Izbjegavanje na ulici

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Post Reply
sandra01

#1 Izbjegavanje na ulici

Post by sandra01 » 20/07/2011 15:49

Danas ja u gradu neobavezno setam i na Higijenskom da predjem na semafor kad tamo ON :shock: ,i vidim da me je vidio,i ja sad kontam da li da prodjem i u sekundi odlucim stacu iza njega ,kad je on skontao sta se desava ko fol dobio poruku na mob i lijepo ode sa prelaza prema gradu,ja iskulirala i presla ulicu i vidim s druge strane on se vraca na isti prelaz i ceka drugo zeleno svjetlo.Mnogo me je volio ,bila je to vise prijateljska veza nego ljubavna,bilo davno ,ali mi sad upali lampica u posljednjih godinu dana srela sam ga na ulici najmanje pet puta i svaki put je kao provjeravao poruke na mobu :roll: ,sad kontam da mu je to bio jedini nacin da izbjegne da me pogleda u oci i bar pozdravi.
Meni to bas bez veze :cry: ,a fakat bio normalan frajer ... nekad'.

Henry Chinaski

#2 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Henry Chinaski » 20/07/2011 15:56

Mora da te se boji. Šta li si mu radila tada? :run:

Attitude

#3 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Attitude » 20/07/2011 15:57

uh kako to ne volim
ljude odrasle koji se ponasaju kao djeca
ja to ne shvatam
ja cu stati sa svakim i pozdravit se...ukoliko naravno bas nije bio djubre prema meni pa je prekrizen za sav zivot..
i zao mi je sto neki ljudi tako i pored mene prodju..a nekad smo znacili jedno drugom :roll:
nije meni do te price...ali mi je normalno upitati se..kako si...jesi li dobro...pa *ebemu misha nekad mi je sreca te osobe bila na prvom mjestu
al haj..nismo svi isti :roll:

neki dan mi se desilo da me kolega iz firme...koji me jednom zvao na kafu ali sam ja bila zauzeta i ljubazno odbila...sreo u liftu...i samo promrmljao kako zuri i bukvalno pobjegao glavom bez obzira!?
mislim wtf??

ne kontam ljude :roll:

Henry Chinaski

#4 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Henry Chinaski » 20/07/2011 15:58

Attitude wrote:uh kako to ne volim
ljude odrasle koji se ponasaju kao djeca
ja to ne shvatam
ja cu stati sa svakim i pozdravit se...ukoliko naravno bas nije bio djubre prema meni pa je prekrizen za sav zivot..
i zao mi je sto neki ljudi tako i pored mene prodju..a nekad smo znacili jedno drugom :roll:
nije meni do te price...ali mi je normalno upitati se..kako si...jesi li dobro...pa *ebemu misha nekad mi je sreca te osobe bila na prvom mjestu
al haj..nismo svi isti :roll:

neki dan mi se desilo da me kolega iz firme...koji me jednom zvao na kafu ali sam ja bila zauzeta i ljubazno odbila...sreo u liftu...i samo promrmljao kako zuri i bukvalno pobjegao glavom bez obzira!?
mislim wtf??

ne kontam ljude :roll:
Ali stvarno sam žurio! :mrgreen:

dječak sa šibicama

#5 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by dječak sa šibicama » 20/07/2011 15:59

Pa cuj, ako si mu izrecitovala kriterije... :D

Attitude

#6 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Attitude » 20/07/2011 16:01

:lol: nisam recitovala nista :oops: :D
najnormalnije se zahvalila na pozivu i rekla da ne mogu jer sam zauzeta
nisam pravila face
svaki put kad se vidimo ja se ljubazno nasmijesim i pozdravim
ne kontam kako treba da se ponasam
pa ne radi se o balavcu :x

dječak sa šibicama

#7 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by dječak sa šibicama » 20/07/2011 16:06

Attitude wrote::lol: nisam recitovala nista :oops: :D
najnormalnije se zahvalila na pozivu i rekla da ne mogu jer sam zauzeta
nisam pravila face
svaki put kad se vidimo ja se ljubazno nasmijesim i pozdravim
ne kontam kako treba da se ponasam
pa ne radi se o balavcu :x
Ne ti, sanshajn, vec sandrica :D na nju sam mislio...

