
IRAN
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19626 Re: IRAN
Navodna lokacija gdje je dron oboren.


- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19627 Re: IRAN
Razvaljujem ko " vagner" u siriji stariChallenger_ wrote:General War wrote:Legitimno pravo...![]()
Razvaljuješ pravo, stari.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19628 Re: IRAN
Ovo što, apsolutno ilegalno rade USA, nisu sankcije, već ubijanje 82 miliona ljudi.Kikibombona wrote:Amerika uvodi sankcije Rusima i Kinezima pa opet pomenuti ne gadjaju americke ciljeve.
Neobjavljeni rat USA protiv Irana.
Last edited by Challenger_ on 20/06/2019 16:42, edited 1 time in total.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19629 Re: IRAN
Ma pusti ga, kad rusi zatvore kompletno more i pohapse ukrajinske mornare...to je legitimno.Kikibombona wrote:Amerika uvodi sankcije Rusima i Kinezima pa opet pomenuti ne gadjaju americke ciljeve.Challenger_ wrote:Notorna glupost. Nelegalne sankcije, kako Iranu tako onima koji sa njima sarađuju, a koje su starvation of population, nisu ništa drugo do oblik nevojnog ratovanja.Kikibombona wrote:Amerika jos uvijek nije izvela nijedan napad na iranske i pro-iranske milicije, ocigledno zeleci izbjeci rat.
USA već mjesecima vode neobjavljeni rat protiv Irana, a ne obrnuto.
Neka Iran uvede sankcije Americi, niko im ne brani.
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#19630 Re: IRAN
Vidis da ima, dronovi padaju cim cuju ja Zejneb ja Ali. Ti mislis Iranci nebrazovani i zatucani arapi ?General War wrote:Kao da to kakve veze ima na modernom ratistumirsek wrote:Iran, duplo vise stanovnika od Afganistana, reljef slicno zajeban, 10 puta bolje naoruzani, velike patriote. Bujrum agresori.Janjicar wrote:Jedna od razlika izmedju Sirije, Iraka, Afganistana od Irana leži u činjenici da Iranaca ima najmanje 80 miliona.
Spominjete rat u Afganistanu i kako su to Ameri odradili, pa u Afganistanu je duplo manje stanovnika ( 35 mil ) a mislim da je Iranski patriotizam ubjedljivo jedan od najjačih.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19631 Re: IRAN
mirsek wrote:Vidis da ima, dronovi padaju cim cuju ja Zejneb ja Ali.
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#19632 Re: IRAN
Iranska provokacija, oboren je na teritoriju koji je planiran da se da cionistima da naprave nove nastambe svojim malim slatkim radikalima. Besramni Iranci, smece antisemitsko, nepotkupljivo.Challenger_ wrote:Navodna lokacija gdje je dron oboren.
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19634 Re: IRAN
Challenger_ wrote:mirsek wrote:Vidis da ima, dronovi padaju cim cuju ja Zejneb ja Ali.![]()
![]()
![]()
![]()
Hajte se obadvojica edukujte.
Operation "praying mantis"
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#19635 Re: IRAN
Oduzmaj ti kako hoces al Kirkuk je uvijek u plusu. Nema sumnje da si rekorder po fulanim procjenama, samo prognoziraj do smaka svijeta.Kikibombona wrote:Odmah od te cifre oduzmi Arape, Kurde, Beludze i Azere. Dakle, nekih 30 miliona. Nemali broj pomenutih je spreman na borbu rame uz rame sa Amerikancima.Janjicar wrote:Jedna od razlika izmedju Sirije, Iraka, Afganistana od Irana leži u činjenici da Iranaca ima najmanje 80 miliona.
Spominjete rat u Afganistanu i kako su to Ameri odradili, pa u Afganistanu je duplo manje stanovnika ( 35 mil ) a mislim da je Iranski patriotizam ubjedljivo jedan od najjačih.
