Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4376 Re: Hayat

Post by Reglan »

Kakvu stelu ima ovaj Redzepovic u hayatu.Lik pjeva ko deva. :run:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4377 Re: Hayat

Post by Chuckie »

duminjo wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sta je sad uradio? *eb'o ga Bomostar. :D
cekao one trece ocjene za "utisak il ti ga dojam", cekao i cekao..dobio prvu ocjenu od profesorice koja tu i tam' radi normala...i dalje elvin cekao ocjene za scenski nastup...nigdje ocjena ono dvoje se usutili..nit ista govore, nit daju ocjene i elvin krene... cim je krenuo, profesor se upalio, ko na dugme: "mislio sam ti dati 10, al zbog tog bezobrazluka evo 1" i Anjuška samo spusti keca i zdravo :lol:
ja cak mislim da on nije ni znao da treba dobit jos 2 ocjene, jer se momak izgubio, sad u publiku, sad u ziri, pa razmislja sta ce reci, sta ce uraditi, ocel disati necel disati da ga ne nakude... i onda kad je krenuo nazad ...op dobi dva keca :lol: :lol:
zakljucak: profesor i ana jedva cekali da dotični pr'ne, pa da ga nablate i daju mu keceve

vecerasnje Elvinovo ponasanje i kuliranje publike, trud da bude sto bolji :thumbup: jebiga nije mu se dalo :lol:
I ja mislim da nije namjerno ono uradio jer da jest nebi se vratio poslije keceva.

Kadra heroj, a ne zlocinac! :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4378 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Sta fali Dalili? Nabacili joj vjestacke trepavice, udaraju u plafon, al' fino izgleda generalno. :roll:

Hvala na informaciji duminjo. ;-)

Boli njega lakat sto su mu dali keceve. Lupio im ignore, jer nista drugo nisu ni zasluzili. :D

Pravda za Elvina. :bih: :lol:

Bomostar i Ana ce past'! :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4379 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Eki Tarkana, isuse ranjeni. :dance: AHAHAHAHHAHAHAHAHA, oplakah. :lol:
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4380 Re: Hayat

Post by duminjo »

od veceras navijam za dinu :lol: :lol:
karanana vidis i ti ovo :run:
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4381 Re: Hayat

Post by Reglan »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4382 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ima li ijedna turska pjesma da nema obrada na ćirilici, ovo je bilo strašno.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4383 Re: Hayat

Post by karanana »

Mesaj mala, mesaj celu noc do zoooreee
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4384 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ja se pitam kako je ovaj Dino uopste dos'o dovde? Msm da je najgori, ubjedljivo. K'o da je s neba pao. Vazda ga pucaju prenosi, masAllah. :lol:

Sta ti je scenski nastup, dobi desetke na uvijanje. :skoljka:
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4385 Re: Hayat

Post by lajk »

duminjo wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sta je sad uradio? *eb'o ga Bomostar. :D
cekao one trece ocjene za "utisak il ti ga dojam", cekao i cekao..dobio prvu ocjenu od profesorice koja tu i tam' radi normala...i dalje elvin cekao ocjene za scenski nastup...nigdje ocjena ono dvoje se usutili..nit ista govore, nit daju ocjene i elvin krene... cim je krenuo, profesor se upalio, ko na dugme: "mislio sam ti dati 10, al zbog tog bezobrazluka evo 1" i Anjuška samo spusti keca i zdravo :lol:
ja cak mislim da on nije ni znao da treba dobit jos 2 ocjene, jer se momak izgubio, sad u publiku, sad u ziri, pa razmislja sta ce reci, sta ce uraditi, ocel disati necel disati da ga ne nakude... i onda kad je krenuo nazad ...op dobi dva keca :lol: :lol:
zakljucak: profesor i ana jedva cekali da dotični pr'ne, pa da ga nablate i daju mu keceve

vecerasnje Elvinovo ponasanje i kuliranje publike, trud da bude sto bolji :thumbup: jebiga nije mu se dalo :lol:
Mislim da je prof. dao komentar jer je on usred ocjenjivanja poceo pjevati NEDA MAMA DA TE DIRAMMMMM :run:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4386 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ova Amna Keskin, prvi put je vidim, pjeva ponajbolje veceras.
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4387 Re: Hayat

Post by lajk »

Chuckie wrote:Ova Amna Keskin, prvi put je vidim, pjeva ponajbolje veceras.
dobra :thumbup:
tito_sa
Posts: 7
Joined: 12/12/2012 20:01

#4388 Re: Hayat

Post by tito_sa »

hahahahaahaaaaa pa zar neko gleda ovo seljačko napjevavanje...FUJJJJJJJ
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4389 Re: Hayat

Post by duminjo »

i ovog deniala gurajo, samo sto ima 19 godina :-) ja ga fkt ne mogu slusat.. kako ko jebiga.

