Hvala drug, sve radi ok.Bubalo1 wrote:Ja sam ga dodao davno i nije mogao jer je bio banovan ..i neki dan kad sam cacko vidim moze ..pise banned iphone ali radi ..to je nakon sto sam upgrade cydiu .. Govorim o ovome : http://h7v.orgjurgen wrote:Bubalo, ne radi im repo pa ako znaš neki drugi za imemory proslijedi nam da svi uživamo
iPhone - All about
Moderator: Benq
-
jurgen
- Posts: 112
- Joined: 11/03/2011 21:13
#2876 Re: iPhone - All about
- BlackSwan
- Posts: 26
- Joined: 27/03/2011 23:23
#2877 Re: iPhone - All about
maloprije sam kliknula na cydia-u i poslije par sec mi se pojavi "sad iPhone" na home screen sa "Sad iPhone by Geoff Stern" http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... nepu4.jpg/ kako mogu izaci iz tog safe mode-a???????
tel je JBroken radi se o 3g
HELP!!!!
mislim, sta je najpametnije uraditi???????
tel je JBroken radi se o 3g
HELP!!!!
mislim, sta je najpametnije uraditi???????
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#2878 Re: iPhone - All about
pa kliknes na statusbar (gornju liniju) i kliknes reboot...BlackSwan wrote:maloprije sam kliknula na cydia-u i poslije par sec mi se pojavi "sad iPhone" na home screen sa "Sad iPhone by Geoff Stern" http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... nepu4.jpg/ kako mogu izaci iz tog safe mode-a???????
tel je JBroken radi se o 3g
HELP!!!!
mislim, sta je najpametnije uraditi???????
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2879 Re: iPhone - All about
A izbrisi ono zadnje sta si sa Cydia-e instalirala jer ce ti se ponavljati..
- BlackSwan
- Posts: 26
- Joined: 27/03/2011 23:23
#2880 Re: iPhone - All about
10x evo sredjeno
bolje pitat' nego skitat' ..... 
-
jurgen
- Posts: 112
- Joined: 11/03/2011 21:13
#2881 Re: iPhone - All about
iMemory enhancer fakat radi, sve mi brze radi sada. Cak sam instalirao 4.2.1 prije ovoga i mislio ga maknuti na 3.1.3, ali sada fakat nema potrebe koliko brzo radi. Svaka cast coece. Aferimjurgen wrote:Hvala drug, sve radi ok.Bubalo1 wrote:Ja sam ga dodao davno i nije mogao jer je bio banovan ..i neki dan kad sam cacko vidim moze ..pise banned iphone ali radi ..to je nakon sto sam upgrade cydiu .. Govorim o ovome : http://h7v.orgjurgen wrote:Bubalo, ne radi im repo pa ako znaš neki drugi za imemory proslijedi nam da svi uživamo
-
mariannealen
- Posts: 58
- Joined: 30/09/2010 13:12
#2882 Re: iPhone - All about
E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed 
-
Duge
- Posts: 456
- Joined: 10/11/2008 19:55
#2883 Re: iPhone - All about
Vrati ga vlasnikumariannealen wrote:E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#2884 Re: iPhone - All about
vrati ga vlasniku!mariannealen wrote:E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2885 Re: iPhone - All about
vrati ga vlasnikumariannealen wrote:E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#2886 Re: iPhone - All about
A da ga vratis vlasnikumariannealen wrote:E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed
-
mariannealen
- Posts: 58
- Joined: 30/09/2010 13:12
#2887 Re: iPhone - All about
Nasao vlasnika vracam ga danas 
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#2888 Re: iPhone - All about
svaka castmariannealen wrote:Nasao vlasnika vracam ga danas
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2889 Re: iPhone - All about
Zna li neko kako cu promijenit melodiju kad me neko zove, al da mi ne budu one bezvezne ringtones nego mozel se nastimat da mi zvoni pjesma koju imam prebaceno na ipod ?
- ChataDodajStaHoces
- Posts: 1136
- Joined: 27/01/2009 19:05
#2890 Re: iPhone - All about
Imal kakvih iCetvorki za 750KM
)
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2891 Re: iPhone - All about
nemozes direkt iz ipoda izabrati pjesmu nego skines tonove za iphone ili napravis sam ali ne moze biti mp3 nego neka druga ekstenzija i ubacis u itunes on ih sam prepozna kao ringtones i na telefonu gdje biras obicne tonove pokazu se i tvoji noviPartijaner wrote:Zna li neko kako cu promijenit melodiju kad me neko zove, al da mi ne budu one bezvezne ringtones nego mozel se nastimat da mi zvoni pjesma koju imam prebaceno na ipod ?
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2892 Re: iPhone - All about
Mozes i direktno sa ipod-a, skini AnyRing sa cydia-eLady Saray wrote:nemozes direkt iz ipoda izabrati pjesmu nego skines tonove za iphone ili napravis sam ali ne moze biti mp3 nego neka druga ekstenzija i ubacis u itunes on ih sam prepozna kao ringtones i na telefonu gdje biras obicne tonove pokazu se i tvoji noviPartijaner wrote:Zna li neko kako cu promijenit melodiju kad me neko zove, al da mi ne budu one bezvezne ringtones nego mozel se nastimat da mi zvoni pjesma koju imam prebaceno na ipod ?
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2893 Re: iPhone - All about
kad skupis jos toliko, javi seChata87 wrote:Imal kakvih iCetvorki za 750KM)
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2894 Re: iPhone - All about
Hvala vam drugovi 
- ChataDodajStaHoces
- Posts: 1136
- Joined: 27/01/2009 19:05
#2895 Re: iPhone - All about
ima par na Piku ali me interesuje i ovdjeiSwagga wrote:kad skupis jos toliko, javi se
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2896 Re: iPhone - All about
Evo imas na piku cetvorku 32gb 800KM.. prodaj svoj 2g (ako ga nisi vec prodao) i uzmi ovo..
- ChataDodajStaHoces
- Posts: 1136
- Joined: 27/01/2009 19:05
#2897 Re: iPhone - All about
ma zao mi prodavati 2g za nekih 100KM jer mu je slomljen ekran... radije cu ga cuvati kao rezervu i uspomenuiSwagga wrote:Evo imas na piku cetvorku 32gb 800KM.. prodaj svoj 2g (ako ga nisi vec prodao) i uzmi ovo..
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2898 Re: iPhone - All about
i4 za 800? u cemu je cakaiSwagga wrote:Evo imas na piku cetvorku 32gb 800KM.. prodaj svoj 2g (ako ga nisi vec prodao) i uzmi ovo..
-
DYD666
- Posts: 1108
- Joined: 21/02/2007 08:50
#2899 Re: iPhone - All about
Ne znam je li vec neko pominjao, ako jeste, sry, za one sa starijim OS na Cydia se nalazi"SMSHelper" koji se intergrise u defaultnu aplikaciju za SMS i fino radi, za brojanje karaktera, pokazuje ih na "send" dugmetu. Svidja mi se sto nije zasebna aplikacija 
- ChataDodajStaHoces
- Posts: 1136
- Joined: 27/01/2009 19:05
#2900 Re: iPhone - All about
Godinu dana od izlaska, najavljen i5 u septembru, pad cijena na eBayu itd itdLady Saray wrote:i4 za 800? u cemu je caka