Isto kada je Amerika napala Irak, Kurdi su odmah krenuli zajedno sa Amerikancima. A siiti su se sklonili u stranu. Jedino su suniti kratko branili Sadamov rezim.
Dakle, nema teorije da ce Kurdi, Arapi, Azeri i Beludzi ginuti za perzijsku drzavu. Jos ce jedva docekati da se od nje odvoje.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19636 Re: IRAN
Jel ti ista znas o Vijetnamu?espn wrote:Osim što Iran ima itekakve mogućnosti da u staro gvožđe i u smrt pošalje američke letjelice i vojnike u njima. To Srbija nije imala. A to će biti. Svakog ko napadne Iran to čeka.General War wrote:Pa ako izracunas iraq i avganistan, to ti je to...mada ne mislim da ce slati trupe vec onako kako su srbiji po tintari dali.Janjicar wrote:Jedna od razlika izmedju Sirije, Iraka, Afganistana od Irana leži u činjenici da Iranaca ima najmanje 80 miliona.
Spominjete rat u Afganistanu i kako su to Ameri odradili, pa u Afganistanu je duplo manje stanovnika ( 35 mil ) a mislim da je Iranski patriotizam ubjedljivo jedan od najjačih.
Kad počnu u mrtvačkim vrećama dolaziti američki vojnici i u komadima, vidjet ćemo hoće li pobijediti da šaraf ne ostane. To će biti Vijetnam 2 za Ameriku.
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#19637 Re: IRAN
Ne znam dali je moguć vijetnamski scenarij, dugotrajan rat sa puno gubitaka,
ali ako je moguć, USA to neće moći opravdati pred svojom javnosti.
ali ako je moguć, USA to neće moći opravdati pred svojom javnosti.
Last edited by Lincoln-Burrows on 20/06/2019 16:53, edited 1 time in total.
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#19638 Re: IRAN
Ridji ce, u dogovoru s Sefom Svega i mulama, bacit koju raketlu, idu izbori. I to je to.
Dobar je ridji, da ne slusa fino, ne bi ga Sef postavio.
Dobar je ridji, da ne slusa fino, ne bi ga Sef postavio.
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#19639 Re: IRAN
Operacija BejrutGeneral War wrote:Challenger_ wrote:mirsek wrote:Vidis da ima, dronovi padaju cim cuju ja Zejneb ja Ali.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hajte se obadvojica edukujte.
Operation "praying mantis"
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19640 Re: IRAN
nosara wrote:Ridji ce, u dogovoru s Sefom Svega i mulama, bacit koju raketlu, idu izbori. I to je to.
Dobar je ridji, da ne slusa fino, ne bi ga Sef postavio.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19641 Re: IRAN
Aha, vidis kako znas, samo je pitanje za koga navijasmirsek wrote: Operacija BejrutA inace ovaj put Iran nece imati Sadama na grbaci, stavise, imat ce dodatne snage u Iraku. Sad ce hrabri Ameri morati sami i direktno da se nose sa Iranom i proxy snagama.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19642 Re: IRAN
Glupavi majmuni Duboke države žele da gurnu Trumpa u avanturu koja će mu onemogućiti reizbor i tako jednim udarcem eliminišu i njega i Iran.Lincoln-Burrows wrote:Ne znam dali je moguć vijetnamski scenarij, dugotrajan rat sa puno gubitaka,
ali ako je moguć, USA to neće moći opravdati pred svojom javnosti.
Ako je paglu, nasješće a onda i ne zaslužuje drugi mandat.
- SmokingMan
- Posts: 22598
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#19643 Re: IRAN
Srbi su sa S-125 oborili F-117A,nevakidašnji događaj,a ovi se nisu ni bog zna što počešali....Nemojte od drona praviti mitomaniju o nepobedivosti Irana majke vam.Sada bi i ovi trebali otvoriti kojekakav muzej posvećem ovom događaju.Pomalo pretjerujete i na sličnim temama.mirsek wrote:Ovo je najskuplji i najbolji dron koji USA ima, oko 180 milion dolara kosta, mozda ih 10-20 ukupno imaju.SmokingMan wrote:Ma imaju oni ovih igrački na bacanje.Jeste da je skupo,ali po potrebi oni uvijek izdvoje dodatni budžet za vojne projekte.
