Help! Tablica

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator: Bobi

Post Reply
Babsy

Help! Tablica

Post by Babsy » 28/07/2007 17:14

Ej ljudi.. trebamo na more.. elem.. jaranica kad je bila prije 15tak dana.. u Makarskoj je izgubila tablicu.. usla je u BiH bez problema.. al sad trebamo opet i nesto ne vjerujem da cemo moci bez jedne tablice.
Gdje mozemo napraviti kopiju?
Taksista nam rece na ChWilli da rade.. al oni su na godisnjem pa ne mozemo tu.
Neko rece jos negdje u Kiseljaku da ima..
Al..
Iko da zna?
Helpić :(

sulesavic

Post by sulesavic » 28/07/2007 20:49

Hm.

MUP?

hrusta

Post by hrusta » 28/07/2007 21:00

e ovako,

premjesti zadnju tablicu naprijed jer je prava tj. metalna a onda se ufatis komp. i sebi fino odstampas tvoj broj na A3 papiru zbog velicine tablice nemoj koristiti A4. sigurno se pitas sto ovo ovako, kad dodjes na granicu onaj ce granicar prvo vidjeti prednji dio auta a ne zadnji ili ako te zaustavi isto ce vidjeti prednji dio auta. ako te pita sta je ovo pozadi reci fino da ti je zadnja spala i da si narucio`la novu. probne tablice su papirne i u svakom slucaju ko ce skontati razliku dobro ona nije reflektujuca ali ako je pozadi ja mislim da ces biti ok. bolje imati nesto to izgledapravo nego ne imati je nikako, stvarno mislim da nece ni skontati. odstampaj je i stavi je pozadi na isto mjesto. haj pa sretno, i fino se provedi na moru pa javi sta bi, haj i bucni se jednom u more za mene.... :D

Post Reply