Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#51 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by palermo »

spreca wrote: pobrko si ga sa nekim
kmirsu pobrkao....ma daj, nemoguće je kmirsu pobrkati sa nekim.........

govorimo o kmirsi iz tuzle kojeg nije briga mnogo (po njegovim riječima ) o državi ali koji najviše postova napiše o funkcionisanju vlasti u sarajevskom kantonu..??
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#52 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by kmirsad »

channel10 wrote:Kmirsu boli q..ina za državom i ko će da vlada i kako će ona izgledati sve dok je njemu dole dobro :thumbup:

Halal mu petica. Nema razlike izmedju kmirse i ovih seljacina sto sad vladaju.
:lol: :lol: :lol: Što me bolan, ničim izazvan, na pravdi moderacije nazivaš seljačinom... da si bar rekao FGR, pederčina... ili kakav drugi kompliment... ali porediti me sa seljačinama na vlasti... stvarno je ponižavajuče...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#53 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by channel10 »

kmirsad wrote:
channel10 wrote:Kmirsu boli q..ina za državom i ko će da vlada i kako će ona izgledati sve dok je njemu dole dobro :thumbup:

Halal mu petica. Nema razlike izmedju kmirse i ovih seljacina sto sad vladaju.
:lol: :lol: :lol: Što me bolan, ničim izazvan, na pravdi moderacije nazivaš seljačinom... da si bar rekao FGR, pederčina... ili kakav drugi kompliment... ali porediti me sa seljačinama na vlasti... stvarno je ponižavajuče...
Pa i njih boli ista stvar za državom ko i tebe. Samo neka je njima dobro, a ostale ko j....
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#54 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by kmirsad »

palermo wrote:
spreca wrote: pobrko si ga sa nekim
kmirsu pobrkao....ma daj, nemoguće je kmirsu pobrkati sa nekim.........

govorimo o kmirsi iz tuzle kojeg nije briga mnogo (po njegovim riječima ) o državi ali koji najviše postova napiše o funkcionisanju vlasti u sarajevskom kantonu..??
Montiraš mi i imputiraš riječi... nisam rekao da me nije briga za državu, rekao sam da me nije briga za državni nivo vlasti u kome u skladu sa zakonom ne mogu imati svog predstavnika, predstavnika ostalih...
I nije tačno da najviše postova pišem na temi o Vladi Kantona Sarajevo... najviše pišem na temi o Našoj Stranci...A da sam kao stanovnik Tk ljubomoran i zavidan KS-u na vlasti... jesam...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#55 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by spreca »

palermo wrote:
spreca wrote: pobrko si ga sa nekim
kmirsu pobrkao....ma daj, nemoguće je kmirsu pobrkati sa nekim.........

govorimo o kmirsi iz tuzle kojeg nije briga mnogo (po njegovim riječima ) o državi ali koji najviše postova napiše o funkcionisanju vlasti u sarajevskom kantonu..??
pa rekao je da ga najvise zanima kanton u kojem zivi a to je Tz Kanton...od drugih kantona niko nema fajde...nevidim da ga ZHK vise interesuje od TK
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by kmirsad »

channel10 wrote:
kmirsad wrote:
channel10 wrote:Kmirsu boli q..ina za državom i ko će da vlada i kako će ona izgledati sve dok je njemu dole dobro :thumbup:

Halal mu petica. Nema razlike izmedju kmirse i ovih seljacina sto sad vladaju.
:lol: :lol: :lol: Što me bolan, ničim izazvan, na pravdi moderacije nazivaš seljačinom... da si bar rekao FGR, pederčina... ili kakav drugi kompliment... ali porediti me sa seljačinama na vlasti... stvarno je ponižavajuče...
Pa i njih boli ista stvar za državom ko i tebe. Samo neka je njima dobro, a ostale ko j....
Nije isto, nije ni nalik... Maloprije sam palermu objasnio, pa da ne ponavljam, NIJE ME BRIGA ZA DRŽAVNI NIVO VLASTI:... a ne mogu im ništa... zato i jesam zabrinut za državu...ali pokušavam da ne mislim o tome, šaba se sikiram... eto ima vas dovoljno... previše...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#57 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by kmirsad »

spreca wrote:
palermo wrote:
spreca wrote: pobrko si ga sa nekim
kmirsu pobrkao....ma daj, nemoguće je kmirsu pobrkati sa nekim.........