@lajk profesorica dala ocjenu a ono dvoje nisu mogli?? nego sacekali da on ode, da se vrati pa onda...i prije toga ni "A" da mu kazu, nit bilo kakav komentar samo cetvrtice .. ma daj ba, mrsko mi se raspravljat o ociglednom zlostavljanju najnormalnijeg momka
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4390 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ja ne znam stav preseravaju na ovog Deniala, prosjek prosjeka, Amna Keskin je tri klase iznad ali nije dobila sve desetke.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4391 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

duminjo wrote:i ovog deniala gurajo, samo sto ima 19 godina :-) ja ga fkt ne mogu slusat.. kako ko jebiga.

@lajk profesorica dala ocjenu a ono dvoje nisu mogli?? nego sacekali da on ode, da se vrati pa onda...i prije toga ni "A" da mu kazu, nit bilo kakav komentar samo cetvrtice .. ma daj ba, mrsko mi se raspravljat o ociglednom zlostavljanju najnormalnijeg momka
Ima 17. godina :D ako je prosjek sta onda mislite za ostale :shock:
Dobar je ali je Maid ipak puno bolji. I Amna, takodjer.
Last edited by Ambrozija on 14/12/2012 22:23, edited 1 time in total.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4392 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

'dobar vece'
'dobro vecer'


Majko Jamajko. Image
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4393 Re: Hayat

Post by duminjo »

Ambrozija wrote:
duminjo wrote:i ovog deniala gurajo, samo sto ima 19 godina :-) ja ga fkt ne mogu slusat.. kako ko jebiga.

@lajk profesorica dala ocjenu a ono dvoje nisu mogli?? nego sacekali da on ode, da se vrati pa onda...i prije toga ni "A" da mu kazu, nit bilo kakav komentar samo cetvrtice .. ma daj ba, mrsko mi se raspravljat o ociglednom zlostavljanju najnormalnijeg momka
Ima 17. godina :D ako je prosjek sta onda mislite za ostale :shock:
Dobar je ali je Maid ipak puno bolji. I Amna, takodjer.
moja gresa za godine...mada nebitno kolko ima godina, ako ce na godine prolaziti, odoh ja nafatat nekog rodjaka od 12 godina nek se dreči tamo i nek proalzi na godine..
a za ostale... ne mislim, uglavnom smanjim nakon par sekundi deranja, zene gledam, a poslusam maida, armina (kosica) i momka iz hrvatske, mislim Tomislav..ostalo stvarno :-) :-)
ev ovu alo zerinu sto sada pjeva ne mogu ni da gledam, pa hocel ona jadna ikad obuc haljinu drugaciju, boze ja musko i skontam da je uvijek ista haljina :lol: :lol:
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4394 Re: Hayat

Post by Reglan »

koje preseravanje u pm.
Ovaj Bijedic razvaljuje a oni mu daju neke osmice.jebem ti profesionalnost. :run:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4395 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

arshavin wrote:koje preseravanje u pm.
Ovaj Bijedic razvaljuje a oni mu daju neke osmice.jebem ti profesionalnost. :run:

Eh eto, koja je razlika izmedju Deniala i Armina. Ni jedan ni drugi ne plesu. Staticni su. Ista stvar i sa Seadom. Ne vidjoh sta je on dobio. Denial dobi desetke, ovaj osmice. KHM. :roll:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4396 Re: Hayat

Post by Nisrin »

Ma smijesni su- Armin je daleko bolji od svih ostalih!

Ne moze on skakati uz ovake pjesme, a reci covjeku da mu je los scenski nastup, covjeku koji se bavi preko 14 godina muzikom I OD TOGA ZIVI, pjeva po punim kaficima- ZALOSNO!
Ovaj ziri je neprofesionalan, subjektivan i ne znaju tri recenice sastaviti kako treba! :x
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4397 Re: Hayat

Post by duminjo »

ajmo sad svi na noge :lol: :lol: :lol:
vidi azre ja mislio neko pogodio cuku ispod prozora pa skići :lol: :lol:

aj ne zezajte, dobar je i Tomislav, on ce zadnji pjevat ja mislim
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4398 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Evo ga nastupaju sise. :D Idu desetke.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4399 Re: Hayat

Post by Reglan »

gledaj ove ravaku satro Monroe,ebem ti zivot ko sve pjeva.
Bog me ubio ako ja ne pjevam bolje od 50% onih sto se takmice.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4400 Re: Hayat

Post by karanana »

jesu li prave?
Post Reply