Lood ovaj Iran, sve najbolje dronove koje je USA imala i poslala u iranski prostor, ovi su uspjeli da ruse.
Fina samarcina od strane Irana.
Rata neće biti.
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#19644 Re: IRAN
Ne da njega bato, nikome!Challenger_ wrote:Glupavi majmuni Duboke države žele da gurnu Trumpa u avanturu koja će mu onemogućiti reizbor i tako jednim udarcem eliminišu i njega i Iran.Lincoln-Burrows wrote:Ne znam dali je moguć vijetnamski scenarij, dugotrajan rat sa puno gubitaka,
ali ako je moguć, USA to neće moći opravdati pred svojom javnosti.
Ako je paglu, nasješće a onda i ne zaslužuje drugi mandat.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19645 Re: IRAN
Ma kakva Turska, nema od njih ništa. Notorni oportunisti.mirsek wrote:Pise jos uz veliku pomoc saveznickih drzava. Kina, Turska ?salik79 wrote:Da li je neko objavio vijest da je Iran razotkrio najvecu US cyber spijunsku mrezu na svijetu?
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
#19646 Re: IRAN
Bio je i Vijetnam podijeljen, pa su na kraju pobijedile pro-vijetnamske snage.Kikibombona wrote:Odmah od te cifre oduzmi Arape, Kurde, Beludze i Azere. Dakle, nekih 30 miliona. Nemali broj pomenutih je spreman na borbu rame uz rame sa Amerikancima.Janjicar wrote:Jedna od razlika izmedju Sirije, Iraka, Afganistana od Irana leži u činjenici da Iranaca ima najmanje 80 miliona.
Spominjete rat u Afganistanu i kako su to Ameri odradili, pa u Afganistanu je duplo manje stanovnika ( 35 mil ) a mislim da je Iranski patriotizam ubjedljivo jedan od najjačih.
Isto kada je Amerika napala Irak, Kurdi su odmah krenuli zajedno sa Amerikancima. A siiti su se sklonili u stranu. Jedino su suniti kratko branili Sadamov rezim.
Dakle, nema teorije da ce Kurdi, Arapi, Azeri i Beludzi ginuti za perzijsku drzavu. Jos ce jedva docekati da se od nje odvoje.
Last edited by espn on 20/06/2019 17:04, edited 1 time in total.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19647 Re: IRAN
nosara wrote:Ne da njega bato, nikome!
- jeza u ledja
- Posts: 50715
- Joined: 29/12/2005 01:20
#19648 Re: IRAN
Sta ja ocekujem nije bitno. Nece meni bombe po glavi padati.Challenger_ wrote:A šta ti očekuješ? Da vojni dron leti iranskim vazdušnim prostorom kako i kad hoće?jeza u ledja wrote:Pa otprilike igra macke i misa. Sve do jednom...
- jeza u ledja
- Posts: 50715
- Joined: 29/12/2005 01:20
#19649 Re: IRAN
Prvo mu omogucili izbor da bi mu poslije onemogucili reizbor. Zajebana ta duboka drzava.Challenger_ wrote:Glupavi majmuni Duboke države žele da gurnu Trumpa u avanturu koja će mu onemogućiti reizbor i tako jednim udarcem eliminišu i njega i Iran.Lincoln-Burrows wrote:Ne znam dali je moguć vijetnamski scenarij, dugotrajan rat sa puno gubitaka,
ali ako je moguć, USA to neće moći opravdati pred svojom javnosti.
Ako je paglu, nasješće a onda i ne zaslužuje drugi mandat.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19650 Re: IRAN
E, sad... "Nobody can predict the future".jeza u ledja wrote:Sta ja ocekujem nije bitno. Nece meni bombe po glavi padati.
Ko zna Ježu, krhko je znanje.