Eh pa ljudi su takvi, svi smo takvi, ja nisam prihvatio bivsu veliku ljubav na FB za prijatelja :D neki dan ja kontaktiram bivsu i jos joj poruku posaljem, ni mu ni be, mijenja slike profila ali mene ne zarezuje 5% :D ljuta na mene iako je proslo 8 godina od kako smo se "voljeli pa razboljeli", meni se cini.

LieToMe

#8 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by LieToMe » 20/07/2011 16:11

:lol: mislim nije smijesno ali ne mogu da odolim... da nisam na vlastitoj kozi osjetila pa hajde...
prije par godina, preseli firma u drugu zgradu (negdje u letu dobijem informaciju da i bivsi radi za jednu firmu koja je u istoj zgradi).
elem, da skratim, ja udata, vec gazila u drugu godinu, on ni u peti... bila ljubav, nekad davno, pricalo se, voli li se, ostavio me preko telefona, nakon 2 godine veze... nebitno skroz... oporavila se, sabrala svoje sarene krpice i krenula dalje. on odma uletio u dugu vezu i dan danas je kazu s njom (mada me to sta plaho ne zanima-ali mahala ko mahala-prenese i obavi svoje)
negdje u prvoj godini braka skontam da je imao m*** samo preko telefona, jer kako sam se udala tako mi se sjetio i rodjendana i svakog praznika. kontala prve godine prestace, jok nastavio. naravno kod prve poruke kazem muzu jer nemamo tajni a na kraju krajeva nisam bila na cisto sta hoce s tim da postigne. odjednom je kao covjek, insan, cestita razne prigode...upitan na komsiluk...
uglavnom, jedan od prvih radnih dana u toj zgradi, ulazim sva bitna, skockana, stikla, suknja, prava poslovna zena... idem prema liftu, stojim, cekam lift kad ide ON :lol: skontao me, okrenu se, stade iza nekog covjeka, pomjeri se malo dalje, dodje moj lift, udjosmo svi, on ostade... :shock: ni mu, ni be... samo ostade covjek ko posran i popisan ispred limenih vrata.
kasnije sam pocela uzivati u toj slatkoj patnji, gledat ga kako se krije po holu zgrade i ceka kad cu iskociti iz nekog od 4 lifta. vrhunac je bio kad je jedno ljetno jutro krenuo pjeske jer sam sama stajala pred liftom :shock: :lol: to jutro sam bila i pomalo tuzna, kako ljudi nakon vise godina veze mogu tek tako proci bez pozdrava pored nekoga ko ih je volio iz sveg srca ???
te godine mi nije cestitao praznik :D nije mi cestitao nista. tako sam ga srecno skinula sa dnevnog reda i ispratila u proslost gdje mu je i mjesto!

dozivjela sam svojih 5 minuta slatke "osvete". iako smo u istom gradu, iako se firma iselila iz te zgrade, ne srecemo se evo ima godina... neke ljude jednostavno Bog posalje onda kad treba, a skloni ih kad ne treba :D
Last edited by LieToMe on 20/07/2011 16:16, edited 1 time in total.

Attitude

#9 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Attitude » 20/07/2011 16:13

