IRAN

Post Reply
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17351 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

dok je deneris zive perzijanci ne treba da brinu
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17352 Re: IRAN

Post by славянин »

Da plasljivi i kukavicki amerikanci - sta ce oni ‘rabrim mulinim krsnim momcima - nego de sliku od onog camca nisam vidio prvih 63 puta kad si stavio :lol

Ps: stavi sliku ono kad su ih zarobili tek pa pogledaj camac - i sada stavljas neke vece camce na promo klipovima - ocekujem da ces za koji mjesec pricati o zarobljavanju nosaca broda sve mic po mic :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17353 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

samo malo je bezveze ismijavat zarobljenike, ako se nisi naso u toj kozi jarane sve je dozvoljeno pa i plakat...
nisu svi ljudi isti, ne bi ni valjalo da jesu. al su opet ljudi. pogotov zarobljenici.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17354 Re: IRAN

Post by славянин »

sumirprimus wrote:samo malo je bezveze ismijavat zarobljenike, ako se nisi naso u toj kozi jarane sve je dozvoljeno pa i plakat...
nisu svi ljudi isti, ne bi ni valjalo da jesu. al su opet ljudi. pogotov zarobljenici.
Iranci ne placu , nema predaje i povlacenja ‘eroj do eroja i amerikanci se odmah predaju kada vide irance :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17355 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

dobro s obzirom na njihovu kulturu, nije ni to cudno nit strano.
vidis da na onoj slici pise sehid, znaci ti likovi vjerovatno vjeruju da ginu na bozijem putu, i da to nije negativna stvar, kako vec.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17356 Re: IRAN

Post by славянин »

sumirprimus wrote:dobro s obzirom na njihovu kulturu, nije ni to cudno nit strano.
vidis da na onoj slici pise sehid, znaci ti likovi vjerovatno vjeruju da ginu na bozijem putu, i da to nije negativna stvar, kako vec.
Svi do jednog milioni , oni nisu ljudi oni su ... nadljudi. :lol:


Znam par iranaca i normalni su ljudi , ali vi mislim da bi vas mula izvajan kao mikelandzelova statua u krilu drzao :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17357 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

pokusavam reci sve su to normalne ljudske reakcije, i da sutis i kontas sta sad jebte, a i da places i raspadnes se. strah je cudo.
nismo svi isti.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17358 Re: IRAN

Post by славянин »

sumirprimus wrote:pokusavam reci sve su to normalne ljudske reakcije, i da sutis i kontas sta sad jebte, a i da places i raspadnes se. strah je cudo.
nismo svi isti.
Osim iranaca :lol: nema strah kod iranca :lol:
User avatar
mirsek
Posts: 12948
Joined: 07/05/2010 15:40

#17359 Re: IRAN

Post by mirsek »

славянин wrote:
sumirprimus wrote:pokusavam reci sve su to normalne ljudske reakcije, i da sutis i kontas sta sad jebte, a i da places i raspadnes se. strah je cudo.
nismo svi isti.
Osim iranaca :lol: nema strah kod iranca :lol:
Jes, samo sto kod Amera placu neki specijalci a ne obicni prasinari.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#17360 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

славянин wrote: Osim iranaca :lol: nema strah kod iranca :lol:
Persijanci se onomad nisu plasili ni Leonidasa a ni njegovih 300 elitnih specijalaca koji su im napravili zamku u Termopilskom klancu... :D
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17361 Re: IRAN

Post by славянин »

mirsek wrote: Jes, samo sto kod Amera placu neki specijalci a ne obicni prasinari.
Amerikanci.. ma kakvi.. sve kukavice cafiri :wink: :D
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17362 Re: IRAN

Post by славянин »

Nadzornik wrote:
славянин wrote: Osim iranaca :lol: nema strah kod iranca :lol:
Persijanci se onomad nisu plasili ni Leonidasa a ni njegovih 300 elitnih specijalaca koji su im napravili zamku u Termopilskom klancu... :D
Sta ce kad im je bog bio direkt iza ledja :D :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17363 Re: IRAN

Post by salik79 »

славянин wrote:Da plasljivi i kukavicki amerikanci - sta ce oni ‘rabrim mulinim krsnim momcima - nego de sliku od onog camca nisam vidio prvih 63 puta kad si stavio :lol

Ps: stavi sliku ono kad su ih zarobili tek pa pogledaj camac - i sada stavljas neke vece camce na promo klipovima - ocekujem da ces za koji mjesec pricati o zarobljavanju nosaca broda sve mic po mic :lol:
Vec ti rekoh, ti si stvarno naporan lik...

