Izdvajamo li previše novca za upravitelje zgrada u KS?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

JedanOdBraceMorica

#51 Re: Izdvajamo li previše novca za upravitelje zgrada u KS?

Post by JedanOdBraceMorica » 24/04/2017 22:08

Ovu glupost samo penzioneri placaju :roll: Podsjeti me kad sam svoju nanu ubjedjivao tamo negdje 98-99 godine da baca pare placajuci RTV pretplatu a ona kaze "Moram sine placati da mi ne uvrnu svjetlo", e tako i ovi sa odrzavanjem, kao da ce ih na Goli otok poslati ako ne plate

agent_zero

#52 Re: Izdvajamo li previše novca za upravitelje zgrada u KS?

Post by agent_zero » 26/04/2017 10:05

Čuj glupost :-)

Da si imao probleme kao neki koje znam, a riješeni su zahvaljujući upravitelju, plaćao bi ti redovno.

A što Chmoljo kaže, sve neplatiše treba sudski utužiti.

VladaFBiH

#53 Re: Izdvajamo li previše novca za upravitelje zgrada u KS?

Post by VladaFBiH » 28/04/2017 10:53

JedanOdBraceMorica wrote:Ovu glupost samo penzioneri placaju :roll: Podsjeti me kad sam svoju nanu ubjedjivao tamo negdje 98-99 godine da baca pare placajuci RTV pretplatu a ona kaze "Moram sine placati da mi ne uvrnu svjetlo", e tako i ovi sa odrzavanjem, kao da ce ih na Goli otok poslati ako ne plate
platit ćeš prije ili kasnije - na kraju svake kalendarske godine upravitelji utuže sve neplatiše... kad tad će doći i ovo na red u sudovima a tada računaj i na zatezne kamate i na sudske troškove

VladaFBiH

#54 Re: Izdvajamo li previše novca za upravitelje zgrada u KS?

Post by VladaFBiH » 28/04/2017 10:54

agent_zero wrote:Čuj glupost :-)

Da si imao probleme kao neki koje znam, a riješeni su zahvaljujući upravitelju, plaćao bi ti redovno.

A što Chmoljo kaže, sve neplatiše treba sudski utužiti.
upravitelji ih i tuže svake godine ali zbog broja predmeta i sporosti sudstva ovo jako sporo dolazi na naplatu...
Last edited by VladaFBiH on 28/04/2017 11:22, edited 1 time in total.

mali_milojica
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#55 Re: Izdvajamo li previše novca za upravitelje zgrada u KS?

Post by mali_milojica » 28/04/2017 11:21

VladaFBiH wrote:
JedanOdBraceMorica wrote:Ovu glupost samo penzioneri placaju :roll: Podsjeti me kad sam svoju nanu ubjedjivao tamo negdje 98-99 godine da baca pare placajuci RTV pretplatu a ona kaze "Moram sine placati da mi ne uvrnu svjetlo", e tako i ovi sa odrzavanjem, kao da ce ih na Goli otok poslati ako ne plate
platit ćeš prije ili kasnije - na kraju svake kalendarske godine upravitelji utuže sve neplatiše... kad tad će doći i ovo na red u sudovima a tada računaj i na zatezne kamate i na sudske troškove
Jucer gledam,drzava SLO nekom duzniku prodala kucu na licitaciji zbog duga od 125 € vode.
On se utuzivao sa njima,stigao do Strazbura i dobio ih. Moraju mu isplatiti 80k €
Kuca vrijedila 140k €.
Izgubio kucu,povlacio se po sudovima 5-6 godina i popusio 60k €

Post Reply