LieToMe wrote::lol: mislim nije smijesno ali ne mogu da odolim... da nisam na vlastitoj kozi osjetila pa hajde...
prije par godina, preseli firma u drugu zgradu (negdje u letu dobijem informaciju da i bivsi radi za jednu firmu koja je u istoj zgradi).
elem, da skratim, ja udata, vec gazila u drugu godinu, on ni u peti... bila ljubav, nekad davno, pricalo se, voli li se, ostavio me preko telefona, nakon 2 godine veze... nebitno skroz... oporavila se, sabrala svoje sarene krpice i krenula dalje. on odma uletio u dugu vezu i dan danas je kazu s njom (mada me to sta plaho ne zanima-ali mahala ko mahala-prenese i obavi svoje)
negdje u prvoj godini braka skontam da je imao m*** samo preko telefona, jer kako sam se udala tako mi se sjetio i rodjendana i svakog praznika. kontala prve godine prestace, jok nastavio. naravno kod prve poruke kazem muzu jer nemamo tajni a na kraju krajeva nisam bila na cisto sta hoce s tim da postigne. odjednom je kao covjek, insan, cestita razne prigode...upitan na komsiluk...
uglavnom, jedan od prvih radnih dana u toj zgradi, ulazim sva bitna, skockana, stikla, suknja, prava poslovna zena... idem prema liftu, stojim, cekam lift kad ide ON :lol: skontao me, okrenu se, stade iza nekog covjeka, pomjeri se malo dalje, dodje moj lift, udjosmo svi, on ostade... :shock: ni mu, ni be... samo ostade covjek ko posran i popisan ispred limenih vrata.
kasnije sam pocela uzivati u toj slatkoj patnji, gledat ga kako se krije po holu zgrade i ceka kad cu iskociti iz nekog od 4 lifta. vrhunac je bio kad je jedno ljetno jutro krenuo pjeske jer sam sama stajala pred liftom :shock: :lol: to jutro sam bila i pomalo tuzna, kako ljudi nakon vise godina veze mogu tek tako proci bez pozdrava pored nekoga ko ih je volio iz sveg srca ???
te godine mi nije cistao praznik :D nije mi cestitao nista. tako sam ga srecno skinula sa dnevnog reda i ispratila u proslost gdje mu je i mjesto!

dozivjela sam svojih 5 minuta slatke "osvete". iako smo u istom gradu, iako se firma iselila iz te zgrade, ne srecemo se evo ima godina... neke ljude jednostavno Bog posalje onda kad treba, a skloni ih kad ne treba :D

u svemu ovome...ja mislim da smo mi u istoj zgradi :cry: :D

dječak sa šibicama

#10 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by dječak sa šibicama » 20/07/2011 16:16

Hajd se kladimo da vama djevojkama i zenama srce zatreperi i sidje u pete kad vidite bivseg :wink:

Koga lazete, sebe ili nas!? :D

Attitude

#11 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Attitude » 20/07/2011 16:17

:D
ma kakvi :D

LieToMe

#12 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by LieToMe » 20/07/2011 16:20

dječak sa šibicama wrote:Hajd se kladimo da vama djevojkama i zenama srce zatreperi i sidje u pete kad vidite bivseg :wink:

nije fazon jel zatreperi ili ne. pa da sam kamen nosila godinama sa sobom, falio bi mi da ga nema. a ne covjek od krvi i mesa. jednostavno stavis tacku okrenes novi list i krenes dalje. niko ne kaze da je lako, ali ne staje planeta radi jedne ljubavi sa tuznim krajem... svako zlo za neko dobro. ja svoje dobro imam, hvala dragom Bogu :D

zalosti zensko srce to sto te ignorise onaj koji te volio, onaj koji te ljubio a sad nema snage da te pogleda u oci i kaze cao i produzi dalje.

dječak sa šibicama

#13 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by dječak sa šibicama » 20/07/2011 16:22

Ah cuj, s obzirom da imam viska zenskih hormona :D znam kako vam je :D

Meni je dovoljno da neka cura lici na bivsu, ja je pratim po marketu i gledam da nije slucajno ona :lol: jednom se desilo, istina.. na kraju cura samo sto nije zastitara kontaktirala, ja vec zamakao, kad sam vidio da to nije ona :D

Ok lazem, ali ovako bi postupio da sam zensko! :D

Salu na stranu, sa muskog stajalista, zanimljivo je to sa tim porukama, ja kad vidim nekog koga ne zelim sresti, bivsu eto recimo, prvo sto mi srce sidje u pete, a onda zgrabim mobilni i fol zovem nekoga ili fol citam poruku, i kao zamislim se, ne vidim nikoga, kao :D

cucamonga

#14 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by cucamonga » 20/07/2011 16:26

