Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

vozač

#101 Re: Horde Zla

Post by vozač » 02/09/2010 15:10

a aljo kralj, vazda pjan ko letva, sve ljubi redom, zemlju, travu, tribine :lol:
isto komplet u bordo odori,
čini mi se da je radio negdje u pekari, sad ga viđam po bjelavama, ko da se smirio

north

#102 Re: Horde Zla

Post by north » 02/09/2010 15:15

mekaba wrote:
vozač wrote:
mekaba wrote:Gledam ove klipove HZ pa se sjetim mojih Pitara koji su danas na istoku a bili smo godinama na sjeveru i centralnoj tribini starog Koseva pa to uporedim sa Hordama danas.Razlika DRASTICNA.Horde danas djeluju ko`masina za navijanje i ima Vas mnogo vise nego je to nekad bilo.Nama su zastave i salovi bili glavni a pirotehnike nije ni bilo.Krale su se iz firmi sirene koje su se koristle za uzbunu u slucaju pozara i donosile na Kosevo.Vuvuzela je nula za ove sirene.Znaju stariji o cemu pricam.

Ma to je tada bilo bas onako sve vise manje spontano.Telefone su imali rijetki,mobile i internet nismo ni sanjali pa je komunikacija bila samo ako se dogovorimo ranije.Uglavnom su navijaci bili organizovani u svojim kvartovima i spremali se za tekme.Nikad nismo znali sta nas ceka na tribinama.Jaki BORDO kvartovi tada su bili Pofalici,Svrakino,Hrasno,Vratnik,Bistrik,Logavina,Kosevsko b.....Najbolje su bili organizovani Raja sa Anexa koji su imali mnogo zastava i puno ih je bilo.Bilo je i tada lijepo.Danas su Horde industrija :mrgreen: :mrgreen:
Jedva cekam da pocne ARGENTINA protiv Borca. :lol:
jesu li to one sirene što su imale postolje, a gore okrugla i ima onu ručku ko kurblu da je okrećeš, pa ono ispočetka lagano zavija dok ne uhvati ritam i kad je pustiš ona se dere još sat vremena dok ne stane

ej, čovječe, mi je jednom prilikom vukli u beograd na utakmicu, vuvuzele su za to malo jača pištaljka :lol:

moj kvart je ovaj uvećani, ali je na istoku glavni transparent, legendarni, to se mora priznati, bio onaj "raja sa aneksa"

100% si pogodio.Mozda si je nosio ili vrtio na kurblu :thumbup: :thumbup: Haaaahaa.Stariji se sjecaju starog Koseva i centralne tribine koja je bila malo pokrivena.Gore na balkonu novinari i kamere a mi ispod navijamo.Kad je radio prenos pa se ukljuci reporter sa Koseva sve gori i reklo bi se 20 000 a nas ukupno na stadionu max.4000.Transparent"Raja sa Anexa" setao je od Skoplja do LJubljane pa cak i na Mundijal u Italiju kada su Horde isle.Tada je Sirko bio pravo nafuran za navijanje :D Tada je imao mozda 18-19 godina.Dobar je bio a mi stariji smo ga bas gotivili.Sjecam se i Djineta kad je poceo dolaziti kao klinac.Djine je bio simpa.Sjeca li se ko legendarnog vodje navijaca SA Cinde????? Legenda je nazalost poginuo na Vratniku kao pripadnik A BiH.Nikog se nije bojao a bio lud za FK SA.Vazda komplet obucen u bordo.Poslije njega vodja je bio jedan Hodja.Crn ,visok.Bas je bio laf.Mislim da ga je naslijedio Ramljak koji totalni ovisnik o FC SA a kako cujem jos je redovan na Kosevu.Sjecam se i kad se medju navijacima poceo redovno pojavljivati nama nepoznati Brko.Niko nije znao ko je on pa smo kontali da je Hala ili bolje receno da su ga ubacili iz policije :lol: :lol: :lol: Samo je sutio i imao naku blesavu kapu FK SA.Danas ga svi znaju kao Arifa Brku.Vidio sam ga nedavno na SA aerodromu komplet obucen u bordo. :thumbup: :thumbup: Sjeca li se ko Seje Pive koji je jos za divno cudo ziv.Ma djetinjstvo mi je proslo uz FK SA a evo me ni danas ne popusta :lol: :lol: :lol:
Svaka čast za ovo podsjećanje, lijepo se ovoga prisjetiti, samo bih još ovdje dodao Dadu (čupo, koji je isčakijao grobare u Beogradu), Fiću, Haseta i blesavog Campu. Sjeća li se neko Bobara (čini mi se da su tako oslovljavali), koji je nekad prije navijao za C.Zvezdu, pa kad je prešao u Sarajevo živjeti, priključio se hordama i istetovirao HZ na ruci, on je isto bio prelud...... Sjećam se jednom kad je baš on sa Sirkom i još nekom ekipom došao na Č.Vilu na jedno igralište i basketa šutali, koji su to luđaci bili....

