Hitno!! Viber na Sony xperia C3 Dual

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
lajkujMe

Hitno!! Viber na Sony xperia C3 Dual

Post by lajkujMe » 01/08/2015 11:55

E moji ljudi skoro pa sam puko od zivciranja. Prijatelju pokusavam popraviti Viber na spomenutom telefonu.

Prije nekoliko dana iznenada Viber mu se resetirao, pokusaji registracije na viber su totalno neuspjesni s starim i novim brojem (s novim je uspjelo ali je radio samo 2 sata prije nego sto se i na taj broj resetirao i opet ista stvar ne moze se registrirati).

Pokusali smo sve, od factory reseta, visestrukih deinstalacija i reinstalacija jednostavno nece.

Naime, dodje se do dijela gdje se unosi drzava i broj telefona (pokusano na ispravan nacin i s 0 takodjer npr. 062....). Kad se pritisne na continue maltene istog trenutka pop up se pojavi sa jednostavnom porukom "error" i ostane tako na istom ekranu to jeste dijela gdje se unosti broj telefona. Zaglavljen je tu i nista ne pomaze.

Internet vec 2 sata pretrazujem nema slicnih problema osim na jednoj stranici na jednom forumu ali covjek nije dobio odgovor kako rijesiti problem.

Pomozite ljudi.

Ljakan

Re: Hitno!! Viber na Sony xperia C3 Dual

Post by Ljakan » 01/08/2015 17:13

Taj error zna da izbacuje ako ga vise od dva tri puta registrujes sa istim brojem,onda moras cekati 24sata pa ponovo.

Towelie

Post by Towelie » 01/08/2015 17:52

lajkujMe wrote:E moji ljudi skoro pa sam puko od zivciranja. Prijatelju pokusavam popraviti Viber na spomenutom telefonu.

Prije nekoliko dana iznenada Viber mu se resetirao, pokusaji registracije na viber su totalno neuspjesni s starim i novim brojem (s novim je uspjelo ali je radio samo 2 sata prije nego sto se i na taj broj resetirao i opet ista stvar ne moze se registrirati).

Pokusali smo sve, od factory reseta, visestrukih deinstalacija i reinstalacija jednostavno nece.

Naime, dodje se do dijela gdje se unosi drzava i broj telefona (pokusano na ispravan nacin i s 0 takodjer npr. 062....). Kad se pritisne na continue maltene istog trenutka pop up se pojavi sa jednostavnom porukom "error" i ostane tako na istom ekranu to jeste dijela gdje se unosti broj telefona. Zaglavljen je tu i nista ne pomaze.

Internet vec 2 sata pretrazujem nema slicnih problema osim na jednoj stranici na jednom forumu ali covjek nije dobio odgovor kako rijesiti problem.

Pomozite ljudi.

I meni se slicno desavalo, poslao sam ti poruku na Viber kako da resis problem.

lajkujMe

Post by lajkujMe » 01/08/2015 20:26

Nije do 24 sata blokade sigurno je bilo razmaka od po 3 dana na aktivaciju.

Towelie wrote:
lajkujMe wrote:E moji ljudi skoro pa sam puko od zivciranja. Prijatelju pokusavam popraviti Viber na spomenutom telefonu.

Pomozite ljudi.

I meni se slicno desavalo, poslao sam ti poruku na Viber kako da resis problem.

Ili trollas :D ili si upravo poslao poruku nekom drugom liku :D

Ljakan

Post by Ljakan » 02/08/2015 00:19

Da nije uradio kakav update software-a pa da sta to nije zeznulo?Jeste poslije reseta pokusali sa novim google akauntom,neka novi napravi pa onda skine sa playstora viber...

Post Reply