Indexov media-index

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Mahalac

Indexov media-index

Post by Mahalac » 04/07/2006 09:07

Prateci ostale portale pa tako i susjedski nam index mora se primjetiti selekcija vijesti koju isti serviraju kao vijesti iz BiH.
Image
Jedan dan Ismet masturbirao na plazi pored djece drugi dan, raspad BiH, treci hodza pedofil, cetvrti Bosnjaci silovali Bosnjakinju...sve nako u pincovskom maniru.
Pa jeli zaista sve tako crno u BiH ili ima i normalnih vijesti ako nista drugo onda kulturnih manifestacija za obiljeziti.
Cemu tolika negativnost i zluradost kao da se i ovdje nebi mogao postaviti s-x media index pa probrati vijesti iz Hrvatske, al one "prave" :?

vatana

Post by vatana » 04/07/2006 09:45

Pa to su Ustaska posla. Oni nas ne mogu organski, te dan danas sire putem medija mrznju i negativnu sliku o Bosnjacima.

Isto to rade i Srbi. Pa do prije 10-15 godina su nas ubijali, klali, silovali i ne treba ovo da nas cudi. To je sitnica sta su nam radili.

Problem je ja mislim u nama, ne u njima. Do se god mi ne budemo promijenili, bit cemo vazda donji.

Na ovim prostorima gdje mi zivimo jednostavno moras bit gori od svog neprijetelja da bi opsto.

Zalosno je to, ali je tako.

Mahalac

Post by Mahalac » 04/07/2006 10:46

mora da je do mene :(

edikamedika

Post by edikamedika » 04/07/2006 14:31

Bitno da ti citas ustaski portal.

I to redovno, kako vidimo.

tataratira

Post by tataratira » 04/07/2006 14:38

za vas je samo SAHAR 2

boogy

Post by boogy » 04/07/2006 15:08

vatana wrote:Pa to su Ustaska posla. Oni nas ne mogu organski, te dan danas sire putem medija mrznju i negativnu sliku o Bosnjacima.

Isto to rade i Srbi. Pa do prije 10-15 godina su nas ubijali, klali, silovali i ne treba ovo da nas cudi. To je sitnica sta su nam radili.

Problem je ja mislim u nama, ne u njima. Do se god mi ne budemo promijenili, bit cemo vazda donji.

Na ovim prostorima gdje mi zivimo jednostavno moras bit gori od svog neprijetelja da bi opsto.

Iz tvog posta se jasno vidi koliko si samo sposoban da mrziš.

Jedan dan Ismet masturbirao na plazi pored djece drugi dan, raspad BiH, treci hodza pedofil, cetvrti Bosnjaci silovali Bosnjakinju...

Ništa nisu slagali od ovih vijesti, problem je što ovakve vijesti naši mediji uglavnom skrivaju, a ako se varam onda ovdje stavite link nekog BiH portala koji sadrži neke slične negativne vijesti iz naše države.

edikamedika

Post by edikamedika » 11/07/2006 07:31

Mozda bi bili dobri da nas uljuljkuju sa piramidama i velicanstvenoj autocesti od cijelih 8 kilometara duzine.

Istina boli, sto drugo reci. Sto prije prihvatimo problem, prije cemo ga rijesiti.

dalmatinka

Post by dalmatinka » 11/07/2006 08:02

vatana wrote:Pa to su Ustaska posla. Oni nas ne mogu organski, te dan danas sire putem medija mrznju i negativnu sliku o Bosnjacima.

Imaš pravo, problem je u vama odnosno konkretno u tebi, a to da morate biti gori od svog neprijatelja tebi očito neće biti teško. Ljeto je, presvuci se, vrijeme je kad zmije mijenjaju kožu.

taxi_driver

Post by taxi_driver » 11/07/2006 08:38

redovno citam index,a vec sam pitao na nasem forumu zasto u bosni nema sajt kao index?a to sto pisu lose vijesti,ebi ga kad nista dobro ne dolazi iz nase zemlje.

Mahalac

Post by Mahalac » 11/07/2006 08:54

Vidim svi ste pametni i stojite u "obranu" indexa za kojeg i ja smatram da je dobar portal ali ocigledno ne zelite shvatiti sustinu teme.
Ja nijednog trenutka nisam rekao da su informacije na indexu iz BiH neistinite ali se pitam zar je stvarno vaznije to sto je neki bolesni BH turista Ismet masturbirao na plazi pred djecom nego recimo vijest o otvaranju bascarsijskih noci u Sarajevu koje su se desile isti dan :?

Crnu hroniku imamo u Avazu i to se nazalost detaljno poprati tako da nije istina kako neko rece da se takve vijesti ne prenose u nas ali zasto samo i iskljucivo lose i ruzne vijesti a opet ignorisanje nekih drugih dobrih, koliko god malo ih bilo :oops:

evo umjesto danasnjeg naslova na sx-u:Otvorene 57. Dubrovačke ljetne igre moglo se fino postaviti,
Jure istukao zenu i djecu u kasnim vecernjim satima u Gundulicevoj ulici u Dubrovniku kad se vratio doma u pripitom stanju. Reagovala je policija Dubrovacko-Nertvanske zupanije :shock:

Post Reply