IRAN
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17351 Re: IRAN
dok je deneris zive perzijanci ne treba da brinu
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17352 Re: IRAN
Da plasljivi i kukavicki amerikanci - sta ce oni ‘rabrim mulinim krsnim momcima - nego de sliku od onog camca nisam vidio prvih 63 puta kad si stavio :lol
Ps: stavi sliku ono kad su ih zarobili tek pa pogledaj camac - i sada stavljas neke vece camce na promo klipovima - ocekujem da ces za koji mjesec pricati o zarobljavanju nosaca broda sve mic po mic
Ps: stavi sliku ono kad su ih zarobili tek pa pogledaj camac - i sada stavljas neke vece camce na promo klipovima - ocekujem da ces za koji mjesec pricati o zarobljavanju nosaca broda sve mic po mic
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17353 Re: IRAN
samo malo je bezveze ismijavat zarobljenike, ako se nisi naso u toj kozi jarane sve je dozvoljeno pa i plakat...
nisu svi ljudi isti, ne bi ni valjalo da jesu. al su opet ljudi. pogotov zarobljenici.
nisu svi ljudi isti, ne bi ni valjalo da jesu. al su opet ljudi. pogotov zarobljenici.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17354 Re: IRAN
Iranci ne placu , nema predaje i povlacenja ‘eroj do eroja i amerikanci se odmah predaju kada vide irancesumirprimus wrote:samo malo je bezveze ismijavat zarobljenike, ako se nisi naso u toj kozi jarane sve je dozvoljeno pa i plakat...
nisu svi ljudi isti, ne bi ni valjalo da jesu. al su opet ljudi. pogotov zarobljenici.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17355 Re: IRAN
dobro s obzirom na njihovu kulturu, nije ni to cudno nit strano.
vidis da na onoj slici pise sehid, znaci ti likovi vjerovatno vjeruju da ginu na bozijem putu, i da to nije negativna stvar, kako vec.
vidis da na onoj slici pise sehid, znaci ti likovi vjerovatno vjeruju da ginu na bozijem putu, i da to nije negativna stvar, kako vec.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17356 Re: IRAN
Svi do jednog milioni , oni nisu ljudi oni su ... nadljudi.sumirprimus wrote:dobro s obzirom na njihovu kulturu, nije ni to cudno nit strano.
vidis da na onoj slici pise sehid, znaci ti likovi vjerovatno vjeruju da ginu na bozijem putu, i da to nije negativna stvar, kako vec.
Znam par iranaca i normalni su ljudi , ali vi mislim da bi vas mula izvajan kao mikelandzelova statua u krilu drzao
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17357 Re: IRAN
pokusavam reci sve su to normalne ljudske reakcije, i da sutis i kontas sta sad jebte, a i da places i raspadnes se. strah je cudo.
nismo svi isti.
nismo svi isti.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17358 Re: IRAN
Osim iranacasumirprimus wrote:pokusavam reci sve su to normalne ljudske reakcije, i da sutis i kontas sta sad jebte, a i da places i raspadnes se. strah je cudo.
nismo svi isti.
- mirsek
- Posts: 12948
- Joined: 07/05/2010 15:40
#17359 Re: IRAN
Jes, samo sto kod Amera placu neki specijalci a ne obicni prasinari.славянин wrote:Osim iranacasumirprimus wrote:pokusavam reci sve su to normalne ljudske reakcije, i da sutis i kontas sta sad jebte, a i da places i raspadnes se. strah je cudo.
nismo svi isti.nema strah kod iranca
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#17360 Re: IRAN
Persijanci se onomad nisu plasili ni Leonidasa a ni njegovih 300 elitnih specijalaca koji su im napravili zamku u Termopilskom klancu...славянин wrote: Osim iranacanema strah kod iranca
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17361 Re: IRAN
Amerikanci.. ma kakvi.. sve kukavice cafirimirsek wrote: Jes, samo sto kod Amera placu neki specijalci a ne obicni prasinari.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17362 Re: IRAN
Sta ce kad im je bog bio direkt iza ledjaNadzornik wrote:Persijanci se onomad nisu plasili ni Leonidasa a ni njegovih 300 elitnih specijalaca koji su im napravili zamku u Termopilskom klancu...славянин wrote: Osim iranacanema strah kod iranca
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17363 Re: IRAN
Vec ti rekoh, ti si stvarno naporan lik...славянин wrote:Da plasljivi i kukavicki amerikanci - sta ce oni ‘rabrim mulinim krsnim momcima - nego de sliku od onog camca nisam vidio prvih 63 puta kad si stavio :lol
Ps: stavi sliku ono kad su ih zarobili tek pa pogledaj camac - i sada stavljas neke vece camce na promo klipovima - ocekujem da ces za koji mjesec pricati o zarobljavanju nosaca broda sve mic po mic



RCB 805 i 802, uvijek idu u paru. Cak ima i snimak s doslovno istom posadom, u vidu dokumentarca kojeg su ranije snimili. Samo mi ga sad mrsko traziti.
