Iz zatvora u Foci pobjegao ratni zlocinac!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 27/05/2007 11:14

zzzzz wrote:"glasnogovorica SIPA-e Željka Kujundžija potvrdila je kako su poduzete i posebne mjere zaštite državnog tužitelja Marinka Jurčevića s obzirom da mu je Stanković prijetio tijekom suđenja na Sudu BiH"
a ko ce zastiti djevojke i zene - njegove zrtve? Zaista ne razumijem upravu KP Doma Foca da puste da pobjegne visestruki pedofil

kucuk

Post by kucuk » 27/05/2007 17:34

Pustili ljudi svog bivseg komandira. Toga ce biti jos, ovo je samo pocetak.

Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders » 27/05/2007 18:06

samo sad lijepo uhvatit te "cuvare" i neka podjele njegovu kazni, svi po par godina... nije ovo prvi put, sjetite se onog kera batka... elem srbima na cast... nek slave svoje silovatelje, pedofile i ratne zlocince kao junacine (vidi b92)... sta ce ljudi kad vec nemaju pravih junaka i cestitih ljudi da im budu uzor i dika... steta sto nisu ostavili nikolica na vlasti, da ostanu u supku evrope gdje im je i mjesto...

marijindvorac

Post by marijindvorac » 27/05/2007 19:58

Pobjegao moj q.. Jaran ga lijepo dopratio do vrata, tutnuo mu u ruke nesto maraka i pokazao mu put.
Ima i pravo jer su zatvori ionako prepuni a to kosta.

MUNAFIK
Has thanked: 6 times
Been thanked: 100 times

Post by MUNAFIK » 27/05/2007 21:48

Arslan wrote:
Prozor wrote:
Arslan wrote:
Mislis sistemu kojem smo dozvolili da se stvori?
Mi? Ili oni koji su nas predstavljali....
A ko ih je poslao da nas predstavljaju?
da da sistem koji smo MI dozvolili da se stvorii...

i JEL TO MI MISLIMO DA SMO NESTO BOLJI OD SISTEMAAA???

da smo BOLJI dosta doga bi bilo puno puno boljeee.... istina je da ovdje nece niko nista da radi i onda SEBE PRAVDAMO supljim pricama SISTEM JE KRIV....

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 28/05/2007 09:31

da da sistem koji smo MI dozvolili da se stvorii...

da smo BOLJI dosta doga bi bilo puno puno boljeee.... istina je da ovdje nece niko nista da radi i onda SEBE PRAVDAMO supljim pricama SISTEM JE KRIV....

Svaka čast.... mi smo zadovoljni sistemom dok se ne čujemo.... i BAŠ SE U POTPUNOSTI SLAŽEM MI NISMO BOLJI OD SISTEMA:::: ČAK NA MOMENTE I GORI SMO::::

CTRL+ALT+DEL

Prozor

Post by Prozor » 28/05/2007 18:24

uvjek dobar gost wrote:da da sistem koji smo MI dozvolili da se stvorii...

Svaka čast.... mi smo zadovoljni sistemom dok se ne čujemo.... i BAŠ SE U POTPUNOSTI SLAŽEM MI NISMO BOLJI OD SISTEMA:::: ČAK NA MOMENTE I GORI SMO::::

CTRL+ALT+DEL
Izvini ali ovo su gluposti. Nemoj izvrtati stvari i NAS predstavljati krive za ovo.

To se desilo je sljedece,
Mup Rs se pokazao nesposobnim da zadrzi OSUDJENOG RATNOG ZLOCINCA i jos uvijek ga nije uhvatio nego mozda cak se pokazao i nesbosobnim da sprijeci njegov bijeg iz zemlje. Ociti zakljucak ako sumiramo i sva NE IZVRSENA hapsenja mase ratnih zlocinaca te maltretiranja povratnika u Konjevic Polju i nesposobnoscu zastite drugih povratnika od raznih napada te masa drugih pokazatelja njegove nesposobnosti jeste da se MUP RS MORA UKINUTA KAKO BI PROFUNKCIONISALA PRAVDA U RS-U!

To nije nas sistem, bio bi da je to MUP BIH ali ovo je kolega MUP RS i sva je krivnja na njemu jer ne da da se drugi mjesaju a sam ne zna(nece) da radi svoj posao.