sandra01 wrote:Danas ja u gradu neobavezno setam i na Higijenskom da predjem na semafor kad tamo ON :shock: ,i vidim da me je vidio,i ja sad kontam da li da prodjem i u sekundi odlucim stacu iza njega ,kad je on skontao sta se desava ko fol dobio poruku na mob i lijepo ode sa prelaza prema gradu,ja iskulirala i presla ulicu i vidim s druge strane on se vraca na isti prelaz i ceka drugo zeleno svjetlo.Mnogo me je volio ,bila je to vise prijateljska veza nego ljubavna,bilo davno ,ali mi sad upali lampica u posljednjih godinu dana srela sam ga na ulici najmanje pet puta i svaki put je kao provjeravao poruke na mobu :roll: ,sad kontam da mu je to bio jedini nacin da izbjegne da me pogleda u oci i bar pozdravi.
ja ti garantujem da bi ti se obradovao opet.... ako ga nisi nicim bas ištemala u zivotu - njega je jednostavno "stid" "ofirno" mu je - mozda bi ti se i obratio al to je jednostavno stvar sujete hoces li ga prihvatiti progovoriti i slicno...

meni je prijateljica nakon 15 godina poznanstva nedavno dala - nevidjeno lako, spontano, opusteno.... nevjerovatno mi je lijepo bilo - vazda smo se ja i ona ko nesto kontali hocemo necemo i tako nekako ta simpaticna igra macke i misa dobije svoj lijepi kraj u vodjenju ljubavi cak i sa skoro popijenom bocom jegera :mrgreen: cudio sam se poslije kako sam mogao da budem up :lol:

uglavnom - nju je nesto dan poslije bilo stid - ja sam 100% znao da ju je stid i odmah otisao da razbijem tu tremu zagrlio je par puta i rekao joj da je meni bilo prelijepo i da je sad jos vise volim u zivotu...

uglavnom da se vratim na temu - jednostavno ga je - tipicno muski neobjasnjivo vama glupo - stid....

fatamorgana

#15 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by fatamorgana » 20/07/2011 16:32

sandra01 wrote:Danas ja u gradu neobavezno setam i na Higijenskom da predjem na semafor kad tamo ON :shock: ,i vidim da me je vidio,i ja sad kontam da li da prodjem i u sekundi odlucim stacu iza njega ,kad je on skontao sta se desava ko fol dobio poruku na mob i lijepo ode sa prelaza prema gradu,ja iskulirala i presla ulicu i vidim s druge strane on se vraca na isti prelaz i ceka drugo zeleno svjetlo.Mnogo me je volio ,bila je to vise prijateljska veza nego ljubavna,bilo davno ,ali mi sad upali lampica u posljednjih godinu dana srela sam ga na ulici najmanje pet puta i svaki put je kao provjeravao poruke na mobu :roll: ,sad kontam da mu je to bio jedini nacin da izbjegne da me pogleda u oci i bar pozdravi.
Ma ništa posebno, :zzzz:

Zelena Carapa

#16 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Zelena Carapa » 20/07/2011 16:32

stid cega? :-)

atko

#17 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by atko » 20/07/2011 16:33

cucamonga wrote:
uglavnom da se vratim na temu - jednostavno ga je - tipicno muski neobjasnjivo vama glupo - stid....
ma jok ba - hastra ga da mu sadasnja ne sazna da se pozdravio sa bivsom ... vidis ti tih zena... nake slatke osvete uzivanja u mucenju ovo ono i to bivsa ... sadasnja bi mu oko izvadila ... strah ba :D ... odnosno mudrost da se izbjegne njesra :D

haj ti skontaj te zene

ako se bivsi javi ... sta hoce sad mis jedan
ako se bivsi ne javi ... mis jedan

:D

Black swan

#18 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Black swan » 20/07/2011 16:34

LieToMe wrote:
dječak sa šibicama wrote:Hajd se kladimo da vama djevojkama i zenama srce zatreperi i sidje u pete kad vidite bivseg :wink:

nije fazon jel zatreperi ili ne. pa da sam kamen nosila godinama sa sobom, falio bi mi da ga nema. a ne covjek od krvi i mesa. jednostavno stavis tacku okrenes novi list i krenes dalje. niko ne kaze da je lako, ali ne staje planeta radi jedne ljubavi sa tuznim krajem... svako zlo za neko dobro. ja svoje dobro imam, hvala dragom Bogu :D

zalosti zensko srce to sto te ignorise onaj koji te volio, onaj koji te ljubio a sad nema snage da te pogleda u oci i kaze cao i produzi dalje.

