......

i niste ga jos nasli?? :cry:

kada je meni moja lujka pobjegla, trazila sam je svuda po dobrinji i na kraju sam kuci otisla...nije je bilo 7 sati, i kada sam u pola noci izasla, lezala je ispred ulaza.

elma_flafi

Post by elma_flafi » 10/03/2011 19:34

i niste ga jos nasli?? :cry:

kada je meni moja lujka pobjegla, trazila sam je svuda po dobrinji i na kraju sam kuci otisla...nije je bilo 7 sati, i kada sam u pola noci izasla, lezala je ispred ulaza.[/quote]

pa u tome i jeste problem sto on nije pobjegao vec ga je neko pokupio, bio je svezan za drvo tu iza zgrade, to nam je kao basta tu se skupljamo ljeti svi itd.,glavna cesta je blizu pa ga tako svezemo, ja sam bila na poslu tata je bio s njim trenutak nepaznje i neko je naisao i pokupio ga,mislim da je cak i neko ko nas poznaje to upratio. mog flafija poznaju skoro svi na dobrinji,ne znam vise ni sama gdje da ga trazim, bojim se da vise nije uopste na dobrinji...... ne znam,ne znam ....... znam samo da sam kao luda bez njega :(((((((

minjonja

Post by minjonja » 11/03/2011 00:07

ih, pa to mi vise izgleda kao ukraden, nego izgubljen pas. naglasi u oglasu da slijedi nagrada, ako nisi. uzmi duplo veci font. rijetko ko ce ti iz dobrodusnosti traziti i zagledati pekinezere, rijetko. ostavi oglas i na radiju.

elma_flafi

Post by elma_flafi » 11/03/2011 14:36

problem je bio sto nisam smjela da stavim da je ukraden, bojala sam se da ga tek tada necu pronaci. nisam vise sigurna,jedni kazu ovo,drugi ono, itd. stavila sam da nudim nagradu ali je problem sto mi neko skida te plakate po dobrinji, kao da me prati ceka da polijepim sve i odem kuci pa se baci u akciju skidanja! tako da na osnovu toga mislim da je on na dobrinji, zasto bi nekome smetali plakati da trazim psa ????? sada mi je jos ostalo da stavim mozda iznos novca koji sam spremna da dam,nije u tome poenta stavicu auto da dajem samo da ga nadjem shvatas??? upravu si kad kazes da nece niko zagledati tek onako pekinezere ali ipak mislim da je moj flafi unikat tj da se dosta razlikuje od drugih pekinezera, tako da neko ako imalo obrati paznju prepoznace ga odmah!!! evo ovdje objavljujem DA DAJEM NOVAC PO ZELJI PRONALAZACA moze ovako ????? ako ne moze ovako onda mi Vi recite da li da napisem iznos ili samo novcana naknada ????? hvala!!!

Post Reply