Last edited by salik79 on 08/05/2019 12:59, edited 1 time in total.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17364 Re: IRAN
Pa, de, nadji neki video u kojem zarobljeni Oranci placu. Hej, Isis ga zarobi, cehru ne mijenja, a ove ugostise, a ovi oplakase.славянин wrote:Iranci ne placu , nema predaje i povlacenja ‘eroj do eroja i amerikanci se odmah predaju kada vide irancesumirprimus wrote:samo malo je bezveze ismijavat zarobljenike, ako se nisi naso u toj kozi jarane sve je dozvoljeno pa i plakat...
nisu svi ljudi isti, ne bi ni valjalo da jesu. al su opet ljudi. pogotov zarobljenici.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17365 Re: IRAN
Imas li iz drugog ugla slike tih camaca ... jer svjestan si da pise camac na tvojim video linkovima ? Nego daj jos koji ugao.. tog poduhvata - da znaju ameri sta ih ceka ako krenu na Iran hrabri 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#17366 Re: IRAN
ne preceruj sad ni ti, ono je smrtni strah na momku...
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17367 Re: IRAN
славянин wrote:Imas li iz drugog ugla slike tih camaca ... jer svjestan si da pise camac na tvojim video linkovima ? Nego daj jos koji ugao.. tog poduhvata - da znaju ameri sta ih ceka ako krenu na Iran hrabri

- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17368 Re: IRAN
Pa kazem ja Iranac ne placesalik79 wrote:
Pa, de, nadji neki video u kojem zarobljeni Oranci placu. Hej, Isis ga zarobi, cehru ne mijenja, a ove ugostise, a ovi oplakase.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17369 Re: IRAN
Malo je iz daljine ima li bliza slika ?salik79 wrote:славянин wrote:Imas li iz drugog ugla slike tih camaca ... jer svjestan si da pise camac na tvojim video linkovima ? Nego daj jos koji ugao.. tog poduhvata - da znaju ameri sta ih ceka ako krenu na Iran hrabri
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17371 Re: IRAN
Uglavnom, naporan si k'o proljev, a veze nemas.
Pregledaj snimke, uporedi, naveo sam ti cak i nazive plovila, pa uporedjuj.
Pregledaj snimke, uporedi, naveo sam ti cak i nazive plovila, pa uporedjuj.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17372 Re: IRAN
To nije bio camac ... to je bio ubilacki camac... Ali sta su Ameri ocekivali ? Pa gdje ce na Iran - kako glupo jes da su koristili ubojite camcesalik79 wrote:Uglavnom, naporan si k'o proljev, a veze nemas.
Pregledaj snimke, uporedi, naveo sam ti cak i nazive plovila, pa uporedjuj.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17373 Re: IRAN
Dali ti shvatas da incident u kojem je zalutao camac - da camac ... u Iranske vode i u kojim su zarobljeni neki (ne spesl ultra tetra forces nego us navy znaci mornari koji su izgleda bili iz p*cka odreda) mornari ne pokazuje .. nista ?salik79 wrote:Uglavnom, naporan si k'o proljev, a veze nemas.
Pregledaj snimke, uporedi, naveo sam ti cak i nazive plovila, pa uporedjuj.
Al nema veze.. de jos koju slikicu.. da naguramo na 100 ponavljanja
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#17374 Re: IRAN
Da li ti shvatas da nema "zalutavanja", pogotovo ne na takvim plovilima. Gore imas video na kojem se "izzivčjavaju", pokazujucci avoju strucnst, spremnost i mogucnoati plovila. Dok, na sljedecem snimku imas ta ista plovila, kada ih neko "prizemlji"?!славянин wrote:Dali ti shvatas da incident u kojem je zalutao camac - da camac ... u Iranske vode i u kojim su zarobljeni neki (ne spesl ultra tetra forces nego us navy znaci mornari koji su izgleda bili iz p*cka odreda) mornari ne pokazuje .. nista ?salik79 wrote:Uglavnom, naporan si k'o proljev, a veze nemas.
Pregledaj snimke, uporedi, naveo sam ti cak i nazive plovila, pa uporedjuj.![]()
Al nema veze.. de jos koju slikicu.. da naguramo na 100 ponavljanja
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#17375 Re: IRAN
Nema "zalutavanja" velis... da da naravno da nema... krenuli sa dva camca u desant ali ih otkrise preranosalik79 wrote:
Da li ti shvatas da nema "zalutavanja", pogotovo ne na takvim plovilima. Gore imas video na kojem se "izzivčjavaju", pokazujucci avoju strucnst, spremnost i mogucnoati plovila. Dok, na sljedecem snimku imas ta ista plovila, kada ih neko "prizemlji"?!