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 29/05/2007 09:12

Ja sam citirao post prije.... i to što ti sa sebe spiraš odgovornost.... mi je dobro poznato.... to govore vi oni koji hodaju podmazanih guzica..... i idu linijom manjeg otpora.... da mi nismo krivi za masu stvari, a živimo u prknu svijeta....
Da obrazložim..... mup RS-.a je po odluci državnih institucija zatočio zločinca.... baš u Foči.... tamo gdje je on i počinio zločine.... zar ne mislite da je simptomatično.... ali nema smetnji da se uvežu kad trebaju naplaćivati kazne.... i kad nam ne daju da registrujemo auta... il kad vadimo bilo kakve papire.....

A znamo ko je i u kakvoj koaliciji..... i ko je sa kim u talu samo se pravimo mutavi....., a ja sam samo citirao post koji mi se svidio.....

Isto bi reagovao da je recimo iz Bugojanskog zatvora pobjegao neki drugi zločinac....
Nikako da skontamo da su ovi na vlasti u stvari ista banda i da jedni drugima duvaju u krila.....

chuchumbamayumbe
Been thanked: 1 time

Post by chuchumbamayumbe » 29/05/2007 14:06

Prozor wrote:

CTRL+ALT+DEL
Izvini ali ovo su gluposti. Nemoj izvrtati stvari i NAS predstavljati krive za ovo.

Mup Rs se pokazao nesposobnim da zadrzi OSUDJENOG RATNOG ZLOCINCA i jos uvijek ga nije uhvatio nego mozda cak se pokazao i nesbosobnim da sprijeci njegov bijeg iz zemlje. Ociti zakljucak ako sumiramo i sva NE IZVRSENA hapsenja mase ratnih zlocinaca te maltretiranja povratnika u Konjevic Polju i nesposobnoscu zastite drugih povratnika od raznih napada te masa drugih pokazatelja njegove nesposobnosti jeste da se MUP RS MORA UKINUTA KAKO BI PROFUNKCIONISALA PRAVDA U RS-U!

To nije nas sistem, bio bi da je to MUP BIH ali ovo je kolega MUP RS i sva je krivnja na njemu jer ne da da se drugi mjesaju a sam ne zna(nece) da radi svoj posao.
Bjezali su svojedobno teroristi i iz Centralnog zatvora (Lionel Dumont).

amrino

Post by amrino » 29/05/2007 14:24

Jos nije raspisana potjernica...ceka se na neke naloge, klince palce...Mogao je do sad do Tunguzije doci...

_BosanaC

Post by _BosanaC » 29/05/2007 14:38

amrino wrote:Jos nije raspisana potjernica...ceka se na neke naloge, klince palce...Mogao je do sad do Tunguzije doci...
Zvanicno jos nije ni pobjegao :-) :-) :-)

ja_cura_

Post by ja_cura_ » 29/05/2007 14:41

najbolje je tako dati mu jos vise prednosti.....

cuvaju braca svoga brata

Prozor

Post by Prozor » 29/05/2007 16:47

chuchumbamayumbe wrote:
Prozor wrote:

CTRL+ALT+DEL

Bjezali su svojedobno teroristi i iz Centralnog zatvora (Lionel Dumont).
Pa je li ti hoces da se ukine Mup rs ili neces? Ako hoces neces vaditi kontra-primjere pa makar bili i istiniti.

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 29/05/2007 16:48

Ja hoću da se ukine i mup FBiH..... kao i svi kantonalni mup-ovi.....

Prozor

Post by Prozor » 29/05/2007 16:49

uvjek dobar gost wrote:Ja sam citirao post prije.... i to što ti sa sebe spiraš odgovornost.... mi je dobro poznato.... to govore vi oni koji hodaju podmazanih guzica..... i idu linijom manjeg otpora.... da mi nismo krivi za masu stvari, a živimo u prknu svijeta....
Da obrazložim..... mup RS-.a je po odluci državnih institucija zatočio zločinca.... baš u Foči.... tamo gdje je on i počinio zločine.... zar ne mislite da je simptomatično.... ali nema smetnji da se uvežu kad trebaju naplaćivati kazne.... i kad nam ne daju da registrujemo auta... il kad vadimo bilo kakve papire.....

A znamo ko je i u kakvoj koaliciji..... i ko je sa kim u talu samo se pravimo mutavi....., a ja sam samo citirao post koji mi se svidio.....