vozač

#103 Re: Horde Zla

Post by vozač » 02/09/2010 15:16

north wrote:Definitivno bi bila bolja subota ,ali haj šta je tu je, nema izgovora, svi na tekmu!!!

A drago mi je vidjeti da ima još starijih hordaša koji se ovdje javljaju, mislim da ne bi bilo loše, barem u nekim jačim tekmama otići na sjever i dati podršku ovim fenomenalnim mladim momcima koji svake utakmicu prave preludu atmosferu, i što neko slično reče, sviju mi kad idem na tekmu koliko god me zanimalo kako će Sarajevo odigrati, sa velikom pažnjom istovremeno pratim šta se dešava na sjeveru.
Takav osjećaj nisam imao ranije...
kako je krenulo, ja ću svakako morati otići, bolje i to nego da gledam kad će onaj moj sam da ode, izgleda da smo u slatkim brigama
fakat bi mi bilo drago da se na stadion definitivno vrati sportska atmosfera i normalno navijanje

junkers

#104 Re: Horde Zla

Post by junkers » 02/09/2010 15:16

mekaba wrote:
vozač wrote:
mekaba wrote:Gledam ove klipove HZ pa se sjetim mojih Pitara koji su danas na istoku a bili smo godinama na sjeveru i centralnoj tribini starog Koseva pa to uporedim sa Hordama danas.Razlika DRASTICNA.Horde danas djeluju ko`masina za navijanje i ima Vas mnogo vise nego je to nekad bilo.Nama su zastave i salovi bili glavni a pirotehnike nije ni bilo.Krale su se iz firmi sirene koje su se koristle za uzbunu u slucaju pozara i donosile na Kosevo.Vuvuzela je nula za ove sirene.Znaju stariji o cemu pricam.

Ma to je tada bilo bas onako sve vise manje spontano.Telefone su imali rijetki,mobile i internet nismo ni sanjali pa je komunikacija bila samo ako se dogovorimo ranije.Uglavnom su navijaci bili organizovani u svojim kvartovima i spremali se za tekme.Nikad nismo znali sta nas ceka na tribinama.Jaki BORDO kvartovi tada su bili Pofalici,Svrakino,Hrasno,Vratnik,Bistrik,Logavina,Kosevsko b.....Najbolje su bili organizovani Raja sa Anexa koji su imali mnogo zastava i puno ih je bilo.Bilo je i tada lijepo.Danas su Horde industrija :mrgreen: :mrgreen:
Jedva cekam da pocne ARGENTINA protiv Borca. :lol:
jesu li to one sirene što su imale postolje, a gore okrugla i ima onu ručku ko kurblu da je okrećeš, pa ono ispočetka lagano zavija dok ne uhvati ritam i kad je pustiš ona se dere još sat vremena dok ne stane

ej, čovječe, mi je jednom prilikom vukli u beograd na utakmicu, vuvuzele su za to malo jača pištaljka :lol:

moj kvart je ovaj uvećani, ali je na istoku glavni transparent, legendarni, to se mora priznati, bio onaj "raja sa aneksa"

