iPhone - All about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
jurgen
Posts: 112
Joined: 11/03/2011 21:13

#2876 Re: iPhone - All about

Post by jurgen »

Bubalo1 wrote:
jurgen wrote:Bubalo, ne radi im repo pa ako znaš neki drugi za imemory proslijedi nam da svi uživamo
Ja sam ga dodao davno i nije mogao jer je bio banovan ..i neki dan kad sam cacko vidim moze ..pise banned iphone ali radi ..to je nakon sto sam upgrade cydiu .. Govorim o ovome : http://h7v.org
Hvala drug, sve radi ok.
User avatar
BlackSwan
Posts: 26
Joined: 27/03/2011 23:23

#2877 Re: iPhone - All about

Post by BlackSwan »

maloprije sam kliknula na cydia-u i poslije par sec mi se pojavi "sad iPhone" na home screen sa "Sad iPhone by Geoff Stern" http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... nepu4.jpg/ kako mogu izaci iz tog safe mode-a???????
tel je JBroken radi se o 3g
HELP!!!!
mislim, sta je najpametnije uraditi???????
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#2878 Re: iPhone - All about

Post by hakazvaka »

BlackSwan wrote:maloprije sam kliknula na cydia-u i poslije par sec mi se pojavi "sad iPhone" na home screen sa "Sad iPhone by Geoff Stern" http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... nepu4.jpg/ kako mogu izaci iz tog safe mode-a???????
tel je JBroken radi se o 3g
HELP!!!!
mislim, sta je najpametnije uraditi???????
pa kliknes na statusbar (gornju liniju) i kliknes reboot...
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#2879 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

A izbrisi ono zadnje sta si sa Cydia-e instalirala jer ce ti se ponavljati..
User avatar
BlackSwan
Posts: 26
Joined: 27/03/2011 23:23

#2880 Re: iPhone - All about

Post by BlackSwan »

10x evo sredjeno :) bolje pitat' nego skitat' ..... :sax:
jurgen
Posts: 112
Joined: 11/03/2011 21:13

#2881 Re: iPhone - All about

Post by jurgen »

jurgen wrote:
Bubalo1 wrote:
jurgen wrote:Bubalo, ne radi im repo pa ako znaš neki drugi za imemory proslijedi nam da svi uživamo
Ja sam ga dodao davno i nije mogao jer je bio banovan ..i neki dan kad sam cacko vidim moze ..pise banned iphone ali radi ..to je nakon sto sam upgrade cydiu .. Govorim o ovome : http://h7v.org
Hvala drug, sve radi ok.
iMemory enhancer fakat radi, sve mi brze radi sada. Cak sam instalirao 4.2.1 prije ovoga i mislio ga maknuti na 3.1.3, ali sada fakat nema potrebe koliko brzo radi. Svaka cast coece. Aferim
mariannealen
Posts: 58
Joined: 30/09/2010 13:12

#2882 Re: iPhone - All about

Post by mariannealen »

E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed :D
Duge
Posts: 456
Joined: 10/11/2008 19:55

#2883 Re: iPhone - All about

Post by Duge »

mariannealen wrote:E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed :D
Vrati ga vlasniku
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#2884 Re: iPhone - All about

Post by hakazvaka »

mariannealen wrote:E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed :D
vrati ga vlasniku!
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#2885 Re: iPhone - All about

Post by Lady Saray »

mariannealen wrote:E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed :D
vrati ga vlasniku
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#2886 Re: iPhone - All about

Post by mousstapha »

mariannealen wrote:E raja,danas nadjem iphone 3g u parku i vidim ima cydiu,pravo je spor pa sam se mucio i na kraju skontao kako ovaj iMemory instaliram,vidim neki sources imaju i paketi,pa moze li mi ko preporuciti neke zanimljive tweakove i tako sta.Saamo jos nesto,kad udjem u cydiu i izadjem odma pa krenem nesto da drugo otvorim restartuje mi se telefon i pise respring tako nesto.Sta da radim? Hvala unaprijed :D
A da ga vratis vlasniku :?:
mariannealen
Posts: 58
Joined: 30/09/2010 13:12