opet ti iz perspektive sretnog braka s 2 djece :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

shvati da nisu svi tako "završili"

Henry Chinaski

#19 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Henry Chinaski » 20/07/2011 16:34

Ja bih baš volio sresti neke svoje bivše. Ne znam ni gdje su...

sandra01

#20 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by sandra01 » 20/07/2011 16:39

dječak sa šibicama wrote:Pa cuj, ako si mu izrecitovala kriterije... :D
:lol: :lol: :lol:
On se desio u fazi od 20 do 25 godina :D

Cholina_Lokica

#21 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Cholina_Lokica » 20/07/2011 16:43

dječak sa šibicama wrote:Salu na stranu, sa muskog stajalista, zanimljivo je to sa tim porukama, ja kad vidim nekog koga ne zelim sresti, bivsu eto recimo, prvo sto mi srce sidje u pete, a onda zgrabim mobilni i fol zovem nekoga ili fol citam poruku, i kao zamislim se, ne vidim nikoga, kao :D
Pa to je najbolji nacin izbjegavanja nekoga koge neces da vidis :D

slobodni armirach

#22 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by slobodni armirach » 20/07/2011 16:47

vrlo kratko
ti njega jos volis, a neznas ni sama zasto

dječak sa šibicama

#23 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by dječak sa šibicama » 20/07/2011 17:32

sandra01 wrote:
dječak sa šibicama wrote:Pa cuj, ako si mu izrecitovala kriterije... :D
:lol: :lol: :lol:
On se desio u fazi od 20 do 25 godina :D
Zamisli da je bio u fazi 35-40, pa bacio bi se pod trajvan cim bi te ugledao :D :P

Stvarno je glupo, ali tesko je to objasniti... pitanje je i kako ste se razisli, mozda sve to ima veze sa tim da muskaarac raskid neke veze koja mu je nesto znacila, dozivljava kao veliki licni neuspjeh.

Mozda si mu znacila nesto (utjesi ja tebe, eto) pa mu je sada nezgodno... a mozda te necim povrijedio, ili misli da jeste, to ti najbolje znas.

Ja licno se "bojim" samo osoba koje su mi nesto znacile u zivotu. Nezgodno mi je. Ne znam za druge i njihove razloge.

Zoya

#24 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by Zoya » 20/07/2011 17:42

cucamonga wrote: ja ti garantujem da bi ti se obradovao opet.... ako ga nisi nicim bas ištemala u zivotu - njega je jednostavno "stid" "ofirno" mu je - mozda bi ti se i obratio al to je jednostavno stvar sujete hoces li ga prihvatiti progovoriti i slicno...

meni je prijateljica nakon 15 godina poznanstva nedavno dala - nevidjeno lako, spontano, opusteno.... nevjerovatno mi je lijepo bilo - vazda smo se ja i ona ko nesto kontali hocemo necemo i tako nekako ta simpaticna igra macke i misa dobije svoj lijepi kraj u vodjenju ljubavi cak i sa skoro popijenom bocom jegera :mrgreen: cudio sam se poslije kako sam mogao da budem up :lol:

uglavnom - nju je nesto dan poslije bilo stid - ja sam 100% znao da ju je stid i odmah otisao da razbijem tu tremu zagrlio je par puta i rekao joj da je meni bilo prelijepo i da je sad jos vise volim u zivotu...

U sto ti imas dobre prijateljice :lol: Cuj dala mu je i on ju je sutradan zagrlio :lol:
Glede teme, ma koji ce ti i da se javi? Ja sve to prekrizim i niti se javljam niti zelim da mi se javi, jednostavno je mrtav za mene. To bi se i trebali izljubiti u obraz na po ulice, ili popiti kafu i pricati o zivotu :roll:

JThomas

#25 Re: Izbjegavanje na ulici

Post by JThomas » 20/07/2011 17:45

haj ti skontaj te zene

ako se bivsi javi ... sta hoce sad mis jedan
ako se bivsi ne javi ... mis jedan
to :lol:

Post Reply