Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#1927 Re: Horde Zla
Kad bi se opet napravila zastava preko cijelog sjevera, kao ona cuvena iz Djinetovog doba. Pun sjever ko sibica, razvuce se zastava a odozdo vjetar, podigne je, vidis citav sjever ispod zastave, svi skacu, trose grle...ne zamjerite, eto mene da malo zelja mine na dobra stara vremena:)
1946
1946
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#1928 Re: Horde Zla
Vala kad je puna tribina ne treba ništa osim deranja grla i dlanova:
Ništa ljepše od krcate tribine NEMA!
Ništa ljepše od krcate tribine NEMA!
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1930 Re: Horde Zla
Pozivamo sve navijače FK Sarajevo koji će sutrašnju utakmicu posmatrati sa sjeverne tribine da svojim dobrovoljnim prilozima učestvuju u prikupljanju finansijske pomoći za stanovnike naše zemlje stradale u vremenskim nepogodama koje su zadesile našu zemlju. Na svakom od četiri ulaza na sjevernoj tribini će biti postavljene kutije za prikupljane novca. POMOZIMO NAŠIM BOSANCIMA I HERCEGOVCIMA KADA SMO IM NAJPOTREBNIJI!
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#1933 Re: Horde Zla
Svaka cast!
Ne pamtim kad je sjever vise grmio nego danas a bio sam skroz na istoku prema jugu,ko da su mi navijali pored glave.
Ne pamtim kad je sjever vise grmio nego danas a bio sam skroz na istoku prema jugu,ko da su mi navijali pored glave.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1935 Re: Horde Zla
Horde vise nego odlicne. Bravo braco. 
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1936 Re: Horde Zla
Ultra tribina broj 1 u državi. Kapa dole momci! 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1937 Re: Horde Zla
Malo su bili ultra, pa malo casual...
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1939 Re: Horde Zla
Navijanje po meni uopšte nije nešto specijalno bilo, osim u pojedinim trenucima utakmice. Prvo poluvrijeme slabo, većina tribine šuti. Valjda strah od toga da ipak ne izgubimo kup (iako smo prvu utakmicu pobijedili 2:0) pa dosta raje nije moglo navijati od nervoze.
Poslije prvog gola, odmah je svima bilo lakše i tada je već počelo bolje navijanje. Može ovo bolje, daleko bolje.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1941 Re: Horde Zla
I meni je bilo super.

- Quaresma
- Posts: 7935
- Joined: 19/07/2010 16:37
#1942 Re: Horde Zla
ja bio na istoku, bilo je navijanja ali ocekivao sam da ce vise pjevati uz sjever, nekad sam ja pocnem pjevatibali neugodno mi bude oko mene sute a ja se jedini cujem, da bar neko krene sa mnom pjevati onda bi lakse bilo
al ljudi i sad sam u nekom 'soku' izgleda da se samo to meni pricinilo stali
kad su sa sjevera odjeknuli Sarajvo, tako se odjeknulo dole na juznoj strani da sam pomislio da su horde bile na jugu, glavu sam okrenui odmah dole reko sta bi
svaka cast hordama, jos da je gol pao nekad na pocetku kad se pjevalo daj gol Sarajvo
iduci put kad budem dolazio inshAllah idem ja na sjever
Sent from my RM-875_eu_hungary_298 using Tapatalk
al ljudi i sad sam u nekom 'soku' izgleda da se samo to meni pricinilo stali
kad su sa sjevera odjeknuli Sarajvo, tako se odjeknulo dole na juznoj strani da sam pomislio da su horde bile na jugu, glavu sam okrenui odmah dole reko sta bi
svaka cast hordama, jos da je gol pao nekad na pocetku kad se pjevalo daj gol Sarajvo
iduci put kad budem dolazio inshAllah idem ja na sjever
Sent from my RM-875_eu_hungary_298 using Tapatalk
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#1943 Re: Horde Zla
Samo ko je snimao ove klipove ko da za MUP radi bash je onako fino izzumirao par faca... Kakav debilizam...
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#1945 Re: Horde Zla
Po ko zna koji put....najbolji ! 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1948 Re: Horde Zla
Pitari Lisabon!
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#1949 Re: Horde Zla
Epic!:)
1946
1946
- Quaresma
- Posts: 7935
- Joined: 19/07/2010 16:37
#1950 Re: Horde Zla


evo i dvije moje, mozda kasnije dodam jos