govorimo o kmirsi iz tuzle kojeg nije briga mnogo (po njegovim riječima ) o državi ali koji najviše postova napiše o funkcionisanju vlasti u sarajevskom kantonu..??
pa rekao je da ga najvise zanima kanton u kojem zivi a to je Tz Kanton...od drugih kantona niko nema fajde...nevidim da ga ZHK vise interesuje od TK
Ma pusti ga Spreča... pravi se blesav, izaziva... zna on sve...tebi jaro hvala, trebali bi ponoviti sijelo, samo da malo odjuži... :-D
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#58 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by palermo »

kmirsad wrote: Montiraš mi i imputiraš riječi... nisam rekao da me nije briga za državu, rekao sam da me nije briga za državni nivo vlasti u kome u skladu sa zakonom ne mogu imati svog predstavnika, predstavnika ostalih...
I nije tačno da najviše postova pišem na temi o Vladi Kantona Sarajevo... najviše pišem na temi o Našoj Stranci...A da sam kao stanovnik Tk ljubomoran i zavidan KS-u na vlasti... jesam...
Ja vjerujem da nisi svjestan toga, ali tvoji postovi (ovi u zadnje vrijeme) su zapravo samo replikacija čuvene rečenice Damira Hadžića "važnija mi je partija od države"....

eleneis.....zaista ti ne trebaš biti tema, al eto....nisam mogao prešutit onu kizjavu
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#59 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by palermo »

kmirsad wrote:[

Ma pusti ga Spreča... pravi se blesav, izaziva... zna on sve...tebi jaro hvala, trebali bi ponoviti sijelo, samo da malo odjuži... :-D
imaš pravo, pravim se blesav i izazivam te.....možda sam i ban zaslužio....
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#60 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by kmirsad »

palermo wrote:
kmirsad wrote:[

Ma pusti ga Spreča... pravi se blesav, izaziva... zna on sve...tebi jaro hvala, trebali bi ponoviti sijelo, samo da malo odjuži... :-D
imaš pravo, pravim se blesav i izazivam te.....možda sam i ban zaslužio....
Ma nisui ti, ti si bio pristojan... kakav crni ban, nikoga nisi uvrijedio... bar mene nisi...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#61 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by spreca »

kmirsad wrote:Ma pusti ga Spreča... pravi se blesav, izaziva... zna on sve...tebi jaro hvala, trebali bi ponoviti sijelo, samo da malo odjuži... :-D
Mozda da na proljece naletim...jel ti jos uvijek tel broj koji se zavrsava na 38
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#62 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by kmirsad »

spreca wrote:
kmirsad wrote:Ma pusti ga Spreča... pravi se blesav, izaziva... zna on sve...tebi jaro hvala, trebali bi ponoviti sijelo, samo da malo odjuži... :-D
Mozda da na proljece naletim...jel ti jos uvijek tel broj koji se zavrsava na 38
Jes taj je... nadam se skorom susretu drug... :-D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#63 Re: Izdaja u dva čina, SBB-SDP

Post by spreca »

kmirsad wrote:
spreca wrote:
kmirsad wrote:Ma pusti ga Spreča... pravi se blesav, izaziva... zna on sve...tebi jaro hvala, trebali bi ponoviti sijelo, samo da malo odjuži... :-D
Mozda da na proljece naletim...jel ti jos uvijek tel broj koji se zavrsava na 38
Jes taj je... nadam se skorom susretu drug... :-D
:thumbup: :thumbup:
Locked