hiiiitno

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...
Post Reply
ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 20/06/2006 14:30

Beatrice_22 wrote:pa nije moguce da niko ne zna ni za jedan link :(
Pola foruma¹a svoje slobodno vrijeme provodi èitajuæi o knji¾evnoj teoriji i uèenju portugalskog jezika - na engleskom... :lol: :lol: :lol: :-D

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 20/06/2006 15:07

Beatrice_22 wrote:
ztluhcs wrote:
Beatrice_22 wrote:pa nije moguce da niko ne zna ni za jedan link :(
Pola foruma¹a svoje slobodno vrijeme provodi èitajuæi o knji¾evnoj teoriji i uèenju portugalskog jezika - na engleskom... :lol: :lol: :lol: :-D

ako ti je cilj da me ismijavas, nisi trebao ni odgovoriti na ovaj post. drugo, u temi o e-books neki frajer trazi mandarinsko narjecje, ovaj hoce da uci francuski ali na njemackom, gadjaju se elektronskim dan brownovima i slicnim bajkama koje se mogu naci na svakom koraku, i ti se cudis sto neko trazi knjige koje bi mu moge trebati u struci? isto bih ja mogla reci za one koji traze udzbenike iz matematike i hemije - kao to mi nije struka, pa cu ismijavati ljude koji se time bave. ma sjajno. Ne bih ni trazila to na ovom forumu, gdje ima mnogo ljudi koji, ocito, provode mnogo vremena na internetu, da nisam vidjela da ih je tesko pronaci. niko nije trazio da mi posalju link na konkretnu knjigu. svasta.

Di¹i bona... ©alim se... Postoji ne¹to ¹to se zove mainstream literatura i ne¹to ¹to se zove general purpose forum... Ova dva parametra ti mnogooo su¾avaju izbor i ¹anse za pronalazak neèega ¹to se ne uklapa u to.

Hint

Probaj tra¾iti po portugalskim forumima - veæe ¹anse nego ovdje...

Post Reply