I DOBISE ROBIJASI DEGENEKA

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
igla
Posts: 217
Joined: 19/05/2003 00:00
Location: sarajevo

#1 I DOBISE ROBIJASI DEGENEKA

Post by igla »

konacno je neko uspio ujediniti i pitare i manijake.
istinu govoreci manijaci su predvodili ali i mi smo pomalo pomagali
jebes cetalje i stasau ovemajmue treba nadegeneciti, cast izuzetcima al kad vam ljudi iz zenice spominju markale onda.........gazi gazi
:lol: :lol: :lol:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#2

Post by manijak1 »

:D :D Ali tek kako su izlazili u grupama po tri sa stadiona :D čak su se i drotovi uključili :D da ih nauče pameti. :D
User avatar
Ergot
Posts: 1019
Joined: 27/03/2004 23:00
Location: dislocation

#3

Post by Ergot »

Kako ste jadni! :( :(
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#4

Post by manijak1 »

Ne, nego smo napokon :D došli tobe.
User avatar
Ergot
Posts: 1019
Joined: 27/03/2004 23:00
Location: dislocation

#5

Post by Ergot »

Ja i dalje tvrdim da ste hrpa seljacina, kako vi tako i kolege vam iz Zenice.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#6

Post by manijak1 »

Da svakako da smo hrpa seljačina i budala , no po čemu se ti izdvajaš iz te hrpe ?
Po tome što te boli burek :D za navijačke strasti ?
Po tome što je fudbal jedna blesava igra :D gdje 22-ica + sudije :D prate loptu po omeđenom prostoru :D po tvom mišljenju.
Ili po tome kad te neko provocira i kad odeš u Zenicu pogledati tekmu oni te sačekaju na mostu sa kamenicama a ti dok si kamenovan kažeš sebi jebi ga , baš su papci ?
- I Englezi su seljaci :D Italijani posebno :D Nijemci Austrijanci Španci Francuzi ..............mi jednostavno nemamo legislativu koja bi sankcionisala rigorozno svaki ispad koji remeti javni red i mir ali imamo tebe koji si na dnu te hrpe seljačina.
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#7

Post by Prince »

Ergot wrote:Ja i dalje tvrdim da ste hrpa seljacina, kako vi tako i kolege vam iz Zenice.
Pa šta ti uopšte radiš u ovoj temi onda, ako smo jadni i mi i kolege iz Zenice? Ti si dokazao u jednom topicu koji si otvorio ko si i šta se, zato je bolje da šutiš, papak...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#8

Post by pitt »

Ne da su dobili degeneka, nego nisu znali kud bi vise bjezali. Ganjale ih i horde i manijaci skupa :D
P.S.
Horde su zapljenila njihov cuveni transparent: "mi imamo muda, mi idemo svuda". :D :D
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#9

Post by Prince »

Nema ih sada, niko se ne javlja :D...
Doći ćemo mi u Zenicu, hahaha...
ze_man
Posts: 1
Joined: 26/08/2004 01:13

#10

Post by ze_man »

User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#11

Post by Prince »

Ze_man, prvo nauči kako se postavlja link, a kako slika.

Šta hoćeš da kažeš ovom slikom uopšte? Robijaš jebe Vučka? Pa šta? Ne kontam. Hajde papak, odjebi u skokovima i zakonskim rokovima, idi u Srbiju i mrdaj bokovima...
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#12

Post by NeKi_LiK »

Image

ze-man jel vam nedostaje ovaj transparent :D

Samo da javim da je na sigurnom i da će se vratiti uskoro u matični grad gdje će vjerovatno biti zapaljen. :D
Vasa Kisa
Posts: 203
Joined: 25/03/2004 13:05
Location: Mostar

#13

Post by Vasa Kisa »

Šta je s Ultrasima? :)
horde kako bijaše u Mostaru, čuo sam da je bilo belaja i priče iz njihove perspektive,a ja ne bijah kući već se malo placo po moru pa nisam gledao. Inače nisam ultras već obični druker sa tribine (ne uvijek ni to).
jel ko od vas bio na toj tekmi pa da čujem vašu verziju????
Carl_Cox
Posts: 100
Joined: 13/07/2004 18:17

#14

Post by Carl_Cox »

bas ste jadni fakat to se trebate ujediniti da razbijete pokoju grupicu ROBOVA koji su vam se setali gradom?????
slabi ste totalno doslo ih je oko 500, 600 i to neorganizovano dok je npr HZ prosle godine neorganizovano doslo 100-njak!
p.s. jos nesto da napomenem taj transparent koji je "pao" uopste nije "cuveni" kako kazete cak sto vise taj transparen nikada nije vidjen na jugu BP!
cuj napokon se ujedinili HZ i Manijaci hahaha tu pokazujete koliko vrijedite!
auf
Posts: 22
Joined: 21/04/2004 21:43

#15

Post by auf »

Indijanac, ne pricaj o gostovanjima na Kosevu i na Grbavici kao o istom. Vi ste na Kosevo samo dva puta dosli u broju vecem od 50, prosle i pretprosle sezone. Nas je prosli put bilo oko 250-300, takodjer neorganizovano.

U subotu nije bilo nikakvog ujedinjavanja Hz i kospica, vec je nasih 10-tak momaka cisto ''rekreativno'' otislo pred stadion nebi li nahvatali kojeg robijasa. O rezultatima akcija dovoljno znas.

Sanjam o danu kada cete se setati oko Koseva. :x :x :x
Carl_Cox
Posts: 100
Joined: 13/07/2004 18:17

#16

Post by Carl_Cox »

shoshonu, nemoj da djabe valjas gluposti d nas nije doslo vise od 50 osim zadnje 2 god to je cista laz, ja nepamtim kad vas je doslo u nesto vecem broju poslje 98-me (mislim da je 98), prosle godine vas nije bilo vise od 100 i to dosli ste svi zajedno neorganizovano tj. bez placneog prevoza ali ipak organizovano ne kao sto smo se mi u grupicama dolazili i prebacivali se do SA kako je se ko snasao...
Ndam se da ce te ove sezone biti bolji,krenuli ste fino, dok je zadnji godina vas sjever zjapio u kopu maximum 200 ljudi lafo nisu vam interesantni protivnici ahahaha zestoki navijaci nema sta.
Nego bujrum u ZE da makar jednom godisnje dozivite atmosferu!
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#17

Post by pitt »

De ti nama reci jeste li dozidali onu tribinu ? :D Mojne da se srusi opet kad bude ko ne skace pitar nije....... :D :D
Post Reply