Image

Image
Image



RCB 805 i 802, uvijek idu u paru. Cak ima i snimak s doslovno istom posadom, u vidu dokumentarca kojeg su ranije snimili. Samo mi ga sad mrsko traziti.
Last edited by salik79 on 08/05/2019 12:59, edited 1 time in total.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17364 Re: IRAN

Post by salik79 »

славянин wrote:
sumirprimus wrote:samo malo je bezveze ismijavat zarobljenike, ako se nisi naso u toj kozi jarane sve je dozvoljeno pa i plakat...
nisu svi ljudi isti, ne bi ni valjalo da jesu. al su opet ljudi. pogotov zarobljenici.
Iranci ne placu , nema predaje i povlacenja ‘eroj do eroja i amerikanci se odmah predaju kada vide irance :lol:
Pa, de, nadji neki video u kojem zarobljeni Oranci placu. Hej, Isis ga zarobi, cehru ne mijenja, a ove ugostise, a ovi oplakase.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17365 Re: IRAN

Post by славянин »

Imas li iz drugog ugla slike tih camaca ... jer svjestan si da pise camac na tvojim video linkovima ? Nego daj jos koji ugao.. tog poduhvata - da znaju ameri sta ih ceka ako krenu na Iran hrabri :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#17366 Re: IRAN

Post by sumirprimus »

ne preceruj sad ni ti, ono je smrtni strah na momku...
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17367 Re: IRAN

Post by salik79 »

славянин wrote:Imas li iz drugog ugla slike tih camaca ... jer svjestan si da pise camac na tvojim video linkovima ? Nego daj jos koji ugao.. tog poduhvata - da znaju ameri sta ih ceka ako krenu na Iran hrabri :D
Image
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17368 Re: IRAN

Post by славянин »

salik79 wrote:
Pa, de, nadji neki video u kojem zarobljeni Oranci placu. Hej, Isis ga zarobi, cehru ne mijenja, a ove ugostise, a ovi oplakase.
Pa kazem ja Iranac ne place :D
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17369 Re: IRAN

Post by славянин »

salik79 wrote:
славянин wrote:Imas li iz drugog ugla slike tih camaca ... jer svjestan si da pise camac na tvojim video linkovima ? Nego daj jos koji ugao.. tog poduhvata - da znaju ameri sta ih ceka ako krenu na Iran hrabri :D
Image
Malo je iz daljine ima li bliza slika ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#17370 Re: IRAN

Post by insomnia78 »

Samo Iranac moze ubiti Iranca
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17371 Re: IRAN

Post by salik79 »

Uglavnom, naporan si k'o proljev, a veze nemas.

Pregledaj snimke, uporedi, naveo sam ti cak i nazive plovila, pa uporedjuj.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17372 Re: IRAN

Post by славянин »

salik79 wrote:Uglavnom, naporan si k'o proljev, a veze nemas.

Pregledaj snimke, uporedi, naveo sam ti cak i nazive plovila, pa uporedjuj.
To nije bio camac ... to je bio ubilacki camac... Ali sta su Ameri ocekivali ? Pa gdje ce na Iran - kako glupo jes da su koristili ubojite camce :D
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17373 Re: IRAN

Post by славянин »

salik79 wrote:Uglavnom, naporan si k'o proljev, a veze nemas.

Pregledaj snimke, uporedi, naveo sam ti cak i nazive plovila, pa uporedjuj.
Dali ti shvatas da incident u kojem je zalutao camac - da camac ... u Iranske vode i u kojim su zarobljeni neki (ne spesl ultra tetra forces nego us navy znaci mornari koji su izgleda bili iz p*cka odreda) mornari ne pokazuje .. nista ? :lol:

Al nema veze.. de jos koju slikicu.. da naguramo na 100 ponavljanja :D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#17374 Re: IRAN

Post by salik79 »

славянин wrote:
salik79 wrote:Uglavnom, naporan si k'o proljev, a veze nemas.

Pregledaj snimke, uporedi, naveo sam ti cak i nazive plovila, pa uporedjuj.
Dali ti shvatas da incident u kojem je zalutao camac - da camac ... u Iranske vode i u kojim su zarobljeni neki (ne spesl ultra tetra forces nego us navy znaci mornari koji su izgleda bili iz p*cka odreda) mornari ne pokazuje .. nista ? :lol:

Al nema veze.. de jos koju slikicu.. da naguramo na 100 ponavljanja :D
Da li ti shvatas da nema "zalutavanja", pogotovo ne na takvim plovilima. Gore imas video na kojem se "izzivčjavaju", pokazujucci avoju strucnst, spremnost i mogucnoati plovila. Dok, na sljedecem snimku imas ta ista plovila, kada ih neko "prizemlji"?!
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17375 Re: IRAN

Post by славянин »

salik79 wrote:
Da li ti shvatas da nema "zalutavanja", pogotovo ne na takvim plovilima. Gore imas video na kojem se "izzivčjavaju", pokazujucci avoju strucnst, spremnost i mogucnoati plovila. Dok, na sljedecem snimku imas ta ista plovila, kada ih neko "prizemlji"?!
Nema "zalutavanja" velis... da da naravno da nema... krenuli sa dva camca u desant ali ih otkrise prerano :lol: , sta je sad "plovilo" mislis na camac ? :lol:
Post Reply