Isto bi reagovao da je recimo iz Bugojanskog zatvora pobjegao neki drugi zločinac....
Nikako da skontamo da su ovi na vlasti u stvari ista banda i da jedni drugima duvaju u krila.....
Dobro eto krivi smo ja i ti i moja nena, je li tebi uopce u interesu ukidanje tog nakaradnog Mup-a ili ti je prece upiranje prstom u nase politicare zbog sranja sto rade...? Uostalom ja kol´ko znam i Silajdzic i ostali iz FBIH se zalazu za ukidanje tog mup-a koji je JEDINI KRIV za ovo.

Prozor

Post by Prozor » 29/05/2007 16:50

uvjek dobar gost wrote:Ja hoću da se ukine i mup FBiH..... kao i svi kantonalni mup-ovi.....
I ja! Ali kol´ko znam politicari iz FBIH su spremni na to ali Dodik i njegova policija rs je jedina smetnja, a sad se pokazala NE EFIKASNOM!

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 29/05/2007 16:53

Nako nešto što znamo i ti i ja.... pojedini lokalni traktoristi, lokalne kabadahije koji su se ukopitili u pojedine kantone i tamo vedre i oblače.... teška srca bi odustali od sadašnjeg ustroja države, sistema , a samim tim i svih institucija.....

_BosanaC

Post by _BosanaC » 29/05/2007 16:56

Prozor wrote:
uvjek dobar gost wrote:Ja sam citirao post prije.... i to što ti sa sebe spiraš odgovornost.... mi je dobro poznato.... to govore vi oni koji hodaju podmazanih guzica..... i idu linijom manjeg otpora.... da mi nismo krivi za masu stvari, a živimo u prknu svijeta....

Dobro eto krivi smo ja i ti i moja nena, je li tebi uopce u interesu ukidanje tog nakaradnog Mup-a ili ti je prece upiranje prstom u nase politicare zbog sranja sto rade...? Uostalom ja kol´ko znam i Silajdzic i ostali iz FBIH se zalazu za ukidanje tog mup-a koji je JEDINI KRIV za ovo.
Ako nisi za NASE onda si automatski za anamo NJIHOVE :-) :-) :-)

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 29/05/2007 17:01

Samo još nešto ja zastupam stav da mi prvo moramo iz svoje avlije krenuti.... ,a sama spomen Silajdžića.... pa alo on je jedan iz delegacije koja je potpisala kapitulaciju i entitetsku podjelu Republike Bosne i Hercegovine......

_BosanaC

Post by _BosanaC » 29/05/2007 17:02

uvjek dobar gost wrote:Samo još nešto ja zastupam stav da mi prvo moramo iz svoje avlije krenuti.... ,a sama spomen Silajdžića.... pa alo on je jedan iz delegacije koja je potpisala kapitulaciju i entitetsku podjelu Republike Bosne i Hercegovine......
E sad si sigurno NJIHOV :D 8-)

chuchumbamayumbe
Been thanked: 1 time

Post by chuchumbamayumbe » 29/05/2007 17:09

uvjek dobar gost wrote:Ja hoću da se ukine i mup FBiH..... kao i svi kantonalni mup-ovi.....
Potpis.
p.s. Prozor, zadovoljan?

zzzzz

Post by zzzzz » 29/05/2007 17:19

_BosanaC wrote:
uvjek dobar gost wrote:Samo još nešto ja zastupam stav da mi prvo moramo iz svoje avlije krenuti.... ,a sama spomen Silajdžića.... pa alo on je jedan iz delegacije koja je potpisala kapitulaciju i entitetsku podjelu Republike Bosne i Hercegovine......
Ima li ko drugi da je raspolozen, ja nemam zivaca :D

Prozor

Post by Prozor » 29/05/2007 20:19

uvjek dobar gost wrote:Nako nešto što znamo i ti i ja.... pojedini lokalni traktoristi, lokalne kabadahije koji su se ukopitili u pojedine kantone i tamo vedre i oblače.... teška srca bi odustali od sadašnjeg ustroja države, sistema , a samim tim i svih institucija.....
KO kaze iz FBIH da ostanu MUP FBIH i MUP RS? O njima govorimo sad ne o kantomina...

_BosanaC

Post by _BosanaC » 29/05/2007 20:25

zzzzz wrote:
_BosanaC wrote:
:lol: :lol: :lol:

Leonid Breznjev

Post by Leonid Breznjev » 30/05/2007 01:50

zzzzz wrote:
_BosanaC wrote:
Ja imam jos jedno punjenje od prosle rasprave zzzzz!
Ako sta pomaze? :)

Post Reply