100% si pogodio.Mozda si je nosio ili vrtio na kurblu :thumbup: :thumbup: Haaaahaa.Stariji se sjecaju starog Koseva i centralne tribine koja je bila malo pokrivena.Gore na balkonu novinari i kamere a mi ispod navijamo.Kad je radio prenos pa se ukljuci reporter sa Koseva sve gori i reklo bi se 20 000 a nas ukupno na stadionu max.4000.Transparent"Raja sa Anexa" setao je od Skoplja do LJubljane pa cak i na Mundijal u Italiju kada su Horde isle.Tada je Sirko bio pravo nafuran za navijanje :D Tada je imao mozda 18-19 godina.Dobar je bio a mi stariji smo ga bas gotivili.Sjecam se i Djineta kad je poceo dolaziti kao klinac.Djine je bio simpa.Sjeca li se ko legendarnog vodje navijaca SA Cinde????? Legenda je nazalost poginuo na Vratniku kao pripadnik A BiH.Nikog se nije bojao a bio lud za FK SA.Vazda komplet obucen u bordo.Poslije njega vodja je bio jedan Hodja.Crn ,visok.Bas je bio laf.Mislim da ga je naslijedio Ramljak koji totalni ovisnik o FC SA a kako cujem jos je redovan na Kosevu.Sjecam se i kad se medju navijacima poceo redovno pojavljivati nama nepoznati Brko.Niko nije znao ko je on pa smo kontali da je Hala ili bolje receno da su ga ubacili iz policije :lol: :lol: :lol: Samo je sutio i imao naku blesavu kapu FK SA.Danas ga svi znaju kao Arifa Brku.Vidio sam ga nedavno na SA aerodromu komplet obucen u bordo. :thumbup: :thumbup: Sjeca li se ko Seje Pive koji je jos za divno cudo ziv.Ma djetinjstvo mi je proslo uz FK SA a evo me ni danas ne popusta :lol: :lol: :lol:
stara tribina,polovke i glavuše,savo ekmečić,brko-supermario...

mekaba

#105 Re: Horde Zla

Post by mekaba » 02/09/2010 15:18

Mr Hiccup wrote:
mekaba wrote: Jedva cekam da pocne ARGENTINA protiv Borca. :lol:
pridruzi se :dance: :)
Vjeruj mi da bi rado iako mi je haman petobanka :D Danska je daleko al kad se bude proslavljala titula dolijecem :lol: :lol: :lol:

vozač

#106 Re: Horde Zla

Post by vozač » 02/09/2010 15:19

a kimun kralj,
jednom se vraćamo iz mostara, a kimun izbacio glavu kroz onaj mali leptir i skandira harajevo, harajevo, (ono njegovo kroz nos)
kaže mu neko od raje, kimune uvuci tu glavu, dok te nije napuhalo, narašće ti, pa poslije nećeš moć :lol: :lol: :lol:

vozač

#107 Re: Horde Zla

Post by vozač » 02/09/2010 15:20

savo ekmečić super mario :lol: :lol: :lol:
oplakah
haj vozdra

north

#108 Re: Horde Zla

Post by north » 02/09/2010 15:24

vozač wrote:a kimun kralj,
jednom se vraćamo iz mostara, a kimun izbacio glavu kroz onaj mali leptir i skandira harajevo, harajevo, (ono njegovo kroz nos)
kaže mu neko od raje, kimune uvuci tu glavu, dok te nije napuhalo, narašće ti, pa poslije nećeš moć :lol: :lol: :lol:
Joj, Kimun je bio indijanac, vidio sam ga nekad prošle godine, radi u Skenderiji u jednoj prodavnici mobitela....

Simpatičan je bio sa onim šnjuhanjem......

junkers

#109 Re: Horde Zla

Post by junkers » 02/09/2010 15:25

ma mislio sam na arifa brku-super mario,a savo mi je ko djetetu baš ono izgledo ko pravi golman,pa ante rajković pokojni keli,repčić,sušić,savić...zajebana ekipa pravo :evil:

The 51st State

#110 Re: Horde Zla

Post by The 51st State » 02/09/2010 15:29

steta sto je najbolji dio te generacije iz raznoraznih okolnosti prepustilo vodstvo grupe pojedinim nabrojanim i jos nekim ne spomenutim, to nas je unazadilo par godina, ali eto zavrsila se ova nasa bitka...

