JohnnyS wrote:Eh, da ih Nijemci podučavaju ratovanju, stigli bi do Rijada za 3 tjedna.



Redovno idu na obuku u Svabiju.... i ne samo u Svabiju, vec i u vecinu drugih zapadnih drzava....
U irackom Kurdistanu ima na stotine instruktora iz Njemacke, Amerike, Svedske, Holandije, Kanade, Francuske, Madjarske, itd, itd...
Al Ameri picke nece da prodaju Javelin!