#2887 Re: iPhone - All about

Post by mariannealen »

Nasao vlasnika vracam ga danas :)
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#2888 Re: iPhone - All about

Post by hakazvaka »

mariannealen wrote:Nasao vlasnika vracam ga danas :)
svaka cast ;)
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2889 Re: iPhone - All about

Post by Partijaner »

Zna li neko kako cu promijenit melodiju kad me neko zove, al da mi ne budu one bezvezne ringtones nego mozel se nastimat da mi zvoni pjesma koju imam prebaceno na ipod ?
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#2890 Re: iPhone - All about

Post by ChataDodajStaHoces »

Imal kakvih iCetvorki za 750KM :))
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#2891 Re: iPhone - All about

Post by Lady Saray »

Partijaner wrote:Zna li neko kako cu promijenit melodiju kad me neko zove, al da mi ne budu one bezvezne ringtones nego mozel se nastimat da mi zvoni pjesma koju imam prebaceno na ipod ?
nemozes direkt iz ipoda izabrati pjesmu nego skines tonove za iphone ili napravis sam ali ne moze biti mp3 nego neka druga ekstenzija i ubacis u itunes on ih sam prepozna kao ringtones i na telefonu gdje biras obicne tonove pokazu se i tvoji novi
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#2892 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

Lady Saray wrote:
Partijaner wrote:Zna li neko kako cu promijenit melodiju kad me neko zove, al da mi ne budu one bezvezne ringtones nego mozel se nastimat da mi zvoni pjesma koju imam prebaceno na ipod ?
nemozes direkt iz ipoda izabrati pjesmu nego skines tonove za iphone ili napravis sam ali ne moze biti mp3 nego neka druga ekstenzija i ubacis u itunes on ih sam prepozna kao ringtones i na telefonu gdje biras obicne tonove pokazu se i tvoji novi
Mozes i direktno sa ipod-a, skini AnyRing sa cydia-e
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#2893 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

Chata87 wrote:Imal kakvih iCetvorki za 750KM :))
kad skupis jos toliko, javi se :dance:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2894 Re: iPhone - All about

Post by Partijaner »

Hvala vam drugovi :thumbup:
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#2895 Re: iPhone - All about

Post by ChataDodajStaHoces »

iSwagga wrote:kad skupis jos toliko, javi se :dance:
ima par na Piku ali me interesuje i ovdje :)
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#2896 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

Evo imas na piku cetvorku 32gb 800KM.. prodaj svoj 2g (ako ga nisi vec prodao) i uzmi ovo..
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#2897 Re: iPhone - All about

Post by ChataDodajStaHoces »

iSwagga wrote:Evo imas na piku cetvorku 32gb 800KM.. prodaj svoj 2g (ako ga nisi vec prodao) i uzmi ovo..
ma zao mi prodavati 2g za nekih 100KM jer mu je slomljen ekran... radije cu ga cuvati kao rezervu i uspomenu :) gledam ove, valjda cu nesto naci :)
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#2898 Re: iPhone - All about

Post by Lady Saray »

iSwagga wrote:Evo imas na piku cetvorku 32gb 800KM.. prodaj svoj 2g (ako ga nisi vec prodao) i uzmi ovo..
i4 za 800? u cemu je caka
DYD666
Posts: 1108
Joined: 21/02/2007 08:50

#2899 Re: iPhone - All about

Post by DYD666 »

Ne znam je li vec neko pominjao, ako jeste, sry, za one sa starijim OS na Cydia se nalazi"SMSHelper" koji se intergrise u defaultnu aplikaciju za SMS i fino radi, za brojanje karaktera, pokazuje ih na "send" dugmetu. Svidja mi se sto nije zasebna aplikacija ;)
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#2900 Re: iPhone - All about

Post by ChataDodajStaHoces »

Lady Saray wrote:i4 za 800? u cemu je caka
Godinu dana od izlaska, najavljen i5 u septembru, pad cijena na eBayu itd itd :)
Post Reply