mekaba

#111 Re: Horde Zla

Post by mekaba » 02/09/2010 15:36

Mozda se i poznamo :lol: To je bas taj ambijent a pila se loza (ploska flasa) lakse se unosila.Sjecam se jednom pred jednu tekmu skupili se pred FIS-om kad mi prilazi Ramljak i trazi da skupim nesto para od raje.Pitam ga:"Za sta jarane?". Kaze Ramljak:" Ma za rakije,nece da navijaju mater im jebem... pa kontam da uzmemo 5-6 litara Loze da ih odvalimo".Tako je i bilo a mislim da se igralo protiv Partizana. :lol: :lol: :lol:

north

#112 Re: Horde Zla

Post by north » 02/09/2010 15:38

The 51st State wrote:steta sto je najbolji dio te generacije iz raznoraznih okolnosti prepustilo vodstvo grupe pojedinim nabrojanim i jos nekim ne spomenutim, to nas je unazadilo par godina, ali eto zavrsila se ova nasa bitka...
Ja bih jedino onu braću (i neke njihove priljepke), znamo na koga se misli, nazvao takvim..... Cijela ostala pobrojana garnitura sa Đinetom na čelu je po meni bila sasvim ok. Ko zna Đineta lično, sigurno će potvrditi da je momak 1/1.

junkers

#113 Re: Horde Zla

Post by junkers » 02/09/2010 15:42

poslije rata sam stalno na istoku(osim one nesretne utakmice sa lišticom,otišao na sjever),ali ovi momci na sjeveru su nenadjebivi,gledajući njih,protiv helsinborga,nisam vidio da smo fasovali go...

The 51st State

#114 Re: Horde Zla

Post by The 51st State » 02/09/2010 15:44

north wrote:
The 51st State wrote:steta sto je najbolji dio te generacije iz raznoraznih okolnosti prepustilo vodstvo grupe pojedinim nabrojanim i jos nekim ne spomenutim, to nas je unazadilo par godina, ali eto zavrsila se ova nasa bitka...
Ja bih jedino onu braću (i neke njihove priljepke), znamo na koga se misli, nazvao takvim..... Cijela ostala pobrojana garnitura sa Đinetom na čelu je po meni bila sasvim ok. Ko zna Đineta lično, sigurno će potvrditi da je momak 1/1.
necu vam kvariti evociranja uspomena suvisnom pricom, samo cu reci da nije to bas tako kao sto kazes.

north

#115 Re: Horde Zla

Post by north » 02/09/2010 15:49

The 51st State wrote:
north wrote:
necu vam kvariti evociranja uspomena suvisnom pricom, samo cu reci da nije to bas tako kao sto kazes.
ok, možda ja nešto ne znam, što ti znaš, ja sam se malo isključio iz toga, ali u svakom slučaju ti i svi ostali koji ste sada na sjeveru imate veliki respect!!!

mekaba

#116 Re: Horde Zla

Post by mekaba » 02/09/2010 16:11

north wrote:
vozač wrote:a kimun kralj,
Joj, Kimun je bio indijanac, vidio sam ga nekad prošle godine, radi u Skenderiji u jednoj prodavnici mobitela....

Simpatičan je bio sa onim šnjuhanjem......
Sjecam se Kimuna kad je imao ne vise od 10 godina.Ima mnogo anegdota o njemu.Jednom nismo mogli uci u stadion pa smo se probali uvaliti sa starijim ljudima koji su imali karte uz cuveno:"Ciko mogul s tobom uc`". Tako stojimo i vidimo covjeka ide prema kapiji i mi Kimunu kazemo:"Idi pitaj onog covjeka".On ode da pita a posto nije mogao fino da izgovara ispalo je :"Hiko mogul s tobom uc`" :lol: :lol: .Kaze covjek:" Nisam ja Hiko ja sam Safet" al hajde :lol: :lol: :lol:

Sjecam se jednom poslije mnogo godina na istoku kad Kimun ukinu snogu jednog navijaca Zvijezde(srbijanca).Nikad nisam vidio bolji volej direktno u glavu.Neznam kako je doticni prezivio.Na istok stiglo 6-7 srbijanaca misleci da su tu umjereni navijaci i poceli navijati za Zvezdu.Trajalo je navijanje tri minute.Policija ih je jedva izvukla sa tribine.Mislim da im je bilo nezaboravno.Kimun je prvi reagovao a to sam gore opisao. :thumbup:

mekaba

#117 Re: Horde Zla

Post by mekaba » 02/09/2010 16:26

:mrgreen:
junkers wrote:ma mislio sam na arifa brku-super mario,a savo mi je ko djetetu baš ono izgledo ko pravi golman,pa ante rajković pokojni keli,repčić,sušić,savić...zajebana ekipa pravo :evil:
Moja prva tekma je bila SA-OFK Beograd 2:1 jos je igrao Vahidin Musemic Spenser.Imao sam 7 -8 godina i tu tekmu ne zaboravljam.Navijaci su za mene bili nesto najljepse.Zbog SA sam ponavljao razrede.To je bilo otislo toliko daleko da smo i na treninge SA posli ici redovno :lol: :lol: :lol:

junkers

#118 Re: Horde Zla

Post by junkers » 02/09/2010 17:08

mekaba wrote::mrgreen:
junkers wrote:ma mislio sam na arifa brku-super mario,a savo mi je ko djetetu baš ono izgledo ko pravi golman,pa ante rajković pokojni keli,repčić,sušić,savić...zajebana ekipa pravo :evil:
Moja prva tekma je bila SA-OFK Beograd 2:1 jos je igrao Vahidin Musemic Spenser.Imao sam 7 -8 godina i tu tekmu ne zaboravljam.Navijaci su za mene bili nesto najljepse.Zbog SA sam ponavljao razrede.To je bilo otislo toliko daleko da smo i na treninge SA posli ici redovno :lol: :lol: :lol:
haha,spenser,dje ti to naumpade,ne sjećam se prve,al mi se urezala protiv magdeburga(ddr)ne znam zašto al igralo se na grbavici

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#119 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- » 02/09/2010 18:13

Ma rat je nas kao grupu najvise zeznuo,vecina stare garde poslije rata se bila dosta ohladila. Ta neka poslijeretna i ratna generacija Hz je isto tako bila veliki kapacitet,ali vecinu tih momak je pokosila droga,al' bili su jako perspektivni u tom navijackom smislu,a dosta ih se i raelilo sirom svijeta.

Kasnije se napravio taj neki vakum,gdje nije bilo dovolno te neke srednje generacije,i vecinom je bila ,TADA,piculadija i nesto ovih starijih koji su se vratili na tribinu,na zalost od tih starijih vratila se najslabija moguca ekipa (ljudski gledano) i frakcija..hebi ga.

Ali ko zna sto je i to dobro ;-) . Sadasnja glavna ekipa na sjeveru je ojacala i jako se uvezala i organizovala bas zbog svih tih problema kroz koje se proslo,na zalost najvise napravljenih od "nasih" ljudi.

Zato sjever danas i jeste toliko jak,ojacao i stasao u jako jebenom okruzenju i periodu...sada jak k'o BETON :D :dance: :thumbup:

Izvinite na nenajavljenom uletu,stara garda samo vi nastavite,fino je citati neka sjecanja prijeratna :thumbup:

Interesantno je da danas kada odes na istok,mozes vidjeti bas generacijski smjestene bivse sjevere,poznate face,generacije odrasle na sjeveru u nekim svojim vremenima. Mnogi nisu upuceni ali mislim da je nas istok jedna od najljudjih NE ULTRAS tribina u bivsoj YU. Na toj tribini ima godine i godine odradjenih sezona na sjeveru,po gostovanjima bivse Yu i bas zanimljivih likova sa dosta navijackog iskustva.

Ne znam,ne bih zelio nesto kao da potenciram ili slicnO,jer takve se stvari rade iz srca i sa emocijama onako spontano,ali zamislite transparent na istoku "Pitari",a sa jedne strane grb grAda sa druge kluba,ako na transu Hz na sjeveru. :mrgreen: .

junkers

#120 Re: Horde Zla

Post by junkers » 02/09/2010 18:34

Svaka čast za ovo podsjećanje, lijepo se ovoga prisjetiti, samo bih još ovdje dodao Dadu (čupo, koji je isčakijao grobare u Beogradu), Fiću, Haseta i blesavog Campu. Sjeća li se neko Bobara (čini mi se da su tako oslovljavali), koji je nekad prije navijao za C.Zvezdu, pa kad je prešao u Sarajevo živjeti, priključio se hordama i istetovirao HZ na ruci, on je isto bio prelud...... Sjećam se jednom kad je baš on sa Sirkom i još nekom ekipom došao na Č.Vilu na jedno igralište i basketa šutali, koji su to luđaci bili....[/quote]

koliko me sjećanje služi Bobar je uvijek živio ovdje i bio u ekipi delija sa kinezom,radetom,a poslije nekih batina u beogradu došao kod nas.
sirko :thumbup: srce ko kanta

north

#121 Re: Horde Zla

Post by north » 02/09/2010 18:35

-LIBERO- wrote:
Ma rat je nas kao grupu najvise zeznuo,vecina stare garde poslije rata se bila dosta ohladila. Ta neka poslijeretna i ratna generacija Hz je isto tako bila veliki kapacitet,ali vecinu tih momak je pokosila droga,al' bili su jako perspektivni u tom navijackom smislu,a dosta ih se i raelilo sirom svijeta.

Kasnije se napravio taj neki vakum,gdje nije bilo dovolno te neke srednje generacije,i vecinom je bila ,TADA,piculadija i nesto ovih starijih koji su se vratili na tribinu,na zalost od tih starijih vratila se najslabija moguca ekipa (ljudski gledano) i frakcija..hebi ga.

Ali ko zna sto je i to dobro ;-) . Sadasnja glavna ekipa na sjeveru je ojacala i jako se uvezala i organizovala bas zbog svih tih problema kroz koje se proslo,na zalost najvise napravljenih od "nasih" ljudi.

:thumbup: Svaka čast dečko!

P.S. Ima nas i na zapadu :wink:

Zato sjever danas i jeste toliko jak,ojacao i stasao u jako jebenom okruzenju i periodu...sada jak k'o BETON :D :dance: :thumbup:

Izvinite na nenajavljenom uletu,stara garda samo vi nastavite,fino je citati neka sjecanja prijeratna :thumbup:

Interesantno je da danas kada odes na istok,mozes vidjeti bas generacijski smjestene bivse sjevere,poznate face,generacije odrasle na sjeveru u nekim svojim vremenima. Mnogi nisu upuceni ali mislim da je nas istok jedna od najljudjih NE ULTRAS tribina u bivsoj YU. Na toj tribini ima godine i godine odradjenih sezona na sjeveru,po gostovanjima bivse Yu i bas zanimljivih likova sa dosta navijackog iskustva.

Ne znam,ne bih zelio nesto kao da potenciram ili slicnO,jer takve se stvari rade iz srca i sa emocijama onako spontano,ali zamislite transparent na istoku "Pitari",a sa jedne strane grb grAda sa druge kluba,ako na transu Hz na sjeveru. :mrgreen: .

north

#122 Re: Horde Zla

Post by north » 02/09/2010 18:37

-LIBERO- wrote:

Svaka čast dečko :thumbup:

P.S. Ima nas i na zapadu :thumbup:

upaljac83

#123 Re: Horde Zla

Post by upaljac83 » 02/09/2010 18:38

Vidja li ko Djineta na tekmama, istoku ili zapadu?

north

#124 Re: Horde Zla

Post by north » 02/09/2010 18:46

upaljac83 wrote:Vidja li ko Djineta na tekmama, istoku ili zapadu?
Na zapadu ga nema sigurno, znam da je prošle godine redovno pratio reprezentaciju na gostovanjima, i mene baš zanima dolazi li ikako,ali ima na zapadu nekoliko predratnih hordaša, pored mene redovno sjedi lik koji je tvorac predratnog transparenta GANG EVIL!!!

B-Faza

#125 Re: Horde Zla

Post by B-Faza » 02/09/2010 18:51

north wrote:
upaljac83 wrote:Vidja li ko Djineta na tekmama, istoku ili zapadu?
Na zapadu ga nema sigurno, znam da je prošle godine redovno pratio reprezentaciju na gostovanjima, i mene baš zanima dolazi li ikako,ali ima na zapadu nekoliko predratnih hordaša, pored mene redovno sjedi lik koji je tvorac predratnog transparenta GANG EVIL!!!
Znam da Mai i ostali Pitici dodju na istok,takodjer Kimuna kao i Ramljaka sam dosta puta vidio,mislim da Djine ne dolazi vise,et toliko od mene
P.S.Kad vec evocirate uspomene zar Horde nisu imale Alipasino pod svojim okriljem,vidim da ne spominjete nikako